|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 9:13:14   
troubled
u svim zagrebačkim domovima zdravlja je svaki mjesec besplatan tečaj...

netko je iznad pitao koliko nakon poroda smo bili zajedno...
nas su, oba puta, na svetom duhu ostavili svo troje još dva, dva i po sata....e to je bila prava čarolija user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Luci.Buci)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 9:17:13   
sarah_zg
ah, bili smo zajedno nekih pola sata. Onda je idiot od doktora skužio da se ja gubim, krvarim s prerezanom žilom, a imam dijete u rukama
Onda su sve stjerali van, odnijeli dijete i 'pobrinuli' se za mene
Ne znam koliko se ostaje u normalnim okolnostima

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 10:36:15   
plavka
curke, da li za svali porod treba ići na tečaj to pitam radi one potvede što muž dobije ili će nam vrijediti stara potvrda za prisustvo na porodu!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 13:58:28   
troubled
na tečaj se ide samo jednom....to sam se i ja bila pitala, pa su mi rekli da ne treba opet....nije bilo nikakvih problema...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 15:12:00   
Piturica
mi nismo dobili nikakvu potvrdu da je mm bio na tecaju samnom. ali nama je tecaj bio besplatan, a prisustvo na porodu se placa tako da kod nas (u Rijeci) nije obavezan taj tecaj za prisustvo porodjaju.
iskreno, ja nemam iskustva sa muzem na porodu jer nam je ovo prva bebica, ali moj mm je odmah rekao da ide samnom. njega nije strah nista i ovo sta vi pisete da se oni uspanice sto vide krv i tako te stvari mi je smijesno jer je osoba koja je u pratnji u biti kod glave, a ne na licu dogadjaja. mislim da ce mi biti od pomoci pogotovo da mi da podrsku, obrisati mi celo ili tako nesto, dati malo vode... a i cim je netko poznati samnom, nekako mislim da cu se osjecati bolje. ne znam.... za cca mjesec dana cemo vidjeti kako ce to bit pa se vratim napisati pravo iskustvo  user posted image

_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 16:04:25   
Hladna
Slažem se sa Pituricom u svemu, muževi ionako ne gladaju dolje kako beba izlazi nego su sa nama gore kod glave, jučer nam je to i glavna babica pričala na tečaju, nema ni slikanja dolje ni ništa, njihov posao je da su dolje, a muž da je gore sa ženom, a do da se ruše i ko zna šta-koliko je nama to nešto predivno kad nam polože bebu na prsa toliko je i njima to nešto neopisivo jer ipak oni su to stvorili i oni su ti koji su uz nas, a slikanje dolje i rušenje vjerujem da toga ima no stvarno rijetko, to je više u filmovima user posted image

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 20:49:21   
pepeljuga
Bio na sva tri i hvala mu na tome,i ovaj put će ići sigurnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 20:52:03   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Bio na sva tri i hvala mu na tome,i ovaj put će ići sigurnouser posted image

aplauzza tvoga muza, to se zove poduhvat user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 20:55:27   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: CallamityJane


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Bio na sva tri i hvala mu na tome,i ovaj put će ići sigurnouser posted image

aplauzza tvoga muza, to se zove poduhvat user posted image user posted image user posted image

Imaš pp koji sam poslala a ima 5 danauser posted image ,na to se ponekad odgovoriuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
20.3.2013 12:28:17   
cocco
mm je bio sa mnom i puno je lakše. prije rađaone sam bila par sati u predrađaoni jer se nikak otvorit. tamo mm nije smio biti i crkla sam od muke i dosade. bila je noć, spavalo mi se od normabela koji su mi šiknuli u guzicu a nikak zaspat jer su trudovi svakih 5 min bili. kad su me prebacili u rađaonu, on me zabavljao, čak smo se i smijali. nije mi bilo lakše što se boli tiče, al psihički je.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.4.2013 12:25:38   
tihicka
U VŽ se plača ako se dobro sijećam 350 kn ali muž ni ne može biti s tobom ako ne prođeš njihov tečaj i ne platiš to. Ja planiram i sada opet ići tamo roditi i muž ide sa mnom. Ovaj put ne moramo ponovno na tečaj ali opet treba platiti.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.4.2013 18:17:18   
mamacita

IZVORNA PORUKA: tihicka

U VŽ se plača ako se dobro sijećam 350 kn ali muž ni ne može biti s tobom ako ne prođeš njihov tečaj i ne platiš to. Ja planiram i sada opet ići tamo roditi i muž ide sa mnom. Ovaj put ne moramo ponovno na tečaj ali opet treba platiti.

\

Zar je to istina? Platiti ako zelis da ti muz bude prisutan na porodu?! Ako je to istina, to je sramota!

(Odgovor članu tihicka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.4.2013 19:29:18   
YesNo
I u Splitu se plaća 400 kn i onda ta potvrda vridi za sve sljedeće porođaje.
Meni je prvi put muž bio sa mnom, a sad ne želim da ide, mada mi je kod prvog poroda zlata vridio :)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.4.2013 21:18:53   
cecilija

Mm je bio sa mnom na drugom porodu (prvi je bio cr) i to mi je puno pomoglo.. sv. Duh
Samo sto je u jednom trenutku pred kraj bio izbacen iz boxa user posted image jer je isao trazit wc..user posted image . Ne smije se setat po radaoni.
Jedva su ga pustili natrag na moju molbu,ali tek pod uvjetom da glavica već bude vani..tako je bilo! user posted image
Uglavnom, nisu ni trazili potvrdu tecaja,a da jesu imali smo plan B: "Zaboravio ju je doma od strke i uzbudenja!"user posted image
Bio mi je puna podrska, skratio mi vrijeme otvaranja i trudova!user posted image

(Odgovor članu YesNo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.4.2013 22:25:05   
inesica

IZVORNA PORUKA: mamacita


IZVORNA PORUKA: tihicka

U VŽ se plača ako se dobro sijećam 350 kn ali muž ni ne može biti s tobom ako ne prođeš njihov tečaj i ne platiš to. Ja planiram i sada opet ići tamo roditi i muž ide sa mnom. Ovaj put ne moramo ponovno na tečaj ali opet treba platiti.

\

Zar je to istina? Platiti ako zelis da ti muz bude prisutan na porodu?! Ako je to istina, to je sramota!

Da, mamacita, i kod nas u Osijeku se placa! Sramota, da! Najgore od svega, na tecaju su bile mame koje nisu mogle docekati sva predavanja jer im je vec bio termin, samo su im uzeli novce i to je to. Na porodu nas nitko nije pitao gdje nam je papir!!! Isto tako , papir je dobio i onaj tko je platio za tecaj, a nije dolazio redovito jer nisu vodili evidenciju. Ma fuj!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
1.5.2013 19:55:30   
zara13
moj je prvi puta bio samnom i bilo mi je super jer bi izludiala tamo 12 sati sama imala sam težak porod pa mi je ipak bilo lakše šta je bio iako sam i vikala na njega i svašta mu reklauser posted image user posted image user posted image al ipak kad sam bila žeđna dao mi je vode,sestra je par outa ušla da samo vidi akk napreduju trudovi nadam se da će uspjeti i ovaj put biti samnom .kod nas se tečaj ne plača al ga trebaš imati dobiš potvrdu.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
5.5.2013 9:01:20   
komarac1

IZVORNA PORUKA: troubled

na tečaj se ide samo jednom....to sam se i ja bila pitala, pa su mi rekli da ne treba opet....nije bilo nikakvih problema...

mi smo bili prije 4 godine! Tko zna gdje je ta potvrda user posted image iako ja bi voljela proc tecaj opet jer mislim da sto se disanja tice sve sam zaboravila a znam da mi je pravilno disanje puno pomoglo!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
10.6.2013 21:13:57   
FIGICA FIFINANKICA
super je to podnio

(Odgovor članu Luci.Buci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
10.6.2013 21:18:39   
evanoi
baš mi je bilo super, strah umanjen, bio mi podrška, podsjećao me na disanje, dodavao vodu... i rekao: ide glavica!!!! volim ga!!! user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.8.2013 13:48:44   
Xena_1

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Bio na sva tri i hvala mu na tome,i ovaj put će ići sigurnouser posted image

Uuuu, svaka cast!

Mm je bio na prvom porodu kojega se iskreno bojao vise nego icega u zivotu i sam prizna da ne zna gdje je skupio tu hrabrost. Prve trenutke i sada prepricava i svakom buducem ocu kaze da se taj trenutak pamti i da je to nesto sto se ne moze opisati. Sada cekamo drugu bebu user posted image i ici ce ponovo.

_____________________________

ANTONIO 26.02.2012. >mamina ribica (4150g, 52cm)
Moj mali anđeo 13.09.2013.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
30.8.2013 20:38:47   
ribicatt
Jedno pitanje za ovogodisnje mamice,dali se u Rijeckom rodilistu jos uvijek placa 375kn il je nesto poskupilo? I kada to treba dat,po dolasku pretpostavljam?

_____________________________

Anci 05.02.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
24.11.2013 14:31:31   
crazyblue
moj bio tek treći put a ići će i sada. nije bio puno vremena jer sam brzo rodila samo je komentirao da nije toliko strašno kako su mu rekli....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!