|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 6:48:45   
BUMBI
Evo otvaram temu za jednu mamu koja neznauser posted image ,a htjela bi
Ja ti nemam iskustva jer mm nije bio ni jedan porod sa mnom.Nije mi bas ni faliouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 6:53:59   
mama_25
user posted image user posted image za temu...a ja sam se našla odmah u prvoj rečenici user posted image
Eto mi smo zakasnili na tečaj da muž prisustvuje prvom porodu, a ovaj put bi htjeli, pa me zanimaju iskustva tipa od kakve je pomoći, da li vas živcira njegovo prisustvo, da li izdrže do kraja, kako Vam poslije pristupaju jer ima i onih koji su gadljivi user posted image
Samo pišite i dobre i loše strane

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 7:41:15   
kristina23
Moj muz je bio samnom,iako su ga drugi zezali i strasili da je to uzas da to ima puno krvi,da se vice. Ali on je skupio hrabrosti i zajedno smo otisli na tecaj i dobio je potpis za odobrenje. I tako 12.12.2011 ja zavrsim u bolnici u 2o navecer,i doktorica njega posalje doma posto sam prvorotkinja pa ce to potrajati mozda i do drugi dan. Nakraju me stave u radaonu u 23 h i pozovu muza,taman je stigao 1o min prije nego sto sam rodila,tako sa mi nije puno pomogao jer sam imala stvarno lagan i brz porod,ali mi je drago da je u tome trenutku bio uz mene. On kaze da taj osjecaj kada je prvi put ugledao i dotakao sina nece nikada zaboraviti. ;)

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 7:45:29   
mama_25
Ma da i mom pune glavu glupim pričama, pa kaj stajat će mi pored glave, neće me on porađati user posted image
I on se odvažio ići, samo se trebam raspitati jel se taj tečaj šta plaća po bolnicama user posted image

(Odgovor članu kristina23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 7:55:12   
kristina23
Ali najgore sto su mu punili glavu glupostima oni koji su bili sa svojim zenama i gdje je proslo sve uredu! Mi u Pulskoj bolnici nismo nista morali placati

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 8:07:42   
andydea
mi imamo predivno zadnje iskustvo jer na prva dva nije biouser posted image ...mm je bio cijelo vrijeme uz meneuser posted image ...čak je snimao porod...nezaboravnouser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu kristina23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 8:10:50   
anne
Moj je bio sva 3x samnom.
Prvi put mi je jako pomokgao i fizički i psihički.
Drugi put mi je malo i smetao.
Treći put sam sve skoro obavila sama. Došao je tek na izgon i skoro pao u nesvjest. user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu kristina23)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
14.3.2013 8:13:26   
mama_25
Užasni su ljudi, ništa pametno neće reći, savjetovati, dati podršku user posted image
Ja sam čula da je osoblje puno bolje dok je netko s tobom, jer sve me strah da nešto ne krene po zlu, pa nek je bar muž uz mene...a i on ima želju prerezati pupčanu vrpcu user posted image

(Odgovor članu kristina23)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 9:43:37   
tihicka
moj je bio samnom i meni je to jako puno značilo iako ništa konkretno nije radio. htio me masirati ali mi to nije pasalo tako da je samo sjedio pored mene, poticao me na disanje, obukao mi čarape kad mi je bilo hladno....meni je bilo dovoljno što je samnom. obzirom da sam rodila u VŽ, cjelokupni porod je bio super! user posted image
a mužev doživljaj je u potpunosti vidljiv na fotki gdje drži svog sina user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 9:55:34   
Tina 21
Rodila u Čakovcu,bio je samnom i tomi je jako puno značilo..prekrasan je osječaj kad smo zajedno ugledali naš mali unikat. Pa naše prve slike iz rađaone,pa di je on ponosno drži. Neznam kako bih ja to bez njega,moji su rekli da s enakon poroda vratio doma,nije progovorio niti riječ,samo je legao i zaspao..valjda je bio pod velikim dojmom,zbrkani osjecaji,pa činjenica da je napokon postao tata. A ostao mu i mali ožiljak na ruci od mog ugriza kad me trud uhvatio :) Taman se je igralo finale u nogometu,a ginekolog i on raspravljaju o igri,a ja se ubijam od tiskanja i bolova...:))

(Odgovor članu tihicka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 9:57:46   
mama_25
baš je ovo ohrabrujuće za čitati, jedva čekamo porod user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 9:59:10   
anaxx
sve 5, oba puta je bio sa mnom i pomogao puuunoooo

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 10:10:03   
mariola
Bio je samnom oba puta. Ići će i treći kad budem išla rodit djete koje će liciti na meneuser posted image
Meni je pomogao. I stvarno ne bi voljela bez njega radjati.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 10:11:55   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mariola

Bio je samnom oba puta. Ići će i treći kad budem išla rodit djete koje će liciti na meneuser posted image
Meni je pomogao. I stvarno ne bi voljela bez njega radjati.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 10:12:56   
sarah_zg
bio sa mnom, sva sreća jer se zakompliciralo sve što se zakomplicirati moglo i mislim da bi umrla da ga nije bilo

Ići će opet, osim ako si ne uspijem sredit carski user posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 10:54:09   
troubled
bio je oba puta i oba puta nam je bilo prekrasno što smo tako nešto čudesno mogli zajedno proživjeti user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
15.3.2013 11:27:36   
mama_25
koliko dugo može ostati u rađaoni poslije poroda?

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
16.3.2013 7:02:45   
anne
O istoj temi govorili smo i ovdje:

http://www.ringeraja.hr/forum/MM_na_porodu_-_da_ili_ne%3F/m_808526/tm.htm

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
16.3.2013 7:44:23   
Renata RR
Iskustva su skroz pozitivna za oba puta. Nakon poroda smo se slikali, malo pomazili, ali onda je morao ići jer sam se ja trebala odmarati, a bebu su odnijeli na pretrage.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
16.3.2013 23:44:29   
sretnaz
Bio je sa mnom u rađaoni cca 4 sata. Mislili su doktori i primalje da će ići brže.user posted image Puno mi je pomogao jer me masirao, a i savjetovao kod izgona jer sam od iscrpljenosti radila pola toga krivo. Inače je dosta gadljiv i na početku nije htio ići, naravno sad mu je drago. Kaže da je poseban osjećaj vidjeti bebu kad se rodi. Nije htio prerezati pupčanu vrpcu uz objašnjenje: dajte vi, jer ćete vi to stručno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
17.3.2013 0:21:40   
mamacita
Mm je sa mnom bio samo jednom, i taj jedini jedan put je bilo neprocjenjivo i divno iskustvo. Ostalih 3 puta nije mogao biti sa mnom zbog posla koji ga je odveo na daleku udaljenost od mene.

Pravilo, ako se dijete zacme u dvoje, obadvoje trebaju biti prisutni kada se radja.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
17.3.2013 0:23:26   
CallamityJane
Moj nije bio sa mnom, sumnjam da bi ga i htjela da vidim u tom momentu ali imam prigodan vic u vezi toga user posted image

Ugledni liječnik inovator izmislio stroj za prijenos porođajne boli sa majke na oca. Testiranje se izvršilo za početak na jednom bračnom paru. Pošto je to tek testiranje odluči doktor prenijeti samo 25% boli na oca. Tijekom poroda otac ništa ne osjeti pa doktor pojača prijenos na 50% da olakša majci. Otac i dalje sa lakoćom trpi bol. Svi sretni i veseli što se rodilo zdravo dijete bez boli. Otac sav sretan krene kući da proslavi sa društvom a ispred kuće ugleda poštara na podu sav u grčevitom stanju prepun bolova.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
17.3.2013 4:05:50   
sina
bio je i to mi je bilo neprocjenjivo i ići će opet. koliko me živcirao toliko mi je i pomogao i trebao. on kaže da mu je bilo super i sav sreatn stalno viče da je on taj koji je prvi vidio K,a ne ja

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
18.3.2013 21:50:45   
mali_macic
mm je isto bio sa mnom i jako puno mi je znacilo. bilo je jako lipo to zajedno dozivit i skupa po prvi put vidit nasu mrvicu.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Iskustva mama s muzevima na porodu?
19.3.2013 8:31:44   
Luci.Buci
ja sam našlal tečaj 28 i 29 u sesvetama gdje Zagreb plaća tečaj za muža. Znači besplatan je. Znam da to u VŽ košta 500-600 kn pa smo eto naletjeli na besplatno. Moj definitivno ide s menom, neće se gaditi jer radi ko prijevoznik mrtvaca i za 92 user posted image evo vam stranica, vele da svaki mjesec organiziraju tečaj samo se treba najaviti osobno ili telefonom http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=453 vjerojatno i drugi gradovi imaju nešto slično na svojim stranicama .

_____________________________

<3 LAURA
3.srpanj.2013.

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!