|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 7:43:42   
mariola
Jutro svimauser posted image
Želim dobrodošlicu novim curamauser posted image
Što se tiče kila ja sam ih dobila 8 i čini mi se puno s obzirom da ne jedem puno i da sam stalno u nekoj akciji ali kad bidim da je natali dibila 15, hvala ti natali baš si me utješilauser posted image user posted image
Dianchy, ne znam di ćeš roditi ali nama u Zadru su zadnji dan pokazali sve, od oblačenja, kupanja dočišćenja pupka i povijanja sa švedskom. Ako ćeš roditi u bolnici koja je prijatelj djece vjerujem da će vam pokazati.
Što se tiče cd-a s vježbama za trudnice i moj je stajao zamotan u celofanu još od prve trudnoće skroz dok ga T nije uzeo u svoje ruke. Uglavnom ja nisamuser posted image
A mandarine? Svuda su oko meneuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 8:28:54   
natali2610
jutro svima...

e Mariola baš mi je drago da sam te utješila ali sam zato ja kad sam vidjela koliko ste se vi udebljale pala u depresijuuser posted image user posted image ...a ništa idem danas po cd user posted image user posted image user posted image user posted image i natjerat ću se da barem celofan maknemuser posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 8:58:56   
mariola
Ma baš te briga. Ja sam s T dobila 20kg, vjerujem da ću tako i sad. Ne brinem se uopće, barem sad mogu uživat u hrani bez grižnje savjesti a na proljeće ćemo već drukčije razmišljatuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:00:24   
marinazg
hahahha natali i ja sam odlucila pogledat cd posto je 3_u_1 rekla da je dobar, a trenutno sam u fazi da mi stalno trnu noge i da mi se nis neda ali moram se razgibat malo user posted image

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:06:11   
natali2610
Mariola naravno , slažem se ..i ja sam sa D dobila 20 kg i brzo ih skinula pa vjerujem da ću tako i ovaj put ...

Marina ja sam probala nešto vježbati ( našla video na raji )ali sam drugi dan umirala, pa ću  ipak  vježbanje ostaviti  za proljeće user posted image ...


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:17:28   
Martyna
Evo da se i ja pridruzim.....meni je termin 28.1.!!!!user posted image   Imam jedan  problem...rodila sam prije sad ce biti 3 godine curicu na carski....
Sad u ovoj trudnoci kao i u prvoj imam jaaaaaaaaakkoooooooo veeeeeeeeelliki trbuh...ljudi misle da mi je termin za tjedan dana ..a ne 3 mjeseca....stvar je u tome da me uzasno zateze tamo di mi je oziljak od carskog...nekad me bas i boli...tad imam osjecaj da ce mi se raspuknut trbuh...ja stvarno neznam kak cu izdrzat jos tolkouser posted image ...
.....ja sam dobila nekih 10 kg zasad...u prvoj 21 sveukupno!

_____________________________

Mia 20.11.2008.
Matija 22.01.2012.

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:23:03   
natali2610
Dobrodošla Martyna,

jel ti i po ultrazvuku odgovara termin poroda??..mažeš trbuh sa nečim?ja mažem sa mješavinom bademovog i ružinog ulja i mogu ti reći da nema zatezanja ... do sada niti jedne strije ..


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:26:24   
marinazg
Martyina dobrodosla user posted image
ja ti nazalost nemogu pomoci s time jer mi je ovo prva trudnoca pa sam ne iskusna po tome pitanju user posted image

natali ja cu pokusat pa javim kak je bilo, 3_u_1 je rekla da su lagane vjezbe, sad idem pojest do kraja cokoladu a onda se bacam na cd haha user posted image

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:28:27   
natali2610
hehe ok Marina javi kak je prošlouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:44:30   
Martyna
Termin mi odgovara po uzv.....mazem s niveinim mlijekom za tijelo...s nicim posebnim....
...a kaj se tice strija...meni ti je vec u prvoj trudnoci  grozno popucao trbuh i ostao mi je visak koze...tak da se sad samo moze jos i pogorsati....
..bum vam slikala trbuh da vidite to cudouser posted image !!!   kasnije vam stavim link.....a ovo je moja curka...

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=2967

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:46:36   
mariola
Martyna dobordošlauser posted image
Meni je isto trbuh već veliki, a i cice...
Mažem ga čistim bademovim uljem, tako sam i u prvoj trudnoći i nisam dobila ni jednu striju. Trbuh mi je bio stvarno ogroman.
Imate vi problema sa žgaravicom? Mene ubija, trenutno gorim. Tako mi je skoro svaki dan, skoro cijeli dan.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 9:52:46   
natali2610
Martyna curica ti je preslatka....

Meni je trbuh ok , odgovara tjednima trudnoće .. Martyna probaj mazati trbuh sa bademovim uljem ,vidjet ćeš super je ...

Mariola ja zbog mirisa stavim i malo ružinog ulja ....


žgaravica užaš!!!!...ove noći probudila me iza 12h i do 3 h nisam mogla zaspati .. da je ublažim pijem čaj od kamilice ili Donat mg ...

< Poruku je uredio natali2610 -- 19.10.2011 9:53:19 >


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 10:05:06   
mariola
Martyna preslatka ti je curica. Šta sad nosiš?
Aj baš me zanima koliki ti je trbuh, slikaj seuser posted image
Meni samo mineralna pomaže a trenutno je nemam u uredu. S T sam doslovno do zadnjeg truda muku mučila s njom.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 10:53:56   
marinazg
evo mene nakon vjezbanja i mogu reci samo ufffff hahaha
vjezbe su dobre samo kaj mislim da cu imat plava koljena hahaha user posted image
evo cim sam se umirila poceo se javljat maleni user posted image
martyna curka ti je preslatka user posted image
ja sam dobila strije po cicama ali se jako vidi user posted image



(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 10:59:41   
natali2610
hehehe Marina očekujem da nam SUTRA ispričaš kako se osjećašuser posted image ...

ja još uvijek nisam dobila strije mada sam dobila 15 kg ..

moram se pohvaliti, danas skupila hrabrosti i stala na vagu i još uvijek imam istu kilažu kao i prije dva tjedna kad sam bila na pregledu...


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:09:53   
3_u_1
'jutro curke!
Oooooooooo pa neke su već vježbale danas! Svaka čast! Ja se još nisam odvažila, a ne znam ni smijem li iskreno - svaki put zaboravim pitat kod ginića šta podrazumijeva to famozno mirovanje. Prošli tjedan mi je još rekao da ga moram pojačat, da ne izazovem prijevremeni porod. Blah. Meni mozak ispari kod doktora, tako te nekako brzo odrade i pošalju ća, morala bi u ordinaciju ulazit s popisom stvari koje moram pitat.

E da vas pitam, jel ima namjeru neka od vas kojima je ovo prva trudnoće ić na trudnički tečaj? Ja sam u početku mislila, o da da, svakako idem, al sad mi se već laganini ne da. Još u Petrovoj traje nekako dugo, tako sam čula. I iskreno, ne znam nikoga ko je na to išao, a hrpa oko mene ih ima djecu.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:13:49   
Martyna
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=browse&type=1
...evo curke samo za vasuser posted image !!!!        
...sa zgaravicom zasad nemam problema.....i u  prvoj me pred kraj ulovilo....
Sad nosim deckica:)!user posted image
Mariola kaj ti jos radis?user posted image

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:14:31   
3_u_1
A što se tiče strija, još se ne javljaju na trbuhu, ali sam od početka zanemarile cice, koje su se razbuktale već u drugom do trećem mjesecu trudnoće, i čini mi se da su malčice nastradale. Mažem se s nekim Weledinim uljem protic strija, čini se dobro. Koža mi je inače jako suha, a i dobila sam strije u pubertetu kad sam naglo izrasla, pa brijem da sam im podložna.
Nekako više vjerujem uljima nego kremama. Koje to bademovo ulje koristite? Mislim, di ga nabavljate?

(Odgovor članu 3_u_1)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:16:27   
marinazg
hahaha ako me sutra nema onda budete znali da sam zabetonirana u krevetu+ plava koljena user posted image
supeer user posted image evo vidis, na kraju cu ja u zadnjih par mjeseci kukat i cudit se kak sam puno dobila haha user posted image
cure koja od vas ceka decka? ako neka od vas mi moze malo rec i opisat kaj mi sve treba od kozmetike za musku bebu,njega pisanca i na kaj posebno moram pazit user posted image
hvala

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:25:27   
3_u_1
haha ma neeećeš imat posljedica od vježbanja, pa nisi trčala maraton :-)
ja čekam dva dečkića, stoga podržavam marinino pitanjce!

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:25:50   
marinazg
Martyna krivi link si nam dala, meni otvara moje albume
3_u_1 za petrovu sam 100 % sigurna da muski nemoze s tobom biti na porodu ako nemate potvrdu da ste bili na tecaju, ja cu ici jer am cula da nam potvrda treba i za sv. duh. Isto tako meni ne pasu predavanja ujutro tako da cu sa dragim ic u neki dom zdravlja koji imaju predavanja popodne, bitno da dobimo potvrdu user posted image
bademovo ulje kupis u ljekarni ja sam jednu bocicu platila oko 15 kuna i jos ju nisam potrosila jer se mazem sa njim, i uzela sam si kremu i ulje u dm-u pa koristim sve troje user posted image ali svejedno sam popucala po cicama user posted image
problema sa zgaravicom nemam

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:31:47   
Martyna
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=2987
probajte na ovaj...meni i na ovaj hoce....

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:32:18   
natali2610
3_u_1 ako si na mirovanju zaboravi vježbanje ,a što se tiće tečaja ne planiram ići ..iskreno neda mi se...
bademovo ulje kupujem u ljekarni, a imaš ga i u dm-u

Martyna ja otvorila link ali nema slike user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Marina ja čekam dečkića ali još nisam kupila nikaj od kozmetike ...

Mariola ti imaš dečkića ,kaj si koristila od kozmetike???


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:34:48   
natali2610
eee Martyna ovaj sam otvorila ....šok!!!!

fakat imaš veliki trbuh, moj je na pola manji !!!

sigurna si da ne nosiš blizance hehehe


_____________________________

Bono 03.02......

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Termin siječanj i veljača 2012...
19.10.2011 11:41:52   
mariola
E trbuh je stvarno ogroman. Al nisam ni ja dalekouser posted image
Radim radim, i to svojom voljomuser posted image
Ma ja bi se ucrvala u kući da moram ležatiuser posted image
Od kozmetike za dečka ništa posebno u odnosu na cure. Mazala sam mu guzu i pišu i (sve okolouser posted image ) s kremom za guzu. još uvijek ga mažem jer još nosi pelene. Pedijatar mu je jednom nategnuo pišu i rekao da ja ništa više ne trebam.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natali2610)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!