|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex poslje poroda
24.6.2011 22:17:14   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: sex poslje poroda
28.6.2011 12:33:50   
Freya
Blago vama koji se sexate, ja bi, ali me tako strah!user posted image  Prošlo je 2 mjeseca od poroda i još se ne usudim, puno su me rezali, imam i vanjske i unutrašnje šavove, pregled nakon 6 tjedana kod ginekologa me jako bolio i krvarila sam - tako da se sada još manje usudim.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: sex poslje poroda
28.6.2011 12:35:33   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: sex poslje poroda
28.6.2011 12:37:13   
zara13
joj mi pokušali nakon dva i pol mj isto me panika lovila kako će to biti ali dobro je nakraju završilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: sex poslje poroda
30.6.2011 10:50:51   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: Freya

Blago vama koji se sexate, ja bi, ali me tako strah!user posted image  Prošlo je 2 mjeseca od poroda i još se ne usudim, puno su me rezali, imam i vanjske i unutrašnje šavove, pregled nakon 6 tjedana kod ginekologa me jako bolio i krvarila sam - tako da se sada još manje usudim.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: sex poslje poroda
30.6.2011 11:47:27   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: Freya

Blago vama koji se sexate, ja bi, ali me tako strah!user posted image  Prošlo je 2 mjeseca od poroda i još se ne usudim, puno su me rezali, imam i vanjske i unutrašnje šavove, pregled nakon 6 tjedana kod ginekologa me jako bolio i krvarila sam - tako da se sada još manje usudim.


započni s oralnim seksom pa neće biti problema )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: sex poslje poroda
23.7.2011 14:29:18   
sorina
Mi smo isto nakon nekih 2 i pol mjeseca. Bilo me jako strah obzirom da mi je gospođa bila izvezena kao šlingeraj,a i osjećala sam se nekako razvaljeno.
Ali mm je bio nježan i pažljiv i bilo je... mmmmmmmmmmuser posted image   super.
Već sam bila i zaboravila kako se to radi obzirom da smo imali zabranu tijekom trudnoće.user posted image Bilo mi je kao prvi putuser posted image (ali bolje)

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: sex poslje poroda
3.9.2011 9:51:38   
višnja 27
sad ču ja puknuti ko iz topa ...rodila sam prije mjesec i pol dana, i bila sam na pregledu nakon 6 tj. pa mi je gin. rekla da kao zato što dojim vjerovatno neču dobiti menstruaciju dokle god dojim...da većina žena tako....pa me sad zanima....da li mogu ostati trudna iako nemam menstruacijuuser posted image kontam da mogu., al ajd...bolje da pitam, a još si onda kontam....a kak ču znati da sam trudna ak nemam menstruaciju...hhe....užas...user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: sex poslje poroda
3.9.2011 10:09:29   
mamacita

IZVORNA PORUKA: višnja 27

sad ču ja puknuti ko iz topa ...rodila sam prije mjesec i pol dana, i bila sam na pregledu nakon 6 tj. pa mi je gin. rekla da kao zato što dojim vjerovatno neču dobiti menstruaciju dokle god dojim...da većina žena tako....pa me sad zanima....da li mogu ostati trudna iako nemam menstruacijuuser posted image kontam da mogu., al ajd...bolje da pitam, a još si onda kontam....a kak ču znati da sam trudna ak nemam menstruaciju...hhe....užas...user posted image



Vec odgovoreno pod tvojim postom. user posted image

(Odgovor članu višnja 27)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: sex poslje poroda
19.9.2011 15:37:18   
Rebeka
MM i ja smo jedva dočekali 41. dan. Budući da mjesec prije poroda nismo zbog bakterije to nam je bila vječnost. Odlučili smo se seksati prije pregleda. Iako je bio jako nježan, čak je htio da prestanemo jer me boljelo, ali ja sam htjela da nastavi. Boljelo je, ali sam i uživalauser posted image , ali nakon toga me peklo dok sam mokrila i krvarila sam puna tri dana. Užas-prisjelo mi je. Nakon toga, pošla na pregled-boljelo me, i opet sam krvarila ali dva dana. Kada je prestalo, opet seks i opet krvarenje tri dana-pitam se kada će se to normalizirati?

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: sex poslje poroda
19.9.2011 21:00:23   
inesica
Naravno da mozes ostati trudna!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: sex poslje poroda
19.9.2011 21:56:28   
stars777
mm i ja smo čak uspjeli čekati tjedan dana od vaginalnog poroda (prvog) a i nakon ova sruga dva nismo kasniliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: sex poslje poroda
19.9.2011 22:20:34   
marijola
IZVORNA PORUKA: stars777

mm i ja smo čak uspjeli čekati tjedan dana od vaginalnog poroda (prvog) a i nakon ova sruga dva nismo kasniliuser posted image user posted image user posted image



user posted image  tjedan dana?!?!  ja nisam mogla ni normalno na wc nakon tjedan dana



(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: sex poslje poroda
27.9.2011 14:08:35   
angysb
Ja i mm smo nakon 3 tjedna na njegovu inicijativu,da se mene pitalo ne bi ja jos jer sam tek rodila prije mjesec dana na carski,ali bilo mi ga zao nije mogao vise user posted image ,jucer sam bila na kontroli i pitala sam dok kad se mogu imat odnosi poslije carskog pa mi je rekao cim zena prestane krvarit i ako ona moze i spremna je da se slobodno moze ali njezno i bez pritiska na trbuh.I naravno da se treba strogo pazit jer se sad lako moze opet zatrudjet,uf toga me je strah jer moram pauzirat sad 2 god poslije carskog

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!