|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 21:29:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sex poslje poroda
25.1.2011 21:32:18   
ikica84

IZVORNA PORUKA: Točkica28

meni mljacc
stostruki orgazmićiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image


user posted image i kod mene super!!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sex poslje poroda
25.1.2011 21:33:45   
Tratina
Ma ja ne znam kad će meni seks nakon poroda bit bolji... Mene sve boli. Još imam i "punat više" i to me posebno boli. A o suhoći da i ne govorim. Sa lubrikantom sve to dođe za plakanje. Nakon par minuta više ništa ni ne osijećam osim punata koji me zatežu... user posted image Kad će to doć na svoje? Oće li ikad...?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sex poslje poroda
25.1.2011 21:35:29   
ikica84
hmm ne znam sta da ti kazem...ja sam bila rezana ali ne puno i valjda su me fino usili i meni je sex sasvim ok,poslije 2 mj je bio bolji nego ranije...

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sex poslje poroda
10.3.2011 18:07:30   
mare00
Mene nakon 2 mjeseca od poroda boli odnosno pecka medzica za vrijeme sexa...?????
cudno, imam osjecaj ko da ce puknuti, navodno mi je doktor super usio rez, al ja imam osjecaj da mi je pola medjice usio i da sam uza????user posted image user posted image user posted image user posted image
Jel imao ko slicne situacije, hoce li to proci????
E i jos ovo mengu nisam dobila a svaki put nakon tusiranja ako se grubo obrisem malo krvi...user posted image
help

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sex poslje poroda
10.3.2011 18:10:19   
ikica84
mare00 jesi isla kod ginica na prvu kontrolu posle poroda?
idi sto pre i sve ga pitaj,ne znam zasto bi krvarila posle brisanjauser posted image user posted image
a za medjicu moguce da su ti usili vise...user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sex poslje poroda
10.3.2011 18:40:50   
mare00
za kontrolu sam bila narucena pa me doktor zvao da dodjem iduci tjedan jer nije radio....user posted image
pa cu u ponedj zvat da se ponovo narucim, a i ja mislim da me malo vise usio, e procitala sam sad da treba vremena da medjica ponovo bude elasticna i da je koza jako osjetljiva....user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sex poslje poroda
14.3.2011 17:18:45   
Fever
uf meni tj nama nikako, mene sve boli i suha ko barut hahahaha, nadan se da će proć jer čoviče kad krene put mene hahahaha ja crta

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sex poslje poroda
14.3.2011 17:25:12   
Mishek
IZVORNA PORUKA: Tratina

Vidim ja, vi ste sve zadovoljne seksom nakon poroda. Izgleda da sam jedino ja razočarana... user posted image  


uf, moš mislit. Mi smo se nakon 9 tjedana i krvarila sam, pa sam taman idući tjedna išla na pregled kod ginićke pa mi je rezala divlje meso na šavu, pa se nismo mjesec dana dok mi nije prošao drugi pregled, pa smo se onda za jedno 2 tjedna..ne znam ni sama točno. I bilo je fakat bolno na početku bez obzira na svu nježnost. Al sad! haba-haba! Savršeno! I bolje nego prije poroda. user posted image meni je osim fizičkog bilo koma i psihički jer čim bi se on približio u nadi da se ogrebe za snošaj, meni slike poroda navirale na oči. Užas. Nisam bila nikako spremna za akciju. Al sve je nekako došlo na svoje nakon par mjeseci. user posted image


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sex poslje poroda
14.3.2011 17:25:29   
pincirotvajler
user posted image user posted image
nije smješnouser posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sex poslje poroda
14.3.2011 17:29:34   
NIKy
ja sam mogla nakon nekih 20ak dana!!! malo mi je prvi-drugi puta bilo nezgodno,ali dalje je sve bilo ok!!!


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sex poslje poroda
14.3.2011 20:45:49   
Tratina
Evo ja tek nakon 3 miseca mogu normalno. Naravno da sve još zateže... Svakim danom sve manje i manje ali još ja to sve osijećam. Al više ne frcaju suze user posted image
Stvarno mi nije jasno kako su neke mogle odma nakon misec dana imat super sex... user posted image Suho, neelastično, zapinje, boli... auch...

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sex poslje poroda
24.3.2011 21:17:14   
darica.marica
IZVORNA PORUKA: Tratina

Ma ja ne znam kad će meni seks nakon poroda bit bolji... Mene sve boli. Još imam i "punat više" i to me posebno boli. A o suhoći da i ne govorim. Sa lubrikantom sve to dođe za plakanje. Nakon par minuta više ništa ni ne osijećam osim punata koji me zatežu... user posted image Kad će to doć na svoje? Oće li ikad...?



Isto tako i kod mene...za plakat!!! 5 mj nakon poroda 2 pokušaja, od toga jedan skroz propao jer nisam mogla podnijet bolove, a drugi nekak uspio ali bez imalo uživanja. Stvarno me brine da li će se to ikad promijenit.user posted image

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sex poslje poroda
24.3.2011 21:20:34   
darica.marica
IZVORNA PORUKA: mare00

Mene nakon 2 mjeseca od poroda boli odnosno pecka medzica za vrijeme sexa...?????
cudno, imam osjecaj ko da ce puknuti, navodno mi je doktor super usio rez, al ja imam osjecaj da mi je pola medjice usio i da sam uza????user posted image user posted image user posted image user posted image
Jel imao ko slicne situacije, hoce li to proci????




I meni se čini da sam uža nego prije! user posted image user posted image   Doktor mi nije ništa rekao u vezi toga...da li je tebi šta tvoj rekao? Pomagaj!

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sex poslje poroda
25.3.2011 14:11:08   
mare00
Evo meni sad kad se opustim nista me ne boli i ne zateze, a rodnica poslije poroda je dosta suha pa nam se cini da smo uze nego prije...heheuser posted image ,tako sam i ja mislila, al sad sam skuzila da je dosta toga i do mene, moras se opustitiuser posted image

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 115
   [Brisano sporočilo]
25.3.2011 14:14:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mare00)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sex poslje poroda
25.3.2011 16:54:41   
lavica81
 
draga ako te tješi i u mene je isto. ja sam još i posebna situacija jer sam dobila hematome na porodu pa sam operirana dva puta po istom mjestu, cijela rodnica mi je uzduž šivana, broj ponata mi nisu htjeli ni reć. uhhhh!!!! nadam se da će i ovo jedan dan doć na svoje ali kad??????


IZVORNA PORUKA: darica.marica

Isto tako i kod mene...za plakat!!! 5 mj nakon poroda 2 pokušaja, od toga jedan skroz propao jer nisam mogla podnijet bolove, a drugi nekak uspio ali bez imalo uživanja. Stvarno me brine da li će se to ikad promijenit.user posted image



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sex poslje poroda
25.3.2011 17:19:56   
darica.marica
Znači ima nade...juuuupiiiii!!! Već me bilo lagano frka kaj bu s tim...imam želju, al kad sve krene brzo ju izgubim.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sex poslje poroda
25.3.2011 18:30:04   
berny
evo i mene u klub. šmrc. jedva podnijela tanki ultrazvučni štapić kod ginekologa. al ide na bolje. centimetar po centimetar. user posted image

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sex poslje poroda
25.3.2011 21:33:14   
darica.marica
IZVORNA PORUKA: lavica81


draga ako te tješi i u mene je isto. ja sam još i posebna situacija jer sam dobila hematome na porodu pa sam operirana dva puta po istom mjestu, cijela rodnica mi je uzduž šivana, broj ponata mi nisu htjeli ni reć. uhhhh!!!! nadam se da će i ovo jedan dan doć na svoje ali kad??????


IZVORNA PORUKA: darica.marica

Isto tako i kod mene...za plakat!!! 5 mj nakon poroda 2 pokušaja, od toga jedan skroz propao jer nisam mogla podnijet bolove, a drugi nekak uspio ali bez imalo uživanja. Stvarno me brine da li će se to ikad promijenit.user posted image




Baš mi te žao user posted image user posted image ...nije nama lako!!! I ja se pitam kad će doć na svoje???? Nadam se uskoro. Sretno nam bilouser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sex poslje poroda
27.3.2011 11:31:33   
sig
Ajme curke blago vama... meni je prošlo 6 mj od poroda i još ne uživam u potpunosti... rezovi me jako bole, ali kada si malo popimo - sve ide ko po špagu!!! Onda toliko ne osijetim bol!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sex poslje poroda
9.6.2011 9:56:18   
Tanjica Tanja
Na kraju je svakako dobro ispalo što sam morala na carskiuser posted image , pa sam dolje netaknutauser posted image ...mm i ja se keksali sinoć, ja ga napala i ugodno iznenadila, već sam luda od apstinencije bila.....user posted image user posted image user posted image user posted image . Kaže mm da se naviknuo biti bez seksa.user posted image ..a ja sam se kao djevica osjećalauser posted image user posted image user posted image user posted image Uglavnom, bilo mi je i više nego dobrouser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sex poslje poroda
9.6.2011 9:57:25   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sex poslje poroda
9.6.2011 10:40:15   
mamacita
Curke drage, citam i suosjecam. Ja sam rodila vaginalno 4 puta, i 4 puta sam imala savove, i istina prvih pola godine mi je bilo neugodno od bola, od straha od ponovne trudnoce, od nedovoljnog ovlazivanja, i mnogih drugih sitnica. No, i to prodje. Pomaze ako je muz pazljiv i da mu nije vazno njegovo uzivanje, nego tvoja ugoda. Jedino tako cete uspjeti vratiti stvari u normalu. Jednog dana ipak bol prodje.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sex poslje poroda
24.6.2011 22:10:38   
ruwenzor
Mm i ja se zaigrali točno 4 tjedna nakon poroda.... bilo je preeeedobro user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!