|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex poslje poroda
6.5.2010 22:00:51   
adryosijek
user posted image ja nisam 4 mjeseca a sad pogotovo nemogu jel sam rezana dolje al imam jaku zelju za sexom uhuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: sex poslje poroda
6.5.2010 22:10:17   
Gogule
mi smo onako oba puta po školski, odmah nakon pregleda kod ginekologice nakon 6 tjedana.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u DAN TOČNOuser posted image user posted image mm je brojio, brojio

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: sex poslje poroda
8.5.2010 16:17:11   
mare i gogo
Ja sam rodila prije 6 dana ni popucala,porod brz i imam već sad željuuser posted image iako ne smijem i cekat ću da prođe 6 tj.dok ne odem gin.user posted image user posted image

iako ne znam kak mi to uopće pada na pamet.....

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: sex poslje poroda
8.5.2010 16:47:01   
gogillli
ma ja sam 2 tjedna poslije...user posted image nisam mogla cekati user posted image user posted image

(Odgovor članu mare i gogo)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: sex poslje poroda
8.5.2010 22:01:56   
pako
mi smo neki dan zapravo baš na Patrickov rođendan user posted image nakon skoro dva mjeseca od porodauser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: sex poslje poroda
14.5.2010 13:16:46   
MKata
Mi smo odmah nakon pregleda kod gin., kad je rekla da je sve OK...navaaaaliiii... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upozorila me da bi moglo biti bolno i nelagodno, ali moram vam reći da mi je malo bilo na početku, a poslije SUUUUUUPEEEEER! user posted image user posted image

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: sex poslje poroda
14.5.2010 18:16:01   
lidac0605
IZVORNA PORUKA: gogillli

ma ja sam 2 tjedna poslije...user posted image nisam mogla cekati user posted image user posted image
ovak bu i pri meni user posted image user posted image user posted image ...pa nisam se poseksala od 11 mjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: sex poslje poroda
14.5.2010 18:29:13   
gogillli
lidac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sad ce prvi puta nakon toga biti luuuudo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: sex poslje poroda
14.5.2010 18:59:23   
lidac0605
da ludo user posted image user posted image user posted image ...muž me se već polako boji kak se porod približava user posted image user posted image user posted image -rekel je da bum ga progutala user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: sex poslje poroda
15.5.2010 7:55:26   
mare i gogo
ja znam dosta žena koje su isto tako ali me strah nakon prvog poroda nisam imala nikakvih bolova,osim od šavova a puklo mi je tad i debelo crijevouser posted image user posted image
a sad nisam popucala i evo 14 dan nakon poroda još imam grčeve i bole me strašno kukovi,kralježnica i šri se duž noge(inače imala sam prometnu u kojoj mi je stradala kralježnica na tri mjesta)pa me strah bez doktorovog dopuštenja.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: sex poslje poroda
15.5.2010 7:56:29   
troubled
naravno da ćeš, u takvom slučaju, pričekati savjet i uputu liječnika user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mare i gogo)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: sex poslje poroda
30.5.2010 17:15:47   
mama m
IZVORNA PORUKA: lidac0605

IZVORNA PORUKA: gogillli

ma ja sam 2 tjedna poslije...user posted image nisam mogla cekati user posted image user posted image
ovak bu i pri meni user posted image user posted image user posted image ...pa nisam se poseksala od 11 mjuser posted image user posted image user posted image


Meni sex u trudnoći nije bio ni na kraj pameti, a saduser posted image user posted image !!! Samo pogledam mm-a (ne daj bože bez majice ili samo u gaćama i ... ufff!!!) Valjda je 9 mjeseci bilo čist dosta!!! Nakon prvog carskog čekali smo mjesec dana, a sad će bit dobro ak izdržim dva tjedna!! Smijem valjdauser posted image


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: sex poslje poroda
20.9.2010 16:43:20   
pincirotvajler
2tj nakon carskog

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: sex poslje poroda
22.9.2010 2:00:09   
beba1710
nakon 7tj.

_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: sex poslje poroda
22.9.2010 12:30:02   
Anoniman
Nakon nekih 6 tjedana, otprilike. Prva dva puta je bilo užasno bolno. Kao da mi je prvi put, opet.user posted image
Sad mi je sex puno bolji nego što je bio prije trudnoće. Čak je i puno češći, po dva-tri puta dnevno..Osjećam se kao balavica! Baš smo sinoć komentirali da nam je sex postao skup sport, nisu ti kondomi baš jeftini!user posted image

< Poruku je uredio Graško -- 22.9.2010 12:31:24 >

(Odgovor članu beba1710)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: sex poslje poroda
27.10.2010 13:48:56   
crispy
IZVORNA PORUKA: ivanaa

user posted image ja neznam kako mi je muzu i strah me pitati ga al mi sex ne pada jos na pamet.kad ste vi dosle u normalu?


Ja još nisamuser posted image ,a prošlo je skoro 3mj.od poroda.
Nekako nemam volje-osjećam se razvaljeno.user posted image




_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: sex poslje poroda
15.11.2010 19:01:00   
Točkica28
meni danas 5 tj, ali još cmolji ono smeđe

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu crispy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: sex poslje poroda
16.11.2010 8:37:36   
chichina
Da se malo požalim...Skoro mi je 6 tj od poroda, želja je tu al tajming nikako. Ujutro i popodne bi se seksala al ne mogu od malene i kućanskih obveza, (slabo spava preko dana, nikad ne znam kad će zaspati a još manje kad će se probuditi), a navečer kad ona napokon zaspi kako treba oboje smo krepani...user posted image  Sami smo u stanu, bake servisa nemamo jer žive u drugom gradu, mm pomaže koliko može s obzirom da radi...Ne znam, jedino da probamo sa Red bullom ili tako nečim.user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: sex poslje poroda
16.11.2010 11:20:10   
ema55
nakon 7 tjedana, prvi put je malo bilo nelagodno i imala sam neki čudan osjećaj, ništa nisam osjećala. osjećala se ka vrića široka doli. posli se popravilo, valda je tribalo vremena da sve dođe na svoje

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: sex poslje poroda
24.12.2010 22:04:50   
Tratina
Ja sam još u fazi da me seks u javi aaaaaapsoooluuutno ne zanima user posted image Ostajem na snovima još uvik. Ima misec da sam rodila. Ispucana cila i još rezana...

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: sex poslje poroda
25.12.2010 10:31:05   
drugasrecica
Mi smo otprilike misec dana nakon prvog carskog, al nije mi baš nešto ugodno bilo, još me stomak bolio user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: sex poslje poroda
25.12.2010 11:42:31   
tina0310
ja sam nakon 3mj,toliko me bolilouser posted image user posted image user posted image

jedva sam dočekala a na kraju od bolova nisam mogla ništauser posted image

2puna mj mi je sukrvica stalno išla...ma bljak,užasuser posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: sex poslje poroda
25.12.2010 11:45:57   
berny
IZVORNA PORUKA: chichina

Da se malo požalim...Skoro mi je 6 tj od poroda, želja je tu al tajming nikako. Ujutro i popodne bi se seksala al ne mogu od malene i kućanskih obveza, (slabo spava preko dana, nikad ne znam kad će zaspati a još manje kad će se probuditi), a navečer kad ona napokon zaspi kako treba oboje smo krepani...user posted image  Sami smo u stanu, bake servisa nemamo jer žive u drugom gradu, mm pomaže koliko može s obzirom da radi...Ne znam, jedino da probamo sa Red bullom ili tako nečim.user posted image


user posted image prvi put sa red bulom a poslije, kad se dobra sjećanja vrate....

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: sex poslje poroda
25.1.2011 21:16:13   
Tratina
Vidim ja, vi ste sve zadovoljne seksom nakon poroda. Izgleda da sam jedino ja razočarana... user posted image  

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: sex poslje poroda
25.1.2011 21:19:12   
Točkica28
meni mljacc
stostruki orgazmićiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!