|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispadanje kose
13.9.2011 13:27:22   
ana85
Rodila sam prije 2 i pol mjeseca i primijetila sam da mi kosa jako otpada. Imate li vi takvih problema i dali se to može riješiti?

< Poruku je uredio Zvonki -- 13.9.2011 21:48:27 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ispadanje kose
13.9.2011 13:44:09   
modesty blaise
uf, uf....na žalost to ti je normalna faza nakon poroda...nekom prije , nekom kasnije al svima otpadne ono kaj je raslo tjekom trudnoće i nije padalo....
meni je počela padati nakon 3 mjeseca i to tako jako da sam mislila da bum uskoro ćelava i da bu mi trebala perika...

doći će ti to opet nakon par mjeseci u normalu a ako ne onda ćeš morati po savijet kod lječnika


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ispadanje kose
13.9.2011 14:13:53   
mayathebee
Imala sam i ja, tj. još uvijek imam isti problem. I 8 mj. nakon poroda kosa mi još otpada. No frizerka mi kaže da ne brinem jer mi raste puno nove.
Evo ti moja tema od nedavno....

http://www.ringeraja.hr/forum/tm.asp?m=734385&mpage=1

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ispadanje kose
14.9.2011 10:56:34   
zara13
meni je nakon 4 mj počela opadati,koma koliko je otpada.pogotovo kad ju perem

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ispadanje kose
14.9.2011 12:40:08   
nemirna
Ja sam rodila evo prije tri i pol mjeseca i također mi je počela užasno opadati kosa, isto najviše nakon što ju operem...

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ispadanje kose
27.9.2011 8:11:09   
Teabu
meni se prošle godine ispadala kosa zbog prometne koju sam imala.. padala je par mjeseci, nista nije pomoglo dok sama nije odlucila prestati.ali to je bilo prestrasno..evo, sad je 2 mjeseca odkad sam rodila, nadam se da se nece opet ponovit opadanjeuser posted image ... ali imam drugi problem sa tjemenom... svrbi me tjeme uzasno, a nemam perutuser posted image probala sam drugim samponom i opet isto..a farbala sam se zadnji put 7.7.2011. Ne znam da li je i to mozda posljedica poroda

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ispadanje kose
27.9.2011 9:40:50   
mamacita

IZVORNA PORUKA: Teabu

meni se prošle godine ispadala kosa zbog prometne koju sam imala.. padala je par mjeseci, nista nije pomoglo dok sama nije odlucila prestati.ali to je bilo prestrasno..evo, sad je 2 mjeseca odkad sam rodila, nadam se da se nece opet ponovit opadanjeuser posted image ... ali imam drugi problem sa tjemenom... svrbi me tjeme uzasno, a nemam perutuser posted image probala sam drugim samponom i opet isto..a farbala sam se zadnji put 7.7.2011. Ne znam da li je i to mozda posljedica poroda


Svakako odi kod dermatologa.

(Odgovor članu Teabu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ispadanje kose
27.9.2011 9:45:50   
mamacita
Ja nikada nisam imala ljepsu kosu nego kada sam svaki put bila trudna, gusta, sjajna, rasla je lijepo... no, sve to zavrsava onog trena kada sam rodila. Svaki put. Po nekih 6 mjeseci kosa je ispadala brutalno i ama bas svaki put kad sam ju dotakla. Istanjila se, izgubila sjaj. Nesto nevjerovatno. Nakon toga trebalo mi je sigurno jos 6 mjeseci da konacno ugledam one male neposulusne dlacice novog izrasta kose. To je sporo raslo. Trebala sma paziti sta jedem, tako da unosim dovoljno vitamina i minerala u organizam da se stanje popravi. Eto, sada, cetri godine nakon zadnjeg poroda, kosam mi je donekle u normali, nije sjajna kao prije, no barem se vidi da se popunila i da nije jako istanjena kao odmah nakon poroda. Sretno. Ako si zabrinuta otidji pa izvadi kompletnu krvnu sliku, jer moras voditi racuna da ti organizmu nista ne nedostaje, jer znas dr. kazu da kosa i nokti prvi reagiraju ako je nesto poremeceno, jer je to "visak" koji tijelu u biti ne treba, zato, bolje provjeriti nego nagadjati.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!