|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex poslje poroda
13.3.2009 13:57:12   
troubled
prvi put koliko se sjećam nakon tri mjeseca i bilo mi je katastrofa još sljedeća tri....
sad...nakon manje od mjesec dana i fenomenalno je od prvog dana nadalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sex poslje poroda
13.3.2009 14:06:10   
dominik
nakon 40 dana, sve me sram, ko neki pubertetlija, cim sam vidla pisu bila gotovauser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sex poslje poroda
13.3.2009 14:07:21   
troubled
IZVORNA PORUKA: dominik

nakon 40 dana, sve me sram, ko neki pubertetlija, cim sam vidla pisu bila gotovauser posted image


user posted image user posted image user posted image  i ja sama sebi sličim na pubertetljiu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sex poslje poroda
15.3.2009 17:00:27   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: dominik

nakon 40 dana, sve me sram, ko neki pubertetlija, cim sam vidla pisu bila gotovauser posted image


user posted image user posted image znaci ima i takvih reakcija user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sex poslje poroda
25.3.2009 12:15:32   
Anoniman
Mi smo sinoc probali prvi put, i nije belo ugodno user posted image  osecala sam se kao da ponovo gubim nevinost, sva sam bila zgrcena, i nije moglo do krajauser posted image   a on kaze da je njemu sve isto...

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sex poslje poroda
25.3.2009 12:29:26   
Anoniman
meni je trebalo duže nakon prvog poroda, jer sam bila u šoku od postp. komplikacija. i prvo vrijeme mi je bilo užasno, možda čak dok nije navršila godinu dana... onda smo već htjeli i bebu, ali nije išlo.... opustila sam se tek kad je imala godinu i pol....a beba se začela kad je imala 2 i pol.

nakon drugog poroda, opet neke komplikacije... trebalo mi je oko 3 mjeseca da se "skockam". a s njenih 5 mj. sam već zatrudnila.

a sad, nakon 3. sam nakon postp.  kontrole već bila ok.... i totalno sam pustila mozak na pašu....user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sex poslje poroda
8.4.2009 11:59:14   
inna
Neki dan, napokon nakon 9 mjeseci ( 50 dana nakon poroda). Ne znam tko je više bio u panici, ali na kraju je bilo iznenađujuće dobro. Dragi me sad zeza da se nada da neće opet čekati 9 mjeseci na sljedeći user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sex poslje poroda
19.4.2009 11:03:08   
bomboncic02
ništa nismo planirali, opustili smo se (koliko toliko) i jednostavno se dogodilo. bilo je prekrasno, naravno s manjim psihičkim smetnjama, npr prisjećanja poroda, doktora i babica, zatim brige za malene, ali uspjela sam izbit iz glave to sve, opustit se i uživat. ništa nije bolilo i jedva čekam da pokušamo ponovno..
danas je 4 tjedna od poroda.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sex poslje poroda
19.4.2009 12:03:07   
Tilly
4 tjedna nakon poroda... točno u dan (slučajno je tako ispalo). Ja sam se uspjela osloboditi straha, pa nije ništa  zapravo novo user posted image  (uvjerila sam sebe). I nije bilo problema, dapače, bilo je predivno. user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 9:17:33   
milia
Ja sam pukla za par konaca, i sad posle mesec i pol se ne mogu seksat, boli gde je bio sav. Ima li neko slicnih iskustava, i kada bol prolazi, ako uopce i prolazi. Pomagajte!

(Odgovor članu Tilly)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 10:15:02   
ejmama
 
IZVORNA PORUKA: dominik

nakon 40 dana, sve me sram, ko neki pubertetlija, cim sam vidla pisu bila gotovauser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 10:20:24   
ninolina
Ja sam pukla za par konaca, i sad posle mesec i pol se ne mogu seksat, boli gde je bio sav. Ima li neko slicnih iskustava, i kada bol prolazi, ako uopce i prolazi. Pomagajte!

draga mene boli još od prvog poroda gdje su me šivali a prošlo je 7 godina od tadauser posted image .
Ali ne boli stalno.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 11:25:27   
Ninaa
Mi smo nakon nekih 6 tjedana od poroda, nismo planirali jednostavno se dogodilo i bilo je predobro, možda čak bolje nego prije, malo me steže di sam šivana, ali zanemarivo. Pribojavala sam se toga,ali na kraju je ispalo super.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 11:32:33   
FIONA
i ja nakon pregleda ginekologaobzirom da me boljelo i nije bilo baš kako treba sa šavom jer sam prohodala sve odmah nakon poroda!...mene boli još uvijek svaki put kad se krene dok se malo stvar ne složi na svoje mjesto...nadam se da ne bu tak zastalno ali da je bolje nego prije...meni 100%..user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 11:40:34   
mama mery
poslje prvog poroda nakom mjesec dana i bilo mi je normalno
a nakon drugog poroda nakon 2,5tjedna user posted image nista me nije bolilo sve normalno.
a i na pregledu mi je doktor rekao da mim je maternica kao u curice  pa mozda je zato je bilo ok

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sex poslje poroda
21.5.2009 21:44:18   
scarlet
ja sam baš danas bila na prvom ginekološkom nakon poroda i doktorica je rekla da imam zeleno svijetlo za sex ali meni je još u glavi bol nakon svega, znam da će biti sve ok ako se opustim ali još ću malo počekati. Muči me i čuvanje od nove trudnoće, doktorica je rekla da će mi tek za dva mjeeca raditi papa test pa ćemo se dogovoriti ili za tablete ili spiralu, po njoj bi spirala bila bolja nakon drugog djetetauser posted image , samo ne znam kako ćemo se do tada čuvati? ne volim kondome a "čuvanje" ne znam koliko je pametno. Znam da je ovo već nova tema ali me zanimaju vaša iskustva.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sex poslje poroda
22.5.2009 7:54:49   
dominik
IZVORNA PORUKA: milia

Ja sam pukla za par konaca, i sad posle mesec i pol se ne mogu seksat, boli gde je bio sav. Ima li neko slicnih iskustava, i kada bol prolazi, ako uopce i prolazi. Pomagajte!


mene i dan danas kad imamo odnos boli a proslo je 4 mjeseca ...pogotovo ako je presing na tom djelu di sam popucala...s vremenom ce se maknuti ta bol...

(Odgovor članu milia)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sex poslje poroda
22.5.2009 7:57:59   
Njofra
IZVORNA PORUKA: ninolina
mene boli još od prvog poroda gdje su me šivali a prošlo je 7 godina od tadauser posted image .
Ali ne boli stalno.



Isto tako. Meni je to i poslije prvog a isto i poslije drugog djeteta. Osjeti se.


< Poruku je uredio Njofra -- 22.5.2009 7:58:57 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sex poslje poroda
31.5.2009 17:34:00   
scarlet
Moram se pohvaliti da smo sinoć prvi put i da je bilo super-2 mj. nakon poroda. Bila sam sva u strahu da će boliti ali nije ništa, dapače uživala samuser posted image .

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sex poslje poroda
2.6.2009 8:27:11   
inna
mi smo probili led 50-ti dan od poroda, ali meni se sad neda, evo već mjesec dana suša. Osjećam se tako umorno kad navečer legnem da kad mi spomene sex nemam ga snage ni onak blijedo pogledati, kamoli se baciti u akciju.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sex poslje poroda
6.6.2009 17:37:48   
Marta j
UH mene je toga strah i nemislim o tom nadam se da muz nece jos neko vrijeme poceti spominjati seks.
Tek ce mjesec od poroda i sto vrijeme vise prolazi mene sve vise strah.user posted image Kako ce biti.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sex poslje poroda
6.6.2009 17:56:20   
ket
IZVORNA PORUKA: Marta j

UH mene je toga strah i nemislim o tom nadam se da muz nece jos neko vrijeme poceti spominjati seks.
Tek ce mjesec od poroda i sto vrijeme vise prolazi mene sve vise strah.user posted image Kako ce biti.


isto tako......strah me i 1.kontrole...a kamo ne sexa...drmi je grub tako da će veselo biti 

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sex poslje poroda
6.6.2009 18:03:50   
monte
Evo i mene prvi put! Nakon 3 mjeseca smo i sve bilo ok.Jedino me u glavi i sad boliuser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sex poslje poroda
6.6.2009 18:04:43   
monte
mariachi svaka čast!

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sex poslje poroda
6.6.2009 18:10:46   
natalijax
nakon mjesec dana ak ne i vise kaj je zeljne ste ima rucni raduser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!