|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hoću bebu
4.9.2008 22:16:24   
Pollly
Hvala, ako ne dobijem u idućih 7 dana, kupujem ga. Danas me užasno grudi bole i smetao mi je grudnjak... user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: hoću bebu
8.9.2008 15:32:52   
Pollly
Ništa od user posted image za sad... Danas sam dobila, makar kako i da nisam, skoro da i ničega nema tamo dolje...

A moja ljubav i ja smo odlučili koristiti zaštitu do kraja godine, a onda za Božić slavimo 3 godine ljubavi pa ću mjesec prije toga prestat pit pilule. Nadam se da će nam doći najljepši poklon za Božić, a i meni je rođendan u 1. mjesecu i želim user posted image  user posted image


P.S. Nadam se da ne mislite i dalje da sam premlada i nespremna za predivno malo biće...

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: hoću bebu
8.9.2008 15:37:11   
mirna
P.S. Nadam se da ne mislite i dalje da sam premlada i nespremna za predivno malo biće...


Važno je jedino što vas dvoje mislite!user posted image Nismo svi isti..user posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: hoću bebu
8.9.2008 15:58:05   
Pollly
Mirna, hvala na podršci, puno mi znači. user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: hoću bebu
8.9.2008 17:17:56   
FIONA
Pollly mogu ti reči samo sretno i ako buš trebala koji savjet tu smo!!!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: hoću bebu
8.9.2008 19:15:38   
tikica_69
Pollly...ti najbolje znas kako tvoje srce govori....SRETNO!!! user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: hoću bebu
8.9.2008 20:51:15   
Pollly
Od user posted image hvala svima! Zaista mi je jako lijepo što ste uz mene i što se imam kome obratiti. user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: hoću bebu
8.9.2008 21:00:47   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Pollly

Ništa od user posted image za sad... Danas sam dobila, makar kako i da nisam, skoro da i ničega nema tamo dolje...

A moja ljubav i ja smo odlučili koristiti zaštitu do kraja godine, a onda za Božić slavimo 3 godine ljubavi pa ću mjesec prije toga prestat pit pilule. Nadam se da će nam doći najljepši poklon za Božić, a i meni je rođendan u 1. mjesecu i želim user posted image  user posted image


P.S. Nadam se da ne mislite i dalje da sam premlada i nespremna za predivno malo biće...



pa moza i jesiuser posted image kad ti je mjesecnica tako slaba!!! tko zna u svakom slucaju sretno,ja znam sto znaci biti mlada mamauser posted image nadam se da ce vam stici taj pokloncic koji ocekujete,SRETNO!!!!

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 108
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 1:19:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: hoću bebu
5.10.2008 11:28:52   
Pollly
Evo mene opet, ponovo sam u dilemi. Onaj put nisam kupila test jer sam dobila mjesečnicu, no trajala je svega 3 dana. Otad je prošlo mjesec dana i ja sad trebam opet dobit (danas), al nemam nikakve simptome PMS-a koje inače imam. I udebljala sam se 2 kg, a inače valjda od svoje 15 imam istu kilažu. I, možda umišljam, al kao da mi je trbuh malo narastao, možda jer sam se udebljala, al nekako mi je baš čudan. Ne mogu ga onako uhvatiti kao da imam salo (oprostite na izrazu), neobično se zaoblio.

E, sad, dal je to od moje lude mašte, il je stvarno moguće da sam trudna???

p.s. prestala sam pit pilule jer sam dobila neke smetnje (pisala sam o tome na temi 'opasne antibebi pilule'), dal sam se možda udebljala jer ih ne pijem?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: hoću bebu
5.10.2008 13:08:50   
sanjalica
hej Polly.... iskreno... nisam temu pratila od početka...
želim ti svim srcem da jest u pitanju user posted image ....
ali pitanjce jedno: kažeš da si prestala piti tablete... koliko si poslije njih čekala da kreneš u akciju trudnoća ?

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: hoću bebu
5.10.2008 15:27:06   
mirna
Polly napravi test, pa ces biti sigurna..

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: hoću bebu
5.10.2008 19:54:08   
Pollly
Sanjalice, nismo još krenuli u akciju trudnoća, tablete sam prestala piti zbog nus pojava. Točnije, imala sam jake bolove u predjelu srca i bilo mi je jako loše (vrtoglavica, teško disanje, mutan vid) i od kad ih ne pijem dobro sam. A koristili smo kondome zadnjih mjesec dana, vjerojatno ćemo na bebu krenut oko Božića, tad nam je 3. godine ljubavi.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: hoću bebu
5.10.2008 19:55:00   
Pollly
p.s. Sutra ujutro odmah kupujem test i provjeravam. I držim fige!!!user posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:14:57   
FIONA
može trbuščić biti i od promjene na bazi hormona pa se malo primilo kaj si popapala ali može biti i beba... niti jedna kontracepcija nije 100% pa tako ni kondom...

Držim fige da jeuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!user posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:18:42   
Amelie
držim fige user posted image  da jeuser posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:45:34   
Pollly
Hvala svima! user posted image

Jedva čekam sutra! user posted image Sve bi dala da bude user posted image

(Odgovor članu Amelie)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:48:05   
Puli
nestrpljivo čekamo rezultat testa i držimouser posted image da si user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:48:50   
tiha
IZVORNA PORUKA: Puli

nestrpljivo čekamo rezultat testa i držimouser posted image da si user posted image




user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: hoću bebu
5.10.2008 20:53:19   
koka
Držimo fige i želim ti da ugledaš + user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: hoću bebu
6.10.2008 6:35:01   
sanjalica
hvala na odgovoru, Polly... pridružujem se čekanju rezultata testa.... i navijam za user posted image ... user posted image ...

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: hoću bebu
6.10.2008 8:14:06   
troubled
pollly....neka ti se želje ostvare.... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: hoću bebu
6.10.2008 8:22:43   
tikica_69
Polly ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ vibram do neba da je +

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: hoću bebu
6.10.2008 11:51:09   
lisa
Bok cure, evo neznam kako da podijelim sa vama svoje tiščenje šata me mući  , a neznam od kuda da počnem , pa tražim malu pomoć.Evo već je danas 27 dan a inaće mi je ciklus od 21 do 23 dana menstruacije , pa neznam jel je još prerano za test uzeti ili da još pričekam , jel inaće prije nek kaj trebam dobit mengu bole me cice i ta bol traje 5 dana do početka menge , al ja bolove nisam imala , nek me tek sada počinje malo bolit , razumijete šta želim reči i fala.. I koji je test dobar..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: hoću bebu
6.10.2008 12:10:14   
sanjalica
napravi test, lisa, radi svoga mira.... on pokazuje rezultate odmah, i na najmanju trudnoću, i to je super.... a meni su najbolji savjet dale uvijek mudre gospođe u ljekarni user posted image
sretno ti !!!

(Odgovor članu lisa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!