|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:37:31   
Bebys
IZVORNA PORUKA: hugabuba

user posted image ,,, ja iskreno nemam nista protiv takivh ....jer smatram da je to poremecaj osobnosti i visak razlicitih hormna kod oba spola......naravno nebi volila vidjeti da se " hvataju " dok sam ja u blizini.....ali eto...i to BOg stvori!!!!!
....al  NIKAKO mi nije jasno sta DVJE zene rade zajdeno.....*????
muski bar imaju sta da "guraju" jedan drugom / soryy na rijecniku/...a sta ce one....jedino igracke i onda malo-malo neka na hitnoj zavrsi sa nekim predmetom u ***** ???? ma molim te..... nema logike.....user posted image



   otpirlike tako nekako...

(Odgovor članu hugabuba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:38:10   
dominik
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: ilda

Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno


pa nemogu da vjerujem da netko ovako razmišlja.....
   a ja mogu vjerovati da netko ovako razmislja...potpuno normalno


po tome kaj vi pricate, kad s enetko rodi bolestan tipa u kolicima ili "spor" onda ga se treba sramiti i zatvoriti u supu da ga nitko ne gleda????

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:38:45   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lueman

samim tim kaj su hetero ne znači da su normalni, na žalost...
   ma lueman ja sam zivila u NORMALNOM BRAKU a samo ja znam koliko i kako je nutrina mojih roditelja izvan je sve o.k. .....kod mnogih se mnoge stvari nevide...pitaj boga sta je i kako tko zivi....

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:39:08   
Bebys
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: ilda

Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno


pa nemogu da vjerujem da netko ovako razmišlja.....
   a ja mogu vjerovati da netko ovako razmislja...potpuno normalno


po tome kaj vi pricate, kad s enetko rodi bolestan tipa u kolicima ili "spor" onda ga se treba sramiti i zatvoriti u supu da ga nitko ne gleda????

   tko je to rekao...ja nisam

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:41:41   
dominik
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: ilda

Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno


pa nemogu da vjerujem da netko ovako razmišlja.....
   a ja mogu vjerovati da netko ovako razmislja...potpuno normalno


po tome kaj vi pricate, kad s enetko rodi bolestan tipa u kolicima ili "spor" onda ga se treba sramiti i zatvoriti u supu da ga nitko ne gleda????

   tko je to rekao...ja nisam


prakticki si potpisala post u kojem je navedeno da je homosexualnost bolest...pa onda ja zakljucujem to kaj je napisano

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:42:14   
lueman

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lueman

samim tim kaj su hetero ne znači da su normalni, na žalost...
   ma lueman ja sam zivila u NORMALNOM BRAKU a samo ja znam koliko i kako je nutrina mojih roditelja izvan je sve o.k. .....kod mnogih se mnoge stvari nevide...pitaj boga sta je i kako tko zivi....


eto..znači da nije važno tko odgaja nego kakouser posted image a i ti si mi malo neodlučna, sad misliš ovak pa onak...gay nije bolesti dajte prestanite već jednom to tak gledati...ok, nije prirodno, ali bože dragi ni umjetna oplodnja nije prirodna, pa ju svi(ili većina barem)podržavamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:42:39   
Bebys
nesta ne stima sa psihom ali nikada nekazem da se takvi ljudi izoliraju zasto...upravo suprotno TREBAJU NASE DRUSTVO...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:43:58   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lueman

samim tim kaj su hetero ne znači da su normalni, na žalost...
   ma lueman ja sam zivila u NORMALNOM BRAKU a samo ja znam koliko i kako je nutrina mojih roditelja izvan je sve o.k. .....kod mnogih se mnoge stvari nevide...pitaj boga sta je i kako tko zivi....


eto..znači da nije važno tko odgaja nego kakouser posted image a i ti si mi malo neodlučna, sad misliš ovak pa onak...gay nije bolesti dajte prestanite već jednom to tak gledati...ok, nije prirodno, ali bože dragi ni umjetna oplodnja nije prirodna, pa ju svi(ili većina barem)podržavamouser posted image user posted image user posted image
   zao mi je samo djece koja zive jadno a mogu imati topli dom...pa mozda bolje da zive i s takvim parovima nego nikako u domu TO SAM PODVOJENA I NISAM ODLUCNA..

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:47:44   
Domy
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: lueman

samim tim kaj su hetero ne znači da su normalni, na žalost...
   ma lueman ja sam zivila u NORMALNOM BRAKU a samo ja znam koliko i kako je nutrina mojih roditelja izvan je sve o.k. .....kod mnogih se mnoge stvari nevide...pitaj boga sta je i kako tko zivi....


eto..znači da nije važno tko odgaja nego kakouser posted image a i ti si mi malo neodlučna, sad misliš ovak pa onak...gay nije bolesti dajte prestanite već jednom to tak gledati...ok, nije prirodno, ali bože dragi ni umjetna oplodnja nije prirodna, pa ju svi(ili većina barem)podržavamouser posted image user posted image user posted image
   zao mi je samo djece koja zive jadno a mogu imati topli dom...pa mozda bolje da zive i s takvim parovima nego nikako u domu TO SAM PODVOJENA I NISAM ODLUCNA..


ti ženo zaista neznaš što hočeš..odluči se višeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:48:31   
Dajana
Tu se ne radi o bolesti psihe, već organskom poremećaju, a roditelji koji dobiju takvo dijete nisu krivi i nemaju tu osobu pravo odbaciti. Da moje dijete kojim slučajem bude homić, ne bih bila sretna ali ne bih ga ni odbacila, bilo bi mi teško ali bih ga voljela jer je moje dijete.
Možemo imati ovakav ili onakav stav, ali se radi o tome kad bi se nama to dogodilo, pitanje kako bismo se postavili prema tome.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:54:28   
lueman
ne znam sad točno gdi ali sam čitala da je vrlo veliki postotak gay populacije visokoobrazovan pa samim tim dokazuju da su vrlo bitan faktor u društvo, ne zbog sexualne orijentacije nego zbog stručnostiuser posted image user posted image i draga babys ajd pročitaj svoje postove redom pa nam rezimiraj napokon svoj stav. da li je fuj, za lječenje ili za koegzistenciju, jer ja te stvarno više ne mogu pratit user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lueman -- 4.1.2010 15:55:12 >


_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:54:42   
Domy
zaista smiješno da se ovdje natežemo tko je za tko je protiv...pa svatko ima drugačiji stav po tom pitanju...pa bože moj nismo svi isti..i bolje da nismo ni tada nebi bilo dobro...ajmo pričat o pametnijim temama..

ja evo stavljam slike i neide mi nikako jedva stavim koju..jel vama tako..molim savjet plizzzzzzzzzuser posted image user posted image user posted image      

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:01:31   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Domy

zaista smiješno da se ovdje natežemo tko je za tko je protiv...pa svatko ima drugačiji stav po tom pitanju...pa bože moj nismo svi isti..i bolje da nismo ni tada nebi bilo dobro...ajmo pričat o pametnijim temama..

ja evo stavljam slike i neide mi nikako jedva stavim koju..jel vama tako..molim savjet plizzzzzzzzzuser posted image user posted image user posted image      
   pitaj tikicu za avant browser neka ti da link posalji joj ppmeni je dala i stavljam samo s njime super slike...sretno 

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:03:40   
Bebys
da rezimiram NEMOGU ...savijest mi kaze da nije dobro...a kada bi se nasla u situaciji recimo koja je bila u ZAGREBU prije nesto vise par mjeseci izbodeni peder u zgradi je zvonio na sva vrata krvav i nitko mu nije htio otvoriti vrata on je umro...E JA BIH MU OTVORILA vrata pa taman dobila SIDU OD NJEGOVE KRVI...jer mi je zao covjeka..bilo ma sta god on bio..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:15:12   
Milana

IZVORNA PORUKA: Dajana

Tu se ne radi o bolesti psihe, već organskom poremećaju, a roditelji koji dobiju takvo dijete nisu krivi i nemaju tu osobu pravo odbaciti. Da moje dijete kojim slučajem bude homić, ne bih bila sretna ali ne bih ga ni odbacila, bilo bi mi teško ali bih ga voljela jer je moje dijete.
Možemo imati ovakav ili onakav stav, ali se radi o tome kad bi se nama to dogodilo, pitanje kako bismo se postavili prema tome.

slažem se...
jedno je ono što mislimo sad a drugo ono što bi mislili tad

_____________________________

3 godine braka i puno neuspjelih pokušajau
15.03.2009. spontani
Od tada ništa:(((

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:25:34   
lee
ja to ne smatram bolešču nego jednostavno to je splet okolnosti koji još nije znanstveno objašnjen...meni ne smeta ponavljam ali takve osobe treba prihvatiti i žalosno je da ljudi ne shvačaju da su i to ljudi normalni.vani u njemačkoj pa i austriji koliko sam ja vidjela kad sam bila tamo nitko ne osudjuje nikoga normalno šeču ljube se..to su isto ljudi..i ne treba nikoga zbog svog odabira osudjivati.ljudi moji pa svakome se to može dogoditi...što je tu čudno???

bože moj pa i oni su vjernici pa što ako su homoseksualci...user posted image  a lezbijke..i to mi je normalno.blago nama samo neka se svi vole.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Milana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:30:11   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bebys

da rezimiram NEMOGU ...savijest mi kaze da nije dobro...a kada bi se nasla u situaciji recimo koja je bila u ZAGREBU prije nesto vise par mjeseci izbodeni peder u zgradi je zvonio na sva vrata krvav i nitko mu nije htio otvoriti vrata on je umro...E JA BIH MU OTVORILA vrata pa taman dobila SIDU OD NJEGOVE KRVI...jer mi je zao covjeka..bilo ma sta god on bio..
   plus covjek je mjesao kazu partnere susjedi u zgradi ko zena gace...ali svejedno....ja bih otvorila vrata...bez obzira...to je COVJEK KAO I JA I SVI OSTALI...pa neka ima i SIDU...i on je MOJ BLIZNJI...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 16:33:00   
lueman
pa nisu samo gayevi promiskuitetniuser posted image user posted image imaš masu ljudi koji mjenjaju partnere samo takuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 17:02:54   
Bebys
da znam...to e ovdje je ministar zastite i okolisa homoseksualac...visoka licnost...user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 7.1.2010 12:33:30 >

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 17:05:19   
lueman
a čuj ima toga navodno i u hrvatskoj u visokoj politici, samo se skriva

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 17:40:56   
tikica_69
Vode dvojica momaka ljubav na mostu. Prilazi im policajac i potapša gornjeg momka po ramenu.
- Ej, što to radite?, uzbuđeno će policajac.
- Vidiš da mu dajem umjetno disanje, - odvrati mu momak.
- Ali, nas su u policijskoj akademiji učili da se to radi usta na usta, - upitno će policajac.
- Eh, da. Tako je sve i počelo, - požudno će momak.

user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 17:55:10   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Vode dvojica momaka ljubav na mostu. Prilazi im policajac i potapša gornjeg momka po ramenu.
- Ej, što to radite?, uzbuđeno će policajac.
- Vidiš da mu dajem umjetno disanje, - odvrati mu momak.
- Ali, nas su u policijskoj akademiji učili da se to radi usta na usta, - upitno će policajac.
- Eh, da. Tako je sve i počelo, - požudno će momak.

user posted image

  a policajac ne kuzi ko policajac

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 17:56:20   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lueman

a čuj ima toga navodno i u hrvatskoj u visokoj politici, samo se skriva
pa onaj visoki duznosnik u austriji sto je poginuo s autom prosle godine tek kad je umro javio se njegov partner svi se SRUSILI U NESVIJEST...a tek obitelj njegova...pa tko to sve zna... 

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 18:19:17   
xxl
Ja imam!!!Kod nas mušarac i žena nemogu posvojit djete kak treba a o zakonu o neplodnosti znaš sve.Nema dosta ni za nas u tzv normalnom braku a davali bi i gay.Nek daju al ne kad rade pare.
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 19:12:51   
mišica 666
pa ovo je uzasno....sta socijala radi...ova djeca i takva djeca DOKAZANO KOD ZNANSTVENIKA upravo nemaju roditeljske brige i ljubavi i onda SKRECU U ZIVOTU...umno i svakako pa kad se izrodi nedostatak ljubavi mame ili tate zamjenjuju istim spolom jer im to fali...tako to postaje..a djete koji usvoji homosex. par nemora biti isto kao i oni moze biti o.k. pa onda bolje da bude kod njih slazem se s vama..



nemoj se ljutiti ali ja sam stvarno mislila da si ti inteligentnija osoba.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!