|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ja kad ...
7.1.2010 17:29:13   
natalijax
Malo možda neukusna tema,moj muž zbilja nekad pretjeruje,primjer joj što se ti brineš ionak cu umrijet,ja mu kažem,prestani o takvim stvarima pricat,on meni a sta ti misliš da cu ja doživit duboku starost,i koliko god ja njemu lijepo on po svom,i onda mu moram svasta navikat da mi bude žao poslije,Kad smo se vjencali puno puta me je natjero na suze,kad sam mu znala rec da ide na kontrolu zbog bolesti,on se izdere na mene,sta dosadna si ionako cu crknit pusti me na miru,Onda mu je mama rekla ako nemisli vodit racuna o sebi onda se   nisi trebo ženit i radit na djetetu,Onda se je malo primirio i opet po starom,iste rijeci,jednostavno ostanem bez teksta, i pognem glavuuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ja kad ...
7.1.2010 17:31:55   
lueman
možda da ga opališ ružinom tavom???ružooooo, daj tavu...šalim se, ma neki put ti muški ne znaju kak privući pažnju na sebe, bez brige ne misli on tak(nadam se)user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ja kad ...
7.1.2010 17:33:44   
dominik
puno ljudi je takvo...moj tata naprimjer...stalno mu ej neki k...malo malo pa mu pozlije i skljoka se...krene kod dr pa onda kad treba ici na daljnje pretrage odustane jer je lijen cekat i neke pretrage nisu ugodne pa ih on nece raditi...ja na to poludim...jer su sebicni u tim slucajevima, da on ce umrijeti ali tko ce se brinut az tebe i sina poslije...to ga pitaj...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ja kad ...
7.1.2010 17:34:43   
bomboncic02
Vjerujem da njemu nije lako, mislim ako već ne želi kontrolirat se i pazit na sebe da je to od straha da ne otkriju doktori nešto..lakše mu je živjet u neznanju.
Ja da sam u takvoj situaciji, bez obzira na sve bih ga i dalje poticala da ide doktoru, ne zbog tebe i malenog nego zbog samoga sebe..i napominjala da što god da se dogodi da sam tu za njega, uvijek i zauvijek...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ja kad ...
7.1.2010 20:11:03   
dikac
sigurno ne misli ozbiljno, to mu je određeni način komuniciranja pa ga kao takvog trebaš prihvatiti. nekada nije lako jer imaš i ti svoje minute, obaveze i želiš da tebe on sluša.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ja kad ...
7.1.2010 21:01:52   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dikac

sigurno ne misli ozbiljno, to mu je određeni način komuniciranja pa ga kao takvog trebaš prihvatiti


A i poznato je da su oni velike kukavice kad je zdravlje i zivot u pitanju i treba im puno vise da im dodje iz dupeta u glavu da se pokrenu i ucine nesto za sebe. Samo polako....nemoj se sekirati, nego pusti da on po svom, a kad zagusti, otrcati ce i sam doktoru. Srecom pa kod prve prehlade misle da umiru pa vjerojatno neces trebati dugo cekati. Otici ce on obaviti sve sto treba samo mu treba upaljac, a to nije vikanje na njega-  ocito user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ja kad ...
8.1.2010 10:24:00   
MILLA
user posted image ...mm nije takav....on odraso u obitelji hipohondra...ja kažem za njih "čim krivo prdnu več na hitnu"user posted image .....a ja sam totalna suprotnost.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ja kad ...
8.1.2010 10:30:09   
mariola
IZVORNA PORUKA: MILLA

user posted image ...mm nije takav....on odraso u obitelji hipohondra...ja kažem za njih "čim krivo prdnu več na hitnu"user posted image .....a ja sam totalna suprotnost.


Tako i moj. To nekad zna izludit. Pogotovo sad kad imamo Tonija. Jedan dan mu je oko bilo krmeljavo on jecijeli dan paničario da će oslijepit.user posted image
Neki dan ga je bolila zanoktica pa je htio lokalnu anesteziju i da mu doktorica to iščupauser posted image  za popi..ituser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ja kad ...
8.1.2010 10:41:08   
MILLA
user posted image user posted image ...moj čim osjeti nešto..več misli da je gotov...pa ide svakih 15 dana na masaže,pije vitamine,trenira,ne jede masno,samo masliovo,izbjegava kruh..user posted image user posted image ....ja mu kažem "koje si ti dupe,ja sva ukočena,koma...a ti se masiraš!!?? pa šta bi bilo da si rodio,ko ja?! pa umro bi,čovječe!"user posted image   koji je....user posted image ....a njegovi tako...onda kako ga ja otkantam ide kod svojih pa kuka...i onda mu oni plate u privatnoj kinici kompl. pregled da bi mu oni rekli da mu nije ništa!?... pa to sam mu ja mogla reči za đabe!!user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ja kad ...
8.1.2010 11:00:22   
lee
ja sam svog muža natjerala da ide na pretrage jer je stalno brojao kakoje on bolestan i ne osječa se dobro..nalazi super...ima problema sa krajnicima a i to smo rješili sa zelenim medom...eto ništa mu nije osim 100kg koje bi trebao malo skinuti...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ja kad ...
8.1.2010 14:31:24   
Nika 24052006
Moj je tipični muškarac...Malo zakašlje,odmah bi čaja i limuna,pa bi išao dr,jer možda ima tuberkulozu,i takouser posted image ...Da ne pričam što se Nike tiče,htio ju je voditi na hitnu jer joj je izašao madež na dlanuuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ja kad ...
8.1.2010 14:36:53   
lueman
mojem je ove zime hit svinjska gripa.čim je tko od nas kihnul eto ti njega:evo imamo svinjsku gripu, joj sad budemo svi u bolnici, ajme majko poludim od njega. a da ne govorim kad sam znala reći da u vrtiću imaju kozice, šarlah i ostale neizostavne bolesti...panika ga je lovila. a ima i manu da se voli šopat s tabletama tipa maxflu, andol i aspirin....ufff

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ja kad ...
9.1.2010 19:09:59   
MILLA
  user posted image .....a jesam se nasmijala na zadnjih par....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ja kad ...
9.1.2010 19:14:02   
zaba
cure,lude ste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ja kad ...
9.1.2010 19:16:33   
MILLA
a jesu muški...hihihi.. a večina je takva,da.....hihihi

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!