|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:42:09   
Bebys
kakvog ste misljenja u pogledu takvih zajednica istog spola..???ja user posted image  na to...smatram to POREMECAJEM LJUDSKOG RODA I NESKLADA PRIRODE UOPCE....a da nepricam posto vjerujem u boga DA JE TO TESKI GRIJEH....u svakom pogledu....kod katolika naravno...ovdje u svedskoj oni su protestanti uglavnom i to izdvojeni protest. pa se zovu svedska crkva...zene su svecenici i dopusteno je vjencanje takvih parova  a rade na zakonu da pederi usvoje djecu ....zene mogu lezbe dobiti umjetnu oplodnju...odvratno ...fuj...sta i kako vi mislite...user posted image      zaboravila sam ne samo da je zena svecenik nego je i u zajednici s lezbom...fuj

< Poruku je uredio Bebys -- 3.1.2010 16:44:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:44:44   
xxl
Ja sam i mislila da buš ti to tak iskomentiralauser posted image .
Mene osobno nije briga šta ko radi u spavaćoj sobi,dok su svi sretni.
Bolje gay nego agresival ili tak šta.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:45:17   
Bebys
kako me strah ovdje djete odgajati....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:46:33   
pincirotvajler
ja to nemogu razumijeti, al nije sad da sam homofob
gadilo bi mi se baš kad bi se po cesti hvatali user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:46:39   
Bebys
joj xxl ne mora biti katolik netko da tako razmislja....TO JE UOPCE PROBLEM PRIRODNIH STVARI...nesklad u prirodi i katastrofa...opcenito..za ljudski rod..user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:48:21   
xxl
I ja sam katolikuser posted image nisam to povezala sa tvojom vjeromuser posted image .
Nije mi to odvratno,nek se vole ljudi,odvratni su mi silovatelji i pedofili i politićari al gay ne.
IZVORNA PORUKA: Bebys

joj xxl ne mora biti katolik netko da tako razmislja....TO JE UOPCE PROBLEM PRIRODNIH STVARI...nesklad u prirodi i katastrofa...opcenito..za ljudski rod..user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:48:35   
lee
ja protiv homoseksualnosti i lezbijstva nemam ništa protiv dok to ne utječe na moj život...ako če moje djete odabrati takav život ja ču to prihvatiti i ako če mi biti teško..jer eto ja nisam tako odgajana...

smatram da svatko ima pravo na svoj odabir u životu, nažalost na nama je da ima usadimo vrijednosti koje smatramo da su u redu..a da li če naša djeca to prihvatiti ili ne to nažalost ovisi o njima samima društvu u kojem se kreču...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:49:27   
xxl
user posted image user posted image user posted image fuj istina
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja to nemogu razumijeti, al nije sad da sam homofob
gadilo bi mi se baš kad bi se po cesti hvatali user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:51:05   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lee

ja protiv homoseksualnosti i lezbijstva nemam ništa protiv dok to ne utječe na moj život...ako če moje djete odabrati takav život ja ču to prihvatiti i ako če mi biti teško..jer eto ja nisam tako odgajana...

smatram da svatko ima pravo na svoj odabir u životu, nažalost na nama je da ima usadimo vrijednosti koje smatramo da su u redu..a da li če naša djeca to prihvatiti ili ne to nažalost ovisi o njima samima društvu u kojem se kreču...
   zato me i je strah sto to ovdje smatraju normalnim...fuj

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:51:59   
Anoniman
Ko sta radi u svojoj spavacoj sobi nije moja stvar.Nisu ni oni krivi sto su takvi rodjeni, ako cemo da gledamo sa aspekta vere, svi smo mi Bozija deca i On zna sto ih je takvima stvorio. Samo ne podrzavam da se to toliko forsira kao da je to nesto najnormalnije, kad nije, jer da jeste onda bi svi mogli da imaju decu prirodnim putem. Do skoro sam bila i protiv usvajanja dece, ali kad malo bolje pogledam, bolje da dete ima i  dve mame koje ce ga voleti i cuvati,nego da odrasta u domu u katastrofalnim uslovima, bez paznje i ljubavi uopste. Sve dok mene ne diraju, i ponasaju se normalno, nek su oni nama zivi i zdravi user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:53:45   
Bebys
ma je to sto kazes za dom i djecu ali joj.....ne bih volila to u drustvu svome iako sam u njemackoj dok sam zivila imala dolje ispod stana legica je bila lezba i bila je jako fina cura...ali svejedno rekla sam joj NE PRIBLIZAVAJ MI SE ...ona se samo smijala...ali ja sam mislila ozbiljno...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:56:41   
pikachu
IZVORNA PORUKA: xxl

I ja sam katolikuser posted image nisam to povezala sa tvojom vjeromuser posted image .
Nije mi to odvratno,nek se vole ljudi,odvratni su mi silovatelji i pedofili i politićari al gay ne.
IZVORNA PORUKA: Bebys

joj xxl ne mora biti katolik netko da tako razmislja....TO JE UOPCE PROBLEM PRIRODNIH STVARI...nesklad u prirodi i katastrofa...opcenito..za ljudski rod..user posted image




Ne tuku me, ne psuju me, ne pucaju po meni... Oni poštuju moje izbore i svjetonazore pa ko sam ja da im sudim? Mislim da nitko svjesno ne izabere taj jaaaaaaaako težak put... Ma o kako liberalnoj državi se radilo... Vi raspravljate o tome kao da se netko odlučuje biti gay user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 16:58:26   
mišica 666
jadni mi dok u 21. stoljeću još ima ljudi koji homoseksualnost smatraju bolešću. ja nemam problema sa prihvaćanjem svih dobrih ljudi bez obzira na vjeru boju kože ili njihovo sexualno opredjeljenje. ovo pitanje mi je u klasi šta mislite o crncima ili tako nešto i stvarno se svaki dan na ovoj raji sve više i više iznenadim nažalost ne ugodno.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:04:48   
Domy
IZVORNA PORUKA: lee

ja protiv homoseksualnosti i lezbijstva nemam ništa protiv dok to ne utječe na moj život...ako če moje djete odabrati takav život ja ču to prihvatiti i ako če mi biti teško..jer eto ja nisam tako odgajana...

smatram da svatko ima pravo na svoj odabir u životu, nažalost na nama je da ima usadimo vrijednosti koje smatramo da su u redu..a da li če naša djeca to prihvatiti ili ne to nažalost ovisi o njima samima društvu u kojem se kreču...


potpisujem

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:10:59   
malizia
gay nije nikakvo zlo, zlo je incest,ubojice,alkoholičari,kokcari...................
nažalost u zadnje vrijeme mnogo smo čitali da vlastiti otac sex. zlostavlja vlastitu djecu to je zlo.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:12:59   
mamice
ja podrzavam i homoseksualce i lejz. jer uvjek kazem JA CU SINA ODGAJATI  al neznam sta moze sutra se dogoditi da mi dodje i kaze da ima decka nebi bila happy al moj je sin i prihvatila bi to

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:18:29   
Domy
IZVORNA PORUKA: mamice

ja podrzavam i homoseksualce i lejz. jer uvjek kazem JA CU SINA ODGAJATI  al neznam sta moze sutra se dogoditi da mi dodje i kaze da ima decka nebi bila happy al moj je sin i prihvatila bi to


e to si meni uzela iz usta..ja isto tako imam sina sad če 18 god i šta bi trebala kad bi došao jednog dana i rekao mama ja imam dečka..što da odbacim svoje djete..maaaaaaaaaa nepada mi napamet....

Bebys daj odgovori mi ti bi svoje djete odbacila?

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:22:57   
Bebys
cure pitala sam za komentare..nisma nikoga ODBACILA...samo nevolim to i nesklad prirode..ne nebi mi se to svidjalo i bilo bih jako protiv toga ali ona je moje djete....ne mogu je povratiti da nije...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:29:20   
xxl
Bejbs dali bi dijete slala na ljećenje da je gay??

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:30:26   
lueman
poznam jedan lezbijski par, i mogu vam reći da su žene fine, obrazovane i kraj njih se ne osjećam ugroženo, a bogme ni moja djeca....vjerojatno (ako ste vjernici)bog zna zašto su i oni na svijetu,neuser posted image user posted image ne možemo odbacivati ljude zbog religije, boje kože pa na kraju i sexualne orijentacije.....mrzim pedofile,zlostavljače žena i djece, ali gay je okeyuser posted image jedino mi idu na živce s onom svojom paradom ali bože, nitko nije savršenuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:31:03   
Domy
Pa daj prvo pročitaj što si prije navela za svoju susjedu rekla si joj  da ti se ne približava..za mene je to odbacivanje nekoga..pa zato sam i pitala da li bi tako i svoje djete odbacila..ja samo komentiram tvoje ajmo reči po meni nerealne navode..ti si protiv ja sam za i dobro... samo nebi tako osuđivala ljude kao ti ..iči govoriti ljudima da ti se ne približava kao da je neka šuga...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:32:20   
xxl
Meni su guba parade..BOg ne mi oprosti al transići su mi za krepat od smjeha al ne opsuđujem ih.
IZVORNA PORUKA: lueman

poznam jedan lezbijski par, i mogu vam reći da su žene fine, obrazovane i kraj njih se ne osjećam ugroženo, a bogme ni moja djeca....vjerojatno (ako ste vjernici)bog zna zašto su i oni na svijetu,neuser posted image user posted image ne možemo odbacivati ljude zbog religije, boje kože pa na kraju i sexualne orijentacije.....mrzim pedofile,zlostavljače žena i djece, ali gay je okeyuser posted image jedino mi idu na živce s onom svojom paradom ali bože, nitko nije savršenuser posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:37:57   
lueman
i draga babys vjeruj kad ti velim da lezbijke nisu nasilne, tak da si se uzalud osjećala ugroženouser posted image user posted image ne bi ona tebe silovalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:54:21   
xxl
a ĆUJ NIKAD NEZNAŠ..SAD KAD SKINEM JOŠ KOJU KILUuser posted image
IZVORNA PORUKA: lueman

i draga babys vjeruj kad ti velim da lezbijke nisu nasilne, tak da si se uzalud osjećala ugroženouser posted image user posted image ne bi ona tebe silovalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 17:55:49   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

Bejbs dali bi dijete slala na ljećenje da je gay??
  ma ne...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Zatrudnjivanje
inesica

Koliko je trebalo vremena da zatrudnite?

Uspjeli smo iz prve! (42%)

do 3 mj. (20%)

do 6 mj. (11%)

do 1. g. (8%)

do 2. g. (8%)

...predugo :( (10%)


Broj svih glasova: 203

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!