|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
3.1.2010 23:15:10   
Ruža
Pa donedavno sam bila poprilično liberalna po tom pitanju i bili su mi o.k. dok mene ne diraju i žive svoj život. S godinama mijenjam mišljenje. Ma o.k. su mi ljudi koji su svjesni svoje orjentacije i žive svoj život normalno ne paradiraju okolo i ne traže nebuloze. Ali u zadnje vrijeme dosta je homoseksualnosti iz čiste objesti, kad ljudi više ne znaju što bi još probali u životu pa sa 40-50 godina otkriju da ipak nisu za brak i djecu nego su sad gay? Pa unište život svojim obiteljima. E to mi je za svaku osudu.
I nisam za da posvajaju djecu.
Ma sve bi si nekako mogla prožvakati i rastavu i prevaru..., ali da za koju godinu otkrijem da me muž vara s muškarcem, e pa ne znam kako bi to preživjeo.user posted image
Moglo bi se reći da što sam starija to sam konzervativnija. Ne znam.user posted image  Nekako mi je draže kako ljudi kažu "više volim ono što je od Boga".
Sva sam zbrćkana, temperatura me pere, valjda ćete skužiti što je pjesnik htio reći.user posted image  


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 10:27:33   
Bebys
ne daj boze da mi se to desi ....djetetu eto to cu ZAKLJUCITI...a ako se desi...smiluj mi se boze...sto bas njoj...i ona....da to bude...ali ako bude....MISLIM DA JE KOD RODITELJA TADA BITNA LJUBAV PREMA DJETETU...primjer ja nisam smijela reci NITI DA IMAM DECKA....a kamoli ovako sta...ali ja sve mjerim ZAKONOM LJUBAVI pa cu tako i ovo...dakle ako se dijete iskreno voli a ne volim ga samo ako je KAKO JA HOCU...ako nije nevolim ga vise...jer ljepim govorom i dobrim odgovjem pogotovo s puno ljubavi CUDA SE CINE...fala cure na svim komentarima bez obzira tko kako misli....

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 10:52:03   
njanja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ali u zadnje vrijeme dosta je homoseksualnosti iz čiste objesti, kad ljudi više ne znaju što bi još probali u životu pa sa 40-50 godina otkriju da ipak nisu za brak i djecu nego su sad gay?  I nisam za da posvajaju djecu.


 slažem se.....i ja sam po tom pitanju dosta liberalna, ali nikako nisam da se žene/udavaju i usvajaju djecu.....I mrzim kada kažu da oni nisu ništa drugačiji od drugih-JER JESU!!!! 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:05:36   
tikica_69
Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:07:02   
Bebys
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.
   a neznam sta da ti kazem kad su ta djeca u domu JADNA...I BIJEDNA...a opet s druge strane nije dobro da gledaju nesto neprirodno..nisam pametna tu sad...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:09:12   
lee
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.












nema ni ja, nama je to neprirodno jer mi nismo tako odgajani..neznam ja protiv toga nemam ništa.nebi voljela ali ako se dogodi ja sam spremna to prihvatiti...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:13:24   
ket
nemam ništa protiv...neprirodno i meni ne shvatljivo,ali svatko ima svoje i zna svoje...neki kažu da je bolest...meni je to više stanje uma i drugačiji životni stil i tako nešto...a posvojenje...pa zašto ne...djete će bar imati roditelje...topao dom...

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:14:13   
mišica 666
Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.


potpisujem tikicu. i stvarno više prestanite homoseksualnost nazivati neprirodnim grešnim i šta ja znam neprirodno je u 21 st. imati takvo mišljenje.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:14:43   
mirna
IZVORNA PORUKA: Bebys

kako me strah ovdje djete odgajati....user posted image


Vrati se u HR pa ga odgajaj ovdje. Sigurna sam da bi puno ljudi rado zamijenjalo s tobom.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:16:17   
mirna
Sto se tice spolne orientacije mislim da je to osobna stvar svakog pojedinca. Ne podrzavam heteroseksualno ni homoseksualno paradiranje. Sto se tice usvajanja, moze ako bi zivjeli u nekoj drugoj sredini recimo u svedskoj.user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:16:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: Bebys

kako me strah ovdje djete odgajati....user posted image


Vrati se u HR pa ga odgajaj ovdje. Sigurna sam da bi puno ljudi rado zamijenjalo s tobom.

   bi ja duso draga ali mm nece...nije novac ZIVOT a ni nema ga ovdje bas puno s obzirom da je takva kriza dosla...da boli glava...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:18:09   
Domy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.


potpisujem

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:27:10   
Milana
IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.


potpisujem


Ali nije bolje da dijete ima dvije mame ili tate nego da je u domu,ili da tata tuče mamu,ili da je dijete zlostavljano bilo sexualno,bilo emocionalno ili zapostavljeno.Ili da dijete odgaja dva narkomana kao moji susjedi i ostavljaju dvije preljepe djevojčice od 3 i 4 god same po cijeli dan i još se hvale kako su prevarili socijalnog radnika i kako dijete piški za mamu kad mama treba dati mokraću ili kada curica od 3god vrišti nemoj ići tamo mojim te kad netko koga voli ide u WC jer kuži šta mama i tata rade tamo
Potipisujem tikica_69

_____________________________

3 godine braka i puno neuspjelih pokušajau
15.03.2009. spontani
Od tada ništa:(((

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:29:08   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: Bebys

kako me strah ovdje djete odgajati....user posted image


Vrati se u HR pa ga odgajaj ovdje. Sigurna sam da bi puno ljudi rado zamijenjalo s tobom.

   bi ja duso draga ali mm nece...nije novac ZIVOT a ni nema ga ovdje bas puno s obzirom da je takva kriza dosla...da boli glava...
   da se NADOVEZEM vrijednosti koje u sebi nosi moja domovina nit jedna zapadna drzava nema...pa da kazem gotovo nitko....novac je sredstvo za zivot a ne IZVOR ZIVOTA..kao sto je za neke ljude nazalost novac bog. meni nije.potreban je ali mi je na zadnjem mjestu u zivotu..a hr.treba SAMO ZDRAVU POLITIKU I EKONOMIJU a to ce doci za koji vise godina...tada ce hr. biti ZELJENA ZA MNOGE...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 12:32:28   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Milana

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja nemam nista protiv da takav par i posvoji dijete. Mislim da je posvajanje djeteta human cin a ne cin iz obijesti. Radije bi da neko siroce dobije dom pun ljubavi pa makar ta ljubav bila i homoseksualna, nego da bude samo i napusteno u cosku nekog hladnog doma. I opet ponavljam, mislim da je to najmanji problem kojega se moramo bojati za nasu djecu.


potpisujem


Ali nije bolje da dijete ima dvije mame ili tate nego da je u domu,ili da tata tuče mamu,ili da je dijete zlostavljano bilo sexualno,bilo emocionalno ili zapostavljeno.Ili da dijete odgaja dva narkomana kao moji susjedi i ostavljaju dvije preljepe djevojčice od 3 i 4 god same po cijeli dan i još se hvale kako su prevarili socijalnog radnika i kako dijete piški za mamu kad mama treba dati mokraću ili kada curica od 3god vrišti nemoj ići tamo mojim te kad netko koga voli ide u WC jer kuži šta mama i tata rade tamo
Potipisujem tikica_69
   pa ovo je uzasno....sta socijala radi...ova djeca i takva djeca DOKAZANO KOD ZNANSTVENIKA upravo nemaju roditeljske brige i ljubavi i onda SKRECU U ZIVOTU...umno i svakako pa kad se izrodi nedostatak ljubavi mame ili tate zamjenjuju istim spolom jer im to fali...tako to postaje..a djete koji usvoji homosex. par nemora biti isto kao i oni moze biti o.k. pa onda bolje da bude kod njih slazem se s vama.. 

(Odgovor članu Milana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 13:22:54   
Zvonki
Dok se znanstveno ne stavi malo više činjenica o homosuksualnosti, ne mogu imati nikakvo mišljenje. Kako se homoseksualnost ne nalazi samo u ljudskom, nego i u životinjskom svijetu, mislim da to nije stvar izbora čovjeka ili životinje, nego prirode. Samo iz tog razloga ne osuđujem homoseksualnost. Sigurna sam da bi većina njih željela da ne mora prolaziti sve što prolaze.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:06:31   
ilda
Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno,al nisam tu da ikome sudim,svak ima svoj zivot i ima pravo da ga zivi kako god hoce.Sto se tice usvajanja djece takvim parovima to ne odobravam-ipak sto je previse previse je. Sta bi na kraju bilo to dijete odgajano u takvoj sredini (mislim na sexualnu orjentaciju)

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:24:59   
hugabuba
user posted image ,,, ja iskreno nemam nista protiv takivh ....jer smatram da je to poremecaj osobnosti i visak razlicitih hormna kod oba spola......naravno nebi volila vidjeti da se " hvataju " dok sam ja u blizini.....ali eto...i to BOg stvori!!!!!
....al  NIKAKO mi nije jasno sta DVJE zene rade zajdeno.....*????
muski bar imaju sta da "guraju" jedan drugom / soryy na rijecniku/...a sta ce one....jedino igracke i onda malo-malo neka na hitnoj zavrsi sa nekim predmetom u ***** ???? ma molim te..... nema logike.....user posted image




_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:25:50   
Domy
IZVORNA PORUKA: ilda

Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno,al nisam tu da ikome sudim,svak ima svoj zivot i ima pravo da ga zivi kako god hoce.Sto se tice usvajanja djece takvim parovima to ne odobravam-ipak sto je previse previse je. Sta bi na kraju bilo to dijete odgajano u takvoj sredini (mislim na sexualnu orjentaciju)


pa nemogu da vjerujem da netko ovako razmišlja.....

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:27:26   
Milana
A šta npr kao moj prijatelj koji je imao savršene uvjete za život,predivne starce koji su ga pazili i mazili(i još uvijek to rade) a homoseksualac je? Jesu li i tu krivi roditelji koji su hetero?

_____________________________

3 godine braka i puno neuspjelih pokušajau
15.03.2009. spontani
Od tada ništa:(((

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:34:35   
Dajana
Ja mislim da je homoseksualnost poremećaj, došlo je negdje do nekog krivog spoja. To vrijedi za one koji su zaista prirodno takvi, a imala sam priliku vidjeti dijete u vrtiću koje je takvo dok mu je brat blizanac skroz normalno dijete.
A oni koji su homići iz objesti, a takvih ima, e oni mi se zaista gade.
Inače nisam za njihovo ljubljenje i grljene na javnim mjestima a još manje za to da se žene i posvajaju djecu, nek žive skupa ak hoće al da to nitko ne zna.
Meni to nije normalno ni prirodno, a šteta za dijete da živi u takvoj sredini, ak normalni parovi ne mogu samo tako posvojiti dijete zašto bi oni.

(Odgovor članu Milana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:34:51   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: ilda

Ja osobno homosexualnost smatram bolescu i nemogu to prihvatiti kao nesto normalno,al nisam tu da ikome sudim,svak ima svoj zivot i ima pravo da ga zivi kako god hoce.Sto se tice usvajanja djece takvim parovima to ne odobravam-ipak sto je previse previse je. Sta bi na kraju bilo to dijete odgajano u takvoj sredini (mislim na sexualnu orjentaciju)


pa nemogu da vjerujem da netko ovako razmišlja.....
   a ja mogu vjerovati da netko ovako razmislja...potpuno normalno

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:35:31   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Dajana

Ja mislim da je homoseksualnost poremećaj, došlo je negdje do nekog krivog spoja. To vrijedi za one koji su zaista prirodno takvi, a imala sam priliku vidjeti dijete u vrtiću koje je takvo dok mu je brat blizanac skroz normalno dijete.
A oni koji su homići iz objesti, a takvih ima, e oni mi se zaista gade.
Inače nisam za njihovo ljubljenje i grljene na javnim mjestima a još manje za to da se žene i posvajaju djecu, nek žive skupa ak hoće al da to nitko ne zna.
Meni to nije normalno ni prirodno, a šteta za dijete da živi u takvoj sredini, ak normalni parovi ne mogu samo tako posvojiti dijete zašto bi oni.

  potpisujem

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:37:00   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Milana

A šta npr kao moj prijatelj koji je imao savršene uvjete za život,predivne starce koji su ga pazili i mazili(i još uvijek to rade) a homoseksualac je? Jesu li i tu krivi roditelji koji su hetero?
   nisu krivi roditelji ali su ga prihvatili kakav je ispao jer ga vole..nisu ga odbacili i to mi je o.k od tih roditelja...a on ce s vremenom mozda shvatiti i promijeniti se...mislim da je puno gore kad nemaju roditeljske ljubavi...ipak mislim da je psiha u pitanju a zasto NEZNAM...VJERUJ MI...i neosudjujem ih samo mislim da to nije normalno...

(Odgovor članu Milana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Homosexualnost i lezbijstvo!
4.1.2010 15:37:09   
lueman
samim tim kaj su hetero ne znači da su normalni, na žalost...

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!