|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
20.10.2009 14:18:17   
Najki
kolko "traju" nalazi?
npr hepatitis? ako napravim danas. i odem na ivf za tri ili 6 mjeseci?
ne kužim to.

(Odgovor članu Najki)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: idem na IVF+ET
20.10.2009 14:19:14   
Ninaa
Kika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: idem na IVF+ET
20.10.2009 23:30:54   
lavica81
bravo kikauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: idem na IVF+ET
20.10.2009 23:32:11   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Najki

kolko "traju" nalazi?
npr hepatitis? ako napravim danas. i odem na ivf za tri ili 6 mjeseci?
ne kužim to.


Obicno ih traze jednom godisnje da sve povadis...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Najki)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: idem na IVF+ET
21.10.2009 13:29:29   
barby
sretno kika!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
kakve papire to,psihijatra itd? sta i to treba? meni nitko nije nista spomenuo...
kika sta su tebi rekli kakve sva trebas nalaze prije obavit?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: idem na IVF+ET
21.10.2009 13:34:35   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

sretno kika!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
kakve papire to,psihijatra itd? sta i to treba? meni nitko nije nista spomenuo...
kika sta su tebi rekli kakve sva trebas nalaze prije obavit?


Ništa, ja sam stara pacijentica pa mi to netreba. A druge nalaze isto ništa jer sam prije op im sve to več odnijela( nalaze hormona, hiv, hepatitis, briseve)

< Poruku je uredio Kika83 -- 21.10.2009 13:36:24 >

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: idem na IVF+ET
21.10.2009 13:44:34   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

sretno kika!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
kakve papire to,psihijatra itd? sta i to treba? meni nitko nije nista spomenuo...
kika sta su tebi rekli kakve sva trebas nalaze prije obavit?


Ništa, ja sam stara pacijentica pa mi to netreba. A druge nalaze isto ništa jer sam prije op im sve to več odnijela( nalaze hormona, hiv, hepatitis, briseve)


ja jos nisam bila nikakvom postupku osim sta dolje na humanu reproduk. idem na preglede kod dr vlastelica on mi nije rekao da cu nista vise morat radit...sad ne znam,u 11.mj idem opet tamo pa cu vidjet....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 13:25:17   
barby
zanima me nesto...da li hpv ima kakve veze sa MPO?mislim da li smeta ako se ide na MPO?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 13:43:16   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

zanima me nesto...da li hpv ima kakve veze sa MPO?mislim da li smeta ako se ide na MPO?


Ja mislim da smeta. Danas sve smeta i mora biti sterilno ako želimo neki pozitivan rezultat

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 17:50:47   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

zanima me nesto...da li hpv ima kakve veze sa MPO?mislim da li smeta ako se ide na MPO?


Ja mislim da smeta. Danas sve smeta i mora biti sterilno ako želimo neki pozitivan rezultat



meni je ginek rekao da ne smeta i moja socij. ginek. samo se mora cesce u trudnoci kao kontrolirat...
sad sam zabrinuta...user posted image htjela sm cut vasa misljena ako je koja isla na umjetnu a ima ga....
ja sm ga pokupila kad sm imala spontani na kiretazi i za cijeli zivot obiljezena...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 18:00:25   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby


IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

zanima me nesto...da li hpv ima kakve veze sa MPO?mislim da li smeta ako se ide na MPO?


Ja mislim da smeta. Danas sve smeta i mora biti sterilno ako želimo neki pozitivan rezultat



meni je ginek rekao da ne smeta i moja socij. ginek. samo se mora cesce u trudnoci kao kontrolirat...
sad sam zabrinuta...user posted image htjela sm cut vasa misljena ako je koja isla na umjetnu a ima ga....
ja sm ga pokupila kad sm imala spontani na kiretazi i za cijeli zivot obiljezena...user posted image


Nemoj ti mene slušati, šta ti ja znam o tome, nisam doktor. Ako je ginić rekao nesmeta onda super. Još i bolje user posted image
Ne se opterečivati draga user posted image Pitaj Vlastelića, on če ti najbolje objasnit dali smeta pošto ideš u postupak.
Piješ nešto za to ili?

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 18:04:08   
Kika83
Ja moram napisati da sam vadila u pon briseve prije IVF-a i sutra ču dobit nalaze. Ako je nešto odgađa mi se postupakuser posted image
Vučem žuti iscjedak još od laparo i nesviđa mi se to nikako. Dobila zbog toga jednu turu vaginaleta i ništa. Sad drugu i vidjet čemo. Bojim se da je ipak nešto drugo u pitanju.
No sutra ču sve znati. Držite fige da nije ništa šta se do kraja idućeg tjedna može riješituser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: idem na IVF+ET
28.10.2009 19:11:56   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby


IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

zanima me nesto...da li hpv ima kakve veze sa MPO?mislim da li smeta ako se ide na MPO?


Ja mislim da smeta. Danas sve smeta i mora biti sterilno ako želimo neki pozitivan rezultat



meni je ginek rekao da ne smeta i moja socij. ginek. samo se mora cesce u trudnoci kao kontrolirat...
sad sam zabrinuta...user posted image htjela sm cut vasa misljena ako je koja isla na umjetnu a ima ga....
ja sm ga pokupila kad sm imala spontani na kiretazi i za cijeli zivot obiljezena...user posted image


Nemoj ti mene slušati, šta ti ja znam o tome, nisam doktor. Ako je ginić rekao nesmeta onda super. Još i bolje user posted image
Ne se opterečivati draga user posted image Pitaj Vlastelića, on če ti najbolje objasnit dali smeta pošto ideš u postupak.
Piješ nešto za to ili?



ne pijem nista kad se ustanovilo da ga imam(za par mj ce biti 2 god)a nazalost otkriven mi je visokog rizika pila sam tada nesto za imunitet i to je to..prije se premazivalo sa interferonskom masti ali sad nje vise nema,tako da moram svako malo radit pape da se vidi jel i dalje kako je bilo.jedno vrijeme sam imala cin1+hpv ,sad je cin nestao,a ova bestija ostala i bit ce dok sm ziva nazalost....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 0:11:05   
tikica_69
Kika, nadam se da ce ujutro brisevi biti ok user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 12:07:50   
Kika83
user posted image  user posted image user posted image  user posted image Brisevi su OK. Ajme baš sam sretna, tako sam se bojala. Sad čekamo 7.11 da procurim, zovem RI i čekam od njih odobrenje za klomifen i onda idemo po bebačauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 12:09:08   
pincirotvajler
da da dauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 14:51:46   
barby
evo bila jutros na humnoj,samo da razmjenim 2 rijeci sa dr sam cekala od 7i30 do 10i40...za poludit,mlade sam dobila........user posted image
dosla tamo da se moram narucit za 11mj jel su mi rekli da oko 29.10 imaju raspored i pita me di vam je uputnica ja njoj,zato sam bas i dosla da vam kazem da je nemam da mi moja pametna socij. ginek. nije htjela dati. pita sestra zasto? ja kazem rekla je da nije ona narodna ustanova da smo tako izdaje uputnice...a ona u mene blijedo gldeda...ja kazem upravo tako mi je rekla,pa znate da nebi tu 3 sata cekala iz vica.kaze ona reci cu ja dr nek vas primi..i tako ja cekala punih 3sata da me primi 2 min unutra d ai njemu to isto kazem.rekao je da nek ju onda za sad ne pitam kad tako izvodi,da nek dodjem oko 15.12 tamo da se dog. za dalje jel da sad po novom treba neka papirologija se obavit prije MPO.kao razgovor psihologa,pravnika itd.. a da ne znaju kad ce to biti kad bude termin..i da nek do 2.mj2010 uzimam duphaston. i konacno sam saznala da cu u stimuliranom ici na MPO.
recite mi cure koliko se cekaju ti silni lijekovi otprilike za postupak?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 14:56:39   
barby
e jos sam nesto zaboravila...jel istina da punkcija u stimuliranim vise boli od one u prirodnom?jedna cura bila danas cekala za transfer radila punkciju u ponedjeljak i kaze da vise boli,ona sad treci put ide na IVF.da ju je bolilo prosli put nenormalno i da je dobila anesteziju,i to opcu da su joj 12 stanica vadili... a muz joj ima,bas mi pokazala katastrofalan nalaz,teska ologoasthenoozosper... danas joj nje bas bio gotov,u ponedjeljak je radio ga.i na dnu papira joj pise u ejakulatu nije nadjen niti jedan pokretni spermij...i sad je bila na cudu,jadna plakala da zasto ide na transfer kada su mu plivaci katatrofa da ju je ni strah ako se ulovi pa dodje do pobacaja....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 18:08:14   
Kika83
recite mi cure koliko se cekaju ti silni lijekovi otprilike za postupak?


Šta ti je duphaston? Misliš dabroston?
Ako budeš pila klomifen ili slično onda dobiješ recept od gin opće prakse a ostale injekcije sam čula da se čeka od 7 pa sve do mj dana. Sve zavisi od tvog ginekologa.

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 20:23:10   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

recite mi cure koliko se cekaju ti silni lijekovi otprilike za postupak?


Šta ti je duphaston? Misliš dabroston?
Ako budeš pila klomifen ili slično onda dobiješ recept od gin opće prakse a ostale injekcije sam čula da se čeka od 7 pa sve do mj dana. Sve zavisi od tvog ginekologa.



duphaston je kao dabroston samo druga tvornica i bolji je jel se manje od njega deblja i ne zadrzava vodu u organizmu,a meni to treba(jel sam sklona sirenju nazalostuser posted image ) i jedino sta duphaston se jos uz recept placa a dabroston ne.
ne znam sta ce mi dat da li klomifen ili sta,nisam ga uopce stigla ni pitat jel je bila takva spica danas,imao je puno transfera,punkcija i folikum... ali mi je jednom moja socij. ginek. rekla da kod mene ne dolazi klomifen da je to preblago,sad zasto je to mislila.. sta daje dr opce prakse mi to? a meni je socij. ginek. spominjala da ce to preko nje ici.ma ,kad ovi u bolnici nista ne znaju covjeku objasnit,pogotovo nekom tko ide prvi put na tako nesto...

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 20:41:33   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby


IZVORNA PORUKA: Kika83

recite mi cure koliko se cekaju ti silni lijekovi otprilike za postupak?


Šta ti je duphaston? Misliš dabroston?
Ako budeš pila klomifen ili slično onda dobiješ recept od gin opće prakse a ostale injekcije sam čula da se čeka od 7 pa sve do mj dana. Sve zavisi od tvog ginekologa.



duphaston je kao dabroston samo druga tvornica i bolji je jel se manje od njega deblja i ne zadrzava vodu u organizmu,a meni to treba(jel sam sklona sirenju nazalostuser posted image ) i jedino sta duphaston se jos uz recept placa a dabroston ne.
ne znam sta ce mi dat da li klomifen ili sta,nisam ga uopce stigla ni pitat jel je bila takva spica danas,imao je puno transfera,punkcija i folikum... ali mi je jednom moja socij. ginek. rekla da kod mene ne dolazi klomifen da je to preblago,sad zasto je to mislila.. sta daje dr opce prakse mi to? a meni je socij. ginek. spominjala da ce to preko nje ici.ma ,kad ovi u bolnici nista ne znaju covjeku objasnit,pogotovo nekom tko ide prvi put na tako nesto...


Isto dobivaš od njega mengu kao i od dabrostona? Onda budem pitala Vlašića za to. Jer ovaj dabarić če napravit svinju od meneuser posted image
Klomifen ti daje ginićka opće prakse na recept. Trebala si ga pitat kad si bila na dogovoru šta češ uzimati za stimulaciju.
Ja nažalost mogu zasad samo klomifen jer zbog pcos mogu burno reagirat na stimulaciju i i zbog godina mi neželi dati jaču stimulaciju.

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 20:46:26   
tikica_69
Kika, odlicno user posted image
barby, da - punkcija u stimuliranom jace boli. Sto iz razloga jer su od lijekova jajnici zadebljali, sto zbog toga sto je obicno vise folikula


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:11:24   
barby
kika da isto ti je,samo kazem ti taj duphaston je puno bolji zato mi ga je preporucila,platis ga oko 30kn uz recept.a bolje i to nego da se voda skuplja i da se kravimo.. nisam ga jednostavno stigla pitat sta cu uzimat jel je is sale izasao sa rukavicama i rukama inako u zraku i trcao nazad.a radio je danas i on i vlasic i smiljanica,luda kuca je bila...a znas sestre kako ulaze ko lude stalno,te ona crna mladja mislim da se zove samira tako nekako,onda mira...a ona mi je danas bas digla tlak kaze dr vlastelicu ta crna sestra ceka vas ona zena (kao ja)jadna od rano jutro vec samo da vam kaze nesto radi uputnice a sestra mira lijepo nagas,neka ceka i dalje sta ce joj bit..da,mislim si u sebi da cekas ti 3 sata za minutu razgovora vec bis nekog oprala...

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:20:23   
barby

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kika, odlicno user posted image
barby, da - punkcija u stimuliranom jace boli. Sto iz razloga jer su od lijekova jajnici zadebljali, sto zbog toga sto je obicno vise folikula


ja cu onda pitat anesteziju,jel nema sanse ja ovakva kukavica da to prezivim.. tikice sad si me prestrasila jos vise...user posted image a zasto po 10ak stanica izvade a vrate 1,2,3,? koliko sama punkcija traje vremena?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:23:50   
tikica_69
Najvise 10ak minuta ti traje. Ako neces moci dobiti neki koktel, popij si 15-ak minuta prije Normabel 5 mg i Voltaren forte ili Ketonal forte....biti ce ti podnosljivije. I bez straha, nije je to bas tako strasno....pogledaj koliko ih ima u mom potpisu pa zivim user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!