|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:41:57   
barby

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Najvise 10ak minuta ti traje. Ako neces moci dobiti neki koktel, popij si 15-ak minuta prije Normabel 5 mg i Voltaren forte ili Ketonal forte....biti ce ti podnosljivije. I bez straha, nije je to bas tako strasno....pogledaj koliko ih ima u mom potpisu pa zivim user posted image


normabel je za smirenje jelda? a moze praxiten? moram popit nesto obavezno....jel cu se ukocit,ulovit ce me grc i nece mi moc nista napravit..user posted image kad tvoj potpis gledam divim ti se zbilja!!!!!!!!! svaka cast!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:49:30   
Kika83
Barby anesteziju u kbc Rijeka nedaju, rekla mi je Zlatka. Ako ćeš anesteziju moraš se posebno dogovorit s anesteziologom prije i imat uputnicu za to. Ako tražiš valjda daju injekciju u guzu protiv bolova

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:50:44   
tikica_69
Ne znam za Praxiten....sto nije to za corku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 21:52:30   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

kika da isto ti je,samo kazem ti taj duphaston je puno bolji zato mi ga je preporucila,platis ga oko 30kn uz recept.a bolje i to nego da se voda skuplja i da se kravimo.. nisam ga jednostavno stigla pitat sta cu uzimat jel je is sale izasao sa rukavicama i rukama inako u zraku i trcao nazad.a radio je danas i on i vlasic i smiljanica,luda kuca je bila...a znas sestre kako ulaze ko lude stalno,te ona crna mladja mislim da se zove samira tako nekako,onda mira...a ona mi je danas bas digla tlak kaze dr vlastelicu ta crna sestra ceka vas ona zena (kao ja)jadna od rano jutro vec samo da vam kaze nesto radi uputnice a sestra mira lijepo nagas,neka ceka i dalje sta ce joj bit..da,mislim si u sebi da cekas ti 3 sata za minutu razgovora vec bis nekog oprala...


Crna je Samira a plava Mira. Meni su one baš ok. Čuj imaju puno pacijenata i normalo je da su ponekad takve ali dobre su one.
Hvala, definitivno dabroston više nepijem. Na dijeti sam da debljam se,samo bi jela user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 22:19:55   
barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

Barby anesteziju u kbc Rijeka nedaju, rekla mi je Zlatka. Ako ćeš anesteziju moraš se posebno dogovorit s anesteziologom prije i imat uputnicu za to. Ako tražiš valjda daju injekciju u guzu protiv bolova

danas mi je rekla cura koja je sjedila do mene,pricale smo isla na transfer,u ponedj. radila punkciju da je dobila anesteziju i da daju ako je vise jajnih stanica..a njoj su 13 vadili.isto je kod vlastelica.danas su bile 3 cure iz istre,2 iz pule jedna iz pazina,2 na folikum. a jedna na transfer.
da crna je samira a plava starija mira,ne kazem da su lose,samira je ljubazna od pocetka ali mira dosta lajava..tako reci na glas,svi culi oko mene i gledaju neka ceka sta ce joj biti i dalje samo za minutu razgovora,jos mvidim poslije kad me prozvala samira da joj je bilo neugodno radi toga...no nema veze,ali nije joj to prvi put ne..

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 22:21:37   
barby

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne znam za Praxiten....sto nije to za corku user posted image

pa i za to i za smirenje..to su mi rekli da mogu za hsg uzet,a socij. ginek. mi rekla da nek drmnem apaurin.nesto ocu to je sigurno...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 22:21:57   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby


IZVORNA PORUKA: Kika83

Barby anesteziju u kbc Rijeka nedaju, rekla mi je Zlatka. Ako ćeš anesteziju moraš se posebno dogovorit s anesteziologom prije i imat uputnicu za to. Ako tražiš valjda daju injekciju u guzu protiv bolova

danas mi je rekla cura koja je sjedila do mene,pricale smo isla na transfer,u ponedj. radila punkciju da je dobila anesteziju i da daju ako je vise jajnih stanica..a njoj su 13 vadili.isto je kod vlastelica.danas su bile 3 cure iz istre,2 iz pule jedna iz pazina,2 na folikum. a jedna na transfer.
da crna je samira a plava starija mira,ne kazem da su lose,samira je ljubazna od pocetka ali mira dosta lajava..tako reci na glas,svi culi oko mene i gledaju neka ceka sta ce joj biti i dalje samo za minutu razgovora,jos mvidim poslije kad me prozvala samira da joj je bilo neugodno radi toga...no nema veze,ali nije joj to prvi put ne..


Ja ti samo kažem šta mi je rekla Zlatka kad sam ju pitala. Nadam se da ču ti iz prve ruke za mjesec dana reći kako je ustvari user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: idem na IVF+ET
29.10.2009 22:23:04   
barby
ok,moze

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:08:04   
Kika83
Nakon takve zbrke oko postupka, povišenog prolaktina, briseva, hormona i lude-čudne menge ja ipak idem u postupakuser posted image  user posted image  user posted image
Krećem prekosutra s klomifenima i idući utorak sam na folikulometrijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:09:37   
ZVRK
sretno draga

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:10:27   
Nika 24052006
Jako mi je drago zbog tebe!!!Želim ti svu sreću!!!

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:13:20   
curice
napokon neka dobra vijestuser posted image user posted image user posted image user posted image
sretnouser posted image


< Poruku je uredio curice -- 10.11.2009 9:17:46 >

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:14:48   
Marta j
Sretnooooooo

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:16:08   
elle1
sretnoooooouser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 9:30:20   
dominik
sretnouser posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:03:50   
barby
sretnouser posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:09:46   
ejmama
Sretno dragauser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:33:00   
tikica_69
Kika user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:33:46   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:36:31   
Bebys

IZVORNA PORUKA: Kika83

Nakon takve zbrke oko postupka, povišenog prolaktina, briseva, hormona i lude-čudne menge ja ipak idem u postupakuser posted image  user posted image  user posted image
Krećem prekosutra s klomifenima i idući utorak sam na folikulometrijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sretno...naka ti bog se smiluje ....vise pa da imas i ti probleme kao i mi sve druge slatke probleme...oko bebe..

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:36:53   
mara27
user posted image user posted image user posted image user posted image sretno!!!

_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 12:54:52   
BUMBIKA
Sretnoooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 15:34:40   
Kika83
Hvala cure, nadam se da ovaj put bude sve oki doki user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 15:39:53   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Kika83

Nakon takve zbrke oko postupka, povišenog prolaktina, briseva, hormona i lude-čudne menge ja ipak idem u postupakuser posted image  user posted image  user posted image
Krećem prekosutra s klomifenima i idući utorak sam na folikulometrijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: idem na IVF+ET
10.11.2009 17:18:17   
IRA 789
user posted image SRETNO!
Eto da vam se malo javim...sve sam prošla u 3 mj. i ostala trudna ali nakon trećeg mjeseca bebi je prestalo kucati srce. Prvi put smo bili na stimuliranom (Gonal i decapeptyl) i dobila sam oko 20 j.stanica. Sve sam radila u KBC Rijeka i dobila sam anesteziju. S gin. nisam imala nikakvih problema, niti sam morala plaćati Gonal, samo sam potpisala da mi je to prvi put.
Koliko se to razlikuje od jedne do druge osobe čudo jedno, a isti ljudi!!
Sad konačno , nakon toliko briseva, nalaza krvi od ZG-a do RI-e, čekamo novi postupak u 11,mj tj. jedva čekam da dobijem mengu...
Meni iskreno cijeli postupak uopće nije strašan niti bolan, više mi se čini da je to "stres" od velikog OČEKIVANJA!
Ovaj put sam mužu obećala da mu je to poklon za Božić!!user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!