|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
14.2.2012 14:30:18   
Saraj
Pozdrav svima,

javljam se iz Sarajeva i najljepše molim ako može neko da mi da informaciju, u kojoj apoteci-ljekarni u Hrvatskoj mogu pronaći Medij za IVF. Naime, već sam 14 godina u braku i imala sam puno pokušaja inseminacije i dva pokušaja IVF, ali na žalost bezuspješno. Nakon par godina pauze, nedavno sam se odlučila da ponovo krenem u "borbu", ali već na početku nailazim na prepreke. Ovaj put sam krenula na državnu kliniku kod prof. Godinjaka i rekao mi je da prije nego krenem sa injekcijama nabavim Medij za IVF, koji oni na klinici nemaju, već pacijentice moraju same nabaviti. Međutim u Sarajevu ovog medija nema nigdje, jer je navodno naše Ministrastvo zdr. zabranio uvoz radi nekigh certifikata, bla, bla, bla. Zamislite molim vas! Ja sam očajna, ne znam šta da radimuser posted image ! Molim vas ako neko može da se raspita da li se to može nabaviti igdje u Hrvatskoj (provjerila sam da je cijena jeden bočice bila oko 60 eura) i da mi javi ili na PP ili odgovori na ovoj temi.
Ovo je zaista tako tužno, šta sve moramo da preživljavamo, a na žalost odgovorni nemaju sluha. Vjerujem da je u Hrvatskoj puno bolja situacija, nego ovdje u BiH.

Veliki pozdrav svima iz snijegom okovanog Sarajevauser posted image

Upućujem izvinjenje ako slična tema postoji, pa molim moderatore da me upute.

Hvala

< Poruku je uredio Saraj -- 14.2.2012 14:31:18 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
15.2.2012 12:04:29   
reba
draga Saraj,
žao mi je što to sve moraš proživljavat i nadam se da češ uskoro postati ponosnauser posted image

Ja ti na žalost ne znmam za taj Medij za ivf, jer sam samo bila na aih, ali mogu pitati u obližnoj ljekarni pa ti se javim na pp.

Sretno, možda se još koja cura javi, koja ima iskustva sa ivf.

(Odgovor članu Saraj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
15.2.2012 16:17:26   
*zmaja*
draga Saraj, srce mi se kida kad čitam ovaj tvoj post. poslala sam upit na sve moguće strane, poznam nekoliko ljudi koji imaju nekoga tko radi u apoteci...čim dobijem odgovor javim ti!

želim ti od sveg srca da postaneš ponosna majka vrlo brzo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu Saraj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
15.2.2012 16:29:09   
maja
Sretno Saraj, evo pitala sam jednu tetu pa javim ako bude znala!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
15.2.2012 17:45:10   
maja
Kaže ona da probaš pitati ljekarnu Filipović u Selskoj u Zg, trebalo bi naći neki broj na netu

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hitno, Gdje pronaći Medij za IVF?
16.2.2012 15:56:39   
Saraj
user posted image user posted image user posted image Hvala vam svima zaista od srca na pomoći i podršci. Evo odmah idem da se raspitam za broj ljekarne Filipović. Pozdrav svima

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!