|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 13:00:57   
Bebys
kika zao mi je...user posted image

ali proci ce i to pa ces onda opet u postupak i bit ce bolje...
mozda je mislila tockica...tako ..nadam se...
ocito niste se skapirale...

glavu gore i hrabro...kika...user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 13:01:17   
FIONA
IZVORNA PORUKA: anuska08


IZVORNA PORUKA: Kika83

Ništa od mog postupka ovaj mjesecuser posted image Imam opet cistu od 6cm. 22.3 sam opet na uzv i ako bude pukla šta čisto sumljam idem u 4mj na postupak, a ako ne pukne moram opet na laparoskopiju.
Slomljena sam... Znala sam ja da če me opet zakačit.


A k vragu!!user posted image Stvarno za poludit!!!
user posted image user posted image


micek vjerujem da si slomljena...ne znam kako ti je samo pokušavam shvatiti sve žene kao i tebe...ne znam, imaj Leonardu Boban ko uzor...nije isto ali u nadi i vjeri mislim da je...želim ti bebu...što prije i sa što manje muke...drž se...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 13:03:58   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Točkica28

pokušavam te utješiti... 


Time šta mi kažeš da moram biti jača od njih? A koga to? Cista? Jača od ponovne operacije? Nekužim!


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 13:15:54   
Točkica28
ribica nisi me shvatila i napadacki si raspolozena... napisala sam ti da su ta sva sranja koja ti se dogadaju svojevrsne kusnje, da ti Bog da onoliko koliko mozes podnjeti, da moras bit jaka još malo da sve to izduraš i da iza svega toga te ceka jedno ogromno sunčeko... nadam se da si sad shvatila...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 17:29:53   
ivana11
Draga Kika!
Jako mi je zao što ti se sve ovo događa, ali znaj da nisi sama i da skoro sve koje se nalazimo na ovom forumu prolazimo slične probleme. Znam da su nečiji zdravstveni problemi teži, a nečiji malo lakši, ali sve se mi borimo protiv neplodnosti. Oprosti što ti ovo govorim u ovim teškim trenutcima, ali netko ti mora reći. Nije lijepo kada napadaš žene koji ti samo pokušavaj pružiti tračak utjehe, nitko ne zna kako te utješiti i koje su prave riječi za tebe, ali komentati kao "ovo neću komentirati" i "sto ti ovo znači" nisu na mjestu.
Oprosti još jednom i nemoj me krivo shvatiti, nisam zlobna, samo realna, a mislim da ti s obzirom da smo u sličnoj situaciji i mogu reći. pozdrav i drži se. Želim ti isto što i sebi.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 17:51:51   
Kika83
Ivana11 ja nisam nikoga napala a onakvi komentari mi nisu nikakva utjeha, pa bolje da nitko ništa niti ne napiše!
I ja nikad nisam rekla da je samo meni teško. Mislim da si nešto krivo shvatila.

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 18:09:32   
ivana11
ponavljam, nisam ništa loše mislila, i sve jako dobro shvaćam ,nažalost, i dosta mi je neplodnosti i svih ljudi koji me ne shvaćaju, vjerojatno kao i tebi, samo ti kažem da često kada čitam tvoje postove osjetim jedan prizvuk drskosti i polazeći od sebe kažem ti da smo svi mi tu uz tebe i da ako netko nešto krivo i napiše nije tako mislio. oprostite što sam skrenila sa teme . neću više o ovome. nadam se da se nisi uvrijedila, nije mi to bila namjera.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 18:16:58   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ivana11

ponavljam, nisam ništa loše mislila, i sve jako dobro shvaćam ,nažalost, i dosta mi je neplodnosti i svih ljudi koji me ne shvaćaju, vjerojatno kao i tebi, samo ti kažem da često kada čitam tvoje postove osjetim jedan prizvuk drskosti i polazeći od sebe kažem ti da smo svi mi tu uz tebe i da ako netko nešto krivo i napiše nije tako mislio. oprostite što sam skrenila sa teme . neću više o ovome. nadam se da se nisi uvrijedila, nije mi to bila namjera.


Da, malo si skrenula s teme. Ovo nije mjesto za diskusiju. Ja se nisam uvrijedila i nemam zašto, niti te nepoznajem a to šta ti misliš da sam ja drska to je tvoje mišljenje.
Više če mi značit o ovakvim trenucima zagrljaj, netreba nitko ništa napisat jer mene to neče utješit ili da mi se napiše a biti če sve ok, mlada si i imaš vremena, pa nije tako strašno itd... Ja sam barem iskrena. A ako si mi imala šta za reć mogla si u pp.

(Odgovor članu ivana11)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 19:04:24   
tikica_69
1. Forum jest mjesto za diskusije
2. Tockica te vrlo ljudski pokusala utjesiti koliko se moze na virtualni nacin, no umjesto hvala dobila je rafal pitanja zbog cega te tjesi
3. Ako trebas pravi zagrljaj, onda ne razumijem zasto se jadas nama a ne nekome tko je u trenutcima kad ti je tesko kraj tebe i tko ti to moze pruziti u tim teskim trenutcima
4. Svi smo dovoljno pismeni da prepoznamo tvoju tugu i ogorcenost, no nitko za to ovdje nije kriv
5. Ako nam otvoreno napises da si slomljena, ljudski je da ce te ostali pokusati utjesiti
6. Biti iskren i bespotrebno drzak nije isto
7. Ako ti citas postove, mogla si u njima vidjeti puno zagrljaja i lijepih rijeci, ne znam zasto to nisi vidjela
8. Ja te necu tjesiti jer nema potrebe. Dovoljno si mlada da izdrzis sve sto ti je zivot pripremio i imas dovoljno vremena ispred sebe da rijesis jednu obicnu cistu na jajniku i zahvali Bogu da ne moras vaditi jajnike i maternicu vec ti je dao patnju koja manje boli. Sto da ti je priredio scenu koju od sinoc prolazi Martina?
9. Ja sam uvjerena da ces biti majka bez obzira sto mrzis takve izjave jer je ispred tebe nesto sto mnogi nemaju - vrijeme za borbu
10. Sretno u tvojoj borbi i zapamti -
ako tvoja sreca ovisi od postupaka drugih osoba onda zaista ne mozes biti sretna osoba!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 10:16:07   
Kika83
Hvala Tikice na tako lijepom postu! Vidim da sam ovdje postala višak i nepoželjna tako da vas sve lijepo pozdravljam. Nemam više šta radit na ovom forumu!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 10:58:20   
novamama
kika, stvarno pretjeruješ, ali ok, tvoj izbor....

pa zar je tako teško reći, ok, pretjerala sam...i nastaviti se družiti sa nama, pogotovo zato jer smo ti toliko puta dale podršku, nadale se s tobom, plakale s tobom....

nisi u redu....ako ne možeš podnijeti niti primjedbu, onda nisi uopće za forume.....

ja se ipak nadam da ćeš se vratiti kad se skuliraš...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 11:59:40   
tikica_69
Da bi kritika bila vrijedna, mora biti poduprta analizom osnovanom na vlastitom znanju. Zaista mislim da sam kompetentna osoba da iznesem misljenje na ovu temu. Ako je prema tvojemu mišljenju kritika nepravedna, imaš mogućnost rasprave i iznošenja svojega stajališta jer da, forum je mjesto bas za to. Bijeg  je najbolji put odlaska iz stvarnosti. Daj se spusti na zemlju i shvati da ti nitko nije bas nista lose rekao i prestani se ponasati kao razmazeno deriste kojem je mama obecala lutku a ne moze joj kupiti pa cemo se sad bacati po ducanu. Procitaj sve jos jednom pa svakom od nas pojedinacno pokazi gdje smo rekle da si ovdje nepozeljna na bilo koji  nacin. Budi toliko fer. Sretno, whatever!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:11:28   
Kika83
Tikice, mislim da si ti zadnja osoba koja mi treba držati prodike o nekim moralnim vrijednostima jer ja koja te duže znam od nekih na ovom forumu upoznata sam s cijelom tvojom situacijom vezanu  uz MPO i stvari koje si pokušala napraviti kad nije bilo onako kako si ti htjela. Pljuješ po Bogu kad ti je teško a imaš dva zdrava sina na kojima mi morala biti zahvalna Bogu jer ti ih je dao a ti se ponekad ponašaš kao da nemaš niti jedno dijete!
Iz tvojih postova stekla sam dojam o tebi koji me jako razočarao jer si u mojim očima ispala dvolična. Uvjek sam bila uz tebe kad ti je bilo teško i nikad te nisam osuđivala a da bi ja dobila od tebe komentar da se ponašam kao razmaženo derište i da moja sreća ovisi o postupku drugih osoba i da me nečeš utješti jer sam mlada i nema potrebe za to! Može te biti sram na takvim komentarima!
Ovo je moj zadnji post na ringeraji i neka svatko misli šta god hoće o meni!Oni koji me stvarno znaju znaju da nisam mislila ništa loše s onim šta sam napisala!


< Poruku je uredio Kika83 -- 10.3.2010 12:13:26 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:20:47   
tikica_69
Cijela Hrvatska je upoznata na svakom forumu sa mojom situacijom, no ja nikada druge ne krivim za nju.
Dvolicna? Da, vjerojatno jesam, no zar nije svatko u nekom trenutku svog zivota?
Krivim Boga? Mozda. Ti se nikada nisi upitala "Boze zasto bas ja?"
Imas pravo biti razocarana, no to mene ne smeta, kao sto me ne smeta sto god da tu napises, jer je to tvoje osobno misljenje. Kad bih se obazirala na sva negativna misljenja o sebi koja su izrecena po forumima i na mom blogu, odavno bi si mozak propucala.
Jos jednom kazem, sretno i nije mi zao sto si ovo shvatila kao prodiku ili napad jer kad netko u covjeku probudi bijes, nestaje tuga i javlja se zelja da se dokaze obratno, a tebi bas to treba - snaga.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:35:10   
sina
user posted image user posted image user posted image  ne mogu vjerovati! cure,kaj se to događa? tu smo da podržimo jedna drugu,a ne da se svađamo,a i sa teme se dobrano skrenulo. ja javljam da moje user posted image  i dalje nema (već 2 mj.),a nema ni trudnoće,tako da ću sada piti hormonske tabl. da procurim,onda vadim spolne hormone,tako da je moj IVF ipak jako daleko(02.03) sam trebala ići na vv da napravim pretrage kod njih prije 1. IVF-a,ali pošto nije bilo user posted image  ništa nismo radili

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:45:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sina

user posted image user posted image user posted image  ne mogu vjerovati! cure,kaj se to događa? tu smo da podržimo jedna drugu,a ne da se svađamo,a i sa teme se dobrano skrenulo. ja javljam da moje user posted image  i dalje nema (već 2 mj.),a nema ni trudnoće,tako da ću sada piti hormonske tabl. da procurim,onda vadim spolne hormone,tako da je moj IVF ipak jako daleko(02.03) sam trebala ići na vv da napravim pretrage kod njih prije 1. IVF-a,ali pošto nije bilo user posted image  ništa nismo radili


sretno, sina, neka dođe user posted image  što prije user posted image

(Odgovor članu sina)
  Neposredna veza do poruke: 841
   [Obrisani korisnik]
10.3.2010 12:48:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 842
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:49:20   
mamika
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: sina

user posted image user posted image user posted image  ne mogu vjerovati! cure,kaj se to događa? tu smo da podržimo jedna drugu,a ne da se svađamo,a i sa teme se dobrano skrenulo. ja javljam da moje user posted image  i dalje nema (već 2 mj.),a nema ni trudnoće,tako da ću sada piti hormonske tabl. da procurim,onda vadim spolne hormone,tako da je moj IVF ipak jako daleko(02.03) sam trebala ići na vv da napravim pretrage kod njih prije 1. IVF-a,ali pošto nije bilo user posted image  ništa nismo radili


sretno, sina, neka dođe user posted image  što prije user posted image



i ja prepisujem  Mariachi---draga sina sretno user posted image user posted image


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 12:50:28   
Točkica28
sina vibram za tebe...user posted image user posted image user posted image
valjda me ne bu i ona pošpotala
user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 13:00:44   
pepeljuga
sina sretnouser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 13:36:19   
anuska08

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

sina sretnouser posted image user posted image


I svima ostalima!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 13:44:57   
ejmama
IZVORNA PORUKA: anuska08


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

sina sretnouser posted image user posted image


I svima ostalima!!


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 14:02:44   
barby
kakva je to svađa curke? sad tek citam i ne mogu vjerovat...pa mislim da je ova tema,odnosno opcenito ovaj forum da jedni drugima pomazemo,olaksamo kad nam je tesko,kad smo tuzne,damo savjet,itd. a ne da jedva cekamo kako cemo jedna drugu napast...kika znam da si tuzna i razocarana radi svega,i ja sam,isto me ruzno zadesilo pred par dana ali sta cu idem dalje...ali ipak mislim da ti nitko nije zelio nista lose,niti zlo,samo su te cure tjesile.... proci ce te bjes brzo i opet ces ti biti sa nama...user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 16:27:36   
Leptir5
Sve smo mi pod stresom nekada,ajde kika vrati se na forum nitko ti loše nije ništa rekao niti poželio,pročitala sam sve postove.A i mislim da bar ovdje mora vladati optimizam,jer kada nam je teško da možemo bar ovdje naći utjehu.
sina sretno!!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: idem na IVF+ET
10.3.2010 19:00:24   
zara13
sina sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!