|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
7.3.2010 19:23:12   
Kika83
IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: sina

ja mogu samo reći za sebe da gubim nadu i ne znam kojim čudom ću doći do svoje bebice. sve me zeza,novaca ni za lijek,sad vidim da kažete da se i u bolnicama tak dugo čeka,non stop se vrtim ko u nekom začaranom krugu i nikako iz njega van.čak ni neznam pravu dijagnozu ni mene ni mm,jer melo je sve u redu,malo nije ništa,ma i ti doktori ni sami ne znaju,a nemam love da odem negdje drugdje.user posted image user posted image user posted image


Jesi bila kod MPO doktora? Si bila na kakvom postupku do sada?


nisam do sada i ne polažem nikakve nade u to ,pogotovo sad kad vidim koliko se dugo čeka. 1,5 god???? kaj su se oni ludih gljiva najeli? trebala sam ići prošli tjedan konačno na vuk vrhovac i pošemerio mi se cijeli ciklus,pa user posted image  nije došla,sad moram ići kod svog ginića da mi izregulira ciklus,onda tek tamo,ali kao što rekoh ne polažem nikakve nade u to.


Nikakve nade u doktore ili? Gle ako ne potražiš pomoć onih koji se time bave,nitko ti drugi neće pomoć.
Moj savjet ti je odi na konzultacije bilo u VV, neku drugu kliniku i oni če ti dalje reći šta trebaš obavit i kako dalje.
Inače u VV ti je jako dugo čeka općenito na postupak i ostale stvari, zasad jedini koji nemaju neku listu čekanja ti je Vinogradska.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: idem na IVF+ET
7.3.2010 21:56:56   
Leptir5
kika čitala sam članak,pa ne bi mi doktor rekao da prikupim papire pa mu se javim da se čeka god i pol dana?!?! javit ću ti svakako kada ću u postupak kada sredim briseve i papu i dođem sa potvrdom od psihologa i pravnika...nema smisla da on meni kaže obavi to sve pa mi dođi sa papirima pa mi kaže čekaj god i pol,pa do tada će sve pretrage biti stare....isto tako sam čula razgovor sa psihologom nisu pitanja o samoubojstvu nego bezbrižno čakulanje o svemu i svačemu samo da se to obavi radi reda...reći ću ti kako je to kod mene prošlo...



_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: idem na IVF+ET
7.3.2010 22:08:42   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Leptir5

kika čitala sam članak,pa ne bi mi doktor rekao da prikupim papire pa mu se javim da se čeka god i pol dana?!?! javit ću ti svakako kada ću u postupak kada sredim briseve i papu i dođem sa potvrdom od psihologa i pravnika...nema smisla da on meni kaže obavi to sve pa mi dođi sa papirima pa mi kaže čekaj god i pol,pa do tada će sve pretrage biti stare....isto tako sam čula razgovor sa psihologom nisu pitanja o samoubojstvu nego bezbrižno čakulanje o svemu i svačemu samo da se to obavi radi reda...reći ću ti kako je to kod mene prošlo...




Draga, sve sam ja to već prošla. Nekažem da če tako biti ali je moguće, jer znaš ti šta znači 240 postupaka godišnje a prije se radilo do 2000 godišnje? Vidjet čemo kakvo če biti stanje za par mjeseci. Nepiše nam se dobro!

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: idem na IVF+ET
7.3.2010 22:31:23   
sina
IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: sina

ja mogu samo reći za sebe da gubim nadu i ne znam kojim čudom ću doći do svoje bebice. sve me zeza,novaca ni za lijek,sad vidim da kažete da se i u bolnicama tak dugo čeka,non stop se vrtim ko u nekom začaranom krugu i nikako iz njega van.čak ni neznam pravu dijagnozu ni mene ni mm,jer melo je sve u redu,malo nije ništa,ma i ti doktori ni sami ne znaju,a nemam love da odem negdje drugdje.user posted image user posted image user posted image


Jesi bila kod MPO doktora? Si bila na kakvom postupku do sada?


nisam do sada i ne polažem nikakve nade u to ,pogotovo sad kad vidim koliko se dugo čeka. 1,5 god???? kaj su se oni ludih gljiva najeli? trebala sam ići prošli tjedan konačno na vuk vrhovac i pošemerio mi se cijeli ciklus,pa user posted image  nije došla,sad moram ići kod svog ginića da mi izregulira ciklus,onda tek tamo,ali kao što rekoh ne polažem nikakve nade u to.


Nikakve nade u doktore ili? Gle ako ne potražiš pomoć onih koji se time bave,nitko ti drugi neće pomoć.
Moj savjet ti je odi na konzultacije bilo u VV, neku drugu kliniku i oni če ti dalje reći šta trebaš obavit i kako dalje.
Inače u VV ti je jako dugo čeka općenito na postupak i ostale stvari, zasad jedini koji nemaju neku listu čekanja ti je Vinogradska.


hvala draga na odg. u vv nisam išla jer mi nije došla user posted image ,pa nismo mogli obaviti to što treba,a mislim da ću i otići u vinogradsku ako je tamo manja gužva,samo da se nešto pokrene.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 11:24:43   
Kika83
Ništa od mog postupka ovaj mjesecuser posted image Imam opet cistu od 6cm. 22.3 sam opet na uzv i ako bude pukla šta čisto sumljam idem u 4mj na postupak, a ako ne pukne moram opet na laparoskopiju.
Slomljena sam... Znala sam ja da če me opet zakačit.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 11:26:24   
curice
a joooj Kika,stvarno vam treba snage da sve ovo izdržiteuser posted image
drži se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 11:27:30   
leilany
kikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 11:28:57   
maja
kikič, drži nam se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:04:11   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Kika83

Ništa od mog postupka ovaj mjesecuser posted image Imam opet cistu od 6cm. 22.3 sam opet na uzv i ako bude pukla šta čisto sumljam idem u 4mj na postupak, a ako ne pukne moram opet na laparoskopiju.
Slomljena sam... Znala sam ja da če me opet zakačit.


Kika,glavu gore!user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:08:11   
BUMBIKA
A joj Kika,žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:11:37   
Marta j
A joj kika zao mi je..

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:20:13   
Leptir5
ajme kika baš mi je žao user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:36:25   
lee
drži se, uf baš te i to moralo zakačiti...nedaj se..mogu misliti kako ti je teško...nije ovo tema za to ali ču nakratko napisati..bili kralj i kraljica darovali sinu prsten i na njemu pisalo i to če proči...user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:58:50   
daniela 31
O Bože, žao mi je. Kad te krene krene.



_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 12:59:41   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

a joooj Kika,stvarno vam treba snage da sve ovo izdržiteuser posted image
drži se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image


ajme koma,pa di sve na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 15:06:19   
barby
kika zao mi je,nadam se da ce se sve rijesit i da u 4.mj mozes lijepo u postupak

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 18:10:13   
anuska08

IZVORNA PORUKA: Kika83

Ništa od mog postupka ovaj mjesecuser posted image Imam opet cistu od 6cm. 22.3 sam opet na uzv i ako bude pukla šta čisto sumljam idem u 4mj na postupak, a ako ne pukne moram opet na laparoskopiju.
Slomljena sam... Znala sam ja da če me opet zakačit.


A k vragu!!user posted image Stvarno za poludit!!!
user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 18:12:58   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Kika83

Slomljena sam... Znala sam ja da če me opet zakačit.


draga moja šaljem ti jedan veeeeliki user posted image da ti bude barem malo lakše.
drži mi se

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 19:29:13   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 20:27:11   
Anoniman
ajoj!user posted image
ne daj se draga!
vjerujem da će tvoja user posted image  doći, kad-tad!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 820
   RE: idem na IVF+ET
8.3.2010 22:53:39   
Leva
Zao mi je...
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 821
   [Obrisani korisnik]
9.3.2010 7:08:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu barby)
  Neposredna veza do poruke: 822
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 9:18:30   
Točkica28
sve će bit fajn :)
to su kušnje gdje trebaš biti jača od njihuser posted image



_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 12:58:07   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Točkica28

sve će bit fajn :)
to su kušnje gdje trebaš biti jača od njihuser posted image




Ovo neču niti komentirati jer očito nisi pročitala moj post!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: idem na IVF+ET
9.3.2010 12:59:34   
Točkica28
pokušavam te utješiti... 

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!