|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
21.6.2009 1:03:53   
larky
IZVORNA PORUKA: anaxx

opet ja o svojoj prijateljici...

lječinci vode raspravu da li treba na još jedno čiščenje!!?user posted image
što bi to značilo, zna li netko, znam da je bolna tema ali i ona sama je zbunjena.....




ne bi te htjela plasiti ali ni tvoju prijateljicu, ali ako je nisu prvi puta dobro iskiretirali, postoji mogucnost da je nesto ostalo i da je to razlog . . .  ( iz vlastitog iskustva govorim )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 12:40:58   
Točkica28
Bok drage moje...
nažalost i ja moram na kiretažu (7 tjedan) kod mene navodno nije uopće niti bilo ploda... samo zumancana vrecica... tako da tu nalazim utjehu... nije bilo nista zivo niti mu je kucalo srce... i ne zelim raditi dramu zato sto znam da cu najnormalnije moci imati djecu i nakon ovoga... stresno je...i jedva cekam da zavrsi ta kiretaza(jako malo znam o tome... jel boli, jel se radi na vakum ili sta već???') da mogu ici raditi pravog zivog bebaca :)

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:01:41   
FIONA
ja sam prvu kiretažu radila pod općom anestezijom...nakon par sati išla sam doma...ležala i pila tablete za prestanak krvarenja jel sam dos krvarila i boljelo me...ali sam nažalost završila opet nakon par dana jel me nistu dobro očistili i onda su me na budno....sve bu to ok...nakon par dana ne znaš da se to uopće desilo fizički....želim ti sreću u budućim pokušajima i dobro nam došla na forum!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:02:35   
leilany
IZVORNA PORUKA: Točkica28

Bok drage moje...
nažalost i ja moram na kiretažu (7 tjedan) kod mene navodno nije uopće niti bilo ploda... samo zumancana vrecica... tako da tu nalazim utjehu... nije bilo nista zivo niti mu je kucalo srce... i ne zelim raditi dramu zato sto znam da cu najnormalnije moci imati djecu i nakon ovoga... stresno je...i jedva cekam da zavrsi ta kiretaza(jako malo znam o tome... jel boli, jel se radi na vakum ili sta već???') da mogu ici raditi pravog zivog bebaca :)



tockica dobrodosla..i zao mi je sto ti se to desilo...al kao sto kazes.....uskoro ces opet bitiuser posted image ..drzi se.....ja ti neznam nista o kiretazi,al javit  ce se cure koje ce znati
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:06:35   
pako
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Točkica28

Bok drage moje...
nažalost i ja moram na kiretažu (7 tjedan) kod mene navodno nije uopće niti bilo ploda... samo zumancana vrecica... tako da tu nalazim utjehu... nije bilo nista zivo niti mu je kucalo srce... i ne zelim raditi dramu zato sto znam da cu najnormalnije moci imati djecu i nakon ovoga... stresno je...i jedva cekam da zavrsi ta kiretaza(jako malo znam o tome... jel boli, jel se radi na vakum ili sta već???') da mogu ici raditi pravog zivog bebaca :)



tockica dobrodosla..i zao mi je sto ti se to desilo...al kao sto kazes.....uskoro ces opet bitiuser posted image ..drzi se.....ja ti neznam nista o kiretazi,al javit  ce se cure koje ce znati
user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:20:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: Točkica28

Bok drage moje...
nažalost i ja moram na kiretažu (7 tjedan) kod mene navodno nije uopće niti bilo ploda... samo zumancana vrecica... tako da tu nalazim utjehu... nije bilo nista zivo niti mu je kucalo srce... i ne zelim raditi dramu zato sto znam da cu najnormalnije moci imati djecu i nakon ovoga... stresno je...i jedva cekam da zavrsi ta kiretaza(jako malo znam o tome... jel boli, jel se radi na vakum ili sta već???') da mogu ici raditi pravog zivog bebaca :)



tockica dobrodosla..i zao mi je sto ti se to desilo...al kao sto kazes.....uskoro ces opet bitiuser posted image ..drzi se.....ja ti neznam nista o kiretazi,al javit  ce se cure koje ce znati
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:27:53   
lema
Ja sam imala trudnoću bez ploda trudna sam bila 9 tj. i kad mi je doktor reko da ne vidi plod ali da postoji mogućnost da je još mali ja sam rekla da ću ćekati još da vidimo on mi je reko da možemo ćekati ali da neće ništa bit od toga i da bi trebala na kiretažu. Ipak sam ćekala i nakon 1tj se vratila na uvz. ništauser posted image doktor zakazao kiretažu za sutradan međutim ja sam tu većer dobila spontani završila u bolnici pa pošto sam jela su me na živo htjeli ćistit ali ja nisam mogla izdržat pa su  me poslali u sobu pod nadgledom cijelu noć zbog krvarenja i ujutro mje uspavali i oćistili do kraja!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:33:57   
Točkica28
ajme... ja sam kao čula da se to u ranoj fazi moze i na neku vrstu vakuma koja uopće ne boli i da si odmah nakon toga okay :)
moram reci da me malo frkica jer nazalost cujes svakakve priče... dr mi nije rekao kad ce mi zakakzati kiretazu ali nadam se sto prije da riješim to i da mogu planirat pravog bebača...
i uopće mi nije jasno zasto tako cesto su prisutni spontani pobacaji???
i još jedno pitanje... ako se pobaci samo od sebe da li je i onda potrebna kiretaza, mislim ako to samo od sebe izade van?
jer (opet babske price) prica se da neke zene ni ne znaju da su trudne dobiju mengu a zapravo he to kao neki spontani... joj joj... imam  milion pitanja
i vise od svega mi je drago da ste uz mene i da nisam sama :)
hvala vam

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:36:48   
FIONA
sve ovosi draga koliko ti krvarenjem ode...koliko ja znam potrebno je na čišćenje...uspavaju te i sve bu ok....nemoj se samo sekirat unaprijed...i pitaj kaj treba...uvijek se nađe netko sa sličnim iskustvom...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:38:59   
lema
Nisi sama user posted image Ako dođe do spontanogko kod mene mene je doktor upozorio dakako god moram donjet to što izađeuser posted image koliko god mi je teško bili uzela sam to i donjela dokutoru ali kod pregleda se vidjelo danije sve izašlo nekad ostaju komadi unutra to može bit opasno. Nemoj se plašit ja ti samo želim objesnit. A zašto tvoj doktor ćeka sa kiretažo tijelo automatski izbacuje samo strano ili nezdravo tjelo tako je meni objašnjeno ali ja sam sama silila ćekat pošto sam već imala dvoje djece doma pa mi je bio bed to prihvatit!!! Ali sad ih imam 4user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne sekiraj se!!!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:40:56   
Točkica28
danas mi je to saopćio dr tak da mi je sve jako friško... od soka mi je pozlilo i nisam par sati mogla sebi doci...
onda sam u jednom trenu rekla da se necu prepustiti crnim mislima... da imam decka kojeg volim, da sam ocito odagnala svoje strahove o neplodnosti i da ce bit jos puno prilika za bebaca... imam 28 god, nisam bas tak stara :)
još jednom ponavljam da mi je drago da ste uz mene i da mi to jako puno znaci :)
nije mi naravno drago so se nekom to dogodilo ali mi je mala utjeha da nisam jedina koja prozivljava pakao

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:42:36   
Točkica28
ne znam ni ja zasto mi produzuje agoniju... sutra opet vadit trudnicke hormone i u cetv opet uv... valjda da bude 100% SIGURAN.... A meni je to zaista produzivanje agonijeeeeeeeee

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:44:42   
lema
Nisi jedina user posted image uz tebe smo ja imam 29 god . Meni se to desilo sa 24 god. Nakon toga sam još dva put rodila sve će biti ok samo pozitivno dalje nemoj imat crne misli desi se ko što si i sama rekla nije ni bilo bebe pa je lakše!!!!user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:47:17   
Točkica28
hvala draga puno... nemogu vam reci koliko mi znaci da ste uz meneuser posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:48:43   
lema
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:49:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Točkica28

hvala draga puno... nemogu vam reci koliko mi znaci da ste uz meneuser posted image


user posted image user posted image user posted image ...oooo znami mi to...svaka od nas je imala bar nekaj slično di smo bile jedna uz drugu tako da...znamo sve....user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:53:02   
Točkica28
nadam se da cu se iduci put javljati sa puno ljepsim vjestima user posted image
mislim da mi neće bit nikakav problem opet zatrudnjeti pošto je ovo bilo skoro pa prvo pa musko(pametne moje su skuzile sto je pjesnik htio reći)user posted image
i da... koliko stres utječe na spontani?

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:53:51   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Točkica28

nadam se da cu se iduci put javljati sa puno ljepsim vjestima user posted image
mislim da mi neće bit nikakav problem opet zatrudnjeti pošto je ovo bilo skoro pa prvo pa musko(pametne moje su skuzile sto je pjesnik htio reći)user posted image
i da... koliko stres utječe na spontani?



jako...zato draga...no sikiriki!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 13:56:08   
lema
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: Točkica28

nadam se da cu se iduci put javljati sa puno ljepsim vjestima user posted image
mislim da mi neće bit nikakav problem opet zatrudnjeti pošto je ovo bilo skoro pa prvo pa musko(pametne moje su skuzile sto je pjesnik htio reći)user posted image
i da... koliko stres utječe na spontani?



jako...zato draga...no sikiriki!!!user posted image


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 15:15:29   
mišica 666
draga žao mi je što ti se to desilo a na ovo čekanje nemoj gledati kao na agoniju i produljenje patnje po hormonima će vidjeti da li ima ikakve šanse da je to normalna trudnoća pa ćeš bar biti 100% sigurna da je to to. želim ti da ti sve prođe najbolje moguće i da nam što prije javiš dobre vijesti.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 15:17:47   
Tsmee
Vrlo nedavno (čitaj do jučer) sam prošla sličnu priču, samo kod mene je za sad sve ok i trudnoća je ipak uredna. Meni se sa 5 tjedana i 5 dana još nije vidio plod, samo žumanjčana vreća, a po veličini je doktor procijenio da ni neće još tjedan dana. Isto sam (samo prije toga) vadila betu i ponovni UZV i jučer sam vidjela mališu od 2,2 mm i srčeko koje kuca (6 tjedana i 4 dana).
Ne znam jel kod tebe tako, ali doktor vjerojatno želi biti siguran, a procijenio je da do nekog trena mora vidjeti srčeko. Tako je moj doc rekao da ako je sve u redu na sljedećem pregledu moramo vidjeti zametak.

Pričekaj još malo, nemoj se živcirati. Znam da je grozno i da je teško, prošla sam to i znam da je svaki dan kao godina, ali ipak strpi se još malo. Držim fige i čujemo se. Javi kako je prošlo! user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 15:45:25   
Točkica28
kad je tebi bila zadnja menga?


(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 16:28:36   
Tsmee
7.1.
16.2. se vidjela samo ŽV, a pet dana prije toga samo gestacijski mjehur

Kad ti ideš na pretrage i ponovni UZV? Koliko će tad biti tjedana?

< Poruku je uredio Tsmee -- 23.2.2010 16:29:35 >


_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 18:16:32   
Točkica28
meni je zadnja 6.1 ... 18.2vidio se samo gestacijaski bez otkucaja(njoj se ucilnilo da je na 4 d vidjela otkucaje ali ocito joj se samo ucinilo...) i danas sam bila 23.2 i opet nema otkucaja tako da idem sutra opet vadit one hormone u čet opet na uv i onda ce mi valjda odredit termin kiretaze...
tebi sretno... drago mi je za otkucaje :)

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
23.2.2010 19:09:49   
Zvonki
Prijateljica mi je nedavno prošla kiretažu. Radila je u Petrovoj bolnici i ništa je nije boljelo, ni prije, ni za vrijeme ni poslije. Žao mi je radi tvog slučaja i želim ti uspješnu sljedeću trudnoću.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!