|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 10:34:50   
Tsmee
Žao mi je Točkice...
Ako je stvarno tako, želim ti što brži i bezbolniji postupak i da što prije ostaviš ovo iza sebe i dobiješ željenu user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 14:39:46   
Točkica28
hvala draga... javit ću se cim to obavim... sutra opet giniću i onda nadam se odmah u petak da to obavim da mogu krenut dalje...
danas sam opet radila one hormone i trostruko su se povecali???

btw to zelim pitati : citala sam sve ove postove i zanimam jel sa Zvrk sve u redu i jel uspjela zaceti?

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 14:40:53   
ninolina
nadam se da će ipak biti sve ok i da nisu vidli točkicuuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 14:43:03   
Točkica28
hvala draga... ja ipak ne mogu traziti laznu nadu jer opet sve to prolaziti je dvostruki pakao...
jos jednom hvala sta ste uz mene

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 14:44:10   
Anoniman
ako su ti se hormoni (beta hcg) trostruko povećali, onda još ima nade!user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 230
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 14:58:59   
Točkica28
to je naravno i meni pršlo kroz glavu ali me spustila na zemlju frendica dr koja je rekla da se tijelo jednostavno ponasa u skladu sa tom gestacijskom i proizvodi hormone(nevezano uz plod)
user posted image user posted image user posted image
ugl. muka mi je više od svega user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:00:06   
Točkica28
i samo jos jedna stvar 50% zena ima spontani u prvoj trudnoći... grozno odvratna statistikauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:25:01   
sina
eh,utješila si me sa ovom statistikom jer i ja sam nakon 4 god. pokušavanja ostala trudna i -pobacila.srčeko je kucalo,oko 9 tjedana trudna itd. što se same kiretaže tiče,radila sam ju u petrovoj. dobila sam dolje inekciju i nije baš da nije ništa boljelo,malo je,al je više bila neka nelagoda i strah. za sat vremena niije boljelo više ništa,trčala sam po stepenicama dolje,još sam u naredna 2 dana imala bolove po sat vremena(oni su vraški bili jaki),mirovala sam 5 dana i to je bilo to.kod svakog drugačije,jedino što sam i jako krvarila prvu noć,pa me bilo strah,ali sve je prošlo o.k i borim se za druguuser posted image .sretno!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:31:32   
Točkica28
sretno i tebi i držim ti figeeeeeeeeeeeee za što ranijiuser posted image i što veći user posted image
... ma mora sve biti dobro... ja znam da mora... svima nama user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:41:26   
mišica 666
draga točkice ako se beta povećala trostruko ne bi rekla da je to samo gastacijska vrećica jer bi ti beta rasla ali ne toliko. ( bar koliko ja znam) user posted image   poduplavanje bete svako dan i po je jedan od znakova uredne trudnoće. uglavnom da ne duljim nadam se da je tvoja beba u buši a ako nije želim ti sreću. javi nam se sutra da znamo kako si.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:55:04   
ninolina
draga točkice ako se beta povećala trostruko ne bi rekla da je to samo gastacijska vrećica jer bi ti beta rasla ali ne toliko. ( bar koliko ja znam) user posted image poduplavanje bete svako dan i po je jedan od znakova uredne trudnoće. uglavnom da ne duljim nadam se da je tvoja beba u buši a ako nije želim ti sreću. javi nam se sutra da znamo kako si.user posted image user posted image user posted image

potpisujem


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 15:56:55   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mišica 666

draga točkice ako se beta povećala trostruko ne bi rekla da je to samo gastacijska vrećica jer bi ti beta rasla ali ne toliko. ( bar koliko ja znam) user posted image   poduplavanje bete svako dan i po je jedan od znakova uredne trudnoće. uglavnom da ne duljim nadam se da je tvoja beba u buši a ako nije želim ti sreću. javi nam se sutra da znamo kako si.user posted image user posted image user posted image


Definitvno potpisujem!!!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 16:47:23   
lema
Nadam se da će bit user posted image . Mene nije poslao vadit krv ni ništauser posted image   Ma bitno da ti sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:16:08   
Točkica28
hvala cure puno puno...  odmah vam javim sve cim dodem doma sutra... inače sam vječni optimist ali ovo toliko boli da se jednostavno ne mogu nadati i opet proživljavati užas... ali naravno nada ipak umire posljednja...
joj joj joj... user posted image


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 239
   [Obrisani korisnik]
24.2.2010 17:20:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:28:25   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Točkica28

jel sa Zvrk sve u redu i jel uspjela zaceti?


evo da ti odgovorim.
nažalost kod mene sve naopako.
prva user posted image ok sve 5 poslije 2 kiretaže(znači začeče bez problema ali održavanje ploda ništauser posted image ) i sada opet krećem u akciju po novoga user posted image .
nemoj sve crno misliti i obavezno drugo misljenje.
ja sam ga uradila.
nikako odustajati
meni u trudnoćama nisu gledali betu ali zato su mi poslije zadnje kiretaže mjesec dana padali hormoni beta.
15dana nakon kiretaže na kontroli bili negdje oko 160(više nisam sigurna),pa svakih 7dana kontrola i onda je palo na manje.
kolika je tebi sada onda to povečanje bete????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:33:14   
Točkica28
sa 5 i po tj sam bila kod privatnice(koja je samo rekla da je prerano jos cuti otkucaje i nije spominjala nikakvu kiretazu sto mi je i locigno jer nisini 5 min trudani vadila sam betu(9ooo)
5 dana poslije sam dosla dr prek socijalnog koji je odma reko da tu nema nis i na kiretazu... ali da odem vadit betu(vadila danas 31000) i krvnu grupu i da sutra dodem i da ce me valjda narucit na kiretazu... ja sam pitala jel ima sanse da je bebač mozda na stijenki pa da se zato ne vidi ...sto mi je ova prva rekla...a on je rekao da nema sanse kao... ugl. to vam je to... odvratno iskustvo sve skupa  i nadam se da necete to morati prolaziti...
i da... moj bebac nije bio planiran ali kad smo napravili test vaaaaaaaaau koji dobar  osjecaj i 2 dana nakon toga kaos... uf uf ufuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:36:24   
mišica 666
odi ti draga kod još kojeg ginija ja sam imala vanmaterničnu u 8. tjednu otkrili i beta mi je bila najviše 900 jer se plod nije mogao razvijati to je po meni prevelika beta za lažnu trudnoću .

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 243
   [Obrisani korisnik]
24.2.2010 17:40:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 244
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:40:56   
ZVRK
pa beta ti je super velika tvoja ginička je nešto pobrkala.
meni je u 6tjednu potvrđena user posted image samo vrečica bila pa me naručila za skoro 2tjedna i onda je bila frkica da je nažalost to loše jer je bila ista mjera svega od 2tjedna odprije.
par dana kasnije bila kiretaža i tamo opet kontrolirali da li je šta ''novoga''sa bebom ali.......

odi odmah na drugo mišljenje.neprihvačaj prije toga kiretažuuuuuu
možda si i kasnije zanjela pa bude i kasnije srćeko kucalo.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:43:31   
Točkica28
ok curke... suta idem vidjeti opet kod njega na uv...
da li ako opet ne kuca srce niti sutra mislite da ipak trebam ici drugome?do kad je na kraju krajeva krajnje vrijeme da se vidi srce???

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:43:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVRK

pa beta ti je super velika tvoja ginička je nešto pobrkala.
meni je u 6tjednu potvrđena user posted image samo vrečica bila pa me naručila za skoro 2tjedna i onda je bila frkica da je nažalost to loše jer je bila ista mjera svega od 2tjedna odprije.
par dana kasnije bila kiretaža i tamo opet kontrolirali da li je šta ''novoga''sa bebom ali.......

odi odmah na drugo mišljenje.neprihvačaj prije toga kiretažuuuuuu
možda si i kasnije zanjela pa bude i kasnije srćeko kucalo.


heeej, nemoj ić na kiretažu!!!
kod mene se srčeko vidjelo tek sa 6 tjedana i 6 dana!!!
pričekaj! traži drugo mišljenje, nemoj ići! plizzz

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:45:00   
Anoniman
zavisi kakav aparat ima, možda ima pretpotopnu opremu

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:45:58   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Točkica28
?do kad je na kraju krajeva krajnje vrijeme da se vidi srce???


do 8tjedna ako su ciklusi ok(po meni)

potroši 300kn za privatnika da ti kasnije ne bude JAAAAAAKO ŽAO

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:48:51   
Točkica28
ma naravno da necu... nije da mi se to radiuser posted image    potrosila bi sve naravnooooo samo da moze biti okay... sve cu ga ispitati sutra... ali zasto je odmah tako onda reagiraooo???



(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!