|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
4.3.2010 15:01:48   
Točkica28
joj curke hvala vam... uvijek me smirite kad treba.. inace ja volim onu poslovicu koje se i inace drzim (i sa zivciranjem i bez njega ishod je ionako isti)
ali nekako sam sad bas ljuta... ljuta sto bih voljela uzivati u svakoj sekundici u ovom drugom stanju ... ali mora i mojih 5 min proc... cure koje ste isto imale krvarenja kao ste si psihicki pomagale i to podnosile? hoces neces stresno je

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
4.3.2010 15:09:52   
curice
nije ti uzv štetan
to su i meni radili
a najviše su me isprepadali iz razloga da stvarno ozbiljno shvatim da mirovanje uključuje samo šetnju do wc-a i nazad

čuvaj se sve će to biti ureduuser posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
4.3.2010 15:11:53   
curice
IZVORNA PORUKA: Točkica28
cure koje ste isto imale krvarenja kao ste si psihicki pomagale i to podnosile? hoces neces stresno je



bilo je užasno stresno,najrađe bi se bila preselila u wc da mogu stalno gledati ima li šta novo na ulošku
prepisali su mi bili i normabel od miligrama,ali ja to nisam pila,previše sam se bojala u svemu još i to piti

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
4.3.2010 21:39:53   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Točkica28
cure koje ste isto imale krvarenja kao ste si psihicki pomagale i to podnosile? hoces neces stresno je



bilo je užasno stresno,najrađe bi se bila preselila u wc da mogu stalno gledati ima li šta novo na ulošku
prepisali su mi bili i normabel od miligrama,ali ja to nisam pila,previše sam se bojala u svemu još i to piti

a meni su prepisali od 2mg i pila sam ih bilo me strah da ih ne popijemuser posted image
tebi sretno znam da ne možeš da ne razmišljaš o tome, da te strah i pomaknuti se, ali posudi film, komedije i gledaj... slaži puzle, piši... okupiraj misli maksimalno... sretno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
4.3.2010 21:43:49   
leilany
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: Točkica28
cure koje ste isto imale krvarenja kao ste si psihicki pomagale i to podnosile? hoces neces stresno je



bilo je užasno stresno,najrađe bi se bila preselila u wc da mogu stalno gledati ima li šta novo na ulošku
prepisali su mi bili i normabel od miligrama,ali ja to nisam pila,previše sam se bojala u svemu još i to piti

a meni su prepisali od 2mg i pila sam ih bilo me strah da ih ne popijemuser posted image
tebi sretno znam da ne možeš da ne razmišljaš o tome, da te strah i pomaknuti se, ali posudi film, komedije i gledaj... slaži puzle, piši... okupiraj misli maksimalno... sretno



ni ja neznam zakaj se svi tolko groze tih normabela...ja sam ih isto pila...radje cu popit tabletu pa bit smirena nego se zderat i izjedat sebe i malu mrvu u sebi....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.3.2010 8:49:06   
mišica 666
potpisujem Leilany.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.3.2010 9:57:42   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Točkica28

joj curke hvala vam... uvijek me smirite kad treba.. inace ja volim onu poslovicu koje se i inace drzim (i sa zivciranjem i bez njega ishod je ionako isti)
ali nekako sam sad bas ljuta... ljuta sto bih voljela uzivati u svakoj sekundici u ovom drugom stanju ... ali mora i mojih 5 min proc... cure koje ste isto imale krvarenja kao ste si psihicki pomagale i to podnosile? hoces neces stresno je


Stresno je i tu si ne možeš pomoć puno...bilo je dana kad sam bila totalni optimist,kak bu to sve super-a bilo je i dana kad sam pol dana preplakala misleć kak od toga ne bu niš....znam da sam se puno molila...
A kaj se krvarenja tiče-u trećoj trudnoći sam krvarila mjesec dana odma od početka,sad u ovoj mjesec i pol isto odma od početka,od 5.tjedna-s tim da mi u ovoj gin nije opće mogo nać od kud bi to išlo...
Al dok je s bebicom sve ok...nema mjesta panici-samo kaj si tu ne možeš puno pomoć,potpuno te razumijem...i ja sam imala osjećaj da sam izgubila bar 5 god života u tih mjesec dana od silnog živciranja...
Drž se,Točkice!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.3.2010 10:09:19   
Točkica28
drzim se draga... čopi me ponekad takvo stanje (vjerovatno tu hormonceki odigraju svoju ulogu... jer sam inace jako vesela osoba) i ja kazem dok je s bebačem sve okay nema panike ali ipak te to sve malo muci... moj user posted image je naraso u 3 dana 1 mm :)user posted image user posted image user posted image
ali sad sam potpuno ot pa gibam dalje
pusa

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.3.2010 10:23:01   
lidac0605
Ma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image -vidiš da se ne da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
5.3.2010 13:25:30   
danery
draga ništa se ne sekiraj...lagano krvarenje nije razlog da sama sebe ždereš...gin će ti pomoći koliko god može,a tvoje je da sama sebe smiriš i kažeš si da će sve bit ok...što manje misli na negativne stvari jer onda sama sebe poždereš...ja sam krvarila od 5.tj.pomalo u nekoliko navrata,ali sve je ok...

da je stresno, naravno da je...i ja sam fras dobila kad mi je u 10.tj.dr rekao da bi mi dijete moglo imati downa...možeš mislit, a ja došla samo da vidi veličinu bebe i rad srca...a on meni tako...dosta mi je svega bilo,bila sam bijesna ko furija na tu cijelu situaciju i samo sam mislila tko tu koga zauser posted image va,ili hoćeš ili nećeš ostati...

na kraju eto sve u redu...

sretno ti bilo i samo odmaraj što više...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 310
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!