|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:52:42   
mišica 666
a nije svak za liječnika meni su stvarno 5 dana gledali betu svaki dan u bolnici da budu sigurni da se to ne razvija kako treba i tek onda su mi dali terapiju. i ako je tako bezdušan i nema empatije prema svojim pacijentima mislim da bi ga trebala mjenjati. ja stvarno imam super ginija kojega mogu pitati sve i koji će mi sve objasniti i stvarno imam povjerenja u njega. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 17:53:08   
ZVRK
tko će ga znati zašto je tako reagirao.
javi šta ti bude sutra beta pokazala.

a šta ti dragi kaže????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 18:04:03   
pufna*
IZVORNA PORUKA: Mariachi

heeej, nemoj ić na kiretažu!!!
kod mene se srčeko vidjelo tek sa 6 tjedana i 6 dana!!!
pričekaj! traži drugo mišljenje, nemoj ići! plizzz


potpisujem!
mojoj je malenoj srček zakucalo tek sa 7+5!


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 18:23:13   
Točkica28
sutra me nije slao na betu... sutra mu nosim ovu od danas... dragi je shrvan isto kao i ja... ali totalno je optimistican da cemo uskoro (cim sve to obavim i cim mi daju zeleno svjetlo) biti sretna mala obitelj i da bum popizdila kolko dece će mi napraviti... ugl. pomaze mi dosat, nije ni njemu lako, ali ga pokusavam ne zapostaviti...pitam ga i kako je on ...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 18:24:04   
ZVRK
javi se svakako

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 18:27:25   
ninolina
stvarno neznam kako ti je na osnovu tolike bete mogao spomenuti kiretažu... ja na tvome mjestu nebi išla sutra k njemu nego prvo kod drugog doktora jer ovaj se valjda posvađao s mozgomuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
24.2.2010 18:53:17   
Anoniman
ja još ne bih digla ruke od ove trudnoće... beta je dovoljno velika da razoruža doktore... možda ipak još bude user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:17:35   
Točkica28
nažalost prokvarila sam preko noći i sad krvarim(nekakav smedi iscjedak) idem sad giniću pa javimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:30:11   
ines
Ništa to ne mora značiti i ja sam prokrvarila prvi put sa pet tjedana pa sa dvanaest tjedana drugi put..... da ne dužim ništa to ne mora značiti i nadam se da će ishod biti kao i kod mene što je biouser posted image . Ne daj se i javi što prije jer sve u redu. Držim fige da bude!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:31:26   
Točkica28
ma joj sva sam vec sprepadana... i onak me bolucka dole kao neka lagana menga user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:46:41   
ines
Ma ne boj se. Tako je i meni bilo dobila sam dabroston tablete i morala nirovati. Ne smiješ se uzrujavati a pogotovo plakati jer to može pogoršati stvar. Probaj misliti na nešto drugo i trk kod doktora.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:50:34   
Točkica28
hvala draga na potpori ali kod mene najvjerovatnije nema ploda od početka... ugl sad jos malo krecem giniću pa vam sve javim...

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 7:52:13   
ines
Čekamo te!

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 8:15:09   
ZVRK
sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 8:38:26   
ninolina
sretno draga ja sam imala smeđi iscjedak u trećoj trudnoći, bilo bi drukčije da je krav a ovako...
želim ti svu sreću, drži se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 9:28:42   
lidac0605
Ja sam tak krvarila prošlu trudnoću mjesec dana,ovu mjesec i pol-odma od početka pa je bilo sve ok...
Ma bit će to jedna lijepa mala user posted image ,sigurna sam...Držim fige da je sve ok!Sretno!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:10:13   
pufna*
i ja sam krvarila, sve do 12og tj. iscjedak se mjenjao od smećkastog do svježe krvavog, uzrok nisu znali., mirovala sam i uzimala utrogestane do 16. tj...

šaljem vibriće da sve bude u najboljem redu! sretno draga!


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:44:39   
Točkica28
curkeeeeeeeeeeeeeeeeee
ovako... imam taj iscjedak od jucer navecer. danas bila kod ginica i priča ide otprilike ovako...
imala sam blizance jedan plod se ni nije razvio a drugom kuca srceeeeeeeee... vjerivatno krvarim jer tijelo izbacuje taj plod loši... male bolove imam dole, dobila utrogestan i moram mirovati... ako pocne jace krvariti je los znak posto taj mrtvi plod moze povuci zdravi... to je jedina loša opcija... u utorak ponovni uvz i tada cemo skroz biti sigurni... do tada vas nista drugo ne molim nego samo da se pomolite za mene i to kucajuće moje čudo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:49:58   
ines
user posted image user posted image user posted image Jesam ti rekla da će sve biti u redu! Jako sam sretna zbog tebe. Sada se samo odmaraj i misli na sve one lijepe stvari koje te čekaju kad dođeuser posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:53:28   
sina
eto vidiš,bit će to sve o.k,da znaš da si mi izmamila suze na oči. molimo za tebe i držimo figeuser posted image user posted image
što se tiče blizanačke trudniće bolje da ti ne pričam kaj je moja teta prošla,slično ko i ti,samo je ona bila trudna 16 tj. kad je izgubila jedan plod,a ovaj drugi je danas cura od 23 g. i te kakva. kažu da je to potpuno čista prirodna selekcija.  jupi,imamo još jednu user posted image !

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:54:39   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo,čestitam,vibram da sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 271
   [Obrisani korisnik]
25.2.2010 10:57:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:57:24   
Tsmee
Jooooj Točkice! Nisam od jučer bila na Raji i nisam popratila sve. Danas čitam pažljivo sve što se događalo od jučer i ne vjerujem. Meni je isto bio najveći strah da si nakon razočaranja ne pobudim lažne nade. A onda - BUM! Sreća prevelika. Plačem s tobom od sreće za tebe i sebe i naše snažne mrvice!!!

Idemo ti i ja u listopadu skupa u bolnicu po svoje user posted image

user posted image user posted image user posted image

Miruj, čuvaj bebicu. SRETNO!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 10:58:27   
pako
Suuuuperuser posted image  Sad se samo odmaraj i uživaj, bez stresa i naprezanja! uskoro ćeš držati user posted image  u naručju!!!!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: kiretaža-planirane trudnoće
25.2.2010 11:03:59   
ines
Sad nas je već dosta s terminim u listopadu. Bit će beba!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!