|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rađanje na stolcicu
22.10.2010 13:15:00   
martina858
hej...
ja sam rodila oba puta na stolcicu i nadam se da cu za koji dan i treci put user posted image ...
moji decki su bili malo poveci(3830 i 3960 g) ali nisam niti rezana niti sam popucala... sa prvog poroda imam jedan savic s unutarnje strane jer mi je pukla zilica ali su se i to predomisljali da li da sivaju ili ne... mm je bio sa mnom ali i nemora netko bit iza tebe, jednostavno te namjeste uza zid... osjecaj je predivan jer u potpunosti sudjelujes u porodjaju... do samog izgona sam s prvim hodala i skakala na lopti a na stolcicu sam imala dva truda i mali je bio vani, s drugim sam morala lezat( tu bol u ledjima i kukovima nikad necu zaboravituser posted image ) zbog niskih otkucaja srca djeteta ali sam ipak rodila na stolcicu u par trudova... svima preporucam porod na stolcicu iako nemam iskustva s drugim nacinima poroda!!!

_____________________________

Leon - 06.06.2006. - veliki princ
Adam - 08.05.2008. - velika maza
Luka - 05.11.2010. - mamina princeza

(Odgovor članu ane3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: rađanje na stolcicu
22.10.2010 13:43:29   
nemirna mama
sve troje sam rodila na hrđavom stolu u sisku(kako je to opisala naša ket); nisam ni s jednim rezana niti sam pucala a bili su 3.750kg, 4.100kg i 4.190kg....ako se odlučimo za još jednu user posted image onda bi voljela roditi na stolčiću 

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu martina858)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: rađanje na stolcicu
22.10.2010 13:50:08   
Bablica
ja se nadam uskoro prenjet svoje iskustvo poroda na stolčiću! Jedva čekam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Brisano sporočilo]
22.10.2010 14:01:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: rađanje na stolcicu
2.12.2010 21:12:15   
berny
ima li netko novo iskustvo sa SD? kako oni stoje sa stolčićima?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: rađanje na stolcicu
10.12.2010 18:09:26   
Freya
Znam dvije cure koje su rodile na stolčiću i nisu ni rezane niti su popucale i obje su mi rekle, da ako ikad budu rađale opet stolčić. Tako da je to definitivno i moj izbor. S time da mi je jedna od njih rekla da se doslovno morala boriti za njega, svakih 5 min je pitala i dosađivala i jedva su joj dali.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 10:11:52   
ribica1
Sad kad sve ovo čitam i ja bi na stolčić!!!!!!!!
Samo ko zna kako će to kod mene ić s obzirom na blizance?!user posted image
Jel netko zna dal su se koji duplići rodili na stolčiću?


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 21:45:49   
mare00

IZVORNA PORUKA: ribica1

Sad kad sve ovo čitam i ja bi na stolčić!!!!!!!!
Samo ko zna kako će to kod mene ić s obzirom na blizance?!user posted image
Jel netko zna dal su se koji duplići rodili na stolčiću?

Ribice i ja sam u pocetku bila samo za taj stolcic, jer sam to na praksi gledala i stvarno je puno lakse roditi, al sada kako mi se blizi porod svejedno mi je...user posted image A i mora ti trudnoca biti bez ikakvih komplikacija, i naravno sestre moraju biti raspolozene da ti daju stolcic...user posted image
A sto se tice duplica malih, neznam da ce ti dati stolcic, jer ti se svaka viseplodna trudnoca drugcije gleda nego obicna...user posted image
al eto, mozes pokusati, savjetuj se sa svojim ginek.user posted image user posted image user posted image sretno!!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:18:58   
ribica1
Ma znam, ne vjerujem da će mi to dat!
Ah di je to još, bumo vidli, al stvarno mi ima neke logike da je lakše!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:19:43   
novamama
ribice, mislim da ništa od stolčića za tebe, blizanačka trudnoća smatra se rizičnom, bez obzira kako uredna bila...
user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:21:28   
novamama
sorry, u isto vrijeme smo tipkaleuser posted image

frendica mi je rodila blizance, ima 45 kila u njoj i odradila je to bez problema...bit ćeš ti ok i ovakouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:24:34   
ribica1
A znam da budem, sve se da, samo da dočekam taj dan!user posted image
Nakon punkcije, rekla sam doktoru, e moj doktore sad mogu i rodit i neće me tako bolit, na to je on reko pa mislim da je takouser posted image user posted image Bolilo je za poludit!!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:29:34   
novamama
ajde baš kad rodiš usporedit ćeš nam te dvije boli, jer često žene kažu da punkcija užasno boli....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:34:38   
ribica1
I mene to zanima, neke ne boli, neke boli al ja inače stvarno mogu potrpit svakakvu bol al tu su mi oči skakale vanuser posted image Još ja onako naivno pitala "a zašto mi noge vežete za stol?" nakon dvije minute mi je bilo jasnouser posted image user posted image
Jedina je prednost šta punkcija traje kraće ja sam bila nekih 15-20 minuta na stolu!!
Budem vam znala reć kad rodim!!

Al da ne otiđemo previše OT za stolčić dajem plus jer mislim da sila teža ipak odradi dio posla!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:42:13   
novamama
na tečaju sam gledala filmić gdje žena rađa na stolčiću, i skoro sam se rasplakala...
uglavnom, sestra nam je rekla da niti jedna žena u zd bolnici, koja je rodila na stolčiću, nije imala epiziotomiju...
mene osobno je prefrka to bilo tražiti, nije mi padalo napamet, jer sam samo htjela biti poslušna, dobra i mirna rodilja koja sluša šta joj se kaže, a ne izvoljevati svašta pa da mi zamjere...žao mi je što ne potiču na takvo rađanje, onda bih sigurno bila išla, ali njima je to više posla pa ne nude...


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: rađanje na stolcicu
11.12.2010 22:43:41   
ribica1
Takva sam i ja, uvijek samo slušam šta mi govore i nikad ne pitam jel može šta drugačije i pretpostavljam da ni za ovo ne bi pitala ako mi ne bi ponudili!
Ah luda glava!!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: rađanje na stolcicu
17.12.2010 14:50:08   
bubaMaja
Ja sam isto ZA stolčić! nadam se da će biti slobodan... čula sam da moraš imati i sreće da bude slobodan?? Ima li tko iskustva s riječkim rodilištem i stolčićima? Znam da ih ima, ali kako ide s tim naručivanjem??

Ribice - loše vijesti - stolčić se ne preporuča za blizance (višeplodne trudnoće), niti voda niti išta, samo stol i najčešće završi na carski.. iako ne mora to biti ništa loše, bar se neće bitko od vas mučiti )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!