|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   za 2 dana na pregled i
14.12.2010 8:55:26   
breskvica22
hvata me nervoza. samo da bude sve u redu. sutra(srijeda) prestajem uzimati utrogestan.
na pregledu treba pasti dogovor za serklazu. sad kad mi se to malo priblizava nije mi svejedno,ali se nebojim. samo molim boga da sve bude u redu i samo da bebica bude dobro.
dali ste tu i tamo znale osjecati blagi pritisak(kao rastezannje ili neznam sta)?
mislim nista me neboli i to,ali opet valjda podsvijest radi pa me uvijek tako strah i nervozna sam pogotovo pred pregled.
cure volim vas i hvala unaprijed za vase odgovore,podrske..........
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 8:59:27   
Nika 24052006
Ma ne brini,sve će biti u redu...A to što osjećaš je vjerovatno normalno,jer beba raste.Ako se brineš,pitaj dr u srijedu...Sretno ti bilo..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 9:00:22   
Točkica28
sve ce biti okay...
strogo miruj, samo do wca i nazat dok ne prode ovo kriticno razdoblje
ne brini previse, to nije bas pametno
sretno pusa


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 9:01:36   
vvd
ne znam kako da te utješim i šaljem vibrice kad i ja već evo 33 tj. strahujem od prvog dana.....i uz sve bolove krvarenja i dr,tegobe dani idu svojim tokom bez mog utjecaja......

samo znam da se kraj bliži i da mi žao puno puno sitnica koje sam propustila radi strahova....ali sve je to jače od mene....samo si ponavljam..smijala se ja taj dan ili plakala biti će kako bude zato pokušavam upit svaku sitnicu...

pokušaj se prepustiti što imaš i priliku prolazit kroz sve to...bebica je ipak tu s tobom...

sretno.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 9:07:08   
breskvica22
naravno da sam sretna!!!!!!!!!! ali eto imam stalnog suputnika zvanog strah.
a kriticno razdoblje ce proci kad budem rodila zivu i zdravu bebu nagodinu u 6.mj.
pitala sa gina za to i sto me nekad zabole ledja,tj. rekla mu mada znam da je zato sto beba raste i gura sve organe sastrane jer si pravi mjesta pa se i kukovi,zdjelica sire........i potvrdio je to. ali eto,valja reci.
umiruje me to sto i dalje povracam navecer ili bar bljucnem nesta,ujutro ako rano ustanem bude mi muka,ali malo,kao npr.sada. cak su mi pocele glavobolje i eto.

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 9:38:33   
cuba
Draga, želim ti svu sreću svijeta na pregledu, vibram da sve prođe u najboljem redu...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 9:47:19   
lukici

IZVORNA PORUKA: cuba

Draga, želim ti svu sreću svijeta na pregledu, vibram da sve prođe u najboljem redu...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~


_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 10:40:32   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 11:02:47   
maja
user posted image bit će sve ok, mora

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 10:35:36   
zara13
mene ti je isto sve napočetku boljelo od rastezanja a mučnine su mi prestale kad sam prestala uzimati utrogestana.budi pozitivna i pozitivno misli.odmaraj i ne napreži se pusti muža neka radi a ti uživaj ,naradit češ seuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 11:23:05   
leilany
IZVORNA PORUKA: maja

user posted image bit će sve ok, mora


peaches user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 11:52:52   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 20:14:50   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 20:18:48   
Ira_
Samo se ne sekiraj, jer ti to zasigurno nće ama baš niti malo pomoći. Misli samo na svoju bebicu i na sebe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 20:43:24   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pako

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: za 2 dana na pregled i
14.12.2010 22:07:50   
mamacita
Jel'da kako je podsvijest najgori neprijatelj... cak i kad nista ne boli, umislimo se da nam je nesto i odmah pocne boljeti.

Draga moja, opusti se. user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: za 2 dana na pregled i
15.12.2010 15:33:11   
breskvica22
istina!!! podsvijest se cesto poigrava s nama. a i od straha i sto ti nije bude ti jer si nervozan ,napet i svakakav.
sretna sam i mm mora cesto staviti uho na busu da mi kaze dali zubori i dali ga poskakljika po uhu jer me to malo smiri,ali opet cim se sjetim da sutra idem na pregled sva se uzje......
sad mi je nekako u zelucu ko muka,zgaravica(nesto izmedju),mislim da mi do nosa dodje,hehehe. ma neka samo da moja beba bude dobro a ostalo nije bitno.
ljubim vas sve

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 8:01:26   
ivana801
Sretno danas... i samo smireno i sve će  biti dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 8:05:48   
novamama
IZVORNA PORUKA: ivana801

Sretno danas... i samo smireno i sve će  biti dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 8:08:14   
ikica84
user posted image user posted image user posted image da bude sve ok!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 8:09:07   
vvd
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 11:20:56   
pako
sretno draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 12:17:39   
mare00
user posted image user posted image user posted image sretno.....

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 12:25:33   
breskvica22
joj cure prosvikat cuuuuuuuu!!!! znam da se nesmijem sekirati ali to je jace od mene.
hvala bogu jutros sam povracala,sike i dalje bole pa me to malo smiruje.
jedva cekam serklazu!!! mislim da cu onda biti malo mirnija. ma neznam!!!
joj samo da sve bude u redu ,da moja bebica bude dobro. stalno se molim zato!

hvala cure sto ste uz mene!!!!

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: za 2 dana na pregled i
16.12.2010 12:28:51   
maja
user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!