|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
13.12.2010 14:25:51   
cokolada
Zanima me da li ima tko iskustva kako funkcioniraju kontrole kod odabranog lijecnika iskljucivo u bolnici?
10 tj sam trudna dobila sam preporuku za dr u bolnici kojoj bi trebala odlaziti na kontrole, trenutno mi je jedini problem sto moram nabaviti uputnicu, nadam se da ce mi je htijeti dati. kako dalje, za svaki slijedeci pregled ce mi trebati nova uputnica, ili? Ima li ko kakvo slicno iskustvo.
Eh jos jedan problem, izmedu pregleda ce mi proci 6 tj, mislite li da je to predugo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
13.12.2010 14:29:24   
pincirotvajler
meni je trebala uputnica za svaki pregled
išla od 30og tj mislim pa sam svaka dva tj dolazila


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
13.12.2010 15:40:21   
pepeljuga
nije mi jasno zasno neces ici tamo di si do saduser posted image
Meni je i moja dr opce prakse bila dala uputnicu za pregled u bolnici al to za onaj na kraju a kako ovo funkcionira stvarno nemam pojma al mi je iskreno malo pre dugo između pregleda 6 tjedana bez obzira sto je sve u redu. Ja sam uvik isla na neka tri ipo cetri tjedna a pred kraj i manjeuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
13.12.2010 17:48:13   
BruMa
i ja sam pred kraj išla u bolnicu na preglede.za svaki pregled treba uputnica.ili možeš platit svaki pregled.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
14.12.2010 10:30:52   
zara13
ja sam na pol trudnoće prešla na kontrole u bolnicu na ginekološki odjel,kod nas ti je dovoljno da nazoveš pitaš kad je koj lječnik dežuran i tad ti sestra kaže kad možeš doći,uputnica ti netreba jer plačaš pregled,

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
14.12.2010 11:22:31   
cokolada
dr kod kojeg sam do sada isla i skojim sam bila jako zadovoljna je otisao u mirovinu, iako jos uvijek radi privatno ne znam kako ce sve to funkcionirati, malo me strah. Dobila sam preporuku i imam vezu u bolnici za tu "novu" dr, pa sam u velikoj nedoumici.
Gdje se ti kontroliras pepi?

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
14.12.2010 13:26:57   
Ira_
Cokolada,prvo reci odakle si. Ja ti mogu reći kako je u Osijeku, a za ostale gradove nemam pojma.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kontrole trudnoće isključivo u bolnici
14.12.2010 17:51:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cokolada

Gdje se ti kontroliras pepi?


ja sam ti na jarunu privatno kod dr jelekovicauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!