|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 15:20:47   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image setalica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 15:24:18   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 03.08.2017.
danchy27 ------------ 07.08.2017.
KontesaNina --------- 14.08.2017.
kontesa --------------- 18.08.2017.
Jezic123 ------------- 18.08.2017.
Hajdi ------------------ 25.08.2017.
setalica -------------- 25.08.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 28.08.2017.
belina ----------------- ??.08.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 16:26:48   
PinkyFunkyBirdy
Belina, bravo za tvoju curicu! user posted image user posted image user posted image Neka ona samo lijepo napreduje, a porod ćeš već nekako pregurati. user posted image

Danchy, onda miruj koliko možeš. Vjerojatno je stvarno samo neki živac. user posted image Čestitke tvojoj prijateljici! user posted image user posted image user posted image

Nina, baš mi je žao da moraš papirologiju i doktore tu u RH ... to je stvarno za popizditi. Evo, ja pokušavam dobiti na telefon svoju soc.ginićku već tjedan dana (a od danas i sam Dom zdravlja) i nitko mi se ne javlja, a nigdje nema na netu neka obavijest dal je na GO i tko ju i gdje mjenja i izgleda da ću morati putovati na drugi dio grada samo da poljubim vrata i da idem u neki treći kvart u neko drugo vrijeme da čekam 3 sata samo zbog uputnice. user posted image
Da, porodiljni ti počinje 28 dana prije termina, ali ginić ti može dati već od 45 dana.

Jezic, drago mi je da je na pregledu sve prošlo super user posted image , ali mi je žao da vas je viroza zadesila. user posted image
Ja se držim klime kud god krenem pa se nekako izdrži, ali užasno je kad moram negdje ići.

Ajme setalica, ti si tek na početku - barem mi se tako čini kad pišeš 9 tt. user posted image Jako mi je drago da je sve super i želim vam ugodan odmor i da uživate! user posted image

Snjeguljice, ako se odlučiš mi ćemo navijati i bodriti! user posted image

Mali andeo i meni su jako drage tete koje čuvaju grupu od M, ali ostale su mi nikako ne sjedaju - mali mi svaki put bude žedan, gladan i pune pelene kad dođem. Pa što je njima zapravo posao nego da barem to osnovno naprave? user posted image

Gibam ja ubrzo s posla. Pišemo se sutra. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 20:44:32   
Teica2
Hej hej ♡♡

Baaas sam zlocesta user posted image uopce se ne javljam !!!! Ja ne znam kako vi ali ja sam troma od ovih tableta i meni se samo spaava i spava i spava user posted image user posted image
Guk je bio dobar pustili su me a u ponedeljak idem opet tamo na sigurnih 24h opet na guk .. Ako bude sve ok pustaju me sutradan

Sve nove cure dobro nam dosle nadam se da svima sve lijepo prolazi
Moram biti aktivnijaaa mnogo pisete user posted image

Nego imam pitanje..Imam bolan pritisak dolje kad trebam piskiti..I onda sjednem na wc i ono ne ide tj.ide ali veoma sporo imam osjecaj da mi se dolje sve zatvorilo i da nemrogu piskitii user posted image ukazuje li to na kakvu upalu ili bakteriju?? Sad me poslije mora bas strah jer sam se bas kupala

Puse svima

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 21:17:17   
KontesaNina
Cure moje, ništa nisam danas posebnog obavila i to me ubija. Sutra opet zivkati! Ljuti me jer sam točno takav odgovor očekivao kod odluke dolaska na 6 tj u Hr (no moram priznati ne zbog tog razloga), a oni su me uvjerili drugačije. Na tri različite adrese i firme, moja matična firma, HZZO i ginekolog/sestra, da bas NITKO nije shvatio gdje ce nastati problem, a ja nisam učena za to i ne bavim se time. Muž odvjetnika, svekar pravnik, pa to je da poludiš. I svi smo bili iznenađeni njihovim odgovorom. Sad cemo vidjeti sto ce se dogoditi, ja se samo nadam da ce se rješiti da ja budem zdravstveno osigurana zbog svih doktora, pregleda, a da iznos CR i ne spominjemo!!!!!

Ostalo je vise manje dobro, sve teze se krećem, ali jos ne napticem previše. Nekako mi je mučnina u želucu, ali nije kao tebi, Pinky! Počela sam manje jesti sto je odlična stvar, sada si sama kuham pa sam si i malo vise lijena, hahahah! Ali stvarno bi bilo dobro da ne pretjeram jos ovih 6 tjedana.

Teice, mislim da tome nije uzrok kupanje, posebno ovako toplo more!

Danchy i Belina, hvala na podrski! I Pinky isto! Danchy, jesi ti spominjala bol i guzi?! Moguće je da ti dijete pritišće živac, ako se dobro sjećam, ponekad mi se to u prvoj trudnoći dogodilo. Ali ko ce vise znat. Sigurno je samo da sam citala o tome!

Sve druge trudnice, kako se josite sa poveliki trbusima, vi na početku, sa mučninama i imate li ih, jel koja od vas "mladih" trudnica doživjela prve pokrete?! Zelim vam mirnu i laku noc, kod nas je oko 20 stupnjeva pa ne doživljavam vise sto znaci biti na +32 po noci! Zaboravila sam brzo, hahahah

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 22:04:12   
danchy27
Nina i ja predpostavljam da beba pritisce zivac ali neznam kako da si pomognem user posted image . Probala sam setnjom po stanu ali mi je bilo uzas pa radije mirujem.

Teice mozda je samo beba pritisnula mjehur pa je otezano praznjenje

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 8:24:37   
mali andeo
jutro cure!

evo da se javim prije posjeta ginikologu..vani ga već peče za poludit!

KontesaNina vjerujem ti kako si ogorčena našim službama...jer više ne znam dal tamo uopće zna tko što radi user posted image user posted image
sjećam se nedugo zbog jednog papira kucala na troja vrata ,a na kraju riješila kod prve ,ali jednostvano to je tako ...
naša lijepa državauser posted image nadam se da ćeš danas riješiti sve!

Teiceželim da ti i ovaj guk bude dobar i da domeka uživaš još u svom zlatu !!
mislim da ti more nije smjelo naštetiti,još ako si kupaći mijenjala redovno..
možda je samo beba uzrok tvojih tegoba..

Pinky jel odbrojavaš ? user posted image uživaj na poslu...
što se tiče teta ,ja zadovoljna sa svima ...bilo njena grupa ili ne...
guza je bila uvijek čista,prije nego smo je znali pokupiti bila je i presvućenau čisto...
nemam riječi...

Danchy moguće da ti se živac uklještil ...ne bi bilo loše ako imaš normabel 0,2 da popiješ jedan..
samo da si olakšaš malo...

popijem kavicu sada ,istuširam se i moram ićiuser posted image jedva čekam da vidim svoju malenu zvrkicu...
sada jedino ne znam dal će mi raditi briseve danas ili tek na idućoj kontroli user posted image
vidjet ću...
što se tiče buše, da počinje biti malo teže user posted image npr depilacijauser posted image komedija ,
jučer sam čak svog sirotog MM zvala u pomoć user posted image
a i ove vrućine su koma user posted image jedva čekam neko zahlađenje...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 8:39:40   
Snjeguljica_83
Pinky, user posted image
Sve upućuje na to da trebamo čekati, naravno, ali kad razmišljam o godinama, uh...user posted image

Inače, dobila sam 1. user posted image nakon poroda eto nakon 12 mj., i to 23.7. Grčio me trbuh dva-tri dana i došla je. Sad 2. nije došla na vrijeme... Evo, još je nema, a unazad 7 dana me grčio trbuh, svaka dva-tri dana/noći. Zašto je nema!?
Poslije 1. trudnoće dolazila je redovito, a sad me brine što izvodi?! Još mi treba zbrčkani ciklus!user posted image user posted image
Dojim još uvijek, noću, valjda je zbog toga. user posted image
Ali, i E sam dojila, čak i više, pa nije bilo problema.user posted image

Pinky i Mali andeo, kakvi su vama bili ciklusi nakon poroda?
Mogu se javiti i druge mame.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 3.8.2017 8:41:06 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 9:28:13   
KontesaNina
Depilaciju sam potpunu obavila u Hr voskom pa sam mirna do iza poroda, ne kanim se vise mučiti do kraja, ali cu otici na cijele Noge + bikini, jer ko zna kada cu poslije biti sposobna za to.
Pinky, jos sutra!!!! Weeeee!!!!
Snjeguljica, nakon prve trudnoce, M je stigla nakon 5 mj i bila je tako savršena da sam za dva mjeseca ostala trudna! I to sam znala da ce mi se dogoditi. Malenu sam vrlo malo dojila i čim je prestala, ova došla! Drugo dijete sam puno dojila, godinu i 4 mjeseca, M došla nakon 11 ili 12 mjeseci, ali je dugo, jedno 4 ciklusa bila neredovita pa sam si mjerila bazalnu. Mislim da je to sve normalno! Nakon 4 ciklusa je bila gotovo savršeno redovna, bolje nego prije prve trudnoće!!

Idem sada dalje zivkati. Jos ne mogu vjerovati da mogu ljudi biti tako blesavi i nekompetentni! Nadam se da cu danas barem teoretski sve rješiti pa da cemo sto prije dobiti i sve na papiru i da je u redu!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 13:39:57   
nymeria
Hej curke... Vidim pazite se od vrućina... Uh bome i ja se sva topim a i malac isto tako...

Što se M tiče, evo i moja prva došla prije dva tjedna.. taman mali star 10 mj.. nije me niš posebno frkalo, prva dan je bilo samo smeđarenje za dnevni a onda sutradan kad je krenulo bio je potop, nikad nisam imala tako obilne..
E sad kad će bit sljedeća i kakva vidit ćemo jer su mi ciklusi bili koma prije

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 15:51:14   
belina
Snjeguljice moja user posted image dosla nakon 2 mjeseca, a zatim sljedeci mjesec kasnila 10-15 dana, znas kad sam test radila da mi nije bilo svejedno hahahaaha!! Ja govorim pa necu valjda odmah ostat trudna nakon prvog odnosa iza poroda hehehe! Kako sam se prevarila, evo me tek sad 8 godina iza toga...
K.Nina jesi sta saznala? Uh uh Nemoj se puno nervirat cuvaj bebicu!
Mali andeo ja idem na depilaciju secernom pastom cijele noge i brazilka. Mislim da se nebi mogla sama depilirat nikako. Jedva nokte nalakiram na nogama!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 21:07:15   
Teica2
Hvala cure ♡ Ne mislim ni ja da je zbog kupanja vec da nije kakva bakterija nije bas da je sve precisto user posted image a tocno me iza toga pocelo smetati tako user posted image
A vraski je more bilo toplo onda kad smo bili je i padala kisa 2x user posted image

Snjeguljica moj ciklus nakon poroda je bio onako cesto mi je kasnilo ili dolazilo puno prije nekada sam i 2x u mjesecu znala imat..

Imate preporuke za fb stranicu za tetra pelene mozda?

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 21:33:28   
KontesaNina
Evo me cure! Uspjela sam dobiti odgovor od poslodavca da moram poslati zamolbu da mi se opet odobri radni staž pa bi onda trebalo biti sve OK iako cemo kasniti sanpapirima. Ali trebalo bi uspjeti. Bogu hval, muž odvjetnik pa brzo sastavio molbu i odmah poslala na E-mail. Uglavnom, sada cekam njihovo dogovor pa cu dalje znat sto radim.

Upravo smo se vratili iz ogromnog šopinga. Kupila sam zalihe svega ako vise necu ici u Njemačku po stvari prije poroda pa tako i pelene za novorođenče. Sad mogu malo mirnije čekati. Nekako me stvarno hvata panika. Zezaju me da je ovo vec treći put, sa sam iskusna i da sve znam sto me ceka, a možda me bas zato svega strah.

Ugodnu i mirnu noc da sto Vis eodmorite koliko je moguće od vaših vrućina. Ovdje je prohladno i ja sam stalno u dugim hlačama. Fuj, neš ti ljeta!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.8.2017 22:45:11   
rosalye
teica2 za tetra pelene imaš
Sunašce internaka trgovina za bebe

_____________________________

22.10.2012 - :-)
04.04.2016 - :-(
10.12.2017 - :-)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 8:29:52   
mali andeo
Jutro !

KontesaNina drago mi je da si riješila user posted image user posted image
super za šoping,ja si sve nekako mislim da imam vremena što se tiče pelena i ostaloguser posted image

Teice meni butik M.Andeo ima lijepih tetrica,ja sam ovaj puta uzela od njih par šarenih i bile su
u lidlu na akciji ,pa sam i tamo uzela Twetya roze tetrice,predivne...

Snjeguljice ja sam dobila M odmah mjesec dana nakon porodauser posted image user posted image bila je grozna,
bolna i obilna,ali nakon toga svaki 28 dan ,dolazila ko satuser posted image
ja nisam dojila ,zbog x razloga...

evo što se tiče pregleda ,moja mrva je prava bebuška već..ima 1700g,na sljedećoj kontroli bude radio briseve ..
još se nasmijal ,valjda ćemo dočekat nalaze...
kao nešt rekao dajem ti još 4tj i ti budeš rodila,ja ono šok.. doktore pa kaj vam je..
a inače s prvom mi je skorom u sat pogodio termin koji je bio u 37tt
znate da me sada panika primilauser posted image user posted image pa valjda nije vidovituser posted image user posted image
Jučer išla malo u C&A pokupovala par oblekica za malecku,sebi naravno ništa ,a L je pak dobila hrpu stvari.
inače našla u H&M predivnu trudničku haljinu ,koja bi mi bila ok za svadbu,ali samo su imali xl vel ,a meni ipak treba M .. tak da ništa..

curke kako gurate po ovim vručinama?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 8:49:42   
Snjeguljica_83
Znači, mogu očekivati nešto zbrčkanije cikluse.user posted image Evo, noćas me opet grčilo. Zanimljivo, samo po noći pa ne da mira... i vruće je i malac se budi pa doji pa još to...user posted image
Nadam se da će se brzo normalizirati. Tko bi rekao da ću je još i prizivati.user posted image Zapravo, neka dođe poslije ovog toplinskog vala, da na miru uživam u moru!user posted image E sad sam je prizvala, garant.user posted image user posted image
Ili kako je ono bilo, nadaš se trudnoći, napraviš test i eto M. za par minuta!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.8.2017 8:50:11 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 9:13:26   
KontesaNina
Trudnice, dajte malo svojih trbuščića u album! J stavila od danas dvije!

Joj, Snjeguljice, bas si me nasmijala od srca! Da, da, test napravi i za manje od 24 sata budeš dobila!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 10:22:29   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: KontesaNina

Joj, Snjeguljice, bas si me nasmijala od srca! Da, da, test napravi i za manje od 24 sata budeš dobila!


A ne da mi se uzalud trošiti na test.user posted image
Još kad se sjetim svog plahog glasa u više ljekarni kako traži test...user posted image Doduše, sad se mogu kupiti u DM-u, supermarketima... Ipak, i tu mislim da bih spustila glavu.user posted image
Sjećam se kad sam tražila čaj od vrkute. Ajme, koliko je tu čuđenja bilo!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 12:22:22   
danchy27
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30238

Evo cure i moje novee user posted image

Nina i tvoja busa je prekrasna user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 13:04:39   
Teica2
Hvala cure ♡

Divne su vam busiceee user posted image user posted image user posted image

Mali Andeo drago mi je da je sve super na kontrolici proslo i da princezica napreduje user posted image haha znaci dao ti je jos 4tj user posted image pa eto budes vidjela user posted image


_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 13:27:44   
mali andeo
curke buše su vam divne user posted image user posted image user posted image
uživajte u njima i mazite ih i pazite :)

Snjeguljice da to su bila vremena ,prvo test ,a onda za pola sata M user posted image
bitno da smo došle do svojih ciljevauser posted image user posted image
bude ti se s vremenom ustabililo user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 13:37:46   
danchy27
Mali andeo nadam se da se vec uzurbano pripremas, ipak je doktor vec jednom pogodio user posted image .
user posted image za uredan pregled user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 13:55:23   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, meni je gužva na poslu pa nikako da se javim. user posted image
Evo i ja sam jučer poslikala svoju bušu: http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30239

Snjeguljice, moja M je uvijek bila neredovita pa nisam baš najbolja za savjete oko toga. Uglavnom, nakon poroda sam dobila točno 2 god. od zadnje koju sam imala prije nego sam zatrudnila. To je bilo neka 2 mj. nakon što sam potpuno prestala dojiti. No, mogu reći da mi je bila nešto redovitija nakon poroda (znaš da imam PCOS). Ali frendici koja je do sada 2 puta rodila je nakon prvog poroda bila redovita, a nakon drugog mislim da je za sad dosta neredovita (još doji i mali ima 10 mj. i svega ju je par puta imala).

Mali andeo bravo za super pregled i da tvoja bebuška lijepo napreduje! user posted image user posted image user posted image Nasmijala si me s proročanstvom tvog ginića, ali nikad ne znaš. Budi spremna. user posted image

Nina, super da si uspjela nešto dogovoriti! user posted image Ja nisam dobila svoju ginićku, a Dom zdravlja sam dobila, ali oni nemaju pojma kad je njihov djelatnik na GO i tko ju mijenja. Što reći? user posted image

Belina, ja se sama depiliram britvicom i to svaki put sve gore izgleda ... pogotovo kad više ne vidim što radim. user posted image

Danchy kako ti je bol? Dal se što smiruje? user posted image

Teice, ja isto imam neki slabi mlaz kad piškim. Mogu dosta izdržati da nejdem na WC (ok, sad tijekom noći moram ići jednom) i onda me odjednom ulovi ogromni pritisak da moram piškiti i kad sjednem ono neki tanki mlazić i nešto slabo. user posted image Više niti ne osjećam toliko kad moram obaviti br.2, ali osjetim kako me boli skroz nisko, lijevo i onda znam da je debelo crijevo u pitanju. Baš mi mali sve živo stišće. user posted image

Inače, imam žgaravica svaku večer, količinski jako malo jedem, boli me stidna kost i dosta me sve boli kad se ustanem i krenem hodati, počela sam raditi Keglove vježbe svaku večer i primjećujem da mi se iscjedak pojačao zadnjih tjedana (u prvoj trudnoći mi je bio jak cijelo vrijeme, a u ovoj sam tek počela nositi dnevne uloške). Inače se osjećam teško, ali srećom pa nemam nekih većih problema (rijetko imam glavobolju, ne osjećam neke kontrakcije i sl.). user posted image
Od sljedećeg tjedana ću se sigurno rijetko javljati pa sve do 9.mj. dok M ne krene opet u vrtić jer ćemo najprije krenuti s odvikavanjem od pelena, pa ćemo do rodbine od MM na nekih 10-tak dana, pa mi dolazi nećakinja pomoći oko čišćenja i tako -> to da znate da ne brinete. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 14:28:09   
danchy27
Pinky bol je i dalje tu, ali nemogu vise mirovati pa se krecem po stanu i obavljam kucanske poslove ali kad vec bol bude jaca legnem i odmorim. A i to samo radi bebe jer se i on jadan brecne kad i ja tj kad uhvati zivac. U ponedjeljak je pregled pa cu pitati doktoricu da mi nesto da za to, al se nadam da ce bol popustiti dotad. Nece valjda drzat ovako do poroda user posted image .
Depilaciju radim sama, ne vidim skoro nista ali provjerim dodirom. Podkoljenice epilatorom a sve ostalo britvicom. Koristim muski Mach3 pa nema ni ozljeda ni preskakanja user posted image .
Javljaj nam se kad stignes user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 16:25:54   
PinkyFunkyBirdy
Danchy, samo polako. user posted image

Drage moje, izdržite još malo ove vrućine (ili Nina ove hladnoće user posted image ) pa se javim kad ulovim malo vremena. user posted image
Ugodan vikend! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Alkohol
mm1209

Koliko često pijete alkohol? (naravno, izvan trudnoće)

Svaki dan, ali vrlo malo (10%)

Svaki dan, dosta (1%)

Tjedno-jednom, dvaput popijem čašicu (27%)

Jednom mjesečno (35%)

Nikada, ne volim piti alkohol (27%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!