|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 14:44:28   
Snjeguljica_83
Belina, eto vidiš!user posted image

Na poslu puno promjena, a to ne volim.user posted image Nismo svi na broju. Pola je na GO pa je povratak baš laganini. user posted image

Kako je E prihvatila brata?!user posted image A onako. Svaki početak je težak. Ono tipa: samo se o njemu brineš, mene ne voliš... Onda se primirila pa zadnji mjesec opet krenula, ali gore: ne da mu svoje igračke, uzima, tj. istrgne mu iz ruke, pa ga rasplače, onda ga ja branim... tu i tamo ga malo lupne, pa ga opet branim.. i eto, govori njemu i meni da nas mrzi, i to tako 50 puta dnevno...user posted image
Nije nam lako!user posted image

Nadam se da će tvoja Ema biti manje svojeglava...user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 31.7.2017 14:45:26 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 15:09:35   
danchy27
Kontesa onda cemo navijat za 20.9. pa cemo zajedno na porod user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 15:34:02   
KontesaNina
Snjeguljica, kolika je razlika između djece?

Danchy, apsolutno da! Bit cemo i dosta blizu, hahahah!!!! Jesi sto dogovorila o tipu poroda? Tj.barem ono sto bi željela, a većinom se to ne ostvari. Ja sam htjela porod u vodi user posted image

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 15:34:20   
Ribicaa105
Hvala svima na lijepoj dobrodošlici..user posted image
Da,prvo tromjesečje je iza mene..ali tolko toga citam da sam sad pak do 20.-og tj. u strahu..
Čitam vaše postove pa se malo smirim..trudnoca je u redu,ali isla sam raditi komb.probir i tak..imam jaku th (koju sam pila dok nisam znala) pa zato..sad sam ostala na onom cemu moram i to me brine..
Oprostite na podugačkom postu..

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 15:49:28   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image setalica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 15:50:47   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


setalica -------------- 31.07.2017.
Jezic123 ------------- 31.07.2017.
belina ----------------- 02.08.2017.
Mali andeo ----------- 03.08.2017.
danchy27 ------------ 07.08.2017.
KontesaNina --------- 14.08.2017.
kontesa --------------- 18.08.2017.
Hajdi ------------------ 25.08.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 28.08.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 16:13:30   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, pa evo i tebe malo na RR! user posted image user posted image user posted image Vidim da na drugoj temi pišeš da ti dođe da ideš na treće - ajde, ajde ... pridruži nam se! user posted image
Normalna je ljubomora starije braće na malene - proći će to i vidjet ćeš kako će se voljeti ubrzo! user posted image

Nina, da veselim se odlasku na GO jedino što će mi faliti bezbrižni razgovori koje imamo tu u uredu - sad će se opet sve vrtiti oko jela, sisanja, spavanja, bljucanja, pelena ... onoga što drugi ne žele slušati, a bit će cijeli moj život par mjeseci. user posted image Srećom pa su mi dvije frendice nedavno rodile, a i susjeda će mi biti jedna dobra frendica pa ću barem imati društvo. user posted image
Za imena svatko ima svoje kriterije. I mi bi neko kršćansko i hrvatsko, ali ja opet nebi neko koje nose samo starčeki. user posted image Teško je to odrediti, a znaš da će obilježiti cijeli djetetov život. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 18:39:45   
danchy27
Nina , nemam nikakve zahtjeve za porod. Jednostavno cu pustiti da se sama odvije situacija. Ipak mi je prvi porod pa ni neznam kako to sve ide ni kolika je bol. Jedino mi je zelja izbjeci epidural ili bar izdrzat koliko je god to moguce.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 20:45:31   
Jezic123
Hej u kratko
Pregled je prosao ok. Nisam otvorena i sve je uredu. Sljedeci pregled je 1

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 22:00:39   
set_alica
Pozdrav sa Garda jezera drage moje,konacno poceo i moj godisnji user posted image
Jutros sam prije polaska bila na ultrazvuku.. bebica tacno 9 tjdana,vec se lijepo vide rucice,pomalo se mice,ma bas sam uzivala gledajuci [sm=smiley27.gif tako da sam mirna krenula na put
Slijedeci pregled je 25.08.tada cu imati onu veliku kontrolu kad gledaju nuhalni nabor i rade detaljniju analizu krvi

Ja se potajno nadam da ovaj put bude curica.. u obitelji je jako puno decki pa bi nam jedna princeza dobro doslauser posted image

Sto se imena tice mi smo za sina htjeli da je nase ali da se uklapa i u zemlji u kojoj zivimo pa se odlucili za Mihael i bas nam se svidja..a sada za drugo moja sveki govori da bude po mojoj pokojnoj mami ako bude cura,koliko god je to lijepo ja sebi to ne mogu zamislitiuser posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 22:19:11   
Snjeguljica_83
KontesaNina, razlika je punih 5 godina. Mislim da bi bilo bolje i lakse sto se tice.ovakvih scena da je razlika manja, od 2-3 godine. Htjeli smo takvu razliku, ali nije malac htio odmah doci...
Ti imas takvu razliku, pa zato pitaš, imate i vi ispade?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 22:21:50   
Snjeguljica_83
Pinky, s neću tako skoro na odbrojavanje. Cekaj da prvo uvalim sina u jaslice i kćer u školu iduću godinu. A ja ne postajem mlsdjs plus problemi od prije, hjoj kako ce onda doci beba? Čovjek snuje, Bog odlučuje.....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 22:37:08   
KontesaNina
Ribica prestani brinuti. Jer brinut ces do poroda, a onda tek počinje briga. Opusti se i počni uzivati! Uvijek se moze nesto lose dogoditi, ali ne smiješ o tome misliti! Zato mozak na pasu i uživaj u svemu! Uskoro ces osjetiti prve pokrete svojeg djeteta i to ce ti biti najljepše! Zato, uživaj u svemu sto dolazi!

Pinky, da, ime određuje osobu za cijeli život i zato treba paziti. Neko je napisao da ga nagovaraju da djete nazovu po mami (iz skroz OK razloga), ali ja to ne bih mogla. Meni je jedno od najljepših ženskih imena ime moje svekrve, ali nema šanse da bih dala to ime! ne zelim da itko priča da je po njemu dijete dobilo ime! A moj sveki bi to siiiigurno pricala do kraja svog života. Zato i jesmo imali tolikih problema oko ženskog imena. Vidim da ako ostanem jos jednom trudna i rodim kci ne gine mi mala Vinka.

Danchy, Ah mi smo isli pogledati kako ide carski čisto iz zanimacije i fore, a na kraju me to snašlo. Nisam niti pomislila na epiduralnu, ali, brate, onih par trudova kaj sam imal je toooooliko mene boljelo (imam izrazito niski prag boli) da je CR bio definitivno od Boga izabran način da rodim jer drugačije ne bi išlo kod mene, hahaha! No svemu sam se veselila, i hodanju, i stolčiću, posebno vodi, a kd tamo... palacinke!

Snjeguljica, nama je razlika 15 mjeseci i sad su u fazi da se čupaju, tuku, deru svađaju, grizu i stupaju i to vise puta ne treba po ovom redoslijedu! A kad sam rodila, onda je svoju ljutnju iskazivala samo na meni, mene je tukla, radila mi jenproblem, ali bracu nikad nije prionula. Ne znam je li bolje imati veću ili manju razliku, to ovisi od djeteta do djeteta. Sad me za ima kako ce oboje reagirati na novog člana, posebno si je jer je on moj miljenik i stalno se mazimo i ljubimo pa me dosta strah. A i ona činjenica da tjednima nakon poroda necu moć podignuti niti jedno od njih dvoje mi jako tesko pada. Malena je to sve dobro izdržala prvi put, imati ce nepunih 4 godine i jako aktivno pričamo o djetescu, ali bojim se za maloga, sto on misli, cemu se nada i kako ce to na kraju izgledati.


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.7.2017 22:38:20   
KontesaNina

IZVORNA PORUKA: KontesaNina

Ribica prestani brinuti. Jer brinut ces do poroda, a onda tek počinje briga. Opusti se i počni uzivati! Uvijek se moze nesto lose dogoditi, ali ne smiješ o tome misliti! Zato mozak na pasu i uživaj u svemu! Uskoro ces osjetiti prve pokrete svojeg djeteta i to ce ti biti najljepše! Zato, uživaj u svemu sto dolazi! I kad se ispričavaš za dugačke postove-pogledaj moje i nek te ne dira koliko su tvoji dugi jer ja se ne znam zaustaviti, hahahaha!!!!

Pinky, da, ime određuje osobu za cijeli život i zato treba paziti. Neko je napisao da ga nagovaraju da djete nazovu po mami (iz skroz OK razloga), ali ja to ne bih mogla. Meni je jedno od najljepših ženskih imena ime moje svekrve, ali nema šanse da bih dala to ime! ne zelim da itko priča da je po njemu dijete dobilo ime! A moj sveki bi to siiiigurno pricala do kraja svog života. Zato i jesmo imali tolikih problema oko ženskog imena. Vidim da ako ostanem jos jednom trudna i rodim kci ne gine mi mala Vinka.

Danchy, Ah mi smo isli pogledati kako ide carski čisto iz zanimacije i fore, a na kraju me to snašlo. Nisam niti pomislila na epiduralnu, ali, brate, onih par trudova kaj sam imal je toooooliko mene boljelo (imam izrazito niski prag boli) da je CR bio definitivno od Boga izabran način da rodim jer drugačije ne bi išlo kod mene, hahaha! No svemu sam se veselila, i hodanju, i stolčiću, posebno vodi, a kd tamo... palacinke!

Snjeguljica, nama je razlika 15 mjeseci i sad su u fazi da se čupaju, tuku, deru svađaju, grizu i stupaju i to vise puta ne treba po ovom redoslijedu! A kad sam rodila, onda je svoju ljutnju iskazivala samo na meni, mene je tukla, radila mi jenproblem, ali bracu nikad nije prionula. Ne znam je li bolje imati veću ili manju razliku, to ovisi od djeteta do djeteta. Sad me za ima kako ce oboje reagirati na novog člana, posebno si je jer je on moj miljenik i stalno se mazimo i ljubimo pa me dosta strah. A i ona činjenica da tjednima nakon poroda necu moć podignuti niti jedno od njih dvoje mi jako tesko pada. Malena je to sve dobro izdržala prvi put, imati ce nepunih 4 godine i jako aktivno pričamo o djetescu, ali bojim se za maloga, sto on misli, cemu se nada i kako ce to na kraju izgledati.




_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.8.2017 8:01:38   
KontesaNina
Joj cure oprostite, ja sam sinoc, onako premorena, stisnula citiraj umjesto uredi pa sam dodala tekst i ispada da sam sve citirala. Htjela sam samo dopisati ribici nesto. Ugodan dan vam zelim,'ovdje je očajno vrijeme, kisa lije jao iz kabla, a kad se sjetim vrućina doma... ja bih u Zg!!!!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.8.2017 8:35:33   
mali andeo
Jutro !!!

setalice
user posted image user posted image za pregled i tvoju malenu mrvicuuser posted image
neka ti se stvari želja !

Snjeguljice draga..napokon možemo i tebe čitati user posted image user posted image
super za tvoje kikače ,a kada čitam za tvoju E ko da se radi o mojoj L ...
vjeruj mi koliko ona sada pokazuje da hoće seku ,bojim se da bit će gadnih problemauser posted image
a što se tiče vrati se ti samo na odbrojavanje,sada bi išlo sve po špagiuser posted image

Pinky
žao mi je zbog tegoba ,vjerujem ti da te kralježnica rastura ,ovako si mršavica i buša ti je postala teret..
maleni će preživjet još ovaj tjedan vrtića,pa će te uživati kod kuće...

evo ja sam danas svoj L otpelala nakon 4tj doma u vrtić,rastopila sam se kada je zagrlila prvo tetu...jednostavno ju obožava,
a i ja obožavam njene tete...user posted image tako da mi je sada čudno doma ,mir tišina....fali buka..

što se tiče imena za prvo je bilo MM bira ime za curu ,ja za dečka tada je trebao biti Lovro...
a sada imamo i treću osobu koja se uklapa...imamo svoje favorite ,ali trebamo sjesti da se konaćno dogovorimo..
a vjerujte mi svi su mi već dosadni i idu mi na živce pitanjima...
htjela sam dati po baki ime...ali je dugo a i nije često u sadašnje vrijeme...
a bojim se nakon toga koje bi mogla nadimke imati...
a da moramo biti krsno ime u crkvi onda bi njeno ime sigurno nosila ...
a imamo još vremena da razmislimo...user posted image

inače panika me počela loviti polako...počela raditi plan poroda ,ako bude vaginalni...
MM veli da je on spreman user posted image user posted image user posted image lako njemuuser posted image

KontesaNina ajde pošalji malo oblaka nama...ja bi najradije skinula i kožu sa sebe koliko mi je vruće...

imam još jedan problem za 2tj idemo u svadbu...
trebam haljinu neku...a ne bi htjela da je bezvezna,a opet da se buša lijepo vidi...
ne znam kud da uopće krenem...user posted image
pomogućnosti da bude duga i da ide na sandalice ,jer mislim da ovaj puta štikla ne dolazi u obzir...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.8.2017 12:03:05   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, ja sam u velikoj gužvi na poslu. Ako se ovako nastavi brzo će mi radni tjedan proći. user posted image
Javim se kasnije kad se malo smiri situacija. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.8.2017 16:16:22   
KontesaNina
Ajme sjećate li se da sam prije 11 dana pisala o Jrvatskoj administraciji?! Došao je dan da nazovem gin da mi izda doznake i počeli su problemi. Iskreno, mislim da cu eksplodirati od jada, muke, ali i bijesa! Do koje mjere su svi blesavi i nitko ti ništa konkretno ne govori, a sada nisam vise doma i ne mogu ništa napraviti osim zivkati od telefona do telefona, od ureda do ureda... i moliti se Bogu da uspijemo!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.8.2017 22:13:16   
Jezic123
Hej
Ja sam tek sada vidjela da nije datum upisan. Uglavnom jucer sam bila koma klinci mi imaju crijevnu virozu koju sam i ja skupila i na kraju se sinoc ispovracala, ali danas sam ok. Moj sljedeci prgled je 18.8.
Mi se uglavnom pokusavamo rashladiti na sve moguce nacine i ide donekle. Preko dana klima, a navecer ventilator.
Kako vi prezivljavate ove vrucine? Mada kazu da ce biti jos gore sljedecih dana.
Ali ja cekam neko osvjezenje poslije ovoga. Samo da nebude neke opake oluje i nevremena, a cega bi moglo biti.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 9:00:42   
belina
Jutroooo kavicauser posted image Napokon danas pregled nakon vise od mjesec dana! Imam tremu ako cete iskreno! Digla sam se u 5, imam proljev i ne mogu docekat! Napokon cu vidjet svoju curku! Samo da ne bude spavala s obzirom da upravo sad divlja!!! Javim vam poslije sta je bilo!
Jezic user posted image za pregled! Vrucine podnosim ili na moru ili pod klimom. Nocas su bila 32stupnja!!!
Setalica user posted image i za tvoj pregled! Btw napisi kako ti je tu na odmoru. Idem sljedeci tjedan u Istru i mm zeli da odemo do Gardalanda a meni se nedaaaa!
Pinky kako je prosao dan jucer? Vidim da ti je dosta svega!


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 9:03:14   
belina
Mali andeo ah cini mi se da sad mozes nac nekih leprsavih dugih haljina po snizenjima! I naravno, obavezno niske pete hehe!
Kontesa Nina ajooj muka mi je zbog tebe i te birokracije! Mogu mislit kako ti je! Nadam se da ces uspjet to sredit. Pa zamoli nekog od svojih u RH da ti to ode sredit.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 13:23:11   
KontesaNina
Bijesna sam, bijesna, bijesna, luda i živčana!!!! Ne mogu vam to opisati! Ja ne shvacam da tako nekompetentne osobe rade na tako važnim mjestima i da su toliko visoko da ne zele mućnuti glavom o pitanju koje je drugačije i novo, koje ne znaju odgovor, da nesto sami novo nauče?! Pa zar je tako tesko reci: ja to ne znam, javite mi se za dva, tri dana dok se raspitam! Pa da mi je tako bilo odgovoreno, sve bi išlo drugim putem! A ne usred godišnjih odmora i preko mobitela, telefona gdje po sat, dva zoveš da ti se netko javi pa da te uputi na 100tu adresu i broj telefona pokušaš nesto saznati!!!!

Za vas cure iz Hr imam pitanje: koliko dana ranije počinje OBAVEZNI RODILJNI DOPUST! Dakle, dvadeset i neki dan, ali ne znam točno! To mi točno treba!!!

I za sva prava se doooooooobro raspitajte jer uvijek postoji negdje neka caka!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 14:18:20   
belina
Kontesa Nina 40dana, a najkasnije 28 dana prije termina se otvara porodiljni

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 14:25:59   
belina
Dosla s pregleda!! Zaljubljena! Moja cura je i preko uzv-a ista svoja starija seka 😍 Slatka je, nije uspio napravit 4D snimke, samo 3D fotke jer je rekao da se ona toliko rita da on ne moze toliko brzo uhvatit ultrazvukom hahaha! I da je prava mala boksacica! Ugl, 24-i tjedan, beba oko 600gr,25cm, sve sve je kompletno pregledao-sve je super! Ja nisam otvorena, ali...i dalje mi je dg placenta previa. Nije skroz ali on kaze da mi je sve jaaako nisko i da ne vjeruje da ce ta posteljica nesto puno pomaknut. I da to treba pratit bar svako 3tjedna, a ne 4 kao do sad. Ja bih htjela vag.porod, nadam se da me nece docekat CRuser posted image Ali sta je tu je. Kaze on bolje i carski nego se mislit na porodu hoce li doc do krvarenja, ljustenja posteljice i sl. Ali jos cemo vidjet. Ugl. Tlak 120/65, kile +6. Rekao mi je da sad idem na putovanje ali nikakvo djipanje ni sl. Samo polako. Jos sam pod dojmom mozda se sjetim jos cega naknadno hahahah!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.8.2017 15:02:43   
danchy27
Belina user posted image za super pregled i zivahnu curicu user posted image .

Nina hrvatska birokracija me svaki put nanovo negativno iznenadi, valjda ces uspjeti nesto rijesiti.

Ja sam vam u veselom raspolozenju danas, saznala da je bliska prijateljica iz hr rodila curicu user posted image . Mirujem pred tv-om vec 2 dana, imam pomalo cudnu bol koju je tesko objasniti. Kao da mi se pri nekim pokretima ukljesti zivac u butini i bol krene ispod straznjice user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!