|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.8.2017 16:27:17   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image setalica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.8.2017 7:34:09   
KontesaNina
Pinky, a ja se bas poveselila da ces nam sada biti moj stop ti... šmrc!

Cure drage ja sam se prehladila. I imam urinarni infekciju, ne bas malu. Čak da li ce mi ginic poslati postom recept ili ipak kad dođem za tjedan dana kod njega na pregled, a sto se grla tiče to je očaj jedan! Jedva vitamin počela sam kašljati. No opet, bolje da je sada, nego kada me prerežu. Oba puta sam imala strasne napadaje kašlja nakon carskog, te bolove necu vam opisisvati. Uglavnom, nisam bas naj naj. Saljem vam puse, ugodna subota!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 18:20:03   
danchy27
Pozdrav user posted image moje.
Da vam javim detalje pregleda user posted image .
Sve u najboljem redu, malisan se okrenuo u dobar polozaj user posted image , tlak i kilaza sve super.
A za bolove u leđima mi je samo preporucila plivanje i lagane trudnicke vjezbe user posted image , a ja jedva hodam iako mi je sad malo bolje nego proslih dana. Valjda ce proci uskoro da se mogu vratiti svom starom ritmu. MM zasad kuha kad ne radi i usisava ali ima tu jos poslova osim tih koje naravno on ne vidi user posted image . Samo govori da se umorio od kucanskih poslova user posted image

Kako ste mi vi cure?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 20:01:14   
belina
Pozdrav iz Opatije cure! Neko zatisje na RR.
Danchi super za pregled! Znam kako ti je ali samo lagano. I meni je tako bilo sad je malo lakse. Nasmijala si me s tm. Tako moj, pomogne on meni ne mogu rec, ali meni bi trebao ic za mnom cijeli dan i pomagat hahaha user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 20:22:23   
danchy27
Haha,mm stvarno hoce pomoc jer vidi da jedva 2 koraka napravim al mu sve moram reci sta da radi. A to bolje da ne gledam kako je obavljeno user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 21:30:04   
KontesaNina
Danchy, jesi brojala Dane do termina? Ja upravo! 44!!! Ok, u šoku sam! Doslovno! Dakle, jos trebam izvaditi svu robu za prva dva mjeseca, oprati i ispeglati, spremiti pelene (platnene), jastuk, navlake za jastuk, moje potkošulje za dojenje i pidžame i majce za dojenje, premjestiti ormar (to moze čekati kad sveki dođe da mi jos ona pomogne), ono gore nabrojano sve oprati i ispeglati... i jos odlučiti kome od starije djece kupujemo krevet, kupiti ga i montirati ga... onak, nije puno za 44 dana, kaj ne?! Ja ne vjerujem! Za M sam sve spremila 3 mjeseca ranije, za J jedno dva, ali ovaj put mislim da ce dijete prije doci nego ja sve spremim.

Ja inače šutim jer sam bolesna. Ne da mi se uopće pisati. Imam jaku prehladu, sinusi, kašalj. Očaj živi! I jos urinarni infekciju. Mislim da je to sve od prošlog tjedna kad smo bili na bazenu (podsjećam, ovdje su temperature ispod 20!) tako da uopće ne uživam. Ali se opet tješim da bolje sada nego nakon poroda!

Danchy, kad ti je slijedeci pregled?! Pretpostavljam vec za dva tjedna?!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 22:06:04   
danchy27
Nina nisam brojala al dovoljno je kad kazem da je dan D iduci mjesec user posted image . Pripremito je skoro sve, jos posteljinu i robicu oprati i ispeglati. A to planiram kasnije.

Da,pregled je za 2 tjedna 23.8.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.8.2017 22:11:58   
danchy27
Nina, nedaj se. Definitivno je bolje da si sad bolesna nego kasnije. Al proci ce brzo, vjerojatno ti je promjena klime. Bit ces kao nova za par dana

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.8.2017 7:45:43   
KontesaNina
Ajme mene, na sve sad sam jos dobila i proljev! Eto, zaokružila sam ovu trudnoću! Tako mi je bilo sa 8, 10 tjedana i sada pred kraj ista stvar, mrvicu blaža. Jos si mislim da cu ko Pinky na kraju izgubiti kile! Bas me napalo!

Ma znam da je idući mjesec, ali sam nekako isla brojati kad kod mene to mora biti ranije. I onda sam se pitala jel ti dođeš i kako ti je?! Znam da ce sve biti dobro i da cemo sve stići, ali bas mi je onako, malo me strefilo! Zapravo mi je dosta posla ostalo jos za napraviti!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.8.2017 10:09:14   
mali andeo
jutro curke user posted image user posted image

Danchysupr za pregled user posted image neka mrva samo tako nastavi...
a ti odmaraj ,stići ćeš sve user posted image
nasmijala si me s time kako si rekla da ga umore kućanski poslovi user posted image
a jbg oni vide samo ono kaj ih smeta ,prašina ,paučina ..ma to je nevidljivo njima...

KontesaNina
žao mi je da te baš tako ulovilo...user posted image drž se i brzo ozdravi...
ja sam inače povadila oblekicu za prva dva mjeseca ,sada samo to treba oprati i speglati user posted image
ali samo nekako mislim da imam vremena user posted image user posted image

Belina uživaj u Opatiji user posted image user posted image

Pinky uživaš sa svojima ?

ostale curke kako ste ? nekako je skroz zatišje ...

kod mene ništa posebno...
zadnjih par dana kontrakcije sve češće..
ali kada stanem ,legnem popusti...bojim se da bi to moglo biti prije nego se uopće pripremim..
jučer sam si stavila spavačice u pranje ,rekla sam da barem imam torbu spremnu,a za ostalo lako ćemo...
ima mi tko uskočiti...
u subotu trebamo ići u svadbu,valjda ću izgurati to user posted image user posted image
u nedjelju smo sada bili na Bistrici...išla sam se pomoliti i upaliti svijećicu da sve dobro prođe...
inače panika me malo -malo zna uhvatiti..
poslije 20.og imam dogovor s doc koja će mi biti na porodu ,pa ćemo izdefinirati CR ili prirodnjak user posted image

kako inače spavate ? uspijete se naspavati ? ja sam koma...više ne znam čime da si olakšam malouser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.8.2017 17:28:59   
cetirisrece
pozz svima.. evo mene snasli svakakvi problemi..:/ srca nam kucaju ali sam zavrsila u bolnici i bila 10 dana prekucjer izasla..mislila sam da su bebice osle kad sam prokrvarila:( bila sam sva u soku ali su dobro ali imamo prokleti hematom koji je pukao pa curka ali je jos uvijek vel kakv je:/ nisam imala neta pa se nisam javljala..nadam se da ste dobro a sad vas idem citat malo..zelim svima da izdrze trudnocu do kraja bez ikakvi problema...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.8.2017 20:44:47   
Teica2
Heej svima ☺
Evo da se malo javim
Isla sam jucer u bolnicu,otpustena sam danas, guk mi je bio dobar i tlak isto, rekla mi je da nastavim tako i da bi sve trebalo poteci potpuno prirodno ne carski jer mi je tlak ok a tokom porodaja ce mi vaditi secer pa ako bude povisen uvesti ce inzulin da se ne prenese na bebu tokom poroda..Otvorena sam 1,5 prst pa mi je rekla da mirujem,misli da cu prije termina ali.kaze opet se nikad nezna user posted image
Kontrola za 3tj ali u trudnicku ambulantu necu morat ostajat raditi guk

KontesaNina ajme bas mi je zaoo user posted image nadam se da ti je sad vec malo bolje? Bas te sastavilo bemuu
I ja imam tonuu toga za obaviti a nikako pa nikako a sad opet najavili vrucine !! Uhhh

Danchy supeeer za pregled i da se lijepo okrenuo user posted image nemoj forsirati samo polako,super za muzica da pomaze ♡

Mali andeo..Ja se kao i ti nikako naspavati isto imam cesto kontrakcije,na ctg su pokazivali 40-50 na skali cak dr.rekla da su dosta jaki i rekla mi da pojacam dozu magnezija da maksimalno ublazi pa pokusaj i ti
Lijepo se provedi na svadbi i nemoj puno skakati user posted image

Cetirisrece ajmeee user posted image bas mi je zao!! Nemogu ni zamisliti kakav sok si dozivjela ! Nad se da si se malo smirila sada ♡ Tesko je to bas
Nadam se da bude sve dobro do kraja

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu cetirisrece)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.8.2017 23:22:07   
KontesaNina
Cetirisrece, hej! Iskreno, kako se nisi javljala, bojal sam se da nije dobro i da se ne zelis javljati! Drago mi je, da usprkos svim problemima, Djetesca su tu i da ih dobro čuvaš! Neka Bog pomogne da i dalje bude tako! Čuvaj se!!

Teica, Malo anđeo, Danchy i ja, stvarno sve četiri sitno brojimo! Evo, ja sam se pomaknula sa mjesta: upravo mi se suše sve pelene koje sutra trebam ispeglati i pere mi se slingica, jastuk za dijete, ergobaby i joss neke sitnice. Prvi korak je napravljen da nesto postignem. Izgleda da ce Robića doc na red tek za tjedan dana! Taman nakon pregleda da znam koju veličinu da perem, da se ne zamaram onom od ispod 50
Ko za prošli put vec možda samo koje odjelce, da sve bude dovoljno veliko!

Saljem vam puse i lku noc! Ja nisam bas nesto bolje, ali bit ce to za koji dan puno bolje!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.8.2017 11:22:21   
Teica2
KontesaNina supeer za pomake user posted image da znas bome se priblizilo user posted image koliko jedva cekam toliko se bojim iskreno.. Kako je vama? Sa prvim se nisam tako bojala jer nisam znala sta me ceka .. a sad znam i bas sam ono uplasena totalno user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.8.2017 12:15:36   
mali andeo
ejj ,curke !!

cetrisrečice drago mio je da su bebe dobro,želim ti da se to brzo umiri..
mazi svoju bušiku i čuvaj se!

KontesaNina kako si danas ? jel bolje ?
misliš s bebom koristiti platnene pelene ili ?

da nas smo 4 prve na reduuser posted image user posted image baš me zanima koja će to riješiti prva !
mene već jučer uhvatila panika ,od podneva do nekih 5-6h držale me kontrakcije svakih 30min,vjerujte mi nije mi bilo svejedno..
i onda se na kraju umirilo..user posted image
želja mi je da izdržim još 3-4tjuser posted image nadam se !

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.8.2017 13:22:12   
Teica2
Malo andeo cuvaj mi se odmaraj maksimalno ♡ Znam kako ti je , drzi se i ja nam zelim da izdrzimo sto dulje ipak bolje za njih user posted image user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.8.2017 9:59:06   
KontesaNina
Bokic curkice moje!

Evo da se javim da mi je malo bolje, ginic mi se nije javio, imam ga u ponedjeljak pa se nadam da se nista znacajnoga nece promijeniti (mislim na gore, naravno!).

Mali andeo, budes ti bila prva?! Hahaha, poceli su razgovori koja ce biti prva, do prije mjesec dana jos nam to nije bilo na pameti! Ali ako ti imas tolike kontrakcije, pa to je lako moguce!

Sto se mojih pelena tice, ne, ne kanim ih koristiti za dijete, vec sam ih pripremila jer ih koristim svugdje gdje dijete lezi: od kinderbeta do kolica i nosiljke, nasih ramena, staviti novorodence na krevet ili kauc. Jednostavnije mi je njih oprati i popeglati nego stalno prati povrsinu gdje dijete drzim. Tako sam naucila kad je moja sogorica rodila i tako se i dalje toga drzim. Uglavnom, ispeglane su jucer 40 pelena, 10ak malih krpica za brisanje, 4 jastucnice za jastuk (ja sam vam skroz staromodna!) A kada smo kod pitanja staromodnosti, da li je netko koristio svedsku pelenu i da li ju planira koristiti? Ja sam ju oba puta koristila iako ne znam koliko ima utjecaja, ali mi je i bilo lakse dijete primiti jer je ritica malo veca za primiti tj. drzati, hehe. Kakva su vasa misljenja/iskustva?!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.8.2017 11:23:29   
danchy27
Nina prvo sam morala googlat sta je to svedska pelena user posted image , neiskustvo user posted image . A to znaci da necu koristiti ako ne bude potrebno. Jastuk cu koristiti ali samo zato sto mi je seka proslijedila od svoje djece, inace ga nebi kupovala. To vec stoji spremno, oprano i ispeglano.

Ja bi rado prva rodila od nas ovdje, znam da to mora proci i spremna sam... valjda...user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 8:31:53   
belina
Jutro drage moje, vratila se jucer doma. Nakon Opatije, obisli Istru-neka mjesta i isli, naravno u Istralandiu-obecali E! Bilo nam je divno, ali mogu vam reci da mi treba odmor od omora user posted image .
Cure pa di ste vi pozurile s kontrakcijama i najavama poroda??? Ja vam od srca zelim da sve izgurate do termina. Bar do 38tt.
Mali andeo lezi i ne mrdaj, stvarno je jos rano!!!
Teice i ti s kontrakcijama jao jao! Bar ti je Guk dobar!!
Danchy nasmija me s onim da si spremna: bravo tako treba!! Ja nikad necu bit spremna.
KontesaN. Jesi skroz ozdravila? Jesi bar uspila rjesit papirologiju?
Pinkyce kako si nam??

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 10:51:36   
mali andeo
Curke... Kratko se javljam... U tražim savjet...
Deda nam je preminuo.. Meni sok i nevjericauser posted image user posted image
Danas je sahrana, ali mi moji nitko neda da idem... Da neka disem samo na misu... Kaj bi vi napravile...
Toliko mi je tesko... user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 11:56:40   
Snjeguljica_83
Dragi Mali andeo, primi iskrenu sućut.user posted image user posted image
Najbolje znaš kako se osječaš, može li pogreb i kako utjecati na tebe, tvoju psihu.
Osobno, ja bih išla, da ne bih poslije žalila.
Još jednom, žao mi je...user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 12:02:48   
lidac0605
Mali andeo,moje saučešće...kaj se tiče odlaska na sprovod,ja osobno imam stav da trudnicama i maloj djeci nije mjesto na sprovodima...na grob ćeš moć otić bilo kada a oprostit se od njega ionako moraš unutra u svojoj duši,za to ti ne treba sprovod,jaukanje i toliki stres jer ipak si sad u specifičnom stanju...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 13:13:35   
Teica2
Daaan ♡

Mali andeo primi moje saucesce user posted image jako mi je zao sta se dogodilo user posted image
Ja se isto slazem da neides na sprovod,znam da ti je deda ali pazi na svoju malu strucu i ona osjeca da si tuzna user posted image

Nina ja nisam koristila svedske pelene..

Belina baas mi je drago da si se lijepo provela user posted image i ja nam zelim da izdrzimo sve do tada user posted image

Meni je dan koma poceo,cekam gin da pocne raditi da je nazovem,od tableta za tlak sto pijem mi je jutros pao na 70/50 i srusila sam se boze koji gadan osjecaj .. Moram je nazvat da si smanjim dozu ili nesto jer ovako isto nejde.. Sva sreca pa sam sjedila kad sam klonula najednom ..

Kako se vi osjecate?

Mali andeo jos jednom drzi mi se draga ♡ Mislimo na tebe

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 15:06:26   
Liliki
Zdravo drage moje. Nova sam na forumu, pa zato u kratke crte da se pretstavim. Imam 32 godine I trudna sam od danas pocinjem 22 nedelja, Imam jos mnogo ,termin mi je oko 20,12. Ovo mi je druga trudnoca, moj sin ima 5,5 godina I zato smo se bas obradovali da sad nosim cerku. Hocu da vas pitam kako podnosite trudnocu, ja sam bas u bedaku s povracanjem, posebno posljednju nedelju, sve sto stavim u usta odma vratim nazad, ako imate neki savet ,kazite mi, bas sam se uplasila.user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.8.2017 17:57:42   
KontesaNina
Drage moje!

Mali anđeo, primi moje iskreno žaljenje! Osobno nisam protiv da trudnica ide na sprovod članu obitelji. Nadam se da si dobro napravila i da ces biti zadovoljna odlukom. Tesko je to savjetovati, ali da, to je samo jednom i čovjek poslije žali!

Lidac, sto ti misliš o švedskim pelenama?! Ipak si ih imala petero!

Ja sam lose! Uopće vam ne znam reci sto me uhvatilo, ali izgleda veliki problemi sa želucem! Krenulo jucer odjednom, prije spavanja. Noc jedva proživjela! Isla doktoru i dao mi neki ludo jaki lijek, ali jos uvijek mi nije puno bolje, o barem sam spavala vise manje cijeli dan. Muž je, hvala Ti Bože, u malo manjoj gužvi pa je došao doma skuhati rucak za djecu jer se ja nisam imala snage pomaknuti! Trebali smo danas ici na vikend, ali smo otkazali prvi hotel jer ja se ne mogu micati pa bismo trebali ici sutra. A glede toga evo mali vic: prije nego li mi je bilo tako lose sinoc, razgovaramo MM i ja sto cemo nositi: same duge rukave jer je toliko zima kod nas! I kaže moj muzic: sada shvacam zašto je Poirot uvijek na more nosio 3 odjela, 2 kaputa i nekoliko šalova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Neš ti belgijskoga mora i ljeta, hahahaha!

Uglavnom, jedan uzasno tezak dan za mene, a taman sam mislila da ide na bolje!

Liliki, dobro došla! Drago mi je da si očito prosla prvo tromjesječje iako ti očito hos nije lako! Nemam ti savjete jer ko sto mozes pročitati, niti sebi ne znam Pomoci. Zelim ti da ti sto prije prođu te mučnine i povraćanja!

Jupi, napokon je malo zaživio ovaj forum! Vec sam se pitala gdje ste sve! Vrlina, dobro došla natrag!

Ko je napisao da se srušio?! Ajme prestrašno!! Čuvaj se!!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!