|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.3.2017 16:11:34   
Viola6
Ivana Ja ovu noc prosla bez bolova osim onih standarduser posted image
Ma ne sekiraj se, ja ocekivala da ce biti bolno ali zbilja nisam nista ni osjetila osim malo hladno od tog tubusa i traje 20 sekundi. Tako da samo se opusti.. a kolko cesto to ti neznam.. ja idem ponovo sutra pa cu vidit dal ce mi i sutra opet. Al nista ne boli user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.3.2017 16:24:05   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, plodna voda se ne vadi već ti dolje u gospodičnu gurnu mali tuljac koji je vjerojatno i povećalo i svijetli pa ti zapravo pogledaju kakva je plodna voda. user posted image Koliko znam jedino se amniocentezom vadi plodna voda, ali to ti inekcijom vade preko trbuha i to ako se sumnja na probleme s bebom (i obično ranije u trudnoći).
Vjerujem da su i tebi sad već provjeravali plodnu vodu, ali možda nisi ni skužila. user posted image

Curke koje ste u finišu sretno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.3.2017 19:35:41   
Ivana0710
Viola ne znam vise dokle cemk s tim bolovima user posted image moja mama se stalni cudi kako me zoliko boli i to tako svaku vecer user posted image

Pinky znam da mi je nisu jos pregledali jer sam do danas bila na pregledima kod svoje doktorice, danas mi je bio zadnji, a od petka sam u bolnici na ctg-u i pregledima tako da ce mi tamo gledati. A mislila sam da izvade malo jer sam gledala na internetu kako se to radi i cinilo mi se kao da u toj nekoj tubici bude sprica i da malo izvuku sa njom user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.3.2017 23:11:15   
valerie
Meni su to radili u prvoj trudnoći i svaki put sam počela krvarit. Drugi put kad su mi gledali plodnu vodu navečer mi je počela curit plodna voda i dobila trudove. A sluzni čep mi to jutro izašao. Sretno cure u finišu i javite nam se s lijepim vijestima 😉😚😚😚

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 9:59:33   
daxy


user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07.
user posted image LourdessPadme - 27.07.
user posted image valerie - 15.08.
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image





_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 10:04:25   
daxy





Naši pregledi:



valerie user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 02.03.user posted image

Fiona0802 user posted image 35+5 user posted image user posted image
user posted image 08.03.user posted image

kiar user posted image ? user posted image user posted image
user posted image 10.03.user posted image

daxy user posted image 27+1 user posted image user posted image
user posted image 20.03.user posted image







_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 10:15:04   
daxy
Jutro,trudnice. user posted image

Danas je prekrasan dan. Kako ste mi?
Gdje ste nam sve nestale? user posted image

Ivana jučer sam čistila wc. Baš sam pomislila: eh,da mi je Ivana da mi da ruke. user posted image user posted image
Svaki put kad uđem na forum očekujem tvoj post: Krenulo je! user posted image
Moja prija je u obje trudnoće išla na pregled plodne vode. Nije ti lako. Triba svaki drugi dan ić i čekat red. Sretno i nek porod krene što prije!

perlice shvaćam razloge. Nek sve bude u redu s tobom i bebom!
Pomislila sam da nije čisto medicinski razlog,nadam se da te nisam rastužila. user posted image
Da pitaš doktora kakva je praksa s muževima na takvim porodima? I mene zanima.

valerie sretno danas na pregledu! user posted image

anandi kako je tvoj prošao? user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 10:21:40   
PinkyFunkyBirdy
Evo, Ivana, da ne ispadnem da pričam gluposti user posted image : http://www.krenizdravo.rtl.hr/zdravlje/pretrage/amnioskopija-asc-kada-kako-i-zasto-se-izvodi

Viola dal si još u komadu? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 11:06:53   
kiar
Pozz da se i ja javim malo,predvecer idemo privatno na 4d pa se javim s izvjestajem...ja cu rodit na carski rez radi svojih zdravstvenih problema nesmjem prirodno,kod nas suprug nemoze biti prisutan kad je carski u pitanju ,ali barem cu imati spinalnu pa cu odmah vidjeti bebu!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 11:10:55   
Ivana0710
Pinky nisam mislila da si mi krivo rekla, nego sam ja krivo shvatila kad sam gledala na internetu user posted image Samo vidim ovdje da pise da za pregled plodne vode trebam biti otvorena, a sta ako se ne otvorim nista do tada? user posted image

Daxy drage bi ti volje pomogla user posted image i ja se nadam da cu te uskoro obradovati sa tom porukom 'krenilo je' user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 11:29:30   
Lagertha
Pozdrav svima, nisam se dugo javljala. Previše obaveza... Bila sam 2.2. na pregledu, sad će uskoro slijedeći (6.3.).
Mislim da će me nakon toga naručiti za 2 tjedna.
Na prošlom pregledu je bilo sve ok, posteljica se bila podigla, bebač je imao 900 grama.
Dobila sam i neke snimke bebe <3 OGTT je isto prošao super.
Sad sam u plusu 11 kila, uf. Znam imati gastritis u zadnje vrijeme, no probava mi je još uvijek izvrsna.
Jedva čekam porodiljni, ali još ima jahanja do 1.4.


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 11:35:35   
Viola6
Pinky jos sam u komadu.. evo bas dosla sa kontrole.. otvorena 3 cm i opet kontrolica za 2 dana ako prije ne krene..
Ivana plodnu vodu ti ne vade nego samo gledaju.. mislim da se to vadi negdje na pocetku kome treba al ovako ti je samo pogledaju preko tog tubusa kako ja to zovem.. ne plasi se ne boli nista evo meni i danas gledali..
Neda se moja curka jos od mame user posted image user posted image
Kako si ti danas?

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 14:06:12   
Ivana0710
Viola a blago ti se, kod tebe bar ima pomaka, kod mene aposlutno nista user posted image

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 16:00:52   
Viola6
Kad ti je kontrola? Probaj cim vise setat pa po stepenicama. Ja tako jucer cijeli dan..
Ne brini krenut ce to do 4.3 user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 16:15:24   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, vjeruj da je to pred porod sve već omekšano dolje - cerviks se stanjio, budeš uloživa i sl., a i bebač je s plodnom vodom skroz blizu ulaza/izlaza tako da vjerujem da mogu malo proširiti ulaz samo da provire kakva je plodna voda. Možda zato i neke malo boli (koje su više zatvorene) od drugih (koje su otvorene). user posted image

Perlice, znam da si ti oduvijek preferirala CR tako da uz to još što si prošla vjerujem da znaš što je najbolje za tebe. Moguće da će privatno TM moći biti uz tebe - možda da ti sjedi kraj glave, a oni dignu plahtu da se ne vidi operacija (kao u filmovima). user posted image
Ja se osobno grozim CR-a i općenito rezova na tijelu. Kad su me recnuli kod poroda (što je navodno bilo samo malo jer mi je mali bio glavonja) nisam mogla 2 tjedna sjediti pa sam stoječki jela i to mi je bilo grozno. A na wc-u sam uspjela obaviti stvari tek nakon 6 dana. Uh ... ne mogu si ni zamisliti kako bi mi bilo da sam išla na CR. user posted image Ali to sam samo ja ... nekim curama je CR puno draži od prirodnog poroda. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 18:24:22   
Ivana0710
Sutra ujutro idem prvi put na ctg u bolnicu, tako da ne znam hocu li imati i pregled ili samo ctg.. U svakom slucaju se javim user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 20:32:35   
valerie
Pozdrav cure, čini se da je kod mene još jedan dečko :) Na pregledu sve ok. A ja uvjerena bila da je curica. Totalno dvije sasvim drugačije trudnoće.
I napokon sam ažurirala ticker ;)

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.3.2017 20:41:19   
Viola6
Valerie super za deckicauser posted image
Ivana ne brini bit ce to ok.. krenut ce to.. seci cim vise i hodaj malo po stepenicama.. evo ja svaki dan u setnji i krece to polako.. javi sutra kako je proslo

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 7:19:39   
kiar
Bili smo na 4d uvz sve je ok,maleni stalno drzao rukice na licu,jedva smo uspjeli dobiti par slikica lica! Doktor potvrdio da je 100% dječak. Sad mozemo polako krenuti u kupovinu 😁

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 9:00:53   
daxy
Jutro. user posted image

Lagertha drago mi je da je sve u redu s bebom i tobom! user posted image
I moja probava nikad nije bila bolja nego sad u trudnoći! user posted image

viola ti si se lipo počela otvarat. user posted image
Još maloooo! user posted image

Pinky i mene je strah carskog više nego vaginalnog poroda. Mislim da sam već pisala o tome.
Al dobro kako bude bit će. Znam da nemam utjecaja na to,pa se polako mirim sa sudbinom. user posted image

valerie da dodam na listu znak user posted image ? Il ćemo čekat potvrdu?
Super da je sve u redu! user posted image

kiar super da dečkića! user posted image user posted image
Nadam se da ćeš uživati u kupovini! user posted image

Ivana sretno na pregledu! Čekamo novosti! user posted image

Znam da ste već pisale o tim HB kontrakcijama,al ja sam ovako tupasta kad se o meni radi,pa to ne mogu skužit. user posted image
Sinoć sam osjetila na jednoj strani trbuha kao da se stvrdnio. Al samo u promjeru 10ak cm.
Na dodir taj dio trbuha kao da nije bio moj,znate onaj osjećaj kad vam utrne noga ili ruka pa kad ju dodirnete ne osjetite taj dodir?
Točno tako je bilo u tom dijelu.
Jesu to te kontrakcije ili? user posted image

Još zaboravila napisati da mislim da se barem jedna beba okrenula jer udarce osjetim na skroz drugom mjestu.
Mislim da sam čak i osjetila to okretanje u ponedjeljak navečer jer me lagano zabolilo na desnoj strani i osjetila sam pritisak duboko u maternici.
I odjednom je sve prestalo. Kao kad gutate poveći zalogaj,pa on proleti naglo.

Moje usporedbe su smiješne, al ja ne znam kako drugačije da vam to opišem. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 10:09:22   
Ivana0710
Evo i mene, samo su mi ctg danas radili, a sutra moram opet doci jer je sutra termin pa da rade pregled plodne vode.

Viola trudim se set_at sto vise i svaki dan i tako cijelu trudnocu, al eto izgleda da tu nema pravila. A stepenice nemam u kuci tako da se nemam po njima gdje set_kat..

Daxy ja sam isto mislila da nekad imam te lazne kontrakcije, ali ja ih nisam tako dozivljavala, nego vise kao neke grceve u podrucju zdjelice i prepona, sad nemam pojma jel to bilo to ili nije user posted image

Ne znam sta nam je sa kate, ona je sigurno vec uvelike sa svojim curicama user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 3.3.2017 10:10:38 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 10:57:07   
LourdessPadme
Hej curke

kiar super za decka maloga user posted image

daxy ja sam bila prekjucer kod dr zbog tih kontrakcija,sva sam se bila isprepadala,na pregledu sve super,ja zatvorena,cerviks T oblika,beba aktivna,cak me spojila na ctg al nisu nista nasli.
Osjecaj je kao tvoj,stisne se maternica pod rukom iskoci jedan dio tvrdji bude i odjednom se opusti. Dobila sam duphastone 3x2,i rekla mi da pojacam magnezij. Njena teorija je da to nisu bh vec se beba okrece i da posto sam ja mrsava izrazenije to osjetim. user posted image
Aj sad budi pametan.
Moj sljedeci pregled je 09.03. S punih 20tt

perlice ja se plasim CR jer se sjecam kako sam lose podnjela laparo oba dva puta. Ali s druge strane te totalno podrzavam,sve samo da se ti osjecas dobro i sigurno ❤

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 12:13:19   
perlica55
Hej curke, evo skuhana druga user posted image
Daxy, ja sam totalni dudek kaj se tiče BH kontrakcija,
tak da pojma nemam dal su to kod tebe il ne.
Ginek mi je objašnjavao kao da se cijeli trbuh stvrdne na par sekundi,
al da ne boli. Meni se trbuh strvrdne samo kad se prejedem user posted image
Lourdess dosta rano su ti krenule kontrakcije, al važno da si
zatvorena i da ne rade nikakve probleme..
Kiar sretno u kupovini, važno da je sve ok user posted image
Ivana, MOLIM LIJEPO ne koristi ovog smajlija više user posted image
Svaki put pretrnem, kad ga vidim..
Beba će doći kad joj bude vrijeme, znam da nije lako al budi strpljiva user posted image
Pinky, da veliki sam pobornik CR, jer u kvartu imam ženu koju su tolko
izmučli na porodu forsirajući da sve ide prirodno, na kraju joj je curka
ostala bez kisika, nagutala se pl vode, i dijete je s teškim mentalnim i fizičkim oštećenjem.

Sve je dobro kada se dobro završi, na žalost nije uvijek tko..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 13:29:14   
Ivana0710
Perlice uhvate me tako trenutci da vise ne mogu i da jedva cekam, i eo obecajem da ga vise necu koristiti user posted image Totalno sam smirena i kad bude bit ce, samo da sve bude u redu. user posted image Vise me izmucise sto jucer i danas svi samo zovu, dolaze, salju poruke kao kad ce vise a meni tek sutra termin, sta ce tek biti ako prenesem jos deset_ dana user posted image morat cu iskljuciti mobitel.

Samo mi je zao sto ipak nisam u bolnicu ranije krenila na ctg, moja doktorica je htjela da idem sto duze kod nje, da ne moram cekati u bolnici, a ja danas tamo lad sam dosla, kad sam vidila vrata na kojima pise radjaona sva sam protrnila. Trebala sam ipak ranije da se malo priviknem na okolinu, sestre i ostalo user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Proljetne bebe 2017.
3.3.2017 19:10:04   
Marina1980
Bok trudnice,

Znam da kasno palim, naime trudna sam 34+5 tj., biste li imale kaj protiv da vam se pridruzim u vasoj grupi?user posted image

Marina

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!