|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:00:09   
Leilani
lourdess bas mi je drago da cete u miru po mrvicu i neka je tako, ako mozete jos bolje. Samo guštajte, posla ce biti i kasnije user posted image

belinica vjerujem da si u dilemi, ma ako jedva cekas onda je jasno da si odlucila da idete po bebicu user posted image A svakako se nadam da te ne budu zaboravili...hoces li moci u kojoj drugoj skoli naci posao zamjene? I bas mi je zao da ne mozes za stalno...uf.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:07:57   
daxy
Večer..,

Ma vi ste sve lude. user posted image user posted image user posted image


Najprije ikaaa draga pa čestitam!user posted image user posted image user posted image Sve sve najbolje!
Očekujem da se opet javiš. Želim ti puno zdravlja i puno sreće! user posted image user posted image
Stvarno lijepu vijest si nam donijela. user posted image

Pinky malom M sretan rođendan! user posted image user posted image user posted image
Nek mu svaki bude ljepši sretniji od prethodnog! user posted image user posted image

Leilani super za nalaze! user posted image
Kad ćeš dobit nalaz TSH?

rosie vidim tvoja user posted image stigla. Baš mi je žao. user posted image
Nisam čula za tu biljku,al evo i ja kao i perlica nakon toliko godina sam postala skeptik.
Čajevi mogu pomoći u nekim situacijama,recimo da imaš malo redovitiji ciklus,manje bolne menstruacije ili više plodne sluzi.
Možda čak i pripomoći kod s-grama u kombinaciji s vitaminima...
Općenito smatram da su zdravi i da mogu podignuti imunitet,al kod malo ozbiljnijih dijagnoza u neplodnosti nemaju efekta.
A vjeruj mi nisam postala skeptična jer ih nisam probala.
Ti probaj,vidi kako djeluje,osjećaš li se bolje...
Taj put smo sve mi prošle. user posted image
Najbolje što možeš je nakon godinu neuspjeha lagano krenuti s pretragama.
Dok ne prođe godina smatra se da nemaš problem.

tintin žao mi je što te user posted image zeznula. user posted image

eternity draga,jako mi je žao što ste toliko zaglibili u dijagnoze i nalaze. user posted image
Skoro mi se srce kida kad čitam o takvim preprekama. user posted image user posted image
Sigurna sam da ćete izabrati najbolju opciju i želim vam uspjeh koliko sam i samoj sebi željela.

anandi evo i ja sam uslikala mrvice mobitelom. user posted image
Sljedeći ponediljak isto nosim mobitel sa sobom,pa ću snimit otkucaje. user posted image

lourdess ne znam zbog čega predviđa loš endo? user posted image
Ako misli da će biti tanak za ET,onda ga možeš podebljat Estrofemom.
Ja sam ga pila ciklus prije od 18DC,a znam da ga daju curama i u ciklusu u kom ide postupak...
Jel stigla user posted image ? Sretno s pikanjem! user posted image

Hajdi uskoro kreće sexona! user posted image user posted image user posted image
Eh,sjetila sam se izraza. user posted image user posted image user posted image
Ne sićam se tko ga je prvi upotrijebio...

mali andeo kako si mi? Jel beta pala? Jel stigla user posted image ?
Mislim na tebe user posted image user posted image

perlice trudnice kako spavaš? user posted image
Ja očajno! Nikako se nisam naspavala od prve bete.

hipo draga,uživaj na putu. user posted image

noema pozdrav tebi i mušketirima! user posted image user posted image

belina stigne te još user posted image iznenadit! Kao što je i mene... user posted image

Danira draga,hvala ti. user posted image

Idem se prebacit na drugi post....

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:22:12   
daxy

IZVORNA PORUKA: Jupiter

Aaaaaaa!!!!!!! Znalaaaaasaaaaamm!!!! eheheheheheh Juupiiiijeeeejjejejejeee!!!
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Jupiter
11.10.2016
Cestitam Daxic na lijepoj beti!!!! Lidac je mislila da bu Perlica imala blizice a ovaj put ja mislim da su kod tebe blizici... Hihi
Ma jedva cekam taj prvi pregled!!!


user posted image user posted image user posted image





E sad ćete vas dvi (Jupiter i lidac) bit kume. user posted image user posted image
Zato što ste ih prizvale,zato ćete platit! user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma hvala svima po redu na čestitkama!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iako sam znala da postoji ta mogućnost nisam se nadala,al sretna sam.
Sretna al i u strahu jer sama takva trudnoća je rizičnija,a i porod. Bebe budu manje,rode se ranije....
Meni je to sve prošlo kroz glavu. A vi skačete tu po forumu? cccccc... user posted image user posted image

A da sad ne spominjem dupli trošak! user posted image user posted image
Jao u šta me uvali...

Htjela sam vam još nešto tipkat,al izgleda da ću sutra jer me oči peku od monitora.

Laku noć,curke. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:23:31   
papučica
OOOOOOOOOOO Daxy ma čestitam i neka budu blizanci, ma baš sam sretna zbog tebe. Otvarajući Raju da vidim šta ima kad ugledah "Blizanci" neznam kako sam prelistala da vidim je su li to kod tebe.

Ma želim ti u ovoj svoj borbi da ti sve od ruke na dalje ide i da sa srećom dočekaš svoje bebice. Diiivno.

Belina draga
, ma nema ništa posebno, radim , borim se sa ovim trakicama , mislim da je sve prošlo sad čekanje user posted image . Nisam nikad imala iskustvo te sam sad eksperimentisala i akcijalauser posted image
Znam da ti je teško , bila sam u takvoj situaciji pa čovjek nezna šta bi i kako bi ali eto opet ti izvagaj , ti najbolje znaš.
Nije lako nemati stalni posao a boriti se za porodicu i bebicu.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:29:32   
papučica
Joj Daxy ne pričaj sad o negativnim stvarima, pusti ženo to......

Rizik uvijek postoji kod svake žene, ma nemoj me ljutit

Razmišljaj POZITIVNO , raduj se, user posted image


Zavidim tiuser posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:34:45   
Hajdi
Pinky žao mi je zbog 'epizoda', stvarno se nadam da ćete s vremenom izgladiti odnos ti i tm. Baš mi je žao user posted image

Belina ratni plan je pokušati 'ovako', ako bude sreće i uspjeti, a ako ne tu je postupak.
Imamo skoro pa sve potrebno. Znači i ti se pripremaš na postupak, drago mi je user posted image . Razumijem da nije lako izvagati u takvoj situaciji, ti ćeš najbolje procijeniti. Želim ti da bebica dođe u pravo vrijeme user posted image

Daxy imaš o čemu razmišljati definitivno, vjerujem da će sve biti u najboljem redu user posted image

Papučice ni ja nisam oduševljena trakicama, ali vrijedi pokušati. Navijam da ste uspjeli user posted image

Pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:36:25   
papučica
Rosi, pitala si za shatavari i ja sam čula da je super za žene i počela sam piti već dvije sedmice. Nije ugodan ali što se mora nije teško.
Kod mene je u prahu ne u kapsula pa je malo teže popiti. Preporučuje se za žene u svakom dobu i za sve ako je pola od onog što piše i da pomogne nije mi žao što sam kupila jer nije baš ni jeftin.
Uglavnom neće odmoć user posted image

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:41:39   
papučica
Draga Hajdi hvala ti,
ma znala bih ja i bez trakica da su plodni dani jer mi je sluz baš, al baš jača , grudi me boli , uf ,na pogled user posted image al nisam sigurna baš kad je O
i eto juče su dvije crtice pokazale
da je valjda O

I ja tebi želim da uspiješ prije postupka uopšte, da ga ne bude user posted image pa ovako ko Daxy blizanci jer žene u 40 imaju veće šanse za blizanačke trudnoće user posted image


< Poruku je uredio papučica -- 17.10.2016 21:42:25 >

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:51:48   
Hajdi
Papučice hvala ti, neću kriti da bih to najviše željela, iskreno čini mi se najlakše lijepo dvoje odjednom, sve te dječje faze odmah prolaziti s oboje. Realno ne vjerujem da imam šanse jedno za drugim u ovim godinama. Bit će na kraju što bude, a ja ću dati sve od sebe da bude tog što više (user posted image ) user posted image
Ako ti je bila pozitivna trakica to znači da će O nastupiti 12-36 sati (otprilike) nakon pozitivne trakice, ako se dobro sjećam.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 21:57:32   
papučica
Draga Hajdi,
borit se moraš i biće user posted image , nema odustajanja.

Joj za O nemam pojma, pa valjda je tako kad se pojavi . Ja sam sad na poslu do sutra . Sinoć sam akcijala pa budem i sutra ako stignem user posted image
a ako ne valjda je šta ostalo koji spermatozid user posted image

Je li moguće da je O 19 DC u mene baš ona šeta a ciklusi redovni

< Poruku je uredio papučica -- 17.10.2016 21:59:06 >

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 22:03:12   
Hajdi
Papučice mislim da je moguće, računaj da je prošetala... nastojte sve pokriti pa ćeš biti mirnija user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 17.10.2016 22:08:08 >

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 22:11:47   
papučica
Hvala ti Hajdi, na savjetima, džaba godine i kobajagi iskustvo opet neznam user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 22:34:32   
Kazimira
Ja stalno u nekom zaostatku.....cestitam Daxy, svaki put se razveselim .....uzivaj draga, uzivaj 💜💛💚💙💞....🍺

Sve vas pozdravlja Dragana32....tko je se sjeca....Perlica sigurno....u 11 mj. Ide na potpomognutu u Petrovoj..mozda se javi.....drzite I njoj fige I molite se 💞💞💞💞

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 23:01:40   
ikaaa
Drage moje evo mene konačno....ništa ne stignem uz ovu moju...... hvala vfam svima od srca na čestitkama......iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DAXY ČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTIKE VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKE JEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEE DUPLIĆI MALENI BLIZIĆI..... BRAVO DRAGA TAKO SER TRO RADI.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 7:50:09   
katy1503
Daxy, najiskrenije čestitke i neka ti bude uredna trudnoca sa twinsićima!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 8:36:41   
Snjeguljica_83
Daxy, duplo ti čestitam!!! user posted image
Naravno, neka bude sve u redu do kraja, samo hrabro, imat ćeš dva čuda odjednom! user posted image user posted image
Mogu ti reći da mi je drago sto si eto bas ti s user posted image user posted image Nasa Daxy!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 9:06:06   
buba m
Daxy ajme kakvo iznenađenjeeee!!! Jupi jeee, blizančekiii!!!!

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 9:51:00   
perlica55
Jutro cure user posted image
Leilani super za uredne hormone, nadam se da ostatak nalaza bude dobar user posted image
Tintin, sretno s terapijom, da vam donese debele user posted image od srca ti želim user posted image
Daxy, kak si danas???? Ja spavam kao mala beba, cijelu noć uz dva odlaska na wc i
obvezno nakon ručka barem sat vremena.. Niš me više ne pika, zateže niti boli,
samo mi je muka svaki dan user posted image
Belina, šaljem vibrice podrške, za što bolju odluku kako i što dalje. Samo hrabro user posted image
Ika mazi bušu i ljubi svoju djevojčicu user posted image
Papučice nek ste vi sve fino pokrili, danas obvezno u akciju user posted image user posted image user posted image
Kazimira, punoo pozdravi draganu, od srca joj želim sreću u petrovoj, da im prvi postupak
donese živu i zdravu malu user posted image user posted image user posted image
Imam nešto posla, pa idem dovršiti, da sam mirna kasnije user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 10:52:06   
daxy
Jutro. user posted image

papučice nek trakice donesu user posted image . user posted image
I da,moguće je da O malo šeta. Al par ciklusa moraš ustanoviti kad je da bi mogla otprilike znati koliko...

Sretna sam ja,al evo svi govore kako je trudnoća iščekivanje i briga,strepnja od pregleda do pregleda...
Tako i ja. Izgleda da stalno nešto čekaš, pa čak i kad dočekaš user posted image nastavljaš čekat nekog vraga. user posted image
Ja sad čekam ta mala srca da prokucaju. user posted image

Hajdi nek ste vi spremni,a ja držim fige da vam ne zatreba MPO! user posted image

Kazimira pozdrav i tebi i dragani! Nek joj je sa srećom i nek se javi! user posted image

ikaaa, katy, buba, snjeguljice hvala vam na lijepim željama. user posted image

perlice dobro sam. Zavidim ti na spavanju. user posted image

Još imam grčeve, po noći barem jednom pa me probude.
Uz to što ustajem piškit ne mogu se izgleda naspavat.
Ujutro oko 4-5 se premjestim u dnevni pa tamo nastavim spavati.
Po danu me malo zaboli pogotovo ako sam duže hodala/stajala,al brže prođe.
Izgleda da se pomalo smiruje.
Iako imam neopisivu potrebu protegnit se ujutro to mogu zaboravit jer me samo presjeće po trbuhu. user posted image
Imam problema s probavom,trbuh mi se napuše,pa valjda i to potakne bolove...
Muka mi bude kad sam gladna,al tako mi je uvik bilo.
To je više manje sve od simptoma.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 13:09:08   
Leilani
daxyc tsh mi je uredan, jedino moram jos ostale hormome stitnjace, nesto malo detaljnije,ali to moram prvo kod svoje dok po uputnicu pa onda na vađenje. A ti draga vjerujem da si u brizi ali budes bila mirnija kad cujes srceka. Kako je reagirao TM na blizanceke?

hajdi neka vi imate sve spremno, pa kad i vi budete spremni pravac postupak. I neka bude odmah s uspjehom i blizancekima user posted image ali prije svega ti svakako zelim da vam sad ova akcija koja slijedi urodi plodom!

kazimira pozdrav i tebi i puno srece dragani u postupku. Nek joj bude uspjesan!!

papucice navijam i drzim fige da su trakice napravile svoje i da ste pokrili O. Da nas iznendis user posted image

perlice super da vise nemas bolova ni grcica. A mucnine budu proslo nakon 3 mj barem je tako kod vecine trudnica user posted image samo ti spavaj, odmaraj i uzivaj i bez puno stresa na poslu user posted image

anandi draga jesi danas bolje nego jucer?

pinky, belina, mali andeo, tinast, tintin, lourdess,eternity, rosie i ostalim dragim zenicama koje nisam navela, saljem puse u ovaj kišni dan.

Kod mene evo maloprije bas bio menga grč i prosao, a pocelo mi je kuhanje onako povremeno u trbuhu od sinoc, to su ta tri dana pred user posted image





< Poruku je uredio Leilani -- 18.10.2016 13:11:06 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 13:13:12   
PinkyFunkyBirdy
Puno vam hvala drage moje na čestitkama za mog malog slatkiša! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam pravila nikakav kolač već smo kupili cheesecake, stavili svjećice i puhali. Možda nešto napravim za subotu kad dolazi rodbina. user posted image

Draga moja trudnice daxy, što si spavala, spavala si ... sad nećeš odspavati sve dok ne krenu u školu. user posted image Malo se šalim ... popustit će bolovi pa iskoristi vrijeme za spavanje koliko možeš jer kad ti mali slatkiši stignu nema više spavanja. user posted image
Jedva čekam da nam javiš dojmove sa sljedećeg pregleda. Držim fige za dva jaka srčeka! user posted image user posted image user posted image
Daj mi reci kako je TM reagirao na vijest da su dvije GV? user posted image

Perlice, trudnice, super ako uspijevaš svaki dan nakon ručka malo odmoriti. To stvarno puno znači. user posted image Super da te više ništa ne boli ni zateže! user posted image user posted image user posted image

Kazić, pozdravi draganu i svakako joj reci da nam se tu javi te da ćemo svi skupa navijati. user posted image

Ikaaa, kad uloviš koju minuticu javi nam se jer nam je uvijek drago te čuti. user posted image Mazi bušu! user posted image

Hajdi, ma samo hrabro. Ubrzo ćeš ti nama biti ponosna okruglica, a kad kreneš s jedim mislim da ćeš ih naštancati još nekoliko - sve jedni drugima do uha. user posted image

Papučice, ma super je to pokriveno. Sad ćeš ti nama ubrzo "uživati" u mučninama. user posted image

Belina, samo sredi sve za postupak i brzo se pridruži trudnicama na trudničkom dijelu foruma. user posted image

Lourdess, djeluješ mi sretno što si dala otkaz. Navijam da sad u mirnom okruženju dobite bebicu čim prije. Nego, ako ne stigne user posted image kad bi mogla piškiti testić? Za 3 dana? user posted image

Anandi, ma samo neka bude zdravo i veselo! user posted image

Leilani, ma što da ti pričam. Nećemo drugima kvariti raspoloženje s mojom situacijom. Mislim da ću i ja jednog dana puknuti ovako kao u ovom isječku iz filma: Ja,_ja_i_Irena user posted image user posted image user posted image

Šaljem puno zagrljaja svim ostalim koje nisam spomenula ... moram se primiti posla. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 14:55:39   
belina
Hahahahahaha pinky šta sam se nasmijala na ovaj isječak iz filma!!!!i meni nekad ovako prikupi!
Perlice trudničice sad se probaj polako opustit i uzivat ako možeš,mada znam da je teško.
DaxY mučila me nesanica cijelu trudnoću nisam se naspavala. Jedva bi čekala kad će ujutro Počet Dobro jutro Hrvatska!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 15:18:53   
PinkyFunkyBirdy
Belina, nisi gledala taj film? Pogledaj ako ćeš biti u mogućnosti. Jim Carrey glumi tipa koji sve trpi - žena ga prevari i ostavi samog s trojicom dječaka koji nisu njegovi, svi gaze po njemu i nitko ga ne poštiva sve do tog trenutka kad pukne i pojavi se Hank - njegova podvojena ličnost. Uglavnom film je za popišati se od smijeha. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 15:38:24   
hipo
Stizu mali daksići jupiuiiiiiiii!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
18.10.2016 18:42:52   
Hajdi
Perlice nadam se da je manja gužva na poslu i da te ne umara previše.
Drago mi je da nemaš više bolova, još da mučnine prestanu pa da uživaš user posted image
Svaka čast za kuhanje, i ja sam za tu varijantu.. skuhati pa smrznuti barem neka jela.

Daxy nek bude što manje grčeva da se naspavaš dok je još tiho user posted image

Leilani super za dobre hormone user posted image , neka i ostali hormoni štitnjače budu dobri user posted image
Još da tvoja ''kuhalica'' ne dođe, bilo bi divno.

Pinky odličan je isječak iz filma, gledala sam ga, odličan za nasmijati se... user posted image
Treba nekad i ''puknuti'' kad je ''pun kufer'' user posted image

Lourdess neka si dala otkaz pa ćeš u miru ići po bebicu user posted image

Anandi samo pomalo sa šetnjama, odmaraj koliko ti tijelo traži user posted image

Kazimira prenesi pozdrave i od mene, sjećam se dragane dok sam čitala forum prije uključivanja. Neka nam se javi, želim joj sve najbolje i puno uspjeha u postupku user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 18.10.2016 18:48:29 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!