|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
16.10.2016 23:06:48   
daxy
Pozdrav curke.

Samo sam uletila da vas pozdravim.
Javim se sutra nakratko poslije UZVa,
al vam tipkam navečer kad dođem doma.

Kiss. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 6:38:59   
belina
Daxy sritno!
Cure pozdrav tipkam popodne.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 7:21:31   
Leilani
Jutro drage, pozdrav iz laba, cekam vađenje progesterona, usput cu pokupiti nalaze od ostalih h.

daxy sretno danas draga na pregledu. user posted image

rosie nisam nikad cula za to, svakako probaj s tim, nadam se da ce pomoci user posted image

Joj kod mene sve opakiji pms bas sam nesto stalno nervozna i gladna. A opet me svrbi pa sam i zato dodatno zivcana. Samo cekam da stigne...

Puse svima, javim poslije za naalaze.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 8:42:47   
Leilani
Hormoni dobri user posted image Sretna sam zbog toga. Nadam se da bude i progesteron i ostale vrijednosti stitnjace ok.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 8:42:48   
Snjeguljica_83
Daxy moja draga, uživaj danas na uzv-u kad ćeš upoznati svoju mrvicu!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 9:25:57   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image daxy - 10.10. - ponosna user posted image
user posted image belina - 17.10.
user posted image Leilani - 22.10.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 10:01:59   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image
Danas je mom malom mazastom slatkišu rođendan! user posted image Za vikend ćemo slaviti s rodbinom, a danas ćemo proslaviti samo nas troje. user posted image I naravno da će danas malo počastiti društvo u vrtiću. user posted image

Drage moje tintin i rosie, jako mi je žao zbog user posted image . Držite se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tintin, držim fige da terapija pomogne pa da izbjegnete postupak. user posted image
Rosie, prvi put čujem za tu biljku, ali nemam ništa protiv. Možda pomogne. user posted image Samo bi te htjela podsjetiti da budeš svjesna da je to prirodan lijek kojem treba sigurno dulje vremena da počne djelovati i znaj da svakoj osobi nešto drugo pomaže. Ja sam u svom postupku pokušavanja reguliranja ciklusa i zatrudnjivanja isprobala sve i svašta i ništa mi nije pomoglo u tolikoj mjeri da mogu reći da sam otkrila lijek ... i ono što je na mene djelovalo na jedan način drugim curama je djelovalo na drugi način. Iskreno se nadam da ćeš odmah ostati trudna samo nemoj biti razočarana ako ti ova biljka neda očekivane rezultate. user posted image

Daxy, milena, sretno na pregledu i javi nam detalje! user posted image

Leilani, bravo za dobre hormone! user posted image user posted image user posted image

Lourdess kakvo je stanje? user posted image

Perlice, svaka ti čast na pripremi hrane. user posted image

Hipo, sretan put! user posted image

Hajdi, kako si nam ti?

Belina, danas je tvoj dan ... ima li kakvog čuda na vidiku? user posted image

Kod mene se iscjedak malo povećava, ali još sisuljci ne najavljuju O pa ćemo vidjeti. No, još ništa od mog odbrojavanja - opet smo ovaj vikend imali "epizodu". user posted image Bolje da ništa ne pričam. Još se nadam promjeni na bolje. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 10:27:00   
noemaa
daxy, draga, samo sam uletjela da ti čestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam svaki dan na rr jer od ove dvojice mušketira malo stignem, ali jako se veselim ovim lvijestima! kako tvojim, tako i perlicinim. user posted image

i sad dalje navijam za prvo sve stare trudilice; mali anđeo, lourdess, pinky, ali i sve druge nove! svima puno sreće, ne odustajte, sve će doć na svoje!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 12:26:03   
perlica55
Dan curke, opet gužva kod mene user posted image
Evo sam si skuhala kavu i stala na puš pauzu, pa da se javim..
Daxy, sretnoo, čekamo lijepe vijesti user posted image user posted image user posted image
Pinky, hoćeš da TM pošaljem jačmenac??? Vrlo rado budem, jer te ljuti user posted image
Možda ti stiže O user posted image Ako da, ciklus se zbilje unormalio user posted image
Lourdess, javi kakvo je danas stanje???
Belina, pa di si ženo? Kaj tipkaš popodne??? IMa li kaj novog?? user posted image
Snjeguljice i Noema nadam se da uživate, mamite, ljubite klince punoooo user posted image
Anandi, kaj TM veli na princezice??? Obožavam ih user posted image Rekord mi je 4 kom user posted image
To je sve kaj sam upamtila, vele da je glupost simptom user posted image , kod mene je user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 13:27:22   
belina
Hahaha perlice nemam ništa posebno tipkat, nego da se malo duže javim. PMS je tu očekujem svaki čas, tako da...pinky nema nikakvog čuda ovaj mjesec! Sretan rođendan tvom malom velikom dečku!!!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 13:46:32   
daxy
Samo da se javim nakratko.
Imamo dvije gestacijske vrećice!
Srca se još ne čuju,očekivano.

Znači blizanci! Molite se za mene. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 13:53:59   
PinkyFunkyBirdy
Vuuuuuhuuuuuuu! Ajme daxy, blizanci!!!! Sretnooooo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:04:23   
tintin
Daxy blizanci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam draga bas sam sritna zbog tebe.
Pinky Sretan rodjendan tvom malenom, ljubi ga.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:10:45   
lidac0605
Znala samm blizićiiiii,Daxyyyy čestitammmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je da nadoknadiš sve ove godine muke user posted image ....aaaaaa,kako mi je dragoooooo....nek sve prođe kako treba,čekamo s tobom BLIZIĆEEEEEEE

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:12:44   
lidac0605
Pinky,Mihecu sretan veliki drugi rođendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:22:31   
perlica55
Daxy, superrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno dalje, da idući put čuješ user posted image user posted image user posted image

Lidac, vješticeeee user posted image kod mene si fulala, al si kod daxy pogodila user posted image

Pinky, jao pa ja sam zaboravila dragom M
čestitati rođendan, ljubi ga punoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:23:50   
lidac0605
Ti buš zato dobila dečeca user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 14:51:20   
Hajdi
Daxy čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam da ih ostane dvoje user posted image

Pinky sretan rođendan tvom mališu user posted image user posted image

Tintin, rosie žao mi je zbog user posted image

Ja sam danas pospana user posted image

Pozdrav svima, tipkama se kasnije još user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 15:20:04   
eternity
daxy mila čestitam na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nagrada za godine strpljenja i čekanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 16:13:52   
Danira
Daxy cestitam,primljeno na znanje,user posted image bit ces u mojim molitvama,blizanci,joooj super.

Pinky sretan rodendan Muser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 16:37:21   
Leilani
daxy ma bravo za dvije GV user posted image user posted image Tako sam sretna zbog tebe!! user posted image Ajmeeee blizanceki, ma predivno. Budem se i ja pomolila draga za tvoja dva zlata.

pinky tvome slatkisu zelim sretan rođendan i puno zdravlja i srece. A tvog muza treba po tamburi. Nadam se da ne bute vise imali "epizoda", bas mi je zal da je takva situacija. A jel uopce uspijete razgovarati ili kako bude?

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 16:43:59   
Jupiter

IZVORNA PORUKA: daxy

Samo da se javim nakratko.
Imamo dvije gestacijske vrećice!
Srca se još ne čuju,očekivano.

Znači blizanci! Molite se za mene. user posted image



Aaaaaaa!!!!!!! Znalaaaaasaaaaamm!!!! eheheheheheh Juupiiiijeeeejjejejejeee!!!
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Jupiter
11.10.2016
Cestitam Daxic na lijepoj beti!!!! Lidac je mislila da bu Perlica imala blizice a ovaj put ja mislim da su kod tebe blizici... Hihi
Ma jedva cekam taj prvi pregled!!!


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 16:53:40   
anandi
Dancek zene, evo i mene
daxy ma user posted image user posted image mogu mislit kako si presretna. Neka je sa srecom i da bude skolska i dosadna trudnoca user posted image user posted image

Pinky srecan rodendan maleckom, da vam bude zdrav i ziv duugo godina a i vi zajedno s njim user posted image user posted image user posted image user posted image

perlice moj mm je prica za sebe, bas je neodreden. Recimo ja kazem to je moja pisulja, on na to babin mudonja, pa ja kazem mamin sin on babina pisulja i tako u krug user posted image nece da kaze sta bi volio...Pa ja iz dosade podem predlegat neka imena a on sve u kontru a kad ga pitam da da neki prijedlog on nema,..i tako se mi nadgovaramo svaku noc kad dode user posted image
Ja bih voljela prvo mudonju pa pisulju pa ponovo mudonju user posted image Sama sebi sam smijesna, samo nek se ovo rodi pa sta bude.

Ja danas isla malo prosetat i nije mi bas godilo, kad se nisam srusila na po ulice. Sad evo lezim s utricima i samo sto nisam zaspala

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 17:18:55   
LourdessPadme
blizancekiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

noema drago mi je da si se javila ♥️♥️
Kod mene menge nema,nema ni simptoma nekih,cike bole malo bjeli iscjedak.
Zadnjih pad ciklusa je bilo 33,30,30,28.. danas mi je 30dc. Zao mi je sto me nije pregledala kad sam isla po hormone da otprilike vidimo stanje.
Eh,i zaboravila sam vam reci da sam dala otkaz ima dva tjedna,tako da bez stresa idemo po nasu mrvicu. Bas sam se spasila,hvala Bogu nije nam egzistencija ovisila o mom poslu tako da gustamo sad ☺️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
17.10.2016 18:21:21   
belina
Oooooo daxyyyy pa to je izvanredno!!!kad stigneš piši detalje!!!! Čestitam od srca, ma svaki trenutak sreće si itekako zaslužila!!!!uzivaj draga sad!!!

Anandi ma NEK bude živo i zdravo pa bio pisulinac ili prišulja!
Perlice ima li mučnina? GledAm po fejsu slike magle iz Zagreba, u nas danas dan izmišljen, bas predivan! Kad prođu mučnine moraš malo doc ipak je bebica mala splicanka/splicanin user posted image
Leilani draga *ebemu i češanje opet grrr nikako na zelenu granu.
Pinky jesi pekla kakav kolač?
Hajdi šta ima u tebe? Ima li kakav opasan plan?
U mene se user posted image sprema nema nikakvog čuda ni slično. Sad ću polako po uputnice i sredit to pa ćemo dalje. Jedva čekam. Ma stalno vazem, znam da na poslu nitko nebi gledao na mene, kolegice mi govore da sam luda šta čekam (ne znaju one za probleme), ja kao da sam na zamjeni bla bla . Al opet...iz moje perspektive:lako je njim kad imaju stalan posao. Mene NEKa nema godinu dana već te svi zaboraveuser posted image
Tintin zao mi je zbog user posted image ali eto i ti se spremaš u postupak bit će uspjeha nadam se!
I nisam komentirala: draga Ikaa priča je tvoja predivna, davno sam čitala o tvojoj borbi za bebicu, život je stvarno nepredvidiv!
Papučice šta ima u BIH?saljem ti poljubac!
Tinast ti sad u nove pobjede, ne kloni duhom!!!
Rosie u kojoj si ti sad fazi?
I draga moja mali anđeo veeelimi poljubac i zagrljaj tebi! Jesi počela Radit??

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!