|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
20.10.2016 17:06:24   
Leilani
Naravno daxyc. Zato jer sam na onoj osnovnoj stimulaciji u postupku AIH-a dobila ponovo gljivicnu upalu nakon sto mi je 5 mjeseci bilo dobro sto je bio rekord za mene, pa se bojim sto bi bilo pri punoj stimulaciji. Jer pricala sam sa svojom ginekologicom pa mi je rekla da je to bila tako blaga stimulacija ali da nije cudno sto sam dobila gljivice jer sam tome sklona, a kako cu tek reagirati na stimuliranom IVF-u. Ma uzas!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
20.10.2016 17:22:17   
LourdessPadme
leilani ja sam ti iz dalmacije a na postupak cemo u petrovu u Zg. od srca preporucam,stvarno su dragi i susretljivi i nismo dugo cekali red.

belina nasi nalazi su bili gotovi za 2 tjedna,jedini je zez loviti hormonske nalaze jer se radu na posebne dane ciklusa. Kad skupis te sve osnovne na konzultacijama ti kazu ako zele neke extra. Stvarno sve brzo ide.

Moja menga je stigla i prvi put da joj se veslim.user posted image narucila sam se za utorak na kontrolu. Sutra krecem s pikanjem. Bas sam
Si hepi user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
20.10.2016 18:40:42   
mali andeo
hay curke user posted image user posted image

leilani nemoj nešto forsirati ,ako nisi spremna !
inače ja sam gledala za Škvorca,čitala po forumina i ne znamuser posted image user posted image
ja sam trenutno izgubljena skroz ,tako da ne znam ni di sam...
recimo ni na nebu ,ni na zemlji ..
uglavnom ,kako god da odlučiš ,želim ti svu sreću !!!user posted image

lourdess neka je stigla !!! od srca ti želim user posted image user posted image navijamo user posted image user posted image

perlice kako si danas ? mazi bušiku user posted image

daxy
kako je stanje kod tebe ...jedva čekam izvještaj s uzv-a!
tko zna,možda prokuca i treće srčeko !
moja frendica ostala trudna i na prvom uzv jedno maleno srce kuca ,
imala je strašne bolove i za par dana je završila na hitnoj ,
kada joj doktor veli...
gospođo sve je u redu ,oba srčeka lijepo kuckaju !!eto male mrvice danas imaju 2 mj,a ona je od šoka zavrištala ,da su svi mislili da nešto nije u redu !!

anandi kako si ti ? mazi bušiku !!

hajdi ,tintin,belina ,pinky user posted image user posted image user posted image

inače kako kod mene stvari stoje ,ja ću valjda odbrojavati sa Hipom i Pnkyuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
20.10.2016 20:53:42   
hipo
Lourdess, sretno s pikanjem i novim ciklusom!

Kako je krenulo, mogla bi daxy i cetvorkeuser posted image

Mali andeo, bilo bi lijepo da odbrojavamo skupa, ja ti zelim daa odbrojis prije nego ja pocmem!user posted image

Pusa trudilicama i novopecenim trudnicama!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 6:38:24   
belina
Jutro cure,
Mali anđeo nemoj bit pesimistična bit ćeš trudna puno ranije!
Lourdess ja sam već duže koš moto ginekologice, radila sam već i hormone i neke stvari ali to mi je sve uzelo kad sam išla na laparoskopiju. Ubit me najviše zanima koliko se čekaju nalazi za HIV, hepatitis, i ta antitijela uz njih user posted image
Spremio ne trebamo
Cure nadam se da sam sutra u svom stanu.
Trčim na posao

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 10:02:40   
daxy
Jutro. user posted image

belina draga,ne znam šta imaš od nalaza?
Za Hiv,hepatitis,... sam čekala cca 3 tjedna.
Jel imate krvne grupe TM i ti?
Ako se baš zainatiš možeš sve prikupit u mjesec dana.

leilani što si primala od stimulacije za AIH?

lourdess draga,sretno s pikanjem! user posted image
Nek bude finih folikula!

mali andeo jao,pa kud ću s troje?! user posted image
Drž mi se,draga! Kujete li plan za dalje?

hipo ne pretjeruj. user posted image Četvorke? user posted image
Ko će to nahranit?

Sinoć sam opet lipo spavala. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 10:47:34   
Hajdi
Jutro user posted image

Ne mogu dugo pa da se samo kratko javim.

Belina za hiv, hepatitis i rh faktor čekala sam samo 2 dana. Krv vađena u ponedjeljak, nalazi u srijedu.
Ne znam jesam li tu nešto vanredno potrefila. To je bilo na Križinama. Na ulazu piše da se za ove markere čeka 1 tjedan čini mi se.
Sretno!

Daxy drago mi je da si otkrila magnezij i da ti pomaže. I ja ga nekad popijem kada mi se čini da sam premorena.

Pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 10:58:00   
anandi
Jutroooo evo i mene user posted image
Vidim svasta se pisale a ja nisam nista upratila user posted image
Kod mene evo 3-4 dana neka trka frka, isla u svoj rodni grad imala nekih obaveza po gradu i usput odem i do bolnice po uputnice za hematologa i endokrinologa pa sad cu evo otici do UKC-a da se narucim. Pretpostavljam da ce gin traziti da odradim d-dimer pa bar da odradim i da ne placam, ovako je 100KM, i hocu i stitnu da provjerim. Na uz trebam u iduci ponedjeljak pa valjda me ovi naruce prije i zavrse da mogu ponjet nalaze.

Sto se tice simptoma, pa glavobolja je uzela maha, izluduje me, kad me ona dobro osamuti onda slijedi mucnina a nekad i povracanje...al dobro, to sam cekala duuugo godina i izgurat cu

perlice zao mi je sto si zaglavila bolnice user posted image nadam se da si vec bolje.

Citam vas kasnije kad se vratim pa pisem user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 11:11:05   
tintin
Pozdrav cure,
Bila sam jutros kod dr ali nemože mi dati terapiju jer mi još nisu gotovi lsh i prolaktin, a bez tog nalaza nemogu krenit s terapijom, tako da ništa još.
I da nalaz TSH mi je 3,22 a za trudnocu mora biti 2,5 pa mi je sad dala da pijem 6 tjedana Euthyrox.
I da naravno da nisam pitala koju mi uopće terapiju misli dati, ja skroz zaboravila, ništa mozda sljedeci ciklus vidit ćemo kakav će mi biti lsh.
Pusu vam šaljem svima

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 12:17:50   
perlica55
Jutro cure user posted image
Daxy, super da si bolje i važno da nema glupih grčeva više user posted image
Sretno u ponedjeljak, da nam javiš dva user posted image user posted image
Belina, tu u Zg biljezi, krvna gr i rh faktor budu gotovi za par dana.
Budeš ti to sve brzo obavila, posebo ak se radi u istom labosu user posted image
Leilani, razradite ratni plan i krenite, želim ti sreću od prve user posted image
Lourdess, kak ide pikanje? Boli li? Javi nam novosti user posted image
Hipo, kak je hipici na putu??? Pusa
Anandi, uzmi si paracetamol, nadam se da ti bude bolje user posted image
Tintin budeš TSH brzo spustila uz Eutiroks, samo ga redovito uzimaj, na prazan želudac,
i nemoj barem pol sata nakon terapije jesti i piti kavu. Sretnooo..
Pinky gdje si ženo??? Kak je M? user posted image
Ja sam ok, jedva čekam na posao u ponedjeljak user posted image Nikako nisam tip
za biti domeka user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 12:59:22   
tintin
Hvala Perlice, rekla je 6 tjedana da uzimam, jednu tabletu ujutro, nema žurbe, pokušavat ćemo prirodno pa možda kojom sricom i upali :-)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 13:02:25   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image daxy - 10.10. - ponosna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 13:23:55   
Leilani
Ojla kokice!

Meni jucer bio koma dan da sam navecer i plakala, a MM nije imao sluha za mene, pa me utjesila mama preko telefona user posted image ja ne znam, cim je vani sivo i kiša kao da me neki oblak pritisnuo. Danas je bolje user posted image
Pa smo si jucer popricali i nismo ni sami sigurni kad cemo krenuti, bas nam je obojema veliki stres.
daxy imala sam od terapije klomifen, štopericu i utriće, bas najblaze sto moze biti.

mali andeo ja sam isto zbunjena za Škvorc jer naisla sam na njihove statistike i nikako nisu dobre, a iskustva skoro uopce da i nema na netu.

anandi zao mi je mica da ti nije dobro, ali bude proslo nadam se brzo te mucnine i povracanja.

perlice vjerujem bas da se veselis poslu, do tad jos odmaraj :*

belina super da je stan gotov, uzivajte!!

lourdess hvala ze preporuke za Petrovu. Bas vidim da su svi uglavnom VV, (s tim da tamo ne bih jer nemaju anesteziju za punkciju) Petrova i vinogr. a kud sam ja bas otisla na sv.duh prvi put...

hajdi danas krece akcija, jel tako? user posted image sretnooo!!!

Ljubim vas!



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 13:47:26   
PinkyFunkyBirdy
Daxy, evo listu dijeliš samo sa svojim bebačima! user posted image
Baš mi je drago da si bolje i da se grčevi smanjuju. Jedva čekam ponedjeljak, a mogu si misliti kako je tebi i TM. user posted image

Perlice, trudnice, tu sam, ali radim. Pokušavam napraviti ovih dana što više pa da mogu onda mirnije klafrati s vama. user posted image Moj M je super! Jučer sam brisala prašinu pa mi je pomagao tako da je uzeo svoju vlažnu maramicu i hodao za mnom i gdje god sam ja brisala tamo je pokraj brisao i on. Joj, ma takav je slatkiš da ti to ne mogu opisati. user posted image
Ženo odmaraj dok imaš priliku ili iskoristi ovo vrijeme za nešto što ne uspijevaš inače, a htjela bi napraviti. user posted image

Tintin milena, pa od kud sad povišeni TSH? user posted image Dal su ti prije bili uredni nalazi (ako si ih radila)? Ajde pa srećom nije jako visok, ali grozno mi je kako sve više žena ima problema s time. user posted image

Anandi, slažem se s Perlicom - možeš piti lijekove protiv bolova na bazi paracetamola. Oni ne utječu na bebača. user posted image Ne smiješ piti one lijekove na bazi ibuprofena. Nadam se da ćeš ubrzo biti bolje. user posted image

Hajdi user posted image user posted image user posted image

Belina, gotov stan? Ajde super! user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam NAPOKON pospremila sve i još danas završim ono standardno tjedno čišćenje (prozori (ok, ovo spada pod godišnje čišćenje user posted image ), pod, kupaonica) i gotova sam! user posted image user posted image user posted image Baš sam happy puppy! user posted image user posted image user posted image
Bila sam te maknula s liste jer si napisala u jednom postu da vještica stiže pa sam mislila da je krenuo spotting. Žao mi je da se nisam zeznula pa da nam javiš lijepe vijesti. user posted image

Hipo, mazi i ljubi malu hipicu! Kad nam dođeš budemo navijali da brzo dobi bracu/seku! user posted image

Mali andeo, samo polako - dan po dan. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma ti ćeš prije mene u trudničke vode sigurno. user posted image Ja se još mora zbližiti s mojim donatorom. user posted image

Lourdess, sretno s pikanjem i s postupkom! Navijat ćemo jako, jače, najjače kad se približi datum D! user posted image user posted image user posted image

Leilani, znam da se bojiš, ali možda da se oboružaš sa svime što ti pomaže i probaš jedan ciklus u pravo stimulirani IVF. Nisam upoznata s time kako hormoni utječu na gljivice, ali mislim da ti onda ne ginu kada zatrudniš jer tek tada hormoni divljaju kao ludi. user posted image

Ja sam vam tako umorna. Cijeli tjedan idem oko pol 2 spavat, a oko pol 7 se dižem i onda cijeli dan što posao, što čišćenje i spremanje stana, a i M se zna buditi par puta noću tako da sam kao zombi. Nadam se da ću večeras otići spavat u normalnije vrijeme. user posted image
I, da, kod mene PMS simptomi, a od O ni glasa ni traga. user posted image Puna sam prišteva, napuhnuta i stalno gladna. Grozno je to što ću sad biti takva sve do sljedeće vještice, a tko zna kad će to biti. user posted image

E, možete pisati datume za studeni pa ću idući tjedan složiti listu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 14:02:39   
Leilani
Ajme Pinky pa kako uspijevas sve to stici? Divim ti se.
A iskreno bas se bojim tih punih stimulacija...tako da na to nisam nikako spremna. A onda se pak bojim ono kad dođe dva tjedna cekanja do bete bilo što uzimati. Jer evo nakon tog nesretnog AIH sam se ipak odlucila na malu dozu origano ulja, jer sam htjela kantarion ali gin je rekla nikako ne. Pa sad nek ja budem pametna. A u trudnoci ako ikad dođe do nje znam da mi ne ginu gadure, ali samo nek se ona dogodi pa cu biti mirnija, a mozda cu se i onda lakse nositi s tim user posted image
Evo moj datum je 14.11.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 14:32:15   
perlica55
Pinki vrijednice naša user posted image user posted image svaka ti čast,
meni dolazi sutra teta čistilica, ja user posted image kod mame user posted image
Super da je M na mamu, i kud djetetu stavljaš user posted image user posted image
Sad sam skužila da će Belina useliti u stan, super uživaj draga user posted image
Leilani draga, budeš samu sebe izludila. Umiri glavu, malo stani na loptu. Kad budeš spremna krenite.
Tvoj zadatak je odabrati kliniku koja ti je po volji,
i s MPO ginekom dogovoriti kada bi i što.
P.s. kaj se tiče op. anastezije, za prirodni IVF u kojem možeš dobiti 2/3 folikula,
pitanje je dal bi ti itko dao opću anasteziju.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 14:58:54   
PinkyFunkyBirdy
user posted image Da je do mene, ja bi to toliko polako rješavala da još 2 g. nebi sve bilo raspremljeno, ali MM voli sve odmah i sad pa sam si dala malo truda. user posted image

Perlice, meni ti je to sličica zamjena za slatkoću: user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 15:11:06   
LourdessPadme
leilani dobro ti perlica kaze,malo se umiri poslozi sve u glavi pa ulagano. Sjecam se sebe kako sam luda bila kad su mi rekli da mi je najbolje krenut u mpo,imala sam fazu negiranja,plača pa sam ljuta bila,.Prvo sam se dogovorila samo sa sobom,prihvatila situaciju takvu kakva je i shvatila da ivf nije nikakav bauk i ako je to jedini put do bebe da ga zelim proci.Poslje sam sjela sa MM objasnila mu stvar i on je samo rekao,ja sam uz tebe idemo to obaviti. Iako je pomalo bio skeptican ,vec na prvim konzultacijama su kocnice popustile jer nam dr. sve super objasnila. Samo trebas prihvatiti situaciju u svojoj glavi i njemu je prezentirati kao nesto normalno,sta i je kad pogledas. Zelim ti puno srece ♥️

Danas prvo pikanje u 17h user posted image .
Nakon kontrole u Utorak cu mozda imati okviran datum za listu .

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 16:10:59   
tintin
Leilani kad budes spremna lipo ces krenit u MPO vode, a do tad ti zelim da te iznenadi plusic.
Pinky ma uvik mi je bilo sve uredno, tako da je ovo novo, al dobro proce i 6 tjedana brzo I nadam se da ce se sniziti
user posted image user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
21.10.2016 17:12:58   
belina
Lourdes sad navijamo za tebe dragauser posted image user posted image user posted image sretno s pikalicama i u postupku.
Draga leilanI moja kuma je imala iste probleme kao i ti s gljivicam, u trudnoću ih nije imala uopće!!!! A ja ih nisam imala nikad i u trudnoći sam ih imala jednom. Tako da, ništa to ne znaci.
Da cure, useljavanje se nApokon. Tlaka mi je jer mi mm-a nema, on je kod vas cure u Zagrebu, tako da me cekA sve !
Perlice meni je mama očistila stan hahaha kad je čula da namjeravam platit agenciji poludila je i rekla da će ona to boljeuser posted image ja jednostavno nemam vremena dva dana u komadu uhvatit se svega!
Pinky i ja bi to laganini, bolje je to kao sto TM radi.
Daxy trebam vidit sve nalaze ponovo, da imam friske, ono šta sam imAla mi je uzelo u bolnici. A i želim u postupak čista hahahauser posted image Daxy moram ti Rec, sanjala sam te sinoć, da si došla kod mene na kavu, imala si kratku crvenu kosu. Ja sam spomenula neku curu s foruma, a ti si rekla da je pravilo da ne spominjemo cure s RR na glas. Luda kućauser posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
22.10.2016 10:34:44   
daxy
Jutro. user posted image user posted image user posted image
Dograbite kavicu. user posted image

Jesam ja jedina tako dugo čekala markere na HIV,hepatitis?user posted image
Znam da bih nekad iste nalaze čekala duže, a nekad kraće...
Valjda je do labosa...


leilani mislim da ti ne ginu gljivice i u prirodnom IVFu ako si toliko osjetljiva. Jer koji god postupak radili Utrogestani su obvezni,a oni uvelike utječu na vaginalnu floru.
Odluka je samo na tebi. A najbolje što možeš je posavjetovat se s MPO gin i razmislit malo o opcijama.
Nisam sigurna jel misliš na opću anesteziju? Opća anastezija za aspiraciju ti ne triba. Sama aspiracija kratko traje i bol je podnošljiva. Ja sam osjetila neugodu sličnu onoj na AIH kad uvode katetar,a zabolilo me jedino kad mi pokušavao "dohvatit" jajnik koji je utekao visoko. Tad mi je sestra pritisnula trbuh i taj ubod me zabolio. Al bol je trenutna i prošla je za 2-3 sekunde. Čak i curama koje odu u hiperstimulaciju rijetko daju opću anesteziju.
Bila je u čekaonici jedna curka dok sam čekala aspiraciju koja je u prethodnom postupku imala 18 JS aspiriranih bez opće anastezije i ona me umirila.
Ako njoj nije bilo strašno onda neće ni meni. user posted image

Al čula sam da u nekim klinikama u ZG aspiraciju rade na živo,bez koktela? Jel to istina curke?user posted image
Ako je, bježite od tamo!

anandi draga,nemaš potrebe patit se s glavoboljama kad smiješ popit tabletu. Paracetamol je siguran u trudnoći. user posted image

tintin šteta za TSH. Al držim fige da ga terapijom spustiš! user posted image

pinky meni je baš žao što sam sama na listi. user posted image
Nadala sam se da će bit veselija. user posted image
Jesi se uspila naspavat sinoć? user posted image
Divim ti se kako sve stigneš i još si na nogama!
Drago mi je da je stan spreman i da ste se raspremili. user posted image
A M je cakani s krpom. user posted image

lourdess kako ide pikanje? user posted image

belina uživaj u novom stanu!
San je ludilo! user posted image user posted image
Imala sam period kad sam imala crvenu kratku kosu. user posted image Nije ti san daleko od istine. user posted image

Danas je lip dan,MM će nešto radit na kući, a ja bih mogla prošetat... user posted image
Nešto sam 'pogubljena' jutros. user posted image Mozak malo usporen,al ne smeta, neću rješavat nikakve matematičke zadatke. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
22.10.2016 11:47:16   
anandi
Jutrooo

daxy kafica ti je za 10 user posted image uzivaj u setnji ako vam je vec fin dan.
Razmisljala sam o paracetamolu al sve se ustrucavam da popijem, ko dijetu mi se ogadilo...tesko sam ga gutala a kad ga izlomim onu njegovu gorcinu ne mogu saprat user posted image a pijem vec 4 tbl dnevno a slabo jedem pa me malo muci i zeludac...trenutno kad zaboli mazem se onom mentol algom pa pomogne pod uslovom da lezim i ne hodam.

Lourdes sretno s bockanjem, da bude dosta jc user posted image user posted image

belina super za useljenje, sad uzivaj

pinky bas si prava vrednica user posted image mogu mislim malog s krpicom user posted image

perlice znaci danas si kod mame, hajde uzivajte

Leilani nema potrebe da brines o stimulaciji, ono kad se krene nismo ni svjesne sta nas snade i kad napokon skontamo vrijeme je cekanje bete. Sto se tice gljivica, jbg valja izdrzat samo mozes vidjet s gin da utrogestane pijes u vecoj dozi a ne stavljat

hajdi jel krenula akcija user posted image

tintin s terapijom brzo ce tsh spasti, samo sto ti rece perlica nemoj nista piti i jesti bar pola sata

Gdje mi je zemljakinja papucica

Eto nadam se da sam sve spomenula, ako nisam ne zamjerte. Popila sam kafu pa sad kontam malo pocistit stan, stvarno je uzas. Usisat cu i izdzogirat u par navrata a sutra cu kupatilo rijesit. Uzivajte mi

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
22.10.2016 14:19:47   
LourdessPadme
Hej curke ,iman jedno pitanje.
Kaze MM ajmo veceras malo izac vani jer ako se sad sve primi nema izlazaka sljedecih oho-ho.
Sad mene zanima kolko mi je to pametno ,danas cu se bocnit drugi put,strah me da nebih doslo do kakvih kontraindikacija ako si malo popijem? user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
22.10.2016 14:31:44   
anandi
Lourdes ma mozes slobodno casu-dvije vina ili piva (koji je ujedno dobar za debljanje endometrija) neces se unistit alkoholom user posted image Ja kad sam se bockala skoro svaki dan sam pila po malu limenku piva a sad kad sam cekala betu opet sam znala popit po casu-dvije piva. Uzivaj s mm u izlasku

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
22.10.2016 15:48:57   
Hajdi
Leilani nadam se da te ipak neće napasti gljive koji god postupak da izabereš i da će biti uspješan user posted image . Imam dojam da obrana od napasnika puno ovisi o tvom stanju organizma kada kreće postupak.

Mali anđeo i tebi želim da drugi postupak donese puno više sreće, odlučit ćeš se kad budeš spremna.

Tintin imamo sličnu situaciju s tsh, i ja ga moram sniziti. Drugi tjedan ću vidjeti dokle je stigao.

Lourdess sretno s pikalicama, navijat ćemo za tebe user posted image
I ja mislim da neće biti problem čaša piva ili vina do bete.

Daxy navijam da nam prijaviš dva user posted image user posted image u ponedjeljak user posted image . Nadam se da ćeš nastaviti lijepo spavati bez grčeva.

Anandi uh baš su te jake glavobolje strefile, nadam se da će popustiti user posted image

Pinky baš si bila vrijedna, sad treba naći malo vremena i za odmor user posted image . Mališ je jako sladak s krpicom za tobom user posted image

Perlice kako je, nadam se da nema jakih mučnina?

Papučice kako je kod tebe, imaš li kakav predosjećaj?

Belina uživaš li negdje na suncu, jesi pohvatala moj post vezano za hiv/hepatitis markere i krvnu grupu/rh faktor?
Nek ti na uputnici od tvog gin. napiše odjel za Transfuzijsku medicinu na Križinama, nalazi gotovi za 2 dana.

Mi nadam se danas krećemo u akciju user posted image . Datum je 9.11.


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!