|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 17:34:33   
nutella2009
Ma čekajte neću ovako a di mi je prija piškilica Lourdess .Ajmo draga datum na sunce neću piškit bez tebe u lipnju pa makar bila trudna bar 4 mjeseca user posted image user posted image

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 18:03:30   
daxy
Trudilice:

user posted image lili22 - ponosna user posted image
user posted image tealitas - 27.05.
user posted image mali andeo - 28.05.
user posted image micikaMala - 31.05.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 18:15:08   
tinast
hipo, znam kako ti je jer sam ja slično prolazila kad sam imala problema sa probavom. nema osobe koja me nije pitala jesam li user posted image koliko mi je stomak bio velik. a nitko nije znao koliko sam se mučila sa probavom i zatvorom. u početku mi je to bilo smjesno a kasnije me već debelo zivciralo. sad sam super po tom pitanju, ostala sam malo bucmasta u donjem djelu trbuha, kad sjedim onda opet dio kipi vani, ma slikat cu se pa cu sliku zaljepit tu da vidite kako sad izgledam nakon svih problema sa probavom i za vrijeme kad je to bilo gore nego danas.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 18:23:46   
perlica55
Daxy draga pa ne hvališ se pozitivnom
LH trakicom i O user posted image user posted image
Srami se user posted image Sve ste savršeno pokrili,
držim figeeeeeeeeee
Hipo znam da ti je užasno slušati glupe babske
priče, al pokušaj se ne živcirati..
Ja sam si obećala da budem idućeg tko me pita
kaj čekamo MM i ja, pljunuti bez srama user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 18:41:13   
daxy
perlice ionako se u prvom ciklusu ispituje tvoja reakcija na Klomifen,možda bi bilo dobro vidjeti pravu reakciju,odnosno saznati da li normalno ovuliraš bez štoperice. Ona samo finalizira sazrijevanje jajne stanice,ono što je Klomifen započeo,a ako ti LH počne rasti prije nego si daš injekciju ona nemam nikakvog smisla,odnosno proces ovulacije je već počeo. Ako misliš koristit štopericu morat ćeš kupiti LH trakice.

Htjela bih da sve uzmeš u obzir prije nego odlučiš,nemoj mislit da pametujem.

Ma ja sam pisala o toj "pozitivnoj" trakici prije 2 dana. user posted image
Piškila sam ju i kako nije bila pozitivna odmah (te 2 minute) a ja bila u žurbi,samo sam ju spremila.
Kad sam pogledala ujutro crtice su bile iste jačine,nisam tada upisala plus,malo sam se mislila jer je prošlo 12ak sati.
Pitala sam vas da mi kažete šta mislite,al nitko nije odgovorio. user posted image
Valjda zbog one strke oko jajnike i sl...

Eh da,vjerojatno sam ovulirala. user posted image
Po BT sigurno jesam. user posted image

hipo ma ja bih ju lansirala negdje. Baš je odvratna. user posted image

Ma ja sam tako pitala jednu žensku koliko je trudna. Ona je bila jako mršava kad sam ju zadnji put vidila i od tad je uspjela nabacit brat bratu 20kg (jedva godinu dana),a puno od tih 20 kg je bilo u trbuhu. Šinjorina se uvrijedila i počela se svađat,a ja ni 5 ni 6 joj odbrusila: Pa izgledaš kao trudnica,ako ti smeta smršavi. user posted image user posted image
Al u moju obranu nije se udebljala od bolesti i bila je jako bezobrazna prema buckama dok je ona bila fit.

Pročitala sam nešto zanimljivo,možda će vas zanimati,pa ću C/P:

U nedavnom broju časopisa Fertility Sterility objavljeni su rezultati istraživanja belgijske grupe, prema kojima je stopa trudnoća nakon embriotransfera smrznutih embrija daleko veća u spontanom ciklusu u kojem dolazi do spontanog porasta LH, u usporedbi sa ciklusom u kojem se koristi injekcija humanog korionskog gonadotropina (HCG, tzv. štoperica). Ova injekcija se upotrebljava da bi se započeo porast LH (jer su HCG i LH vrlo strukturno slični), i obično se daje prije nego počne prirodni porast LH.




U studiji su transferirani embriji stari 3 dana, u 124 žene u prirodnom ciklusu, i u 63 žene čiji je prirodni ciklus kontroliran injekcijom HCG-a. U prvoj grupi embriotransfer je učinjen 5 dana nakon spontanog porasta LH, a u drugoj grupi 5 dana nakon injekcije HCG-a. U obje grupe debljina endometrija bila je minimalno 7 mm i veličina folikula 17 mm.

Autori su prekinuli studiju prije vremena zbog značajno veće stope trudnoća u grupi sa prirodnim porastom LH, 31.1% u odnosu na 14,3% u grupi koja je primala injekciju HCG-a. Zaključili su da kako LH i HCG dijele isti receptor, njihova istovremena prisutnost može imati negativan utjecaj na trudnoću.

Ova studija pokazala je superiornost prirodnog ciklusa nad ciklusom kontroliranim HCG-om za pacijentice kojima se planira embriotransfer smrznutih zametaka.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 18:57:44   
perlica55
Daxy točno tako, po BT si imala O i
akciju kak spada, čekam tvoj user posted image za
10-ak dana user posted image
Ak ću koristiti stimulaciju, hoću da bude
i štoperica uključena, imam neko svoje
mišljenje o stimulaciji. Budem se svakako konzultirala
s mojim G... Ja sam bik po horoskopu user posted image
Hajde pliz kada ćeš imati vremena pročitaj na
stranicama Cita Info za pacijente -MPO..
Budem te sutra pitala na PP neke stvari/mišljeneje
ak ćeš znati...
Gibam na kavicu s curkama, pozzz svima!!

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 19:17:28   
hipo
Prošo me bijes user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 19:24:57   
daxy
perlice tvoji su jajnici u pitanju,ja sam samo informator. user posted image user posted image

Budem čitala malo kasnije. Ne znam šta točno te zanima,ovaj link šta sam našla info za pacijente je pdf,upravo ga skidam na laptop. Valjda je to to.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 7:00:11   
hipo
Jutro, jos malo pa ce lipanj. user posted image
Micika ja bi jaaaako htjela vidjet tvoj testić!user posted image
maliandjeo, tealitas, zelim vam user posted image
meni se cini da ce mi O bit kasno
jucer sam prelistala grafove, u 1. mjesecu je O bila 17 DC, dva puta 16, pa se nadam da ce se dogoditi.
Jucer je LH trakica pocela tamniti, jos je negativna, ako bude s trakicama kao do sada, O nece prije prekosutra.
Akcija i samo akcija! Nema predajeuser posted image

< Poruku je uredio hipo -- 28.5.2014 7:10:35 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 7:30:22   
Snjeguljica_83
Jutro!

Evo započnite dan sa smijehom.... Kliknite na ovaj link i nasmijte se! Ja jesam!user posted image

http://www.businessinsider.com/the-15-worst-corporate-logo-fails-2014-1#kids-exchange-12

MM je rekao jučer "nigdje ja ne idem, na nikakve pretrage, ovaj mjesec ću ti napraviti bebu, oči će ti iscuriti!" user posted image user posted image user posted image user posted image No, šalu na stranu, nastavljamo po planu. Već ovaj tjedan planiram imati uputnicu u rukama. Hvala, cure!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 7:37:40   
syringa
dobro jutro curice!
maliandjeo, tealitas, sretno! čekamo da nam prijavite user posted image !!! user posted image
hipo, izgleda da ćemo nas dve zajedno ovulirati?! user posted image
daj Bože da zajedno i ugledamo user posted image . user posted image
daxy, kakvo je stanje kod tebe? u kojoj si fazi ciklusa? user posted image
malamicika daj nam javi! sve smo jako znetiželjne i nestrpljive. user posted image
snjeguljice, jesi bolje danas? svaki kraj je nobi početak i nova šansa. zar ne? user posted image
eternity, nadam se da si dobro i da imaš plan za dalje. user posted image
pinkyice, debeljuco, user posted image  tebi i tvom malenom user posted image user posted image user posted image . čuvaj se!
perlice, lijepo da imaš plan i da znaš kako dalje. navijam da do jeseni ipak bude jedna ljetna user posted image  u buši! user posted image
nutella, kako si? kakva je kod tebe situacija? user posted image
ja uskoro idem na folikulometriju. nadam se da moji folikulići rastu i da je pucanje blizu.
javim kak je bilo.

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 8:28:08   
micikaMala
I ja sam nestrpljiva... tako bi htjela ugledati dvije crtice, da ih i sanjam.

Sutra ujutro će biti 12 DPO, tako da onda budem pišnula.

I ako se budem dvoumila oko rezultata svakako stavljam slikicu da čujem šta će reći stručni žiri.

user posted image user posted image user posted image vas sve!


(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 8:37:45   
syringa
evo me sa uzv-a.
uglavnom, jedan folikul je prestao rasti, čak se i smanjio, a drugi je nastavio rasti i sad je 16,5mm.
dobila sam utrogestan 2x1 da pijem od sutra i preporuka za akciju danas 1x, sutra 2x i prekosutra 1x.
po njoj bi o trebala biti sutra. rekla mi je da radim test 12.6. to bi bio 14dpo.
ah. razočarana sam što je ostao samo jedan folikul! user posted image  
toliko od mene. držite se cure i sretno!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu micikaMala)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 8:49:39   
hipo
Snjeguljice, nadam se da ti je MM u pravu, ne što se tiče ispadanja očiju, nego bebeuser posted image
Syringa, što se mene tiče, možemo sve skupa i O i user posted image user posted image žao mi je što je jedan folikulić odustao, držim fige da ovaj jedan bude onaj pravi!user posted image
Micika, al mi bi i testić od jučer, ajme jesam dosadna, al mi to volimo gledat user posted image ako baš moramo strpit ćemo se do sutra user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 9:08:03   
Snjeguljica_83
Syringa a vidiš moj jutrošnji post, znači bolje sam!user posted image Idemo ispočetka! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 9:26:43   
mali andeo
jutro curke user posted image
kako ste ?
ja sam recimo ok...
ovaj put malo izgubljena u brojanju...i kad sam jučer shvatila da je meni jučer bio 28 dan,
a ne danas ...znači meni malo kasni... user posted image
ali ne previše , a ono meni nikad u životu nije kasnila ,uvijek uranila ...
danas nisam test radila ,neznam zašt,ali nisam...
a što se tiče mjerenja BT prestala sam ,prije par dana ,jer sam bila nešt prehlađena ,pa mi je sama po sebi bila povišena ...
i tak da neznam na čemu sam..
a simptomima ? rekla bi da mi je sve ,ali vjerojatno samo umišljeno...
eh,kad ti samo 5 min kasni,već se zamišljam kao user posted image ,buca ...joj...
opet ću biti totalno razočarana ,čini mi se ...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 9:56:05   
hipo
mali anđeo, nadam se da to kašnjenje znači user posted image jako ti to želim i da ti ta prehlada prođe!
budeš sutra radila test?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:03:08   
perlica55
Jutro curke user posted image
mali andeo piški testić sutra, držim ti fige user posted image
Syringa draga, možda bude jedan ali
vrijedan user posted image
Koji ti je dc? Zar se ustrogestan ne uzima
dan nakon O?
Ja sam uzimala Duphastone od 2dpo..
Možda i nema veze od kojeg dana, al
eto pitam user posted image
Dal koja od vas pred O ima neugodnu bol
prilikom odnosa? Ja sam sinoć jedva izgurala
akciju, baš me jajnik pikao jaako..
Al dužnost obavljena!!

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:04:01   
tinast
jutro drage moje! snjeguljice biti ces ti nama user posted image i biti će bebica kao sto ti je M rekao user posted image

micika, mali andeo, kad budete radili testove želim vam od srca da sto prije ugledate user posted image

hipo, ja i ti se u stopu pratimo sa grafom, od user posted image sluzi, tempice.... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:15:32   
Snjeguljica_83
user posted image za akcije! Držim fige da svima urode plodom!!!!user posted image
user posted image user posted image

Može biti da će sada kad krenemo na analiziranje, uplašeni dečki MM požuriti do moje jajne stanice i napokon je oploditi! user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:23:47   
hipo
perilice, i mene je sinoć malo bolilo, to mi se dogodi svakih par mjeseci, uglavnom kad se malo požurimo i kad ja nisam baš sto posto pripremljena user posted image - to se dogodi kad nam je pun kufer akcije pa odradimo da odradimo user posted image sinoć se meni posve nije dalo, pa me on nagovarao, inače je obrnuto user posted image
tinast, meni to baš zabavno kad mi se s nekim poklopi sve, kao da mi je lakše sve izdurat user posted image
snjeguljice, treba sve isprobatuser posted image pa i prijetnju plivačima analizom
kaže sinoć MM nakon akcije: Sad ih čuvaj, e, nemoj ih pobit user posted image
user posted image user posted image to vam njega muči - da moja sluz nije dobra, to je zapamtio kad je bio kod onog doktora koji mu je tumačio spermiogram user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:31:15   
eternity
jutro cure user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

syringa držim fige da taj jedan bude dobitniuser posted image user posted image user posted image razmišljaj pozitivno, da nisi na stimulaciji isto bi bio jedan amožda taj jedan ne bi ni rastao, sad imaš jedan koji raste user posted image user posted image user posted image

perlice mene je isto bolilo pred ovulaciju, do suza,al bitno je akciju odradituser posted image user posted image user posted image user posted image i isto sam pila dabroston od 2dpouser posted image user posted image user posted image

moja user posted image je jučer došla, trajala neka 2 sata i od jučer popodne je nemauser posted image user posted image , ništa, zero, nikakve boje ničega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , čula sam se sa svojom gin. rekla je da pričekam dan-dva a ako ne dođe da dođem do nje da odradi UZV, inače 5 dan od početka user posted image sam opet na stimulaciji pa ćemo vidjet, sad samo da dođe zapraveuser posted image

< Poruku je uredio eternity -- 28.5.2014 10:36:08 >

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 10:40:07   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, i mene ti je ponekad znao toliko boliti jajnik da smo jedva obavili stvar, ali što se mora nije teško. user posted image user posted image user posted image Najbolje da ste u takvim situacijama u pozama koje ti najbolje odgovaraju (tj. najmanje bole). user posted image

Snjeguljice, ma sad će odmah upaliti čim ste odlučili krenuti u istraživanje. user posted image Dal si možda već zvala bolnicu da se raspitaš? user posted image

Hipo i tinast, što radite na RR? user posted image Brzo zaskačite muževe jer samo što nije O! user posted image user posted image user posted image

Mali andeo, navijam za veeeeliki plus! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Syringa, sorry ako si to već ranije rekla, ali da li tebi rano pucaju folikuli? user posted image Ako ti je bio 16,5 mm sutra će ti biti najviše 19mm, a koliko znam obično folikuli pucaju kad su preko 20 mm. S nekim smo se već to dopisivali, pa sorry ako ponavljamo isto. user posted image I nije mi jasno zašto ti je preporučila toliko akcije ... kužim svaki dan po jednom, ali 2 puta u danu. user posted image Joooj, meni se uopće ne sviđa ta tvoja ginićka ... ne zna ti pomoći s dugom lutealnom fazom, a i ovo mi je malo sve kontradiktorno onome što znamo. user posted image

Micika, čekamo slikicu bez obzira. user posted image

Draga daxy, grafić izgleda lijepo! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 11:01:59   
syringa
hvala vam drage moje! user posted image
pinky, ne znam da sam pisala o folikulima.
uglavnom predzadnji cikus mi je o bila neki 9dc, a zadnji cikus mi je bila 13dc.
danas mi je 13dc i kaže ginka da bi o bila sutra, eventualno u petak. endo izgleda savršeno.
utrogestane ću početi piti u petak, a ne sutra bez obzira što mi je rekla sutra. nek prođe još jedan dan.
što se akcija tiče, obavit ćemo svaki dan jednu. mislim da dvije sutra ipak nemaju svrhe.
i mene bole jajnici od te ovulacije i nije mi baš ugodan odnos, ali što se mora, mora se.
user posted image  je ipak najvažnija. drage moje actin women-ice, sretno vam bilo skupa sa mnom! user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.5.2014 11:19:18   
daxy
Dobar vam dan.

hipo tebi O ne može nikako pobjeći. user posted image user posted image user posted image

snjehuljice drago mi je da si vesela. user posted image
Samo naprijed. user posted image user posted image

micikka nadam se da neće biti dvojbe oko pozitivnog rezultata. Al mi svakako hoćemo vidjeti test! user posted image user posted image

syringa draga,znam kako si razočarana. Žao mi je što je jedan folikul prestao napredovati.
Imaš taj jedan i držim fige da bude dobitni! user posted image user posted image user posted image
Slažem se s Pinky vezano za Dobraston. Nisam još čula da se pije prije ovulacije u ovakvom slučaju. user posted image

mali andeo tebi malo kasni. Pa to je super! Navijam za user posted image
Kad ćeš napravit test? user posted image

perlice meni se trbuh napuše oko O,pa nekad odnosi zanju biti malo neugodni,al snađemo se. user posted image
Ima poza koje olakšavaju situaciju. user posted image

tinast kako ti stojiš s datumom u lipnju? user posted image
Znam da ste pauzirali,ali rekla si da ćeš odbrojavati u lipnju,pa...

eternity baš zeza ta tvoja user posted image . Pa kud je nestala?

pinky da,graf je super,samo da ostane ovakav. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!