|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje svibanj 2014.
24.4.2014 19:31:28   
daxy
Idemo,javljajte datume za svibanj!
Sretno nam svima! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Trudilice:


user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
24.4.2014 19:53:17   
daxy

Trudilice:


user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image nutella2009 - 18.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 11:15:00   
daxy


Trudilice:

user posted image folletto - 05.05.
user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image micikaMala - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image mybayby - 14.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.
user posted image lili22 - 22.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 12:15:01   
mali andeo
već 5 mjesec ? nisam se stigla javljati i vidi kud mjesec prošao...
evo i mene godinu dana na listi user posted image
i još uvijek tu gdje jesam ....
moj datum je 1.05. ajd da mi barem bude praznikuser posted image
simptoma još nikakvih nemam..pijem i dalje duphastone pa ćemo da vidimo...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 13:20:48   
lili22
daxy draga krivo si mi upisala datum ajde molin te ako ti nije problem da mi ga ispravis na 26.05

mali andeo od sveg srca SRETNO!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 14:35:00   
daxy


Trudilice:

user posted image mali andeo - 01.05.
user posted image folletto - 05.05.
user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image micikaMala - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image mybayby - 14.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.
user posted image lili22 - 28.05.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 14:36:44   
daxy
lili evo točan datum. user posted image

mali andeo navijam da nam budeš i prva user posted image na listi u svibnju! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 14:39:07   
hipo
ja bi nedočekala vješticu 14.05. pa ako mogu na listu user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 18:58:45   
Dacana
Curke moje nemojte mislit da sam vas zaboravila...citam vas ja cesto,samo sto se ne stignem javit...

Ovdje cu cestitat nasoj bebacici...Draga iskrene cestitke,zelim ti skolskih 9 mjeseci user posted image user posted image

Curke moje zelim vam da zlocesta user posted image ne dodje i da mi ubrzo budete ponosne user posted image ...od srca vam to zellim

Daxy jel mogu i ja u navijaciceeeeuser posted image

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
25.4.2014 20:32:33   
eternity
daxy, mene piši 30.05. al sa upitnikomuser posted image jer mi dabroston produži ciklus pa ne znam još točnouser posted image

svima nam puno sreće u svibnjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 25.4.2014 20:34:53 >

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 14:28:40   
daxy

Trudilice:

user posted image mali andeo - 01.05.
user posted image folletto - 05.05.
user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image micikaMala - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image hipo - 14.05.
user posted image mybayby - 14.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.
user posted image lili22 - 28.05.
user posted image eternity - 30.05. ?


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa, Dacana
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 14:30:26   
daxy
Dacana evo te u navijačicama sad navijaj. user posted image user posted image

Curke,datumi su tu,a lista nam je već sada ogromna. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 14:38:54   
Papalina
ja vas stalno pratim pa bi i ja u navijačice!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 18:49:21   
ikaaa
Drage moje evo novog mejseca i navijam i držim figice da mis ve od reda postanete okruglice i ugledate veeeeelike pulseve.....evo malo za sreću....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

AJMO BEBE PRIMAJTE SE!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 19:51:03   
bebac24
i ja bi u navijacice :-)

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
26.4.2014 20:44:34   
tinast
bravo ikaaa to se zove slanje dobre vibre za nas trudilice. bebac, scarlet, od vas isto očekujem trudničku prasinu,skupa sa ostatkom nasih divnih user posted image sto vise čarobnog praha bude, veće su šanse da u lipnju ugledamo user posted image velilke ko kuća user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.4.2014 22:50:06   
perlica55
Curke, sretnooo svima user posted image user posted image
nek bude što više user posted image user posted image user posted image user posted image
Ak bude sve kak je sada, ja još samo ovaj
mjesec štrikam user posted image a onda MM i ja
krećemo u opasnu borbu za user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 7:47:29   
cuba
Sretno svim trudilicamauser posted image user posted image user posted image
Nek vam Uskršnji zeko donese poklončić u gnijezdouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 8:22:40   
daxy
Koliko navijačica imamo! user posted image user posted image user posted image
Nesmijemo ih sad razočarati,nego ćemo popunit ovu listu sa user posted image user posted image user posted image !
Jel tako cure? user posted image


Trudilice:

user posted image mali andeo - 01.05.
user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image micikaMala - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image hipo - 14.05.
user posted image mybayby - 14.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.
user posted image lili22 - 28.05.
user posted image eternity - 30.05. ?


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa, Dacana, bebac24, Papalina
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 9:10:09   
hipo
Nadam se da ih nećemo razočarati :-) Ja se od sinoć trudim sim silama :-) user posted image user posted image user posted image
muža šopam mesom i kolačima da mi bude sretan i dobro raspoložen za početak, a onda je drugo sve lakše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 9:58:00   
PinkyFunkyBirdy
Evo malo vibrica i od mene!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 11:26:01   
lili22
daxy opet si mi krivi datum upisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
26.05

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 12:22:08   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: lili22

daxy opet si mi krivi datum upisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
26.05


user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 13:31:21   
PinkyFunkyBirdy
Ja mislim da je naša daxyica zaljubljena pa se malo zbunila. user posted image user posted image user posted image Ma, nećemo joj to uzeti za zlo (da nam ne pošalje ječmenac za koji tjedan). user posted image Evo, lili, ispravila sam ti datum. user posted image

Trudilice:

user posted image mali andeo - 01.05.
user posted image syringa - 07.05.
user posted image daxy - 08.05.
user posted image micikaMala - 08.05.
user posted image ribica1 - 12.05.
user posted image perlica55 - 13.05.user posted image
user posted image hipo - 14.05.
user posted image mybayby - 14.05.
user posted image nutella2009 - 18.05.
user posted image lili22 - 26.05.
user posted image eternity - 30.05. ?


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa, Dacana, bebac24, Papalina
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
28.4.2014 13:50:24   
daxy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja ću poludit! user posted image user posted image user posted image user posted image

lili prvi put sam zeznila zbog tvog nicka "lili22",a šta mi je drugi put bilo nemam pojma.user posted image Morat ću izgleda posjetit okulistu. user posted image user posted image user posted image


Ako ga uspijem naći,jer sam morala sad uredit post jer mi fali pola slova! user posted image

O Bože,može li se dobit disleksija u 26oj g?

< Poruku je uredio daxy -- 28.4.2014 13:54:46 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Kada ste rodili?
mm1209

S koliko godina ste rodili svoje prvo dijete?

18-20 (12%)

21-23 (14%)

24-29 (44%)

30-35 (22%)

35-< (8%)


Broj svih glasova: 173

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!