|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 9:17:32   
daxy
Evo nas u veselom rascvjetanom travnju gdje će bit puno pluseva,osjećam!! user posted image user posted image user posted image


Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image perlica55 - 17.04.user posted image


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin
user posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 9:48:26   
scarlet
Slobodno stavi i mene na listu; zadnja user posted image je bila 20.03. i sad MM i ja krecemo u akcijuuser posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 9:54:40   
tinast
samo u navijačice molim user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 9:55:58   
scarlet
aha pa da izračunam datumuser posted image trebala bi dobiti iduću menstruaciju 16.04. a nadam se da neću hahauser posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 10:19:56   
PinkyFunkyBirdy
Navijam za sve da nam postanete vesele, trbušaste trudnice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo malo trudničke prašine!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 10:29:12   
daxy

Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 17.04.user posted image


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 10:49:31   
hipo
Ja se bilježim za 18.04.
Vještica mi je danas sutra gotova pa počinjem s laganim "razgibavanjem" user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 10:53:16   
bebac24
medu prvima sam dala datum a nema me na listi:-(
pa eto javljam opet 21.4

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 10:58:28   
ikaaa
drage moje...navijam za vas i da u ovom mjesecu mi sve ugledate veeeeelllllikkkke plusiće i ooooooogromne betice.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
curke ja bih u navijačice.....user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 11:09:43   
daxy


Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 17.04.user posted image
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 11:23:51   
daxy
bebac draga,nemoj mi se ljutit,previdjela sam tvoj post. user posted image user posted image
Nisam uopće planirala da ću ja radit listu.

ikaaa, tinast evo vas u navijačicama. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 11:32:40   
tinast
hvala :)

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 11:56:50   
eternity
evo mene pišite 18.04. iako ovaj mjesec sumnjam da će biti user posted image , ja velike nade polažem za sljedeći mjesec i stimulacijuuser posted image user posted image user posted image tako da ovaj ciklus planiram isto kao i prošli odmarat od praćenja sluzi,temp i ostaloguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 12:22:21   
perlica55
Curke, sretno na novom odbrojavanju user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek bude punoooo ponosnih user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Daxy mila, stavi me 16.4. još uvijek štrikam, al
eto nek sam na listi user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 12:30:41   
daxy

Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 16.04.user posted image
user posted image eternity - 18.04.
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 12:41:35   
Snjeguljica_83
Dajte mi te trudničke prašine! user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 14:28:15   
syringa
18.04.

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 14:46:39   
supergirlzg
evo i mene, 11.4!

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 15:02:34   
ikaaa
jeeeeee ika je konačno u navijačicamauser posted image user posted image user posted image user posted image

evo šaljem vam i ja malo trudničke vibrice....(prašinu neznam stavitiuser posted image user posted image user posted image )

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu supergirlzg)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 16:07:24   
daxy
Toliko sam blesava da samu sebe nisam stavila na listu... user posted image user posted image

Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image Snjeguljica_83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image supergirlzg - 11.04.
user posted image daxy - 12.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 16.04.user posted image
user posted image eternity - 18.04.
user posted image syringa - 18.04.
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 16:50:03   
tintin
Cure moje drage svima vam zelim puno sreće i da mi ugledate user posted image navijam za sve vas
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 16:54:12   
tinast
daxy, supergirl već mi je bilo čudno vidjeti listu bez vas, kazem si, pa neće valjda proći 12 dana do sljedećeg išćekivanja?

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
27.3.2014 22:44:02   
Pumba
Curke neka vam travanj bude caroban i dobitan user posted image user posted image user posted image

NAVIJAM OD SRCA!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 10:45:30   
mali andeo
Cure,drage....sretno svima ,da i mjesec travanj bude jos bolji i pun novih trudnica..
Ja je ovaj mjesec ne ocekujem 4.4. A sad budemo vidjeli...ciljani odnosi plus duphaston,ima li mozda kona je uspjela tako ostat trudna?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
29.3.2014 11:11:52   
eternity
evo cure da se javimuser posted image ,jučer popodne sam bila kod gin-a,ovaj mjesec mi radi folikulometriju,jučer je fol. bio 9 mm, naručila me je u utorak i tad bi fol.trebao biti 15 mm,ako bude pravilno rastao uključuje mi dobroston+aspirin i još jedan pregled u četvrtak da vidi jel fol. pukao i kakvo je žuto tijelo. pozitivno je što kaže da su mi jajnici savršeniuser posted image ,s obzirom da muku mučim sa prolaktinom to je dobra vijest,dr je čak iznenađena kako prolaktinemija nije ostavila traga na njima. akcijauser posted image je planirana za srijedu popodne-večer pa ćemo vidjeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Da li vam se u odgoj djeteta "miješaju" bake i djedovi ?
marleat13

Da li vam se u odgoj djeteta "miješaju" bake i djedovi ?

da (51%)

ne (49%)


Broj svih glasova: 157

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!