|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje lipanj 2014.
26.5.2014 22:04:37   
daxy
Lipanj,here we go! user posted image user posted image user posted image
Sretno i neka nam lista bude puna user posted image user posted image user posted image user posted image . user posted image user posted image


Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image ribica1 - 19.06.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.5.2014 22:28:12   
nutella2009
A evo me opet.Uspila sam spremit na spavanje svoje hahare pa da se javim.Dakle napokon došlaaaaaa ajme kako sam sretna ( ko bi reć user posted image ) uglavnom svim curkama kojima je došla i kojima je minus user posted image  šaljem veliki user posted image ,gina sam odgodila pa ću ići sredinom 6 mjeseca tako da mi preko uvz bolje potvrdi ovulaciju tako da se nadam i molim Boga da nam ovaj lipanj bude bolji.Mislim stvarno bi bio red da počnemo sa user posted image .Cure moje koje čekate da piškite želim vam veliki + od srca.
A sad moja daxy nemoj mi biti tužna draga moja radi pregleda , znam da ti možda sad riječi puno neznače i da moraš odtugovat ovaj pregled i ovaj dan ali zato ćeš ti nama ako Bog da prva prijavit + vrlo brzo .šaljem ti veliki poljubac i zagrljaj drž mi se draga.E da nezaboravim moja neće doć 27.06 ( stavila sam 32 dana pa ću koregirat kad se vratim s pregleda)
Laku noć moje drage prijateljice, zlatne ste user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 7:42:11   
nutella2009
daxy draga moja vrijedna organizatorice user posted image  kako si mi jutros.Evo meni i tebi kavica user posted image  dok nam se ove uspavane ljepotice ne pridruže ili bolje da nam one koje nisu sa nama na lipanjskoj listi ostanu sa user posted image  na svibnju i prebace na forum user posted image .Nije da nam neće falit al neka njih tamo i evo vibrica da im se što prije pridružimo pa skupa partijamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 8:09:39   
nutella2009
cure moje sad moram gibat al sam se raspištoljila jutros user posted image  Tipkamo se poslije pozzzzz

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 9:20:57   
hipo
Lipanj mi je uvijek nekako pozitivan, valjda zato jer mi je rođendan u lipnju user posted image
Ne znam hoće li mi ovaj mjesec donjeti user posted image ili user posted image , ali ću dobiti nalaze i ići dalje što god na njima pisalo. Pregrmila sam nekako dijagnozu N 97 ili kako se već zove na uputnicama još prošli mjesec, valjda zato jer ju doživljavam više birokratski (nešto mora napisat na upunu dijagnozu za pretrage) nego kao pravo stanje stvari.
Nadam se da će cure koje su još na listi za svibanj sve popiškit user posted image i da će nam lista za lipanj biti kraća, a ona za srpanj, još još još kraćauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 10:08:26   
anamiha
hipo slažem se s tobom, imam neki dobar predosjećaj da će lipanj bit pun,user posted image .... i meni je isto rođendan u lipnju, user posted image ja trebam dobit za naš kirbaj, bilo bi prekresno, kad mi lipanj bio dobitan, i kad bi mogla svima taj dan reći radosnu vijest, jer ćemo tada svi bit na okupuuser posted image

ja svoju NE(očekujem) 23.6. user posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 11:40:46   
mama_3
Pozdrav cure... evo mene i u Lipnju...

Nadam se da će u ovom mjesecu biti koja user posted image , ili čak dvije tri user posted image .
Pono sreće svima, nama.... user posted image user posted image

Ovaj mj zbilja ne očekujem user posted image 14.06

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 13:36:38   
folletto
Prijavljujem se na listu sa datumom 24.06

_____________________________

Padni, ustani, namjesti krunu pa kreni dalje!

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 13:37:40   
perlica55
Sretno svim trudilicama user posted image
Želim nam od srca što više ponosnih user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Meni je ovo zadnje odbrojavanje bez stimulacije,
iskreno se nadam da mi neće niti trebati user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 13:47:29   
eternity
ja prijavljujem datum 28.06.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 14:08:30   
hkajo
pozdrav drage moje user posted image , evoga ginić mi je rekao da moram koristiti kondom, ali kad su mi plodni dani da mogu bez, ako radimo na bebi (jer ipak je JAKO VELIK slučaj da bi mi se cin3 i hpv mogli vratiti) .. tako da me možeš staviti na listu za odbrojavanje, moj datum je 11.6, nadam se da ce mi uroditi plodom od prve, nakon godinu problema što sam imala user posted image user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 14:26:37   
perlica55
Hkajo i meni je ovo prvi ciklus u ovoj god da radimo na user posted image
Drago mi je da si s nama ponovno user posted image  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 14:28:15   
daxy

Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image syringa - 15.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 14:48:20   
daxy
hkajo dobrodošla nazad! user posted image user posted image user posted image
Hajde budi srce pa kad uspiješ ispuni upitnik na ovoj temi:

http://www.ringeraja.hr/forum/osnovne-informacije-o-nasim-trudilicama/m_896756/mimage1/tm.htm#896756

Nažalost ti imaš puno toga napisati. user posted image

nutella draga ja sam super. user posted image

Gledam na stvari ovako: Mogu oni meni pisati koje god dijagnoze hoće,mene od svega toga zanima rješenje i gledam samo naprijed. Imam cilj i oči su uprte ka njemu,uzmicanja nema. Svim snagama naprijed!
Do sada sam na svojoj koži vidjela da ljudsko tijelo može biti fascinantno i može funkcionirati normalno i kad ne bi trebalo. Recimo ja imam jedan bubreg veći od drugog,a oba rade normalno,iako po mišljenju liječnika to nije normalno,meni skroz je.
Druga stvar imam premošćenje živca u vratnoj kralježnici i nitko ne razumije kako nemam nikakvih smetnji,a trebala bih padati u nesvijest kad okrenem glavu u stranu. Moje tijelo je nekako zaobišlo tu prepreku i ja normalno okrećem glavu lijevo i desno.
Imam i inhomogeni izgled hipofize i sumnjalo se da ona ne radi normalno (pa i MR hipofize sam obavila da isključimo tumor) i hvala Bogu nema nikakvih tumora.a hormoni više nego uredni.
Pa i taj lutajući jajnik me ne brine previše. On je tu i to je meni važno jer sam prije par mjeseci ludila i bojala se da ga uopće nemam.
Ne brinem se puno. Bit će sve u redu.

I za kraj ovog posta citat meni najdražeg pisca:

“Kad nešto doista želiš cijeli će se svijet urotiti da to i dobiješ.”

Pozitivaaaaaa!!!! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 27.5.2014 14:49:49 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.5.2014 17:26:29   
nutella2009
daxy ti si moja kraljica user posted image .Ma kapu ti skidam draga.Znam kako ti je i meni su ti svašta govorili pa me evo opet ono što nas ne slomi to nas ojača.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 12:33:19   
syringa
daxy, draga, mijenjam svoj datum na 12.06.
budući da mi doktorica danas rekla da napravim test na taj datum. user posted image
nadam se da će nam ovaj mjesec biti svima sretniji od svibnja!
evo malo pozitive
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo su naše bebice sve na jednom mjestu!
user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 12:50:11   
Snjeguljica_83
E sad je stvarno dosta! Rodo jedna bezobrazna, već je vrijeme da nas posjetiš u lipnju!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svima sreeeeeetno!

Naravno, pozitiva i akcija!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 13:04:37   
daxy
Ponavljam još jednom,naslov liste "Trudilice" je link na temu "Osnovne informacije o našim trudilicama".


Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image syringa - 12.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 13:09:03   
daxy
To vam se dogodi kad uređujete listu s mobitela. Objavite ju 2 puta za redom i onda drugi post morate uređivati. user posted image


< Poruku je uredio daxy -- 28.5.2014 13:15:43 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 17:50:07   
pipipi
cure moje, i ja navijam da vam ovaj mjesec lipanj bude dobitniji i da ugledate svoje plusice.
saljem vam puse!!!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.5.2014 19:09:32   
Fiona0802
Prijavljujem nepoznat datum...user posted image

30.06.?

user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
29.5.2014 7:37:21   
daxy
Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image syringa - 12.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image LourdessPadme - 18.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.
user posted image Fiona0802 - 30.06. ?

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio daxy -- 29.5.2014 7:39:00 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
29.5.2014 9:54:23   
daxy

Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image syringa - 12.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image LourdessPadme - 18.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image mali andeo - 25.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.
user posted image Fiona0802 - 30.06. ?

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, tinast, ikaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
29.5.2014 9:57:49   
Jasmina19
Dobar dan curke!:-):-)Samo da vam pozelim puno,puno srece svima ovaj mj.:-)Lista je predivna i nadam se da cete sve preseliti na trudnicki forum:-)Ja ovaj mj.vjerojatno pauziram,dobila sam jaki bronhitis tako da sam trenutno na penicilinu.Vec mi se dva tjedna bolest vrti u krug,od nosa do kaslja i nikako da ozdravim pa sam na kraju dobila antibiotik.:-)Ja vas pratim i uvijek cu biti vasa najvjernija navijacica.:-)Puse svima i drzte se.:-*:-*:-*:-*:-*:-*

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
30.5.2014 8:50:06   
mama_3
Hvala Jasmina na lijepim željama. Ozdravi brzo user posted image

(Odgovor članu Jasmina19)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pušite li ?
niky88

Pušite li

da (23%)

ne (65%)

ponekad (12%)


Broj svih glasova: 74

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!