|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 8:03:25   
nutella2009
perlice reci ti svom ginu da mu je računica slaba ja dvoje napravila po najvećoj vrućini i primilo se bolje nego zimi od kada sad pokušavam tako da sam uvjerena da su pred nama dobitni dani user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 8:13:26   
perlica55
Jutro curke user posted image  ima li koji user posted image ???

Nutella, snjeguljice, daxy, budem G na idućem
pregledu rekla, da mu priča o slabijem s-gramu u
vrijeme ljetnih vrućina ne stoji user posted image   user posted image   user posted image

Ahahaha kaj ste lude, čovjek se upravo vratio s
kongresa, i rekao mi je statističke podatke,
nije rekao da se po ljetu NE mogu napraviti user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 8:37:06   
daxy

Trudilice:

user posted image lili22 - ponosna user posted image
user posted image anamiha - 25.05.
user posted image eternity - 27.05.
user posted image tealitas - 27.05.
user posted image mali andeo - 28.05.
user posted image folletto - 29.05.
user posted image micikaMala - 31.05.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 8:48:17   
daxy
eternity nemam baš toliko povjerenja u travare.

perlice slobodno ti njemu reci da ta statistika nije točna.
Ja ne priznajem takve podatke,posebno ako su s nekih kongresa.
Tim podacima se manipulira kako odgovara farmaceutskoj industriji. Al to je skroz neka druga priča.
Uglavno slobodno reci da je daxy rekla da mu statistika ne valja! user posted image user posted image

Pa pogledajte samo na podforumu trudnoća koliko smo imali proljetnih rodilja,a koliko svih ostalih...

Idem malo odspavat,noć je bila duga. Tipkamo se kasnije. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 27.5.2014 8:49:15 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 8:55:13   
LourdessPadme
perlice bas me razocarala statistka tvog gina.

Al eto daxy i nutella su me oraspolozile 😃


LIPANJ 18.06
Iden sad nesto radit 😣 pusee

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:15:26   
hipo
nutella, hvala na pitanju user posted image ok sam, dani od akcije, vrebamo to jaje, za sada "akcija sačekuša" jer O vjerojatno neće danas, možda sutra ili prekosutra, a najkasnije mi je bila 16DC
Ležim ko idijot u čudnim pozama jastucima pod guzom nakon akcije, a oću gledat tv istovremeno pa me vrat malo ukoči...sve je to ok, osim ujutro kad hodam do posla pa plivači krenu u krivom smjeru user posted image
zato ćemo popodne/večeras na popravni, nemamo izbora, ne mogu do ureda ležeći ili viseći naopako user posted image

nego meni je ono povraćanje od eternity sumnjivo, da nisi ti nama user posted image

daxy, pitala sam za HSG jer sam mislila da ako na toj pretrazi vide jajovode, mogu otprilike imati ideju gdje je jajnik user posted image bez obrzira što njih ne ispituju user posted image

tealitas, ima li šta kod tebe

što se tiče zatrudnjivanja u sred ljeta, moja sestra je ostala trudna prvi put kad je bila neka paklena vrućina s rekordno visokim temperaturama, pored toga ona je imala 36, a muž 39 godina, i to iz prvog pokušaja! sretnica user posted image

idem radit, i povremeno virit što pišete user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:16:19   
syringa
jutro curice,
da, statistika ne valja! user posted image
pa po ljetu se najbolje rade bebači.
pogledajte koliko ima proljetnih trudnica.
i ja sam ostala trudna u 8.mj.
daxy, pa lipanj me piši 15.06.
tad ću vam javit user posted image  ko kuća velik!!!!!
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:21:20   
syringa
nutella, ajde super da si dobila i da te više ne ubija to štrikanje!
sad samo hrabro dalje i idemo po te plusiće! user posted image
eternity, možda si povraćala od user posted image !!! user posted image
da bar!!!!!!!
hipo, ista situacija i kod nas.
akcija, akcija i samo akcija!
daj Bože da urodi user posted image  svima nama!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:44:45   
mali andeo
Jutro ,curke...
Evo mene,danas ponovila test i jedno veliko ništa....
Zacudo nisam tolko razocarana...
Ali boli,boli...
Ali opet sam rekla ,dok nema user posted image
Nema predaje....N E M A!!!
Sad pocinju godisnji,pa ce biti akcije....
I nadam se uskoro svom andeleku...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:51:48   
anamiha
evo drage moje moja user posted image je jučer navečer nešto brljavila, sad je baš krenula onako pravo...iskreno da vam kažem, drago mi je što je došla, zbog tih negativnih testova. Jako se bojim tog kašnjenja user posted image u slučaju da je user posted image isključena. Prije 2 god mi je kasnila 12 dana, što je upučivalo na endometriouzu. user posted image pa se toga bojim. Kako je došla, tako će i proći, idemo dalje user posted image user posted image


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 9:58:03   
anamiha
mali anđeo žao mi je zbog -, drži se,sva dok user posted image nema, ima nade ...

nutella neću reći da mi je drago što je user posted image došla,(nitkom od nas nije drago kad vještica dodje) al bolje što je,kad je već user posted image bila isključena... idemo u novi mjesec, nova nada... nadam se da će lipanj bit dobitan za sve nas... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:06:17   
lili22
mali andeo i anamiha drago mi je da ste pozitivne, mora malo bolit pa nismo od kamena, a ja san ljuta sama na sebe sto san otkrila te jeftine testove jer me minus toliko puta ubi, a opet kad konacno ostanes user posted image pa napravis jedno 15-20 pozitivnih testova user posted image osjecaj je neopisiv, gledas kako je svaki dan sve tamniji.

meni zene jos nije doslo do glave da san user posted image , ali odlucila san bit cista POZITIVA!!!! ZNAN da ce sve bit dobro i da se SRANJE NECE ponovit, u srcu to znan i osjecan. puna san energije i odlicno se osjecan. sada san 4+3, na pregled cu sa jedno 6tj i do tad necemo nikome govorit. znaju samo nase mame i ona moja prija sto joj je muz na psihijatriji. htila san je malo oraspolozit. i on je sad dobro, moglo bi se rec da nas je konacno krenulo.

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:26:27   
PinkyFunkyBirdy
Jako mi je žao zbog user posted image kojima je došla. user posted image Cure moje drage, držite se i upregnite malo te svoje mužiće. user posted image

Mali andeo, još se stigne minus pretvoriti u plus. user posted image Znaš kako kažu: minus i minus daju plus. user posted image

Nutella, a zato mi se štuca. user posted image user posted image user posted image Nemoj brinuti, još malo i vi ćete sve imati veeelike buše i u njima svoje srećice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Perlice, super za pregled i baš mi je drago da imaš daljnji plan. user posted image Tako se veselim tvom plusiću! user posted image user posted image user posted image Mislim, veselim se ja svim vašim plusićima, ali nekako će mi posebno dragi biti plusići naše Perlice, daxy i winkice koje su tu na odbrojavanju već (budimo realni) predugo. user posted image

Daxy, milena, ne znam što više reći u vezi tog tvog jajnika. user posted image No, drago mi je da imaš neki plan za dalje. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:28:50   
lili22
zene jeste vidile moj ticker?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lili22 -- 27.5.2014 10:29:13 >


_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:32:29   
hipo
Lili super ti je ticker!
Jako mi je lijepo što si još tu s nama iako si ugledala svoj user posted image i razveseli me svaki post od svake trudnice koja je tu čekala i odbrojavala, vaša podrška cure jako puno znači! Hvala!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:47:18   
lili22
hipo user posted image user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:52:29   
eternity

IZVORNA PORUKA: hipo

Lili super ti je ticker!
Jako mi je lijepo što si još tu s nama iako si ugledala svoj user posted image i razveseli me svaki post od svake trudnice koja je tu čekala i odbrojavala, vaša podrška cure jako puno znači! Hvala!


slažem se u potunosti, meni je tako drago kad nam se jave naše trudnice,bivše trudilice, ulijeva nadu da ćemo i mi jednog dana se tako javljatuser posted image user posted image user posted image

anamiha bolje da je user posted image došla kad se već ne radi o user posted image nego da je čekaš, vidiš kako je nutellu izmučila ovaj mjesecuser posted image

kod mene još user posted image nema al me glavalagano bolucka, to je prvi znak da dolazi, sad je čekamuser posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 10:56:21   
perlica55
I meni je super kaj nas drage user posted image  bodre user posted image user posted image user posted image
Gdje nam je Pumba, javi seeee user posted image

Pinky, dal si uz Klomifen ikad dobila štopericu??
Kaj curke mislite da i to tražim idući ciklus uz Clomid user posted image
Dal se štoperica kupuje? Dal ih ima u "običnim" ljekarnama?
Budem to pitala na prvoj f-metriji..
Al ak netko zna, nek mi javi..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 11:08:27   
hipo
pinky, jesi mi vidila današnju paprat? lijepo sam ju uzgojila user posted image ali mislim da može biti još pravilnija, gledala sam neki blog od žene koja je od 10DC sve fotkala: http://thefertilityblogs.com/product-reviews/saliva-ferning/149/
baš me zanima hoće li trakica biti pozitivna popodne user posted image

perilice, vidim da ćemo možda odbrojavat do user posted image syringa, ne vidim tvoj graf, al ti si tu negdje isto?

< Poruku je uredio hipo -- 27.5.2014 11:10:05 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 11:33:45   
bebac24
drage moje vi se raspisale ko velike ...
curama kojima je dosla jako mi je zao,osim za one koje su je ocekivale pa eto sad ce moc u nove pobjede...
eternity draga ti to sebe tjesis da nisi trudna ?:-P
mogla bis se iznenadit pa da vjestica ni ne stigne...
snjeguljice napuni se optimizmom i sve ce biti lakse... znam kako je tesko prve dane kad dode ali proci ce i to...
mozda da malo odmoris od svega? da probas ciklus dva lagano uzivat u svemu i svojoj E i da stavis mozak na pasu?
daxy citam i neznam sta bi rekla... taj tvoj jajnik bas zeza ... ali dok imas drugi koj je zdrav sve je to onda u normali...
perlice ljepo te vidit da ne strikas vise i zelim ti puno srece :-)
preko moba sam pa mi je tesko spomenuti sve...
svima vam zelim jako uspjesno i plodno ljeto... i da sigurno je u ljeti sve puno opustenije i bebaci ce se primati svakoj od reda :-)
lili draga kako si ti? simptomi?
tteba nam neko ko bi vodio zimsku listu a za to su najbolje stare trudilice pa hajde vise te plusice na sunce :-) :-)
mi smo vam dobro.. nekad malo losije nekad odlicno i tako...u prosjeku bi rekla da ni nisam trudna ali eto jesam.:-)
trbuh iskoci lagano cim nesto popapam pa se eto vidi makar je rano ali ja sam znala da ce se vidit jer inace mi tako reagira trbuh ali u manjoj mjeri :-P
cike su se vec povecale jako lijepo pa sad mogu rec da i imam nesto u grudnjaku :-P
hipo draga ti se bacila u kemicare :-P bravo sve za nase andjelice..
dobila nalaz TSH sad je 3.13 i moram se narucit za kontrolu. .. prije je bio 5.8...
wto sve vas puno pozdravljam a sjetila sam se i nase nadamse pa joj ovim putem saljem puno bacina ;-)
zapravo puno cura od zime se vise ne javlja....

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 11:36:06   
ikaaa
pozzz drage moje......
perlice bravo za dobre vijesti.... ali taj ginić reci ti njemu da su mu malo statistike u komi...pa ko nebi ljeti uspio zatrudnit, more, plažs, sunce, opuštanje, široke kupaće, pa 2dl dobrog crnog vina....ma ima da i nepokretni spermići postanu pokretni...... user posted image user posted image tako sam ja svako ljeto gledala na to.....ma bitno da si se ti dogovorila sa njim kako dalje ako ne dođe bebica...ali ja mislim da si ti još malo tu na odbrojavanju.....
eh da vidim da ti i daxy pišete da bih u jeseni krenule sa nalazima i postupcima..... curke, mislim barem je meni tako bilo, ako je moguće da pitate koji vam sve nalazi trebaju za postupke, jer ja sam naprimjer čekala nalaze mj, do 2 da dođu, pogotovo s-gram, kariogram, testiranje kromosoma, test na hiv i hepatits c...... sad neznam to sam sve dugo čekala, a dok čekaš mjesec za mjesecom ide.... ali bitno je da sve vam bude friško...ma ja mislim da mi ti i daxy nećete ni morati vaditi to sve jer ćete mi biti okruglice.....

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 12:14:15   
Snjeguljica_83
Bijah kod svoje gin. Sasvim očekivano, moj pregled je za mjesec dana! user posted image Prvo mi je rekla 27.6. Napomenem joj da tada ću vjerojatno dobiti menstruaciju, ali da se nadam da neću, pa mi prebacila termin za 3.7. user posted image No, možda se moja M. uplaši pa ne dođe, već dođe bebica! Ja je u svojim mislima zovem Željka koliko je željena ta beba.... user posted image

Što se tiče s-grama, dakle prvo moram napraviti ja pretrage i po nalazu moje gin. odlazim doktoru opće prakse MM i dobivamo uputnicu, naručujem ga i čeka se mjesec dana!!! Kad se sve zbroji, ide na s-gram za 2 mj.?!?! Inače, uzorak ne smije biti stariji od 10 min! U tom trenutku zamišljam muža u autu ispred bolnice....user posted image i kad je gotov brzo donosi čašicu! A veli MM "i šta ja iz kabine izlazim sav zapuhan i donosim tu čašicu?" A velim ja njemu "pa imaš 10 min da dođeš sebi!"

Ma ja rikavam od smijeha već 15 minuta...............! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 12:34:56   
tinast
dobar dan drage moje user posted image ljeto će nama biti dobitno, znam to, mislimo pozitivno, vibriramo pozitivno i user posted image se primiti! user posted image user posted image snjeguljice zar se uzorak mora donjeti u tako kratkom roku, zar nije unutar 1h a ne 10 min? koliko ste udaljeni od bolnice?

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 12:55:46   
Snjeguljica_83
Tinast ma to je rekla sestra moje gin. Ma zvat ću bolnicu i pitati, najbolje tako. :)

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Odbrojavanje svibanj 2014.
27.5.2014 12:56:39   
micikaMala
mali anđeo- baš mi je zao zbog minusa. user posted image

nuttela- dobro da je došla prokletnica, nadam se zadnja u sljedećih bar 9 mjeseci.

anamiha- user posted image

lili- uživaj. Bas sam sretna što si svibanjska trudnica!

ostale cure- lipanj je brzo tu, akcije polako vidim ima, sunčeko prži..... moraju se te bebice zaljepiti za naše bušice!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

daxy- ne znam što reći za tvoj jajnik.

Jučer bila ja u DM-u i mislila kupiti onu kutiju u kojoj su dva testa da imam jednog i za ujutro, ali pametna ja kupila krivu kutiju.
Kad sam ju već otvorila, piškilo mi se pa sam ju i iskoristila.

Ne mogu baš reći da se nešto vidi, ali ja kao da vidim. (Ne mogu baš reći da vjerujem svojim očima, vidite iz priloženog)

Baš sam trebala čekati jutro! joj joj joj!



(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!