|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
10.10.2013 22:43:34   
andydea
većer
Ajme Syringa jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image ...budi hrabra..uz tebe smo sveuser posted image user posted image user posted image
Drage moje ja danas imala hopa cupa i prokrvarila,sva se prepala i otišla ginek.
Kad ono sve ok srce junačko kuca user posted image user posted image
Jedino kaj sam po ultrazvuku trudna 6+5 tj. a ne 9+5(po zadnjoj m.) -rekla je da je vjerovatno do O došlo kasnije i kako su mi ciklusi zdrmani da nije ni čudo..a i dojenje je utjecalo...
Uglavnom termin će mi definirati za mjesec dana kad me ponovno naruči...za sad nek ostane tako...
Dala mi je hrpu uputnica i za štitnjaču...sve je ok i nema ni hemaoma..čista ko suzica i srčeko kuca..i da nema više hopa -cupauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 9:12:58   
tintin


user posted image

user posted image tintin - 05.04. user posted image
user posted image set__alica - 30.04. user posted image
user posted image andydea - 09.05. user posted image
user posted image memi - 11.05. user posted image
user posted image amon - 16.05. user posted image
user posted image maja pčela - 28.05. user posted image
user posted image syringa - 31.05. user posted image
user posted image newy - 31.05. user posted image




< Poruku je uredio tintin -- 11.10.2013 9:13:40 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 9:15:54   
tintin
Andy bravo za srceko, i cuvaj se i nema hopa cupa user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 9:16:54   
tintin
Andy user posted image za srceko, i cuvaj se i nema više hopa cupa user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 10:47:04   
PinkyFunkyBirdy
Draga Syringa, jako mi je žao. user posted image user posted image user posted image Na žalost prošla sam to isto u 2.mj. ove godine i znam kako ti je. user posted image Šaljem ti puuuuno zagrljaja da te malo utješim jer znam da je ta tuga pregolema. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Andy, moja draga, ma kakav keksić? Hoćeš da ti dođem dati po turu! user posted image user posted image user posted image Moraš sad paziti i maziti bušu. user posted image Tako mi je drago da malo srčeko junački kuca. Bravo za bebača! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 14:27:54   
Bellatrix
Pozdrav svima,

pridružujem vam se u odbrojavanju! Moj termin bi trebao biti oko 31.5 user posted image
Danas idem kod ginića pa čemo vidjeti što će on reći user posted image

Ovo je drugo, imamo curicu koja u nedjelju slavi 2 god user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 14:44:11   
tintin
Bellatrix dobrodošla i veselimo se druzenju, veceras cu te staviti na listu kad budem kraj kompjutera sad pisem s moba, sretno na pregled i javi nam se user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 15:05:11   
Bellatrix
javim čim saznam novosti!

A simptome gotovo da i nemam, tu i tamo me malo probode ili zapeče u donjem dijelu trbuha i brzo se umaram.
Početak prve trudnoće mi je bila slična samo me često probadalo, pa sam znala da sam trudna i prije nego je trebala doći menstruacija! Ovog puta sam saznala tek kada sam skužila da kasni, po mojim izračunima i nije bilo šanse da zatrudnim, ali izgleda da mi je ovulacija kasnila hi hi user posted image

Ionako smo išli na drugo, pa nije bilo nezgodnih iznenađenja! S obzirom da smo prvo radili 2 godine nisam se nadala drugom za 1 mj!!!! user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
11.10.2013 21:15:59   
set_alica
syringa bas mi je zao user posted image zelim ti puno snage i strpljenja u ovom periodu user posted image user posted image user posted image user posted image

andydea cuvaj se,a keksica ce biti i mi nemamo keks ali zato puuunnooo mazimo pupu user posted image

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
12.10.2013 14:24:35   
tintin


user posted image

user posted image tintin - 05.04. user posted image
user posted image set__alica - 30.04. user posted image
user posted image andydea - 09.05. user posted image
user posted image memi - 11.05. user posted image
user posted image amon - 16.05. user posted image
user posted image maja pčela - 28.05. user posted image
user posted image syringa - 31.05. user posted image
user posted image newy - 31.05. user posted image
user posted image bellatrix - 31.05. user posted image



(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
13.10.2013 12:43:15   
andydea
Bella dobrodošla...ja ću odmah skraćeno..lakše miuser posted image
Sad gledam na utz sličici a je i meni po utz termin 31.5user posted image ...ali saćekat ću pregled 12.11 jer je rekla da čemo tad vidjeti točnouser posted image
Bilo bi super ,koliko nas ima na taj datum?user posted image
Curke iz Zagreba gdje ćete roditi?- ja idem ponovno na Sv.Duh ak ne odlučim roditi doma uz Douluuser posted image user posted image ...eto jućer 7 tj/ 10tj. sad mi je to muka kad ne znam kak da brojimuser posted image ...uglavnom mučnine još uvijek jake...
Iskreno zbunjena sam da ako sam sada 7tj. kako to da su mi mučnine tako rano došle...obično je to kad su u pitanju blizanci..ajmeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
13.10.2013 15:40:50   
syringa
Hvala vam svima na potpori i utjesi! Prave ste!user posted image
prolazim kroz pakao,jedan dan ok,drugi katastrofa! user posted image hvala ti Pinky na dijeljenju svoje tuge, sad znam kako ti je bilo. user posted image user posted image user posted image hvala ti Andy, ulila si mi nadu. Ako si ti krivo brojala, il tvoj doc, nadam se da sam se i ja prebrojala i moja doc.pa je o bila 2-3tj.kasnije,kao i kod tebe! user posted image da bar!!!!
Pozdrav novoj trudilici Belli! user posted image sretno vam svima i hvala puno na utjesi! Mazite i pazite svoje mrvice! user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
13.10.2013 16:48:09   
kisica

IZVORNA PORUKA: andydea

većer
Ajme Syringa jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image ...budi hrabra..uz tebe smo sveuser posted image user posted image user posted image
Drage moje ja danas imala hopa cupa i prokrvarila,sva se prepala i otišla ginek.
Kad ono sve ok srce junačko kuca user posted image user posted image
Jedino kaj sam po ultrazvuku trudna 6+5 tj. a ne 9+5(po zadnjoj m.) -rekla je da je vjerovatno do O došlo kasnije i kako su mi ciklusi zdrmani da nije ni čudo..a i dojenje je utjecalo...
Uglavnom termin će mi definirati za mjesec dana kad me ponovno naruči...za sad nek ostane tako...
Dala mi je hrpu uputnica i za štitnjaču...sve je ok i nema ni hemaoma..čista ko suzica i srčeko kuca..i da nema više hopa -cupauser posted image


Tak ti je i meni bilo, kad sam vidjela krv reko gotovo je to. Kad na pregledu sve super.
Što se tiće trudnoće, vjerovatno je ovulacija bila kasnije. Meni je i kod prvog, i sad evo razlika bila točno 14 dana trudnoće(po uzv je bilo manje nego po zadnjoj m.)

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
14.10.2013 8:12:30   
andydea
Jutro drage moje
meni ide kao na bolje...pa onda se pogorsa i tako stalno me zeza..
Syringa ima kakvih novosti...stalno mislim na tebe ?!
Tintin jesu tvoje mucnine skroz prosle ?
Kako ste vi ostale ..javljajte se..kako su prosli pregledi ?
Kisica da vjerovatno je sve ok samo je do ovulacije doslo kasnije..hvala ti..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
14.10.2013 10:15:46   
tintin
Andy draga prosle su one cjelodnevne mucnine i povracanje, a sad mi je puno lakse bude mi ponekad mučno i povratim ali bitno da sam počela jesti i vratila svojih 3 kg koje sam bila izgubila user posted image draga moja cuvaj se možda te ovaj put zaobidju jake mucnine nadam se da hoće [sm=smiley31.gif
Bellatrix nisi nam se javila nakon pregleda?
Ostale cure kako ste?

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
14.10.2013 10:18:30   
maja pčela
Jutro svima user posted image kod mene je stanje kako koji dan,nekad sam super,bez mučnina i umora (pa se uplašim da nešto nije ok user posted image user posted image ),a ima dana kao što je današnji kad nebi izašla iz kreveta.sve u svemu ok sam,neki me dan probadalo u jajniku,stezalo pa sam se malo uplašila ali čim sam se umirila prestalo je user posted image .sljedeći pregled mi je 4.11.i ne mogu ga dočekati.sve vas lijepo pozdravljam uz želje da kod svih bude u najboljem redu,mazite svoje pupice i čuvajte se user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
14.10.2013 19:28:12   
Newy
Evo da se i ja napokon javim...

U petak sam bila na prvom pregledu, sve je ok, beba je velika 11 mm, srce kuca user posted image ... po zadnjoj mengi je tad bilo 6+6, iako na uzv izgledalo kao 7+2, što nije ni čudno jer su meni ciklusi malo kraći i ovulacije ranije pa je to taman TO user posted image

Sad sam dakle u 8.tjednu. Mučnine od prošlog vikenda, nisam još povraćala ali mi nekad skoro dođe, i veći dio dana sam nikakva od mučnine user posted image

E sad, mi imamo malo specifičnu situaciju jer smo stalno na relaciji Zagreb-Pag. Naime ja sam iz Zg, muž je s Paga, a oboje još tu studiramo pa smo kao nomadi, svugdje po malo. Tako da sam ja prvi uzv obavila u Zadru kod privatnice, a danas sam tek išla kod svoje socijalne u Zg. Pa se ona čudi kako to mi stalno tamo-vamo... ne znam, nije ni meni to baš drago stalno putovat, kao trebala bih se čuvati i pripaziti malo dok beba ne ''ojača'' malo... Pa sad ni sama ne znam, je li to blesavo od mene što putujem? Imamo sad krajem mjeseca svadbu na Pagu pa opet uskoro putujemo na koji tjedan. Ma ne znam malo me moja ginićka danas prepala jer joj se ne sviđa to naše seljakanje, a ona inače nije neki paničar, više sam ja.

U svakom slučaju, nakon što riješimo još ovu turu putovanja, voljela bih se i ja ustabiliti ovdje, ali kad su okolnosti takve user posted image

Što se rodilišta tiče, nemam nikakvih iskustava, no po čitanju mislim da ću izabrati Sv. Duh (iako mi je na drugom kraju grada, nadam se da nije to problem).

E da, pitala sam u petak privatnicu za žuti iscjedak. Pregledala me i vidjela ga i ona, i rekla da to može biti neka vaginoza, infekcija, ali pošto druge simptome nemam (pečenje, svrbež) da se ionako do 12. tjedna ne smiju antibiotici uzimati?

I danas mi se dogodi, točno kad sam se spremala k svojoj ginici, primijetim malo ma ulošku i papiru iscjedak, kao roskasti. Zapravo nije on bio rozi, nego više onako krem boje, prema boji marelice (a jesam ga opisala user posted image ) uglavnom naravno ja se usrala i toga, sreća da sam ionako taman bila naručena kod nje. I ona ga je vidjela na spekulumu, pogledala pod mikroskopom, ali da ona ne vidi recimo eritrocite što bi značilo krvarenje ni ništa da ne vidi. Tako da mi nije ništa dala, nego Lactogyn probiotike.

Sorry što sam se ovoliko raspisala, dugo nisam, a puno toga za reć user posted image

Joj Syringa, i ja sam stalno otkad si pisala za pregled, mislila na tebe user posted image i još se nadam da je možda ipak krivi izračun u pitanju...

(Odgovor članu maja pčela)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 8:34:25   
syringa
Drage moje, hvala vam što mislite na mene!
ja se još uvijek nadam i ne želim dići ruke dok mi dva ginka ne kažu da je gotovo. user posted image
užasno me buni taj izračun i nikako da izračunam koliko bi to tj. trebalo biti. bune me ta dva tj.što stavljaju gore. to od zm!
ciklusi su mi inače smrdani tak da mislim da je ovulacija bila kasnije. po zm ne mogu nikako računati jer su mi ciklusi od 26- 40dana.
nadam se da će biti sve ok al psihički sam spremna i na najgore. user posted image  no, nada još uvijek tinja u meni i nema predaje do kraja!!!!!!
najviše me boli što se svi ti zdravstveni radnici ponašaju totalno hladno i gledaju na to kao da je to nešto najnormalnije i svakodnevno.
njima možda i je,ali meni nije! user posted image  svi nešto pričaju- pa nema veze, pa mlada si i zdrava, život ide dalje, bit će još trudnoća. smiju se i šale,a meni mrak pred očima!!!! user posted image  naručila sam se u čet. ujutro kod jednog ginka na uzv, a popodne idem kod moje doc.
želim čuti i njegovo mišljenje prije nego idem k njoj. molim se da bar malo naraste, onda se neću dati u bolnicu već ću tražiti da još čekamo.
poludit ću do četvrtka!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image
pozdrav svima i čuvajte se!

< Poruku je uredio syringa -- 15.10.2013 8:37:20 >

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 9:11:24   
perlica55
Trudnice, da vas pozdravim user posted image  user posted image
Želim vam svima od user posted image  ugodnih user posted image
Syringa draga, ne znam jesi vadila beta HCG..
S njim ne možeš fulati, znati ćeš jel s tvojom user posted image
sve u redu, al nakon 48 sati obavezno ponovi betu
da vidiš dal se pravilno dupla..
UVZ je subjektivno mišljenje pojedinog doktora,
beta ne laže, ona je kakva je...
Drži se draga, i izvinjavam se ak sam upala
kao padobranac, al žao mi što te muče, kad se
jednostavnom krvnom pretragom sve jasno vidi... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 15.10.2013 9:12:03 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 9:46:07   
Bellatrix
Bok svima!

Bila sam u petak na prvom pregledu - dok kaže 6 + 1, 4,5 mm

Prvi puta sam rodila na Sv. Duhu, to je dobra bolnica, ali su imali problem s toplom vodom na odjelu babinjača (trebala sam pustiti vodu da teče 15 min. da bi dobila malo topleuser posted image ). Nadam se da su to popravili!!!user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 10:58:10   
tintin
Newy user posted image za pregled, i ne brini i ja sam ti imala taj roskasti iscjedak na pocetku samo šta ja pijem duphaston od pocetka, samo malo miruj i ako ti se pojača zovi dr. bitno da nije svjeza krv, cuvaj se.
Syringa draga da slažem se s Perlicom jesi li vadila betu? Joj draga ja se iskreno nadam i držim fige da ti na kraju bude sve u redu.
Bellatrix user posted image za pregled, jeli ti rekla termin ili ti ostaje onaj koji sam stavila?

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 13:32:15   
andydea
Newy bravo za pregled..
Bella i sad malo teze dolazi topla..ali ako ides ujutro prije vizite na tusiranje super je !-ja sam uvijek isla i taman dosla na cisto iza cistacice..yee
bravo i za tvoju mrvicu..pa sve smo tu negdje..znaci nikome nije plod po z.m.
Syiringa draga vadi betu..ona je 100% tocna..ne znam kako te nisu uputili na to...Perlica je dobro rekla...ona je jedina sigurna i znat ces na cemu si ! Jako mi je zao da se mucis..ljubim te i saljem veliki zagrljaj
Tintin ti si na m prva na listi draga..jel si obavljala kakve krvne pretrage..joj dobila sam hrpu uputnica ..a neda mi se ni iz kreveta..
Danas me sinek pustio da spavam do 11h..yeee
Ja sam nepromjenjivo i iskreno jedva cekam da prodje ovo prvo tromjesjece..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 14:15:58   
tintin
Andy da prva probijam led uf ima još do toga samo da bude sve u redu, da izvadila sam kompletnu krvnu sliku i urinokulturu i sve je u redu, i da na transfuziji krvnu grupu i sve njihove one druge testove iz krvi, iduci tjedan mi je pregled nazvat cu u petak doktoricu da se dogovorimo, joj jedva cekam da vidim jeli sve u redu i da vidim svoju mrvicu.
Malo mi se počinje viditi trbuh izgleda da sad počinje rasti pomalo, baš lipo.
Pusa svima

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
15.10.2013 14:18:30   
tintin


user posted image

user posted image tintin - 05.04. user posted image
user posted image set__alica - 30.04. user posted image
user posted image andydea - 09.05. user posted image
user posted image memi - 11.05. user posted image
user posted image amon - 16.05. user posted image
user posted image maja pčela - 28.05. user posted image
user posted image syringa - 31.05. user posted image
user posted image newy - 31.05. user posted image
user posted image bellatrix - 31.05. user posted image





(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Proljetne bebe - termin 2014.god.
16.10.2013 9:06:50   
andydea
Jutro drage moje..
Evo ja si danas uzela dan za obavljanje za sve kaj sam dobila na uputnicama..ali tako je neki pospan dan ..da se jos ne mogu dici iz kreveta..
Tintin meni se trbuh vec kuzi..koda sam se najela onak dobro..mislim da je to zato kaj sam nedavno rodila pa se vec tijelo naviklo na rastezanje..a i sa Di sam imala ogroman trbuh , tako da mislim da cu i ovaj put !
I ja jedva cekam svoj sljedeci pregled..puse

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!