|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe!
19.2.2013 20:48:16   
BUMBI
Cure sretnouser posted image
Jos malo pa cete biti s nama na temiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Zimske bebe!
20.2.2013 16:15:40   
nelly68
a baš mi je drago da si bolje voljeuser posted image ...i gle već je ošo čep pa ti češ još prije mene rodit kod mene nema nekih događanja danas ni onih bolova što na tren uhvate ko zna kad ću ja user posted image ...znači beba se spusti u zdjelicu i onda ćeš prirodno?Jel kod tebe ima kakvih bolova?...hvala ti Bumbi nadam se da ćemo skoro al kako mi sve izgleda da ću ja ostat zadnja user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Zimske bebe!
20.2.2013 20:49:15   
sminkret
Ja sam još doma... Jučer me navečer par puta dobro zrezalo, vec se ponadala da krece, ali nista. Ali sam dobre voljeuser posted image Meni je bitno da se nekaj događa, jer u prvoj je stvarno sve se predugo i van termina oduzilo. A kakav ce biti porod? Eh, to bi i ja voljela znati. Nemam pojima dal cu uspjeti natjerati malisana u zdjelicu, hocu li se otvarati.... Ma, tjesim se da cu nekako, na ovaj ili onaj nacin. Uglavnom je muz danas rjesio papirologiju za pratnju na porod tako da ce biti sa mnom.
Kako je tebi? Jel se sto događa?

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Zimske bebe!
21.2.2013 18:28:06   
nelly68
hej ma i kod mene još ništa jedino me boli sad već kad se rita i navečer me peče u grlu valda žgaravica i idem u noći makar 2 puta na wc,a skužila sam da ono kad me malo zabolilo izgleda samo ako sam više u pokretu...a ako se rita dosta onda se nije spustio???Jer ako je tako ko zna kad ću i ja jer se on dosta rita a makar ću u subotu vidit jel se otvaram šta i kakvo je stanje sa plodnom vodom....ajd super da ste papire riješili pa da nećeš bit sama user posted image ma već ga nemogu dočekat ja sam sad smirena jer me prošo onaj panični strah sa početka pa sam mirnija...user posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Zimske bebe!
22.2.2013 12:44:44   
sminkret
Ja još u komadu! Naravno, ništa se ne događa. Bila sam danas. Bolnici na pregledu, ništa se ne otvaram, trudovi 0. ALI- u ponedjeljak sam naručena za inducijski porod. Probat će. Tak da sam zadovoljna. Spremna sam za bol, samo neka krene. Mada doktorica kaže da sam jako zatvorena tako da trebam doci natašte u slučaju ako bi trebala snestezija u slučsju ponovnog carskog reza.
Eto! Baš me zanim što će tebi sutra reći!

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Zimske bebe!
22.2.2013 13:04:44   
daze
eto i vas u finaluuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Zimske bebe!
22.2.2013 13:59:54   
nelly68
ajme kako tako rano?Zar ne pričekaju malo više?Baš sam htjela pitat šta su ti rekli ajme pa to je već sad meni to sve nešta brzo....ajme držim ti fige da sve bude ok i da uspije sve samo krenit,da nebi još i men bilo isto a čitala sam po internetu da čekaju do 42tt osim ako se plodna voda počme mutit...

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Zimske bebe!
23.2.2013 8:26:16   
sminkret
Nelly, to sam ja, specifičnauser posted image meni ti već rade indukciju zbog prvog cr, gestacijskog dijabetesa i prvog poroda, tak da se to odnosi na mene. S tobom budu sigurno cekali da prirodno krene, bar do 41+. Ja ne bih da mi jos krene, bar do nedjelje u noci jer znam kak je vikendom... Jako malo dezurstva i sve je nekako bolje kad se to desava danju.
Javi kako je bilo na pregledu!

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Zimske bebe!
23.2.2013 16:14:18   
nelly68
aha radi toga a šta ćeš...ma joj i ja bi rađe radnim danom i po danu meni je po noći nekako sve strašnije i sestra u Sisku rodila u nedjelju kaže jedna babica na njih tri pa onda bolje ne user posted image ...bila ja na pregledu danas ctg je ok bio je spavo ispočetka pa ga sestra prodrmala da se probudi onda je bilo sve ok,a gledanje plodne vode mi hvala Bogu nije bilo bolno i lagano je mliječna i piše nešta +/- i otvorena sam čak za cijeli jedan prstuser posted image ...rekli mi da dođem za dva dana ako nebudem morala prije...i da reko mi je da je moguće da ću malo krvarit poslije od pregleda i jesam malo ko iscjedak ko sukrvica onak dobro da mi je reko jer bi se već uplašila a kad je doktor bio ok ljubazan smije se onda mi je odmah bilo lakše i to gledanje plodne vode je stvarno brzo gotovouser posted image ...jel ima kakvih novosti kod tebe???

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Zimske bebe!
23.2.2013 18:07:10   
sminkret
A očito je tako svugdje vikendom, a čovjek bi pomislio da bebe ne biraju dal će se rađat vikendom ili radnim danomuser posted image
Baš dobro da ti je voda lagano mliječna, to znači da je beba polako spremna za izlazak. Znači ide sve po planu!user posted image
Je, ta sukrvica je normalna, a može biti i jače ako te neko grublje pregleda. Ali, nije ništa strašno. Slušam ja tako neke žene, pa rade drame oko tog pregleda plodne vode, pa si mislim a kak ćeš roditi onda...
Nelly, riješit ćemo mi to sljedeći tjedan! Mene više brine gripa o kojoj slušam sve više ljudi da je ima u mojoj okoliciuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Zimske bebe!
23.2.2013 18:36:38   
evanoi
cure, želim vam brz i što laganiji porod pa se nađemo na temi zimske bebice 2012/2013! pusa

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Zimske bebe!
24.2.2013 10:21:40   
maminangel
Nelly, Sminkret di ste cure?jeste još u komadu?,svaki dan luknem da vidim jel se javljate..Sretno drage moje zimulje user posted image user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Zimske bebe!
25.2.2013 15:53:10   
nelly68
hvala vam cure na lijepim željama user posted image ja i danas kod kuće još uvijek smo 2 u 1 user posted image a stanje je nepromjenjeno od subote i plodna voda i otvorenost za jedan jedini prst ja bi rađe da me zaboli pa da idem nego da me ostave sa pregledauser posted image ...joj što se gripe tiče uvijek prođem kraj pedijatrije kad idem na pregled gore a dječice puno jadni mali odmah pohvataju te klice a kad zatopli onda gripa dolazi uf....Sminkret ako je porod počeo danas držim fige user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 7:15:41   
sminkret
Rodila sam u pon u 17h.. Pavao 53cm dug i 3550g. O detaljima poroda ne zelim jee he bilo pregrozno, a i nee zelim plašit Nelly ako još nije rodila.

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 8:51:52   
daze
sminkret čestitke tebi i cijeloj obitelji!!!user posted image ma nek je sve u redu s bebačem,porod ćeš brzo zaboravit!
nelly čekamo te...

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 9:19:00   
PinkyFunkyBirdy
Sminkret iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 11:44:36   
evanoi
sminkret, čestitam!user posted image ajmo još nelly, uskoro si i ti u dvoje!user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 15:22:07   
nelly68
Sminkret čestitke na na bebici i sve najbolje tebi i bebici,a velika bebicauser posted image user posted image user posted image user posted image i mislila sam da si rodila nema te jel vaginalno ovaj put??? Ma ja nemam pojma kad ću evo sad sam ostala zadnja a znala sam user posted image a stanje danas na pregledu isto ko i u subotu i ponedjeljak al mi je reko da dođem sutra oped kao blizu je a po čemu je skužio nemam pojma sutra je već 40+5 samo da krenu trudovi više nebi inducirani.....ma joj nadam se curke da će i ovaj moj malac konačno van

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 18:21:08   
BUMBI
Iskrene cestitkeuser posted image
Nelly nadam se da ces i ti uskorouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Zimske bebe!
27.2.2013 19:04:08   
maminangel
Sminkret čestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,znači neli još je tvoja štruca ostala,lijepo mu kod mameuser posted image user posted image ,želim ti brzi i prirodni porod draga,sretno user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Zimske bebe!
3.3.2013 12:48:54   
sminkret
Hvala svima na čestitkamauser posted image user posted image user posted image
Izgleda da nam je i Nelly rodila.
Mi smo ponovno u bolnici ( svega jedan dan bili doma) Žutica je u pitanju.
Evo odjavljujem se iz ove teme user posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Zimske bebe!
3.3.2013 15:26:42   
daze
izgleda da su sve zimske bebe došle na svijetuser posted image
sad čekamo proljetne da krenuuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Zimske bebe!
3.3.2013 15:47:27   
maminangel
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Zimske bebe!
5.3.2013 18:58:58   
nelly68
hej cure moje konačno i ja rodila user posted image moj Noa je ispo krupna beba s obzirom na mene mršavu rodio se 28.02. u 15:39 težak 3790 i dug 52 došli smo jučer kući ukratko bravo mama za gene user posted image trudovi mi u pola 11 bili na 7 min u pola 2 legla na stol i on se rodio u 15:39 kažu brzo za prvorotkinju i bez dripa jeeee i hvala Bogu na babici kad mi je stisla rebra user posted image ....eto i mi smo zimski još ostali user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Zimske bebe!
5.3.2013 19:01:50   
seraphyme
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 [43] 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!