|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prosirene vene u trudnoci!!
25.3.2013 12:34:15   
emaemily
Da li ima ijedna trudnica koja je imala ovaj problem, cini mi se svaki dan gore i gore, desna noga plava, jako izrazena glavna vena od vrha do pete, svrbi pece, boli..carapu ne smijem nostiti jer na poslu dugo sjedim.. pijem aspirin protect u cetvrtak idem na color dopler. Da li se ijednoj od vas stanje poboljsalo nakon poroda? Ja se ljeta bojim jer sad je hladno pa je lakse..ne daj Boze tromboze ili nekih komplikacija user posted image user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prosirene vene u trudnoci!!
25.3.2013 12:46:38   
mama_25
Nažalost i ja sam imala problema s venama, mislim ostale su mi i jako su izražene user posted image
Koristila sam veneforte gel od Enciana, nije pomoglo, noge ispod koljena plave ( izgleda kao nakupina, da budem preciznija), ne bole me ali je ružno stvarno ružno za vidjeti...i sad se bojim da se stanje ne pogorša u ovoj trudnoći user posted image
Poslije poroda idem kod doktora, da vidim kaj će reći i što se može napraviti!

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prosirene vene u trudnoci!!
25.3.2013 13:14:26   
emaemily
Jel te dr. slao ikako na color dopler? Meni je receno da genetika najvise utjece,,mama ima isti slucaj i nikad joj se nije vratilo..jako ruzno izgleda user posted image Jel ti pred kraj trudnoce se pogorsavalo?

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prosirene vene u trudnoci!!
25.3.2013 21:11:56   
malica
emaemily zašto ne smiješ nositi kompresijsku čarapu ako sjediš? Preporučuju se i kao preventiva kod onih koji dugo sjede. Meni u trudnoći bilo katastrofa, nakon poroda primala heparinske injekcije nekoliko dana. Na sreću nije se ništa upalilo, ali za vidjeti definitivno nije bilo lijepo. Još uvijek, 3 godine nakon poroda, imam istu fleku od popucanih kapilara :( Ubija me genetika :(. Moja mama je imala strašnih problema nakon poroda, tako da sam bila pod njenom paskom. Uglavnom u prvim danima pošteda nogu što je više moguće ali svakako ne samo ležanje. Već se dugo spremam na dopler, pa na eventualnu sklerozaciju, za sad mi se ne čini da će mi trebati stripping vena ali mislim da ću u budućnosti morati i na to :(


_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prosirene vene u trudnoci!!
25.3.2013 21:58:37   
mama_25

IZVORNA PORUKA: emaemily

Jel te dr. slao ikako na color dopler? Meni je receno da genetika najvise utjece,,mama ima isti slucaj i nikad joj se nije vratilo..jako ruzno izgleda user posted image Jel ti pred kraj trudnoce se pogorsavalo?


Isti slučaj, mama ima problema sa proširenim venama user posted image Od polovine trudnoće su počele biti izraženije i nažalost samo se pogoršavalo, ništa se nije povuklo nakon poroda!
Sad sam u 20tt nema još nikakvih promjena (na gore) pa ću vidjeti poslije poroda što će doktor reći, jer nisam još išla user posted image

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prosirene vene u trudnoci!!
26.3.2013 7:48:48   
emaemily
Receno mi da ne smijem ako puno sjedim jer krv ne protice dobro , jucer sam izludila dosla s posla otpadala mi noga, stavila ju i tako me jako bolilo da nisam mogla izdrzati.. odmah ju skinula.. idem za koji dan na color dopler pa cu se dobro raspitati sta i kako..mama kaze da ju je hladan tus po nozi spasavao..

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!