|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe!
4.2.2013 12:38:38   
evanoi
nelly, pa ti si ful malo dobila. ja sam na +15. Iako sam uvijek mršava pa mi se osim trbuha niš i ne vidi. A morala sam i ležati tj. strogo mirovati od 10. mj. Bilo me strah da ću se i duplo udebljati.user posted image
Daze, to bi mogli biti predznaci... Čitala sam u nekoj knjizi da se zna događati, ali isto tako da može biti i samo zez. A kao usotalom i drugo; od vodenjaka, sluznog čepa... Sve je pitanje. No, dok ja odem do rodilišta, ti ćeš već biti gotova i sa svojom mrvicom doma! :)

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Zimske bebe!
4.2.2013 12:39:56   
evanoi
I ja sam sad na 37, teško zaspem noću, a onda bih ujutro bez problema. A o trčanju na wc da ni ne govorim. Katkad u pola sata sam tri puta tamo. Muž mi se smije i govori da će cijelu plaću dat samo na voduuser posted image

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Zimske bebe!
4.2.2013 14:59:53   
sminkret
Daze, moguće je, a možda i nervoza čini svoje... Ja ti svejedno želim da kreće ono pravo!
Mene je i u prvoj trudnoći žgaravica ubijala, i pred kraj se samo pogoršavalo. Onda se curka rodila sa punooo kose i sve me sestre u bolnici ispitivale dal sam imala jaku žgaravicu, a ja ponosno svima govorila: Vrijedilo je te muke! Tako ima da se i malac rodi s puno kose, inače...user posted image
Cure, ja spavam od 23-2h, i onda zaspim u 7h, a curka m se budi oko 8h. I tak funkcioniram već mjesec dana (uz pokoju sretnu iznimku). Popodne si ona pogleda crtić a ja si oddrijemam pola sata. Tako da se uopće ne plašim noćnih buđenja zbog hranjenja, zapravo gore ne može bitiuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Zimske bebe!
4.2.2013 22:04:27   
daze
Bila ja na pregledu,beba procijenjena na 3400,protoci kroz posteljicu maternicu uredni,plodne vode dovoljno...cerviks skracen,skoro ga nema a nista otvorena...
Otkad sam dosla doma ledja mi pucaju,ne mogu se maknit.sta je sad to???
Sminkret ako je sudit po zgaravici i moja ce bit cupavauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Zimske bebe!
5.2.2013 7:32:06   
mamapetra
Cure, naišla sam surfajući na jedan web gdje daruju trudnice... :D
Pogledajte same i prijavite se!
www.ekobebe.hr
Svaka cura koja se prijavi dobiti će bodić od organskog pamuka!

Sretno!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Zimske bebe!
5.2.2013 8:03:58   
sminkret
Daze, vidim da si i ti budna u noćno-jutarnje sate... Mene su rasturala leđa kad su bili trudovi, ali kad su bili oni pravi točno sam osjetila kako rastu tj. kako bude trud sve jači, dođe do vrhunca i onda popušta. Meni, ono kaj se neobično događalo jest da sam imala laganu sukrvicu od par dana prije termina pa sve do poroda, i nisu ništa reagirali na to...
Najbolje jest da pčneš trčkarati po stepenicama da se počneš otvaratiuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu mamapetra)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Zimske bebe!
5.2.2013 17:15:29   
evanoi
Curke, ja ovih zadnjih dana imam puno volje i energije za čišćenjem. Negdje sam čitala da to "gnježđenje" je jedan od znakova da je porod blizu. A termin mi je 27.2. No dokt. mi rekla da je beba po uzv-u 10 dana veća. Znači li to da bih se trebala pripremiti puno prije? user posted image Mali se rita ko blesav i trbuh mi je jaaaako težak. Počelo me boljeti u preponama, ono ko pred menzis. Sutra na uzv u bolnicu.... Ko zna šta će reći user posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Zimske bebe!
6.2.2013 7:44:08   
sminkret
Evanoi, veličina djeteta nema veze s porodom. To ti samo govori da će beba biti veća od prosjeka (mada mene živcira da se u današnje vrijeme sve stavlja u neke tablice, mjere- pa ne mogu svi biti isti). Gnježđenje je normalno kad imaš još samo 3 tjedna, porod je blizu. Javi kako je bilo u bolnici!
Kod mene ništa novo, osim da dani ipak prolazeuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Zimske bebe!
6.2.2013 22:07:36   
evanoi
Eh... danas nepotrebno potrošila vrijeme! Dođem na pregled, oni me uzmu na uzv i kasnije kad me puste, druga sestra skuži da nisam trebala ići uopće na uzv, već na neki detaljniji pregled (koš nisam bila pa ne znam što podrazumijeva). Tako da sutra opet moram ići! A što je najblesavije, prije moram otići po drugu uputnicu. user posted image Najradije bih da sutra rodim pa ne bih morala ni na pregled ni po uputnice ni trčkarati gore dole 500 puta....
Cure,kako ste vi?

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 9:22:12   
sminkret
Evanoi, baš mi je žao da opet moraš danas prolaziti tu troturu. Bude prošlo! Pretpostavljam da ćeš danas ići na ctg i pregled. to zna biti tlaka ako prođeš termin, onda te naručuju svaka 2-3 dana, pa ti je stvarno te trudničke ambulante pun kufer... Javi kako je bilo danas.

Izgleda da je Daze rodila kad se ništa ne javlja.

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 9:55:36   
nelly68
hej curke izgleda baš da nam je Daze rodila nema je nadam se da je sve prošlo kako trebauser posted image ja jučer bila na pregledu i sad sam već sa kilama na 11+ al kaže gin idealno i ono što me tješi procjena kilaže na 37+4 je 3330 znam da nije točno al mi je lakše u 30tt sam kukala kako je mali imo samo kilu i kad ga usporedim s drugima misla sam da će bit mrvica al izgleda da je on sve nadoknadijo što mu je falilo a koliko griza pojedem nije ni čudo da malac buja user posted image ...i da skroz sam zatvorena ijako kaže da je već sve omekšano čudi se da sam zatvorena a on od 28tt guro glavicom dolje,u preponama ga osjetimuser posted image ...i sad je kod nje gotovo idući utorak na prvi ctg.a tamo i pregledavaju ili?,a ja sam dobila jednu uputnicu i vrijedi mi za sve ctg-e čak i ako profulam termin za plodnu vodu isto kaže gin.da ostaje na odjelu kod njih??ja nemam pojma....Sminkret ti sutra na pregled sretnouser posted image Evanoi mislila sam da ću dobit i više kad sam se debljala 4 kile pa 3 pa ništa i sad zadnja dva puta po 2 nekako nema redauser posted image

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 10:25:29   
daze
Cure rodila sam 5.2. u 17 i 50 malu mrvicu Manuelu, 2900 i 47 cm.ljepotica mala crnokosa,u bolnici smo ma problemcica s povrwcanjem pa je na neonatologiji od jutros a mama placeuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 11:11:56   
andydea
Daze čestitam na malenoj pahuljici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga nemoj plakati sve će biti u redu...misli pozitivno i puno ju mazi i ljubi....mislimo na vas i šaljemo puno zagrljajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 12:03:03   
evanoi
Daze, čestitke!!! Ma glavno da je malecka s tobom i ti s njom... Da nema puno iščekivanja. Gledaj ovako: za par dana ste doma, na svom i uživat ćete. A sve poteškoće će proći!!! Malena se mora priviknuti na vanjski svijet pa tako i njen organizam. Ajde, samo hrabro!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 12:07:08   
nelly68
ajoj Daze čestitke na bebici user posted image i moja nećakinja je mala crna Manuela(16 mjeseci)prelijepo mi je imeuser posted image ma bit će sve dobro ijako bi iskreno i ja plakala al bit će sve ok jake su bebice proć će to brzo...Evoni ti danas na pregled???

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 12:09:45   
nelly68
ajoj ajoj pogrešno sam ti ime napisala OPROSTI Evanoiuser posted image

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 12:30:32   
BUMBI
Daze cestitke na maloj mrviciuser posted image Ipak je ono ciscenje bio znak.
Nemoj plakati,bit ce sve ok.Jesi ti isto jos u bolnici?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 12:49:09   
PinkyFunkyBirdy
Draga Daze, čestitam ti na maloj princezici! user posted image user posted image user posted image Draga, nemoj plakati ... mora se mala mrvica priviknuti na novi okoliš ... nije više u maminoj buši. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 13:33:56   
angel@
Draga Daze čestitam ti na malenoj pahuljici ima prelijepo ime.... i ne brini draga biti će sa tvojom mrvicom sve u redu.... puno pusa....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 13:37:55   
seraphyme
daze user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 16:02:11   
daze
Hvala cure na cestitkama i podrsci!
Ja sam jos u bolnici,trebale smo sutra kuci medutim ona se napila plodne vode i stalno povraca od rodenja.prvo su govorili to je normalno,a jutros da joj je stomacic jako tvrd i da mora na promatranje.
Ma bit ce ona dobro zilavko mali,al tek se upoznajemo a vec mi je uzeli pa ne mogu prestat plakat,nmam koontrole nad suzamauser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 16:35:49   
sminkret
Čestitke Daze! user posted image user posted image user posted image

Bit će sve u redu, znam da ti je teško i lako nama pisati da bude sve to prošlo, ali ti ipak sve to proživljavaš. Tješi se da bolje da je na promatranju, nego da ste otišle doma pa se ponovno vraćale u bolnicu. Izduraj još malo!

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 17:31:09   
Lotte
Daze, draga, čestitke od srca, budi hrabra, nemoj plakati, brzo ćete ti i tvoja curica biti zajedno.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 20:17:37   
cuba
Daze, iskrene čestitke na maloj prinovici user posted image user posted image user posted image
To sada hormoni rade ali bit će sve u redu sa malom mrvicom, još koji dan pa ćete se kući maziti i uživati sa tatom user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Zimske bebe!
7.2.2013 20:47:38   
evanoi
Evo me, bila na pregledu, konačno user posted image U nalazu piše da mi je uterus smekšan i da je cerviks smekšan, malo skraćen 3/4 članka uloživ za jagodicu prsta do unutarnjeg ušća koje bi se formirano dalo proći.
Znate li što to znači? Doktor mi nijšta nije rekao - samo da dođem na kontrolu za tjedan dana. Pa sam sad malo u razmišljanju...
Daze, drži se!!! user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!