|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 10:30:24   
Manda
Ja sam u 36 tj, i dobila sam već nekih 16kg. Manje nego u 1 tr, ali opet puno po medic mišljenju jer gdje god me pregledaju, upozoravaju me na višak kg i savjetuju dijetu. A ja jedem normalno, samo što se ne krećem, ne šetam, ne brinem, moram mirovati. A dok nisam bila trudna hranila sam se kao ptičica i sve to u ime vitkosti. Dapače, živjela sam po Zoni, ako znate šta je to. Uglavnom, smijem se ja njima svima kad me pitaju za kile. Čak imam i shemu da se ne važem kod dr već doma pa im lijepo kažem user posted image
Predviđaju mi da je beba zdrava i velika. Nek je samo zdravo, izgurat ćemo mi sve.
Veliki pozdrav debelim trudnicama, vidimo se u maratonskim šetnjama na proljeće


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 10:37:07   
pincirotvajler
joj ja ću poludit s tim kg user posted image
evo opet me slali na ogtt jer sam dobila 20kg ak ne i više dosad, i ogtt nalaz dobar, a opomena podebljana i s tri uskličnika--PAZITI NA KILOGRAMEuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 12:44:50   
Manda
Pincirotvajlerka, i ja sam dobila tri uskličnika. Ne brigaj puno :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 13:46:19   
zozo1
Pa kaj je njima, da sam ja u tom tjednu dobila 16 kg a ne 26 kg bila bi presretna.user posted image



_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 13:48:45   
zozo1
Mene slala tri puta na ogtt, svi nalazi ok. Danas sam punih 38 tjedana, dođem na kontrolu i pita me da li bi na ogtt, ma nema šanse više. Toliko sam dobila u prvoj trudnoći, toliko i sad, kak im neide u glavu da imam takav organizam/metabolizam i da mi se u trudnoći i zrak zaljepi user posted image .



_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 14:08:03   
Manda
I mene su opet htjeli poslati na OGTT mada je prvi bio u redu. Ali s obzirom na dobivene kg, htjeli su ga ponoviti. A meni je tako zlo od tog testa da se rušim, pa sam ga preskočila user posted image

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 14:32:18   
zozo1
Dobro si napravila, pa dobiveni kilogrami su normalno u trudnoći, a ti stvarno nisi pretjerala pa ne vidim uopće razloga za to.




_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
1.2.2010 14:34:37   
adryosijek
pa jel trebamo jos kakve nalaze ici radit vadit krv itd sad prije poroda ja jos imam 2 mj za 9 dana opet na pregleduser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.3.2010 10:44:36   
gitica
bok svima ja sam nova na forumu ali sam marljivo citala postove...sto se tice kilograma, evo sad sam 22 tjedan i 3 kg u plusu, ali to me ne brine nego varijacije u kilazi kroz dan.
tako da ujutro imam manje kila nego navecer i to po 2 kg razlike !!!??? a ne pojedem bas dve tri kile hrane kroz danuser posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.3.2010 10:54:19   
mišica 666
nisu to samo kile sigurno otečeš malo kako dan ide jer nosiš dodatni "teret" user posted image . tako da se ne brineš obrati malo pozornost na ruke i noge ujutro i navečer pa ćeš sigurno vidjeti da su navečer malo otečene. ne brini i uživaj. i naravno dobrodošlauser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu gitica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.3.2010 11:06:33   
marija0
slažem se sa mišicomuser posted image
ja sam do 7mj trudnoće imala +6 a ova zadnja 2mj dobila 12 kg jer se nisam smjela kretatuser posted image meni je pred kraj znala tako varirat težina baš od te vode i stajanja na nogama, noge su mi bile natečene ko u stare babe, nisam ništa mogla obut, sreća da je bilo ljeto pa sam više vremena bila bosa...uh kad se sjetim user posted image user posted image user posted image
e da- dobrodošla!user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 211
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 8:15:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu marija0)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
21.4.2010 8:56:38   
Točkica28
ja ne stajem na vagu, i ne pokusavam nista obuci od uskih stvari hehheh samo trenirka jer se rasteze
znam da bum debela i bok, bum skinula kad rodim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2010 14:05:20   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ja ne stajem na vagu, i ne pokusavam nista obuci od uskih stvari hehheh samo trenirka jer se rasteze
znam da bum debela i bok, bum skinula kad rodim user posted image user posted image user posted image

ni ja nestajem ali moram na svakom pregledu pa samo mi muka kad vidim brojkuuser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2010 22:34:25   
jkurtanjek
Izgleda da sam ja neka čudna trudnica. Sutra mi je punih 38 a dobila sam 4 kg (u zadnja 2 tjedna smršavila 2 kg). Tako da ako bebač sad ima oko 3 kg meni je ova trudnoća poslužila ko neka dijetauser posted image
Tek sam nakon 24. tjedna počela dobivati tu i tamo koji gramčić s time da u cijeloj trudnoći nijednom nisam povratila.
Bez obzira na to kažu ako dobiješ puno na kilaži da ti je OGTT koma. Ja dobila 4 kg a OGTT katastrofa! Dr kaže patološkiuser posted image  a ja ne jedem slatko (čokoladu mrzim!) U principu zaključak je da pravila nema, sve smo skroz različite

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2010 22:37:16   
Manda
Trudnice, brinite se o kg! Bolje da se brinete o malim stvarima neg o velikim. Znači da vam je dobro u životu. Nek tako i ostane.
Ja sam na kraju dobila 21kg, a mj dana poslije poroda 12kg manje. Dakle, voda. Moje dijete je zdravo, hvala Bogu, o ovih 8kg mi i ne smeta toliko. Malo malo se pogledam u ogledalo gledajući svoju rit, a mm me veselo uhvati za nju i kaže mmmmm

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
22.4.2010 22:45:28   
MILLA
pa.....mislim da vas ja sve šišam sa svojih 32kg!!!...a ako se ja nisam brinula...pa šta se brinete??  evo,imam manje nego prije trudnoče,izgledam bolje nego prije.....što kaže Manda-mmmmmmmmuser posted image user posted image .....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
23.4.2010 13:58:09   
mišica 666
evo 33. tjedan i +5 kg. ja zadovoljna user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.4.2010 12:30:30   
Ellenora
20. tjedan +2kg jako sam zadovoljna. user posted image user posted image user posted image
Mislim moj odnos prema hrani je takav da mi se cijeli dan vrti oko toga sto bi mogla jesti (za dorucak, za rucak, pa uzine...). Jednostavno uzivam u hrani pa se nitko ne moze nacuditi da sam dobila samo 2kg user posted image


_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
25.4.2010 13:44:58   
elle1
u 29tjednu i +13kg

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
26.4.2010 12:12:23   
sig
danas punih 15 tjedana +2 kg

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 6:36:04   
dvorska luda
evo da se i ja "pohvalim"!!! prva trudnoća 25 kg. i sve mi otišlo a sad u 24.tj i dobila 12. do 8.mj cu biti ko tenk ali nikakve dijete mi nepadaju na pamet. osim ako kilama ne ugrozim bebu. (sto sumnjam).
jel istina da "ljetne" trudnice dobiju vise na kilazi, zbog vode?

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 6:42:31   
troubled
što se tiče ove teme šutim ko ribica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu dvorska luda)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 10:00:02   
semperdrito
bok drage dame! nova sam na forumu i novopečena trudnica (tek 8 tjedana...) pa se malo bacila u čitanje vaših iskustava. ne brinu me kg kao kg u trudnoći već nakupljanje vode... naime, prva stvar koja me nagnala da uopće napravim test na trudnoću je bila napuhnutost/natečenost svugdje po tijelu (kao da imam ispod kože svugdje veliki mjehur zraka). kile zasad iste kao i prije, ali nekako nisam naišla na teme za ovaj problem tako rano u trudnoći... user posted image
obzirom na genetiku moje obitelji, očekujem da ću se širiti i težiti poprilično... bez obzira koliko pazila na prehranu... user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 10:02:19   
ninolina
semperdito dobro došla...ta početna napuhnutost je mislim da sasvim normalna, ja sam s dečkima od starta bila ko bačva...samo neka je s bebicom sve ok kile više, manje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!