KontesaNina u 19:05

Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".

Bebe prije rođenja provode nevjerojatnu količinu vremena u snu i tek oko tridesetog tjedna počinje se nazirati ritam sličan onom kod odraslih, podijeljen u četiri faze, od dubokog sna do budnosti.
Prije nego što postanete roditelj, zapravo ne shvaćate što sve u životu postaje problem s malim djetetom. Sva roditeljska domišljatost nimalo ne pomaže: beba uvijek „pobjeđuje.
Uistinu su rijetke trudnice koje se mogu pohvaliti mirnim snom. Dok neke buduće mame zaspu i spavaju bez problema, većina se ipak bori s nedostatkom sna i umorom tijekom cijele trudnoće.
Postoji nekoliko pravila kojih se valja pridržavati ako se odlučite bijelu buku koristiti kao sredstvo za smirivanje svoje bebe
Tijekom dužih ljetnih dana djeca i bebe često ostanu budni do kasno uvečer, narušavajući tako svoju rutinu spavanja i spavajući manje od osam sati. No, to nije dobro za njihov razvoj.
Ako se samo malo zagledate u prošlost, dovoljno je možda samo pitati vaše bake i djedove, shvatit ćete da su muškarci tradicionalno bivali pošteđeni poslova oko prljavih pelena, bočica i noćnih obroka.
Vaša beba postaje sve mobilnija i aktivnija pa se može početi opirati stvaranju rutine – pogotovo rutine za spavanje.
Spavanje je prirodno, periodično i fiziološki reverzibilno stanje umanjene budnosti, koje karakterizira smanjena percepcija i reagiranje na opće podražaje. Može se definirati i kao nesvjesno stanje iz koga se osoba može probuditi raznim podražajima.
Ako mališan ostane budan do kasno, sve se remeti. Nije svejedno da li dijete ide na spavanje oko devet sati ili kad mu padne na pamet.
SPAVATI s djecom u krevetu ili ne, česta je tema rasprave roditelja.
Pozitivan test
Autor: sana12
Nalaz spermiogram
Autor: Lidija242
Nalaz
Bebać No3
Autor: ninamurkovi
31 tjedan
Nasa srecica broj 2
Autor: dad@
40+3
Autor: mali andeo
Evo nas na samom kraju... Ali mojoj pri
Rad od kuće za mame
Autor: JelenaRel