|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

ČLANCI

RAZVOJ

Što djevojke trebaju znati o pubertetu

Autor: Uredništvo Ringeraje | 13.12.2022
image

Pubertet je prirodan i svi prolazimo kroz njega, ali postoje načini da svojoj kćeri olakšate prijelaz iz djeteta u adolescentsko doba.

ODGOJ

Pokazivanje emocija, NEĆE vašeg sina UČINITI SLABIĆEM

Autor: Uredništvo Ringeraje | 13.12.2022
image

Emocije nisu nešto što možete kontrolirati. Automatski je i javlja se kao odgovor na naše okruženje i naše potrebe.

OBITELJSKI ŽIVOT

11. listopad - Međunarodni dan djevojčica!

Autor: Uredništvo Ringeraje | 11.10.2022
image

Male i slatke, umiljate... Jednom riječju neodoljive! Djevojčice!!! Naše kćerke, sestre, sestričine, kumice... A i mi smo sve to nekad bile, i naše sestre, mame, tetke, bake...

OBITELJSKI ŽIVOT

Koliko će vaše dijete biti visoko?

Autor: Uredništvo Ringeraje | 7.3.2020
image

Formula koja potječe iz 1970-ih predviđa da će većina djece (ali ipak ne sva) dostići visinu koja se otprilike može izračunati na osnovu visina njihovih roditelja

ZDRAVLJE I NJEGA

Kada djevojčicama probušiti uši?

Autor: Uredništvo Ringeraje | 30.5.2020
image

Što pedijatri kažu - u kojoj dobi se smiju djeci probušiti uši? O temi „mala djeca i naušnice“ vode se žučne rasprave – je li to 'baš slatko' ili je nanošenje tjelesne ozljede?

STRANICA 1 OD 1


Anketa

otkad kupovno mlijeko
elle1

kada ste poceli svojoj bebici davati kupovno mlijeko

od 6 mj. (34%)

od 8 mj. (7%)

od 10 mj. (6%)

od 1 god. (28%)

vise??? (24%)


Broj svih glasova: 82

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!