|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seks u trudnoći
20.3.2009 20:25:55   
nemirna mama
drage moje trudnice imate li problema sa seksom....ovo mi je treća trudnoća, a želja za seksom je sve veća....nešto neopisivo...
kakva su vaša iskustva


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seks u trudnoći
20.3.2009 21:07:55   
ZVRK
nisam imala nikakvih problema tako da smo se sexali do dan pred porod

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seks u trudnoći
20.3.2009 21:10:28   
njanja
želja je bila ogromna, a do 19. tj je sve super funkcioniralo....nakon toga zabrana....prvo mi je jako falilo, a na kraju uopće...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Seks u trudnoći
20.3.2009 23:06:07   
Florijan Jakov
isto sam se osjećala kao i ti i sve je dobro funkcioniralo

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
21.3.2009 9:07:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 9:09:54   
lee
cvrčak kod mene je želja slaba...bila je na početku ali sad je oslabila...baš kaže mm joj moram čekati....user posted image ...baš nemam neku želju...možda jer mi je prva trudnoča pa me i strah....da se nešto ne dogodi...ali sad pred kraj ako se ne budem otovrila krečem ja u akciju....user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 10:57:15   
L.P.
Baš na samom početku sam imala želju ali je brzo nestala.Jednostavno se nisam osječala ugodno.Možda je to neka blokada u glavi ali tako mi je bilo i u prvoj trudnoći.Sada nemam apsolutno nikakvu želju za sexom a nismo imali odnos već dosta dugo,imala sam i neke komplikacije pred Božić.Uglavnom što se tiče mene i sexa u trudnoći -0 bodova!user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:00:43   
m600
mi smo samo jednom tokom mojih 15 tjedana... mene jako boli...pitala ginekologa jel smijem on kaže da je trudnoća uredu i da mogu a boli meuser posted image  tako da smo odustali...mm se boji da neće povrijediti bebu...user posted image  rekla sam mu da ne može ali džaba...user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:18:23   
valeri
U drugoj trudnoći sam doslovno bila opsjednuta seksom,a sad u trećoj nisam prva tri mjeseca imala uopće želju ali kako ulazim u četvrti mjesec trudnoće polako mi se vrača želja na veliku radost mog muža.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:21:44   
nemirna mama
meni je ovo treća trudnoća po redu.....s Antoniom sam imala istu želju kao i sada premda smo se oboje bojali ali sve je bilo ok....seksali smo se do samog kraja.....s Anamarie ista želja i isto tako bez problema do samog kraja.....nisam imala nikakvih problema iako sam čula od svoje prijateljice da se počela rano otvarati....(sperma sadrži neku kiselinu koja nadražuje cerviks i dolazi do otvaranja)..
doduše mi baš nikada nismo previše pazili i sve je bilo ok....a sad....ovo je nešto posebno....takvu želju još nisam imala...a ni muž se ne buni....on je sretan....user posted image   user posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:26:23   
nemirna mama
e da...bebi se ne može ništa dogoditi...ona je sigurna....mnogi muškarci "misle" da mogu povrijediti bebu...ona ni ne zna što mama i tata rade.....jedan prijatelj od mm je rekao da odustaje od seksa u trudnoći jer "njegovaglava" udara u bebinu....NIJE ISTINA......
BEBA JE 100% SIGURNA....user posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:26:57   
valeri
Sory za ispravak sperma sadrži hormon koji omekšava grlić maternice i može prouzrokovati prijevremeni porod.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:32:25   
m600
ma mom mužu džabe pričatiuser posted image  ovo nam je prvo dijete pa možda zato...jel ja kad kažem da me boli on odmah prestaje..i dalje se boji nastavitiuser posted image   ja sam baš sva nekakva razdragana...samo bi se mazila...nemam trenutno želju za seksom...prva 2 mjeseca sam imala veeeeliku želju...user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:34:55   
valeri
Ja sam prva tri mjeseca bila razdragana samo sam se htjela maziti.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 11:39:24   
m600
e da,da tako ti je sad meni a mm to prihvaća suuper i njemu valjda paše to maženje... kako mi je stomačić već dosta vidljiv onda on navečer priča sa svojom bebom i mazi se sa stomakomuser posted image user posted image  bude mi baš presladak

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Seks u trudnoći
21.3.2009 12:27:04   
mia02
Ja nisam imala zelju...mada sam bas razmisljala kako bi to bilo super..nesto zanimljivije da si malo zacinimo brak...hm....

I sva sreca da nisam imala zelju i da se to desilo samo jednom, jer mi je samo 2 tjedna poslije zabranjen seks do kraja i preporuceno strogo mirovanje....

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Seks u trudnoći
23.3.2009 9:59:45   
mali_macic
nazalost nemam neku zelju za seksom i moram rec da mi nije ni orgazam tako lijep i intenzivan kako je inace al eto i ta faza ce proc.
a mazila bi se po cijeli dan da mogu.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Seks u trudnoći
9.5.2009 12:41:48   
_paulina_
Isto to ja sad prolazim sa svojim mužom što mi je u neku ruku drago...jer nije bahat da si umišlja brige me što je trudna koda će joj nešto biti...
to ja barem gledam pozitivno..a možda i zato jer nemam neku želju..hahahuser posted image

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 10:51:49   
zlato_tatino
super,malo fizicke aktivnosti,ja nisam pitala gina smijem li,a nije mi jos zabranio pa eto...uzivamo...user posted image

(Odgovor članu _paulina_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 10:58:31   
mariola
Nemam baš neki apetit user posted image
Ali bude mi lijepo svaki put kad mm poželi ali ja da se sama sjetim, user posted image  samo jednom u četiri mjeseca je bila moja želja.

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:03:12   
ejmama
kad te prođu mučnine bit će ti bolje i iskoristi to vrijeme. Ja sam svog jutros probudila, imam želju, ali su to postale akrobacijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:06:10   
pikachu
Nama je ovo prvo dijete pa se mm isto ustrtari da se nešto ne dogodi... Skloniji je varijanti oralnog seksa... A sad, nije da mi ne paše...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:08:26   
m600
ja sam ovih dana ludaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image
hormoni me peru 1000/h ......imam stalno želju za seksom......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:20:52   
zlato_tatino
joj a oralni seks...uzas neki dan sam skoro digla cijelu zgradu na noge ...toliko sam bila glasna da se muz poceo smijati ono usred aktivnosti uzas...sorry al morala sam to podijelit s nekim hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:22:09   
m600
IZVORNA PORUKA: zlato_tatino

joj a oralni seks...uzas neki dan sam skoro digla cijelu zgradu na noge ...toliko sam bila glasna da se muz poceo smijati ono usred aktivnosti uzas...sorry al morala sam to podijelit s nekim hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!