|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 11:43:52   
pikachu
IZVORNA PORUKA: zlato_tatino

joj a oralni seks...uzas neki dan sam skoro digla cijelu zgradu na noge ...toliko sam bila glasna da se muz poceo smijati ono usred aktivnosti uzas...sorry al morala sam to podijelit s nekim hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Seks u trudnoći
15.5.2009 13:43:56   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image nemirna mama ja se nikad nisam seksala vise neg u trudnoci luda sam jednostavno hormoniuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Seks u trudnoći
19.5.2009 13:18:43   
NATALY29
da vas pitam ovo mi je prva trudnoca nosim nisko dali se mogu imati odnosi,, a zelja je za sexom neopisivauser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Seks u trudnoći
19.5.2009 13:21:15   
m600
ako nemaš bolova,krvarenja,ako ne curi plodna voda,ako si zatvorena onda možeš.... ali najbolje se savjetuj s ginekologomuser posted image
i ja nosim nisko ali mi je trudnoća uredna,a s time i odnosiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu NATALY29)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Seks u trudnoći
19.5.2009 13:28:23   
NATALY29
hvala na odgovoru m600..

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Seks u trudnoći
19.5.2009 13:30:09   
NATALY29
vidim da ces ti roditi 11.09 a ja 19.09 .. meni jos nisu vijedli dal je curica ili decko neda se..

(Odgovor članu NATALY29)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Seks u trudnoći
25.5.2009 13:23:48   
zlato_tatino
tebi nisu vidjeli user posted image ...sta onda ja trebam reci...user posted image

(Odgovor članu NATALY29)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!