|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.10.2014 15:00:41   
Marlameri
belst baš mi je drago zbog tebe! I sama nisam znala da li da se ovaj put opustim i veselim trudnoći, a i ja sam prvi pregled (4tj) imala jako rano kad se isto vidjela samo gestacijska vrećica i isto imam cistu žutog tijela. Nakon toga drugi put (tjedan dana poslije prvog uzv) vidio se embrij i sad prošli tjedan konačno i malo srce koje kuca. Sad sam 7+6 prema uzv (3 dana mi se razlikuje od menge). Baš sam sretna što ćemo se družit i shvatila sam da najbolje što mogu napravit za sebe i svoju bebicu je ne čitat previše razne članke i iskustva i samo mislit pozitivno!

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.10.2014 16:00:00   
tealitas
user posted image


user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image curka 1 -04.05.user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image maria -06.05.user posted image
user posted image lolka - 13.05.user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.10.2014 16:03:23   
tealitas
pozitivno Belst, Pozitivno Marlameri...user posted image
Svi imamo loših iskustva iza sebe ali kako ti je suđeno tako bude, ja ne pušim,ne pijem, zdrava sam pa opet se može svašta dogoditi ALI neče user posted image .
moj mali user posted image ce ugledat svijetlo dana.
pussa curke sve vas user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Proljetne bebe termin 2015
16.10.2014 17:38:23   
lolka
Ja ni ne pomišljam na nešto loše..
Čekam da prođe ovo prvo tromjesečje, da mučnine stanu pa se nadam da ću neko vrijeme bar malo uživat u trudnoći..
Mučnine me umaraju a i glavobolje imam češće, nisam baš zadovoljna time..
radim al onako brze se umaram i koncentracija mi nije baš stalno na nivou al srećom kolega je ok pa sad on jadan rinta ko konj da sve stignemo ;-)
Ipak još ništa nisam kupila ni sebi a ni bebi.. čekam da ipak malo vremena još prođe, a nisam ni rekla baš javno da sam trudna, čak mi ni frendice još ne znaju..
U biti frendicama bi i rekla ali jedna ima malo problema jer bi jako htjela ostat trudna a baš im ne ide i trude se već više od godinu dana, pa bi njoj nekako rekla prvoj (obzirnije) pa onda drugima bez beda..
Ovako iako sam sretna zbog sebe malo mi joj je bed rec jer znam koliko ona to želi, a nama je na kraju uspjelo relativno lako.. Kad noj kažem bit će mi lakše ...

Šta ima kod vas, jel vas nešto muči ili je kod vas sve 5 ;-)


(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Proljetne bebe termin 2015
17.10.2014 11:32:53   
lolka
Opet ja...
Osjećam se ko da sam otkrila toplu vodu ;-)
Znači između sto savjeta šta pomaže kod mučnina pročitala negdje da pomaže i žvakanje žvaka.. Naravno da nisam vjerovala.
Jučer u trgovini stojim na kasi vidim te žvake i odlučim pa zašto ne bar ću imat svježiji dah kad ono nakon par minuta žvakanja meni malo boje ... juhuuu..
Nije to baš neko super stanje i ne pomogne na dugo al čisto da se 20 min bolje osjećam ;-)
Eto pa možda još nekom pomogne...

(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Proljetne bebe termin 2015
18.10.2014 7:44:25   
Marlameri
Slažem se tealitas- samo pozitivauser posted image . Lolka probat ću i ja sa žvakama. A jučer navečer sam probala sa onim akupresurnim narukvicama protiv mučnine i pomoglo je. Toliko mi je bilo muka i slabo da više nisam znala šta da radim, nijedan položaj mi nije pasao, sve mi je smrdilo i toliko sam se loše osjećala da nisam mogla funkcionirat. Stavila sam narukvice i legla u hladnu sobu i bilo mi je bolje. Probat ću danas ponovo pa vam javim. Kupila sam ih svojim kćerima jer je njima uvijek muka od vožnje pa mi jučer palo na pamet da i ja probam. Više mi ne pomaže ni kad po malo jedem. Ali tješim se još samo mjesec dana pa bi trebalo bit bolje.

(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Proljetne bebe termin 2015
20.10.2014 9:38:35   
nutella2009
Jutro mamice kako ste mi ....
Ja evo pijem ness kapučino, kavu sam izbacila ali evo nešto blaže da me digne u ovaj radni ponedjeljak ....
Cure moje izdržite još malo te mučnine nadam se da će vam ubrzo prestati bar dok prođe prvo tromjesječje.
Mi smo u 17 tj. osjećam se super osim što mi energija padne jer sam ja još uvijek umislila da mogu sve a tu je još i mojih dvoje hahara koji me svaki dan posjete koliko je divno biti mama... bez obzira na svu energiju koju iscrpe iz mene
28.10. nam je pregled pa ćemo vidit i spol nadam se da beba neće biti sramežljiva , sve u svemu neka bude živo i zdravo ...
ljubim vas i šaljem puno user posted image user posted image ...

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Proljetne bebe termin 2015
20.10.2014 12:22:53   
tealitas
draga nutella evo ja sutra ulazim u 15 tjedan, osiječam se odlično osim naravno što se brže umaram i ne smijem jako puno stajati jer mi odma puca kičma. ja imam 03,11, pregled kada če moja doktorka MM-u sve objasnit i pokazat user posted image pa da se i on malo ufura jer još je polu-svijesan. Nadam se i ja da ču moč tada vidjeti spoluser posted image

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Proljetne bebe termin 2015
20.10.2014 17:41:57   
sremica3
Evo da se i ja uključim!Moja druga insiminacija je bila uspješna user posted image Beta raste,prvo vađenje 129(14.10.),drugo 282(16.10),treca 1124(20.10.).Moram još jednom vaditi u cetvrtak i onda idem na uzv.Jako smo sretni i veselimo se...mozda je još rano ali svejedno!
!user posted image user posted image Termin mi je 25.6.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Proljetne bebe termin 2015
20.10.2014 19:33:36   
Tina 94
Pozdrav svima,
odlučila sam vam se pridružiti.
Čitam vas već neko vrijeme a nikako da se prijavim user posted image
Mi se malo guramo na početak liste, termin je 26.03.2015.
Za sada je user posted image super pa se nadamo da ce tako i ostati.

(Odgovor članu sremica3)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 8:28:20   
Marlameri
Dobrodošle sremica3 i Tina 94!!! Lijepo ćemo se družiti, a i veselije je kad nas je više! A mislim da nam je svima lakše kad ovdje možemo podijeliti svoje tegobe jer se tu sve savršeno rauzmijemo. U stvari nikom drugom se ni ne žalim osim vama jer vidim da nema previše smisla. Šta mislite da li je moguće već sa 8 tjedana osjetit bebu-ali ne pokrete već više kao neko treperenje u trbuhu? Zadnjih večeri kad legnem u krevet osjetim kao neke leptiriće u trbuhu- a nisu crijeva jer su ona i glasna usput. Čitala sam da se beba miče već sa 8 tjedana pa ne znam je li koja od vas osjetila nešto slično? Ovo mi je treća uspješna trudnoća pa sam možda osjetljivija na pokrete malog zrna???? A i iskreno jedva čekam prve udarce to mi je svaki put najljepši osjećaj u trudnoći. Kako ste vi? Eh da i uz mučnine pojavila mi se i žgaravica i već su mi počeli i grčevi u nogama (prije sam pila magnezij zbog njih) tako da se svi simptomi trudnoće prilično brzo pojavljuju. Jel imate vi neki lijek za žgaravicu? Grickam i bademe i pijem mlijeko, ali nikad mi ništa od toga nije pomagalo, a lijekove poput gastala ne želim piti. Ja ću u srijedu na pregled pa ću konačno dobit i svoju trudničku knjižicu-nadam se! Pusa svima!user posted image

(Odgovor članu Tina 94)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 9:56:54   
Tina 94
Marlameri moguće je osjetiti lagane pokrete posebice zato što ti ej to 3. trudnoća, ali do udaraca ćeš pričekati. Ja još čekam, 18. tjedan i još ništa psebno. user posted image Za žgaravicu probaj Donat mg, meni pomaže. user posted image

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 12:28:15   
tealitas
Dobrodošle sremica3 i Tina 94

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tina 94)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 12:32:15   
tealitas
user posted image

user posted image tina94 -26.03. user posted image
user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image curka 1 -04.05.user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image maria -06.05.user posted image
user posted image lolka - 13.05.user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image
user posted image sremica3 -25.06. user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 12:32:37   
tealitas
jaooooo kako nam lista lijepo izgledauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 17:36:31   
daxy
tealitas moram ti zapljeskat na lijepom vođenju i uređivanju liste! user posted image user posted image user posted image

Drage trudnice,znane i neznane,čestitam vam svima i želim vam bezbrižnu trudnoću i što bezbolniji porod!
Sretno svima! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Proljetne bebe termin 2015
21.10.2014 21:19:31   
tealitas
hvala Daxy user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Proljetne bebe termin 2015
22.10.2014 11:20:36   
lolka
Halo halo,
Evo i mene sa novostima...
Bila na pregledu kod G i sve je ok.
Nn je dobar ali ću ipak ići na onaj kombinirani test probira čisto da znam da je sve ok a i zbog godina spadam u tu skupinu gdje se mora ić..
na pregledu bio i dečko (kako to glupo zvuči "dečko" kad imaš 35 i čekaš dijete) i baš mi je drago da je išo jer je i on sada malo više upućen u sve to..
Šta se tiče nalaza krvi to je sve ok, u mokraći piše bakterija puno al je rekla G da se ne zabrinjavam i ništa mi nije dala za to jer da su drugi nalazi ok.
ja ću ipak pit brusnicu pa da vidim...
Mučnine još traju iako su moožda malo blaže...
Eto od mene toliko

Šta ima kod Vas, kako ste, jel možete šta....??'

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Proljetne bebe termin 2015
22.10.2014 16:07:25   
curka 1
lolka drago mi je da je sve ok. ja sam naručena kod gin u petak. sada sam 12+3 pa me zanima da li mi mora raditi ultrazvuk sada da se vidi nuhalni nabor jer koliko vidim ona mi najradije ne bi uopće radila ultrazvuke?

(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Proljetne bebe termin 2015
22.10.2014 19:21:54   
lolka
Curka mene je G narucila na ultrazvuk bas zboj tog mjerenja. Mislim da on to svima mjeri pa kasnije ovisno o rezultatu i godinama eventualno preporuci jos neku pretragu.
Neznam kako je kod drugih, znam da su i svim mojim frendicama njihovi G to mjerili..
Ja sad uz taj Nn nalaz mogu na kombinirani test probira ali to se radi privatno u nekoj poliklinici ti vade krv i valjda kosta 350 kn
Mozda ti druge cure daju!jos koji savjt valjda nisu svi G isti

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Proljetne bebe termin 2015
23.10.2014 17:33:58   
sremica3
Evo mene opet.Danas mi je hcg 3328 (23.dan od inseminacije) u ponedjeljak idem na UZV u Petrovu pa ćemo vidjeti kakva je situacija user posted image

(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Proljetne bebe termin 2015
24.10.2014 9:18:39   
Marlameri
Pozdrav svima!!! Sremica 3 beta raste i to je super! Bit će sve super! Ja sam evo dobila trudničku knjižicu, imala prvo vaganje i mjerenje tlaka i piškenje na trakicu. S obzirom da sam zadnji put bila trudna prije 7 godina već sam zaboravila kako to ide. A trbuh mi se već vidi iako sam tek 9 tj. Ali imam problem- boli me zub, pretprošlu noć sam bila cijelu budna, ali nisam htjela nikakav lijek uzet zbog bebe već sam samo stavljala obloge od bijelog luka. Jučer bila kod zubarke, otvorila ga, ali me i dalje bolio tako da sam popodne popila jedan lupocet teen 300mg- jer nemam nikakvih drugih tableta kod kuće, a zubarka mi je rekla da smijem lupocet. A ja sam u brizi jer se trudim sve zdravo i inače ne pijem tablete osim u stvarno iznimnim situacijama. Prijateljica mi kaže da je ona u trudnoći pila svašta i beba je super. A ja na sve gledam s oprezom- vjerovatno pretjerujem??? Šta vi kažete? Jeste vi pile ili pijete kakve lijekove u trudnoći protiv bolova? Jer ako me opet zaboli da znam šta smijem uzeti. Glupo mi je zbog toga zvat svog ginekologa jer će vjerovatno mislit da nisam normalna.

(Odgovor članu sremica3)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Proljetne bebe termin 2015
24.10.2014 10:02:33   
Tina 94
Ja sam pila lupocet teen 300 mg i sve je super, i da, zvala sam ginekologa i vjerojatno misli da nisam normalna ali nisam se usudila na svoju ruku user posted image
Slobodno to popijes, nije opasno :)

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Proljetne bebe termin 2015
24.10.2014 11:45:31   
hehehe
11.4. stize nam user posted image

(Odgovor članu Tina 94)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Proljetne bebe termin 2015
24.10.2014 11:51:35   
aannee
jutro cure!! kako ste mi danas?? došla zzzzzima!!!!
nije me bilo neko vrime, još uvik me ubijaju mučnine, sada sam na -8,9 kg. bude tu i tamo dobrih trenutaka, ali još nije prestalo. više sam na rubu snage i živaca. danas bi trebalo biti 12+4 i svaki dan čekam da prestanem povračati, ali još uvik ništa...
prošli sam tjedan bila na pregledu i sve je super!! nuhalni nabor ok, ponudila mi kom probir ali sam ja odbila. vadila sam i krv, ali su mi leukociti povišeni i imam bakterije u mokrači pa me to malo brine. napravila sam i briseve na klamidiju, ureaplazmu i ostalo. nalazi bi trebali biti iduči tjedan.
i ne znam kako kod vas, ali meni strašno smeta slina, toliko da znam samo slinu i povračati... meni malo pomažu bomboni, tipa orbit i sl.


(Odgovor članu Tina 94)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!