|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda?
13.3.2013 11:14:29   
kisica
Meni se moj porod nije svidio, prvenstveno iz razloga što smatram da nisu imali razumijevanja za mene kao bolesnicu, derali su se na mene, i dosta sam vremena provela na stolu sama bez sestre i ikoga. Tako da definitivno nisam zadovoljna time.
Kako je vama bilo?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:21:07   
Hladna
Ja isto imam losa iskustva, dali mi jedan posto da cu prezivjet i odpremili me kuci da im nebi tamo umrla pa da maknu odgovornost, zato sam se dobro pripremila user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:27:00   
calpurnia
Moj porod je bio kakav žena može samo poželjet. Brzo i lagano. Što se tiče poroda imam super iskustvo. I babica i doktorica za 10, pune razumijevanja, simaptične, čak su me i nasmijavale.

_____________________________

TONČI <3

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:29:25   
troubled
porod broj 1, zbog osoblja izrazito traumatično iskustvo...ima ta priča negdje u bespućima raje user posted image
porodi broj 2 i 3...na svetom duhu u zagrebu...potpuna suprotnost...osoblje predivno, susretljivo...porodi za poželjeti...i o njima ima negdje u bespućima raje user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu calpurnia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:43:00   
Tina 21
Tolerantno i smireno...za pohvalu su bili..iako sam se ja mučila i imala komplicirani porod,vikala...jako smireni za moj slučaj

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:49:42   
Anoniman
Prvi porod - noćna mora
SVi ostali su bili ok, na Sv. Duhu, osoblje je super, osim tu i tamo neku iznimku koju ćemo zanemariti... na jedno uho unutra, na drugo van.

(Odgovor članu Tina 21)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:51:22   
sretnaz
Bio je mm sa mnom i kažu da je osoblje tada bolje prema rodilji. Bila sam u rađaoni 7 sati i vrištala od trudova. Doktor navratio par puta i i bio je OK, babice su bile super!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:51:55   
kisica
Ovo je zaista bilo koma. Kao prvo rodilište je bilo u radovima, pa su imali neki zamjenski dio drugog djela bolnice.
Onda unutra uđu dr. i hrpa nekih specijalizanta i gledaju u mene.
Na kraju odu svi, ostane neka sestra koja samo urla..ma užas

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:55:06   
BUMBI
Oba 2 bili ok

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:55:23   
Tina 21
Istina,slažem se...navodno da uvijek bolje prođeš ako je netko s tobom..

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 11:56:35   
mišica 666
1. porod u mojoj lipoj Makarskoj savršen bila sam jedina rodilja tada i babica bila cijelo vrijeme samnom.
2. porod u Splitu je isto bio ok nas 8 je rodilo u roku po sata i stvarno su mi se posvetili kolko su mogli. neki smišni me doktor šivao čak mi je i pjevušio. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 12:02:35   
Keekeelee
Ja sam išla na indukciju poroda, i za vrijeme ta dva dana prema meni su bili super i doktori i sestre i specijalizanti. Svi smo se stalno zafrkavali jer sam već prošla termin, a nisam se otvarala, nisam osjetila trudove ( a ctg ih je bilježio)... Nakraju sam završila na carskom rezu. To je sve bilo super, ali onda osoblje nakon poroda bilo je kriminalno. Doktora gotovo uopće nije bilo, ja sam niti 24h poslije carskog dobila bebu na rooming in 24h/dan, a jedva sam se za sebe brinula. A sestre ili nisu dolazile ili su bile jako bezobrazne.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 12:05:02   
zima1995
Nisam nešto pretjerano zadovoljna, bila u radjaoni do pred sam porod sama. Tada je došla sestra, ali samo zato što sam ja to insistirala. A nije da je bila gužva, i da mi nisu mogli posvetiti više pažnje..

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 12:06:59   
monstrum
Jedina dobra stvar je što sam bila relativno brzo gotova (manje od 2 sata), doktor je bio tako užasan da ga neću nikad zaboraviti..

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 12:12:37   
Tina 21
Ja kad sam morala tiskati je bio problem jer mi nije odgovaralo gurati i držati koljena kod brade..pa bi me pustili da prođu 2-3truda,pa opet..i tako nekoliko puta...

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 12:16:27   
medoKartonski
Ja se na svoje dvije babice i doktoricu ne mogu požaliti ... bile su mi odlične ... iako mi se tada činilo da mi sole pamet user posted image

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 13:45:36   
Fever

IZVORNA PORUKA: calpurnia

Moj porod je bio kakav žena može samo poželjet. Brzo i lagano. Što se tiče poroda imam super iskustvo. I babica i doktorica za 10, pune razumijevanja, simaptične, čak su me i nasmijavale.



ovako bi i ja svoj porod opisala, nadam se da i drugi bude takav user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu calpurnia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 13:49:27   
mama_25
Doktor je bio super, babica uopće nije pričala, samo je radila svoje i na kraju par puta rekla tiskajte, tiskajte user posted image Sve u svemu ok osoblje

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
13.3.2013 15:36:46   
kisica
Ja sam doktora vidjela kad je uveo tu grupu muških, i kad je došao na kraju i stisnuo mi trbuh. I to je to. A babica je znala naletiti, i bila je kad su odlučili zarezat i da se to obavi

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
23.4.2013 16:46:01   
merica00
meni je bio zivi uzas user posted image .ostavili su me samu cijelo vrijeme od pocetka trudova pa do poroda. doktor koji me svako toliko dolazio provijerit bio je grub. naravno on mi je probusio vodenjak, ali sa prstima koje je grubo gurao u mene user posted image . kad su trudovi vec bili toliko jaki da vise nisam mogla suzdrzati da ne tiskam, derala sam se da neko dode i onda su me porodile medicinska sestra i jedna jako mlada doktorica. ovo je samo dio tog uzasnog jutra.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:02:46   
FIGICA FIFINANKICA
svi super

(Odgovor članu merica00)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:07:47   
mali_macic
dok su mi bili trudovi nisam ih ni vele ni vidila i sva sreca sto je mm bio uz, sam pored je bio brz i babice su bile ok, ali zato doktor na sivanje je bio poput mesara, uzasno, uzasno.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:09:20   
Ninaa
Pa sad kako se uzme, prvi porod, lagani trudovi, otvorena 5 cm, plodna voda istjecala, nisam htjela drip ali kak se to nikako nije pomicalo rekli su da mi moraju dati i rodila za 2,5 sata, babica je bila super i rodila u tri truda, molila sam da me ne režu i nije. Drugi porod katastrofičan jel sam zadržana zbog otkucaja srca u pon. u srijedu su zaključili da nema nikog za roditi pa da bi mi koje ležimo mogle roditi, dali mi klistir, poslali me u rađaonu, dali drip, doktorica me sa 2 cm otvorila na 6 (ne bi ni smrtnom neprijatelju to poželjela), ostalo sve super. Babica je bila odlična, doktor je bio neki otkačeni (ali je htio zvati moju doktoricu da bude uz mene) ali se to sve počelo prebrzo odvijati pa nije stigla. Babica se stvarno trudila i kad sam negdje više odnemogla od bolova rekla da nek to više dijete izvad kak znaju i umiju pojačala mi je onaj lijek za bolove, a rodila sam isto za 2 sata, samo mi je bilo puno gore i teže jer je to sve išlo nasilu a ti trudovi na dripu su strašni. Inače nemam zamjerke na osoblje niti doktore potrudili su se maksimalno čak su me u utorak pustili da odem na diplomski i ujutro mi radili ctg 3 puta da sve bude ok da to mogu riješiti

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:12:17   
sarah_zg
Sve vezano uz moj porod bilo je živi užas. Da bar sve to mogu zaboravit i nikad se ne prisjetit, al posto sam ponovo trudna prisjecam se i češće nego sto bih htjela.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:42:19   
evanoi
super!!! muž sa mnom, super smirena i ugodna babica i doktorica, pohvale pulskoj ekipi user posted image

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!