Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


kisica -> Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:14:29)

Meni se moj porod nije svidio, prvenstveno iz razloga što smatram da nisu imali razumijevanja za mene kao bolesnicu, derali su se na mene, i dosta sam vremena provela na stolu sama bez sestre i ikoga. Tako da definitivno nisam zadovoljna time.
Kako je vama bilo?




Hladna -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:21:07)

Ja isto imam losa iskustva, dali mi jedan posto da cu prezivjet i odpremili me kuci da im nebi tamo umrla pa da maknu odgovornost, zato sam se dobro pripremila [sm=smiley1.gif]




calpurnia -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:27:00)

Moj porod je bio kakav žena može samo poželjet. Brzo i lagano. Što se tiče poroda imam super iskustvo. I babica i doktorica za 10, pune razumijevanja, simaptične, čak su me i nasmijavale.




troubled -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:29:25)

porod broj 1, zbog osoblja izrazito traumatično iskustvo...ima ta priča negdje u bespućima raje [sm=smiley36.gif]
porodi broj 2 i 3...na svetom duhu u zagrebu...potpuna suprotnost...osoblje predivno, susretljivo...porodi za poželjeti...i o njima ima negdje u bespućima raje [sm=smiley36.gif]




Tina 21 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:43:00)

Tolerantno i smireno...za pohvalu su bili..iako sam se ja mučila i imala komplicirani porod,vikala...jako smireni za moj slučaj




Anoniman -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:49:42)

Prvi porod - noćna mora
SVi ostali su bili ok, na Sv. Duhu, osoblje je super, osim tu i tamo neku iznimku koju ćemo zanemariti... na jedno uho unutra, na drugo van.




sretnaz -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:51:22)

Bio je mm sa mnom i kažu da je osoblje tada bolje prema rodilji. Bila sam u rađaoni 7 sati i vrištala od trudova. Doktor navratio par puta i i bio je OK, babice su bile super!




kisica -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:51:55)

Ovo je zaista bilo koma. Kao prvo rodilište je bilo u radovima, pa su imali neki zamjenski dio drugog djela bolnice.
Onda unutra uđu dr. i hrpa nekih specijalizanta i gledaju u mene.
Na kraju odu svi, ostane neka sestra koja samo urla..ma užas




BUMBI -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:55:06)

Oba 2 bili ok




Tina 21 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:55:23)

Istina,slažem se...navodno da uvijek bolje prođeš ako je netko s tobom..




mišica 666 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 11:56:35)

1. porod u mojoj lipoj Makarskoj savršen bila sam jedina rodilja tada i babica bila cijelo vrijeme samnom.
2. porod u Splitu je isto bio ok nas 8 je rodilo u roku po sata i stvarno su mi se posvetili kolko su mogli. neki smišni me doktor šivao čak mi je i pjevušio. [sm=smiley36.gif]




Keekeelee -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 12:02:35)

Ja sam išla na indukciju poroda, i za vrijeme ta dva dana prema meni su bili super i doktori i sestre i specijalizanti. Svi smo se stalno zafrkavali jer sam već prošla termin, a nisam se otvarala, nisam osjetila trudove ( a ctg ih je bilježio)... Nakraju sam završila na carskom rezu. To je sve bilo super, ali onda osoblje nakon poroda bilo je kriminalno. Doktora gotovo uopće nije bilo, ja sam niti 24h poslije carskog dobila bebu na rooming in 24h/dan, a jedva sam se za sebe brinula. A sestre ili nisu dolazile ili su bile jako bezobrazne.




zima1995 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 12:05:02)

Nisam nešto pretjerano zadovoljna, bila u radjaoni do pred sam porod sama. Tada je došla sestra, ali samo zato što sam ja to insistirala. A nije da je bila gužva, i da mi nisu mogli posvetiti više pažnje..




monstrum -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 12:06:59)

Jedina dobra stvar je što sam bila relativno brzo gotova (manje od 2 sata), doktor je bio tako užasan da ga neću nikad zaboraviti..




Tina 21 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 12:12:37)

Ja kad sam morala tiskati je bio problem jer mi nije odgovaralo gurati i držati koljena kod brade..pa bi me pustili da prođu 2-3truda,pa opet..i tako nekoliko puta...




medoKartonski -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 12:16:27)

Ja se na svoje dvije babice i doktoricu ne mogu požaliti ... bile su mi odlične ... iako mi se tada činilo da mi sole pamet [sm=smiley36.gif]




Fever -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 13:45:36)


IZVORNA PORUKA: calpurnia

Moj porod je bio kakav žena može samo poželjet. Brzo i lagano. Što se tiče poroda imam super iskustvo. I babica i doktorica za 10, pune razumijevanja, simaptične, čak su me i nasmijavale.



ovako bi i ja svoj porod opisala, nadam se da i drugi bude takav [sm=smiley1.gif]




mama_25 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 13:49:27)

Doktor je bio super, babica uopće nije pričala, samo je radila svoje i na kraju par puta rekla tiskajte, tiskajte [sm=smiley36.gif] Sve u svemu ok osoblje




kisica -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (13.3.2013 15:36:46)

Ja sam doktora vidjela kad je uveo tu grupu muških, i kad je došao na kraju i stisnuo mi trbuh. I to je to. A babica je znala naletiti, i bila je kad su odlučili zarezat i da se to obavi




merica00 -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (23.4.2013 16:46:01)

meni je bio zivi uzas [sm=smiley13.gif] .ostavili su me samu cijelo vrijeme od pocetka trudova pa do poroda. doktor koji me svako toliko dolazio provijerit bio je grub. naravno on mi je probusio vodenjak, ali sa prstima koje je grubo gurao u mene [sm=smiley19.gif]. kad su trudovi vec bili toliko jaki da vise nisam mogla suzdrzati da ne tiskam, derala sam se da neko dode i onda su me porodile medicinska sestra i jedna jako mlada doktorica. ovo je samo dio tog uzasnog jutra.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (10.6.2013 21:02:46)

svi super




mali_macic -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (10.6.2013 21:07:47)

dok su mi bili trudovi nisam ih ni vele ni vidila i sva sreca sto je mm bio uz, sam pored je bio brz i babice su bile ok, ali zato doktor na sivanje je bio poput mesara, uzasno, uzasno.




Ninaa -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (10.6.2013 21:09:20)

Pa sad kako se uzme, prvi porod, lagani trudovi, otvorena 5 cm, plodna voda istjecala, nisam htjela drip ali kak se to nikako nije pomicalo rekli su da mi moraju dati i rodila za 2,5 sata, babica je bila super i rodila u tri truda, molila sam da me ne režu i nije. Drugi porod katastrofičan jel sam zadržana zbog otkucaja srca u pon. u srijedu su zaključili da nema nikog za roditi pa da bi mi koje ležimo mogle roditi, dali mi klistir, poslali me u rađaonu, dali drip, doktorica me sa 2 cm otvorila na 6 (ne bi ni smrtnom neprijatelju to poželjela), ostalo sve super. Babica je bila odlična, doktor je bio neki otkačeni (ali je htio zvati moju doktoricu da bude uz mene) ali se to sve počelo prebrzo odvijati pa nije stigla. Babica se stvarno trudila i kad sam negdje više odnemogla od bolova rekla da nek to više dijete izvad kak znaju i umiju pojačala mi je onaj lijek za bolove, a rodila sam isto za 2 sata, samo mi je bilo puno gore i teže jer je to sve išlo nasilu a ti trudovi na dripu su strašni. Inače nemam zamjerke na osoblje niti doktore potrudili su se maksimalno čak su me u utorak pustili da odem na diplomski i ujutro mi radili ctg 3 puta da sve bude ok da to mogu riješiti




sarah_zg -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (10.6.2013 21:12:17)

Sve vezano uz moj porod bilo je živi užas. Da bar sve to mogu zaboravit i nikad se ne prisjetit, al posto sam ponovo trudna prisjecam se i češće nego sto bih htjela.




evanoi -> RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom poroda? (10.6.2013 21:42:19)

super!!! muž sa mnom, super smirena i ugodna babica i doktorica, pohvale pulskoj ekipi [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>