|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Atopijski dermatitis
15.5.2010 15:37:18   
cica maca
cvrcak hvala na informaciji,bas sam bila u nedoumici sta da radimuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Atopijski dermatitis
9.6.2010 14:15:11   
M.B.
Cure,može jedno pitanje? moj T ima sada 9mj i ima dermatitis.Budući da ga još dojim zanima me mogu li ja uzimati kapsule ulja noćurka jer su mi rekli da to pomaže kod dermatitisa pa da on dobije putem mlijeka? Ima li tko iskustva s tim i da li je tko čuo da to pomaže? 

(Odgovor članu cica maca)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Atopijski dermatitis
9.6.2010 15:23:52   
Duve
IZVORNA PORUKA: norafora

a.d. u starijoj dobi povećava mogućnost, odnosno najčešće se razvije u alergije, astmu, bronhitise..


Ovo je istina nažalost


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu norafora)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Atopijski dermatitis
26.3.2011 20:40:49   
splićanka
moj  stariji   sin  je   to  ima..dobija  ga  je  sa  3mj..ustvari  tad  je  tako  pocelo  kako   si  ti   opisala..u  pocetku  najvise  na  preponama,posli  na  licu..koza  je  bila   suha,i  ljustila    se..prosli   smo  masu  dermatologa,dok  nismo  naisli   na  jednu  ode  u    splitu..jako   dobru
dobili   smo  kremu  ELIDEL...i  stvarno  je    super
posli se pokazal da je alergican na ribu,jaja i orasaste proizvode..danas ima 5 g i jos nista od toga nije prba,a koza  mu  vise   nikad  nije  bila  ka kad  je  beba  bija...
zna  mu  jedino  po  licu  izbacit  crvenilo  i  koprivnace  ako  ga  je  npr.dira  neko  ko  je  cistija   ribu  il  dira  jaja  ako  nije  predhodno  ruke  opra,al  to   samo  namazemo  elidel  kremon  i  nestane..sve  u  svemu  sad  mu  je  d obro..
i  naucili  smo  ga  da  ne  jede   nesto  a   da  mene il  tatu  ne  pita  jel  smi,i  nece  nikad  i  nigdi  uzet  nesto  ako  ja  il mm  nismo  tu  da mu potvrdimo  jel  moze  il  ne


_____________________________

Brak bez djece je isto kao i dan bez Sunca

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 21:09:29   
Anoniman
Lijep pozdrav, molim mame koje imaju iskustva s A-Derma proizvodima da li su zadovoljne s istima? Da li koristite samo kremu, ulje ili losion za tuširanje, mlijeko za tijelo ili sve zajedno? Ja sam počela bebici korisitit kremu i ulje za tuširanje, kupila bih još mlijeko ili je krema dovoljna (za pregibe, lice, rukice)? Da li ima neki njihov proizvod samo za tjemenicu? Na kremi piše da se nanosi samo 2 puta dnevno, ja stavljam ujutro i navečer ali popodne zna biti hrapavo pa stavim lanolinsku. Kako vi kombinirate? Zahvaljujem.

< Poruku je uredio Mala štruca -- 21.6.2011 21:11:01 >

(Odgovor članu splićanka)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 21:14:47   
danery
mala štruca,mi koristimo a-dermu...kremu,pjenicu za tjemenicu (imaš u ljekarni,nekih 80 kn) i šampon i sve nam je ok...
kremu mažemo ujutro i navečer,a šampon za svako pranje kose....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 21:15:32   
cuba
Mala štruca dobro nam došlauser posted image

Ja za svog R koristim već godinu dana 2 A-dermina proizvoda a to su šampon i kupka (2u1) iz plave linije te kremu za tijelo iz zelene linije. Svaku večer ga kupam i nakon kupanja ga namažem sa kremom osim u ljetnom periodu kada se dermatitis povuče. Jako sam zadovoljna iako tijekom zime dermatitis zna biti baš jak pa u tom periodu koristimo i Elacom kremu. To je kortikosteroid i nije dobar ali nam ga je svakako pedijatrica prepisala jer jedino on (nažalost) pomogne. Stavim mu ga 2 dana na područje zahvaćeno dermatitisom (unutrašnjost koljena) i jako brzo prođe.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 21:33:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: danery

mala štruca,mi koristimo a-dermu...kremu,pjenicu za tjemenicu (imaš u ljekarni,nekih 80 kn) i šampon i sve nam je ok...
kremu mažemo ujutro i navečer,a šampon za svako pranje kose....




Super, nisam znala da ima i za tjemenicu posebno, a jel to iz plave ili zelene linije? Ja imam sve iz zelene (krema za tijelo i ulje za tuširanje). Šampon stavljaš nakon pjenice za tjemenicu ili tjemenicu pereš posebno samo s tom pjenicom?

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 21:49:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cuba

Mala štruca dobro nam došlauser posted image

Ja za svog R koristim već godinu dana 2 A-dermina proizvoda a to su šampon i kupka (2u1) iz plave linije te kremu za tijelo iz zelene linije. Svaku večer ga kupam i nakon kupanja ga namažem sa kremom osim u ljetnom periodu kada se dermatitis povuče. Jako sam zadovoljna iako tijekom zime dermatitis zna biti baš jak pa u tom periodu koristimo i Elacom kremu. To je kortikosteroid i nije dobar ali nam ga je svakako pedijatrica prepisala jer jedino on (nažalost) pomogne. Stavim mu ga 2 dana na područje zahvaćeno dermatitisom (unutrašnjost koljena) i jako brzo prođe.


Hvala na odgovoru, a da li si imala problem s tjemenicom i da li si ju rješavala sa šamponom 2u1 ili?

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 22:12:00   
danery
IZVORNA PORUKA: Mala štruca


IZVORNA PORUKA: danery

mala štruca,mi koristimo a-dermu...kremu,pjenicu za tjemenicu (imaš u ljekarni,nekih 80 kn) i šampon i sve nam je ok...
kremu mažemo ujutro i navečer,a šampon za svako pranje kose....




Super, nisam znala da ima i za tjemenicu posebno, a jel to iz plave ili zelene linije? Ja imam sve iz zelene (krema za tijelo i ulje za tuširanje). Šampon stavljaš nakon pjenice za tjemenicu ili tjemenicu pereš posebno samo s tom pjenicom?


pjenica je iz zelene linije....samo promućkaš,natrljaš prije pranja,stoji par min i ispereš,ne trebaš šamponom dodatno prati....bejb se riješila tjemenice za 2 stavljanja pjenice....nakon toga samo šamponom peremo....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Atopijski dermatitis
21.6.2011 22:15:15   
Anoniman
Hvala,idem odmah kupiti!!

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Atopijski dermatitis
26.6.2011 0:00:05   
Anoniman
Zahvaljujem se svima na Ringeraji od kojih sam mogla pročitati da je A-Derma linija proizvoda super. Stvarno jest, djetetova kožica preporodila se s tom kremom. Hvala vam svima još jednom pomogli ste mi svi i potaknuli da isto odmah kupim, a doktori nijedan da kaže promijenite kozmetiku nego odmah kljukaju s tabletama.......grrrrrrrrrrr! Veliko hvala svimauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Atopijski dermatitis
26.6.2011 0:01:42   
cuba
Mala štruca, baš mi je drago da si zadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image
Znaš da ako ti bilo šta treba samo pitaj, tu smouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Atopijski dermatitis
26.6.2011 0:03:22   
Anoniman
Hvala cuba, presretna sam, hajd na kolače user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Atopijski dermatitis
26.6.2011 0:04:27   
cuba
Uh, nemoj me mamiti, nisam ništa večeralauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Atopijski dermatitis
11.3.2013 9:52:06   
monstrum
Moja curica od rođenja ima atopiski dermatitis...evo sad će još ,malo 3 godine, i mogu reći da se lagano smanjuje, ali isprobali smo sve i svašta, sve moguće i nemoguće kremice. najviše joj je izraženo na rukica i na pregibima-laktovima, koljenima i zglobovima...kortikosteriodnim losionima pribjegavamo baš kad moramo..uglavnom često, često ju mažemo kremicom..svakih pola sata joj mažem rukice s kremom..i pokazalo se uspješno..nakon isprobavanja A derme, mustele i sličnih kremica, najbolja se pokazala, obična plava nivea...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Atopijski dermatitis
11.3.2013 10:09:46   
ines_os
mi smo dobili a.d. sa mjesec dana malo na licu
kada se pojavi namažem sa belodermom i prođe ,on ide na recept



_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Atopijski dermatitis
30.12.2013 23:21:23   
dancy13
Moja curka ima AD i mazem ju sa A dermom i shea maslacem i uglavnom je super, ponekad se pojavi na licu blago crvenilo i preko dana je sve o.k. ali preko noci si to zna izgrebati do krvi. Za par dana prodje, ali cula sam za termalnu vodu koja navodno ublazava svrbez. Koristi li mozda koja to? Dali vam je pomoglo? I koju koristite?

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!